• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky, jdu vás dočíst, ale jen rychlá zpráva...i hypo už porodila!!!!
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na geneťácký diskuzi byla tato zpráva od hypo:

Tak jsem konečně na světě.Jmenuji se Amalie Stankevova a narodila jsem se dnes 5.1.2010 v 10:46 s vahou 4180g a delkou 52cm.Maminku jsem potrápila ale jsme obě v pořádku.

Jinak vás jdu dočíst...dnes jsem byla na odběrech krve na triplech a pak u zubaře a vrátila se až pozdě...a teď jdu mužíčkovi udělat véču...ale tuším, že řešíte kočárky, tak už se těším :slight_smile:

a irmince moc gratuluju k mimískům.... :wink:
a jo rudíku, jsi na řadě :grinning:
5. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacvičila jsem si hezky , pak ještě nákup dobrot, miluju, když je lednice narvaná :grinning:
Luci u dorjana jako lze nastavit odpružení,ale nějaký moc rozdíl to není, nějak to asi nechám tak nějak nastejno..uvidíme...a na veletrhu budou dobré ceny i když jsou ty ceny výborné už teď...a je fakt krásný a pohodlně se s ním jezdí
teda to je skvělééé, tak konečně i AAmálka si dala říct, asi po vyvolávačce,ale teda ta míra a váha...to musel být fakt POROD!!!!!gratuluji,přeji hoodně štěstí a hlavně zdraví a snad to bude hodná princezna, když dala taaaak zabrat...skvělá zpráva...
teda ale holky, to že jsem na řadě, FAKT není vtipnééééé :sweat_smile:
Evi měla jsi toho dooost tak jen aby byly dobré výsledky...
my měli langoše, snědla jsem je s obr chutí, to bude noc,ale zpravila jsem to talířem ovoce... :wink: a cvičení bylo fajn...ještě příští úterý a asi končím, stejně mi dojde permanentka...
5. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla :grinning:

rudíku a co cvičíš? a kolikrát týdně? :wink:
no jo, jsi na řadě Ty anebo Zuzka a za vámi hned Siki :slight_smile:

ahoj wrtul, moc tě zdravím, chápu tvé pohnutky. však jsme si to v různým obměnách prožily všechny, takže budeš-li za námi občas chodit, bude to moc fajn, ale samozřejmě dělej, co je ti příjemné :slight_smile: a chrobí toto platí i pro Tebe :slight_smile:

jinak holky, mám strach, že se nám po porodech ta diskuze rozpadne :frowning2:

luciku, kapříku, hezky jste to s těmi kočárky rozjely :slight_smile: já už taky manžu nutím, že se musíme jet podívat na nějaké v reálu :slight_smile: Fakt myslíte, že na veletrhu bývají lepší ceny? My jsme ale hrozně nenakupovací, nemáme rádi davy ani chození po obchodech, takže nevím, zda by to pro nás bylo...
ale můj manžílek je zlatíčko, rozhodl se, že nakoupí oblečení pro miminko ve slevách, což se mu docela daří, nosí domu super kousky, ale všechny mají na sobě autíčka a traktory :grinning: takže pokud to bude hočička, tak bude prostě otraktorovaná :slight_smile:

hezký den všem :slight_smile:
6. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY V TÝMU:
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
Chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo - nic
2.IVF začínáme 17.8. 262j Gonal+Decapeptyl OPU 28.8.4 vajíčka ET 1.9. 2 kousky morulky test 10.9. negat.
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,IVF+ICSI+PICSI (PGD 7 embrijek - všechny se zastavily ve vývoji, PGD neproběhlo, SIVF protokol začíná 25.10.2009 Proverou, od 1.11.2009 utlumující injekce Decapeptylu

ČEKATELKY na stimulaci :
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF 29.4.2009 neúspěšné, 2.IVF leden 2010

STIMULANTKY:

ČEKATELKY na // po ET (KET)

TĚHULKY:
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí, mrazáčci žádní, 13.7. HCG 8.717, 29.7. ultrazvuk, 2 srdíčka potvrzena (12,5mm a 11,9mm)
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 blastocysty, test za 14 dní - OHSS, 14.7. slabá //, 17.7. potvzeno HCG z krve 238
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila,
ultrakrátký protokol odebráno 6 vajíček, zavedeno jedno embrio a 19.10 na testu//
evak99 (Gennet Praha), 2x neúspěšné IUI, 1. IVF (krátký protokol), od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu; KET nerealizován, přirozené těhu, 12.10. HCG 1457
Zuzka72 (Reprofit Brno) 1.IVF-ICSI, krátký protokol, OPU 26.6.2009-2embrya (14mrazáčků)
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné; přirozené těhu
Lucifirek- 1.IVF I/08 test. 2.3: negativní, 2.IVF,začátek stimulace 2.10., 1.utz 23.10.,OPU 29.10.,ET 3.11.,test 19.11.09 //

DĚTIČKY:
Hypo - holčička
Gucci - holčička /gučiová/ TP 27.12.09
Irminka - 2kluci /Bořek a Bruno/ TP 31.1.10
Ruda kluk - kluk /Rudolf/ TP 7. nebo 14.2.10
Lopatka - ???
Siki - páreček /Matěj a Natálka/ TP 8.3.10
Miluška - 2kluci /Vilém, Kryštof nebo Tadeáš/ TP 24.3.10
Zuzka72 - 2kluci / Petr, Lukáš/ TP 8.3.2010
dckami - ???
Evča - ??? TP 19.6.10
Kapr - ??? TP 10.7.10

MAMINKY
Helenky- chlapeček Bruno
Gucci- holčička Lea
Irminka- kluci Bořek a Bruno
Hypo- holčička Amálka
6. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi je to těhu cvičení, trošku na posílení a protahování, víceméně na balonech,ale půjdu už jen jednou... je to v úterý na hodinku..jinak jsem líná a i to jednou týdně mi dá zabrat, třísla mě bolely tak, že jsem nemihla vstát z postele...a to jsem bývalý sportovec :unamused:
nemyslím si, že by se to mělo rozpadnout, možná nebude ze začátku čas,ale pak se tady klidně můžeme scházet a až budeme mít děti nebo pupek všechny, tak max. půjdeme do jiné diskuze, si založíme nějakou jinou žirafí farmu a sraz by taky nebyl marný ne?
tvůj manža je zlatíčko... a tak to asi bude kluk jako buk, i když já si taky jako malá hrála s autíčkama a měla kopačky :slight_smile:
pěkně se nám tabule plní..už bude školka...
jo a já jen jaký jsou lidi kur...y, teď volal kolega manžovi, že nám vykradli firmu a asi dost,neskutečné :angry: :frowning2: do toho mám auto před opravou a kotel nejede, jen na topení, tak voda teče studená a musíme týden čekat...stačí ne?
6. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, tak to je mi teda moc líto :frowning2: jo jo zlý lidi jsou bohužel všude...snad toho neukradli moc. Ten kotel je teda taky velká průda. Nám minulý týden netekla voda a já si uvědomila, jak jsme zranitelní...bez elektřiny nebo vody už prostě neumíme žít..Tak ať to všechno dobře přežijete a škody nejsou velké!!!
hele a s tím cvíčem jsem na tom stejně, taky jsem hodně sportovala před těhu, ale jak jsem teď tři měsíce nic nedělala, tak mi přijde, že mě všude píchá a bolí :grinning: ale prý to u sportovců takhle je, tělo musí být v permanentním zápřahu, jinak se rozloží :grinning: ale my to po porodu doženem, ne? :wink:
já bych taky byla pro srazík, ale kde? a kdy? to bude hodně těžké zkoordinovat... :wink: ale určo to zvládnem!
:dizzy_face:
6. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel , škody jsou velké, jen co kolega zahlédl dvě věci za 50 tisíc a zbatek se bude zjišťovat...nechtěl tam na nic sahat než přijedou policajti :unamused:
no musíme se dát do kupy po porodu, myslím, že miminka nám dají zabrat...a půjde to, vždy jsem hodně jedla a měla stejnou váhu a neměla problém, mám dobré spalování, víceméně i teĎ v těhu, tak snad to v ydrží, nejhorší je začít dietařit, já se radši najím a vysportuju..kolo a fitko mi chybí.. a jestli začnu masírovat a s malým, tak to půjde...
no srazík asi někde uprostřed republiky, v přírodě...kdyby měl někdo někde kontakt, známé s chatou...tak někdy jak bude teplo... s bříšky a miminky a injekcemi......bohužel já kontakt nikde nemám...
6. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky ne Rudíku...ani my žádnou chatu nemáme... :frowning2: ale třeba holky budou vědět.
no je mi to líto s tou škodou, vypadá to fakt vážně..jěkterý lidi jsou svině... :angry: mysli na Rudíska, to je vaše velké štěstí...bohužel nic jiného v tuto chvíli neumím poradit.. :frowning2:
já to mám stejně jako ty, nedietařím a radši tlačím a pak běhám :wink: no uvidíme, když jsem nevěděla, že jsem těhu, tak jsem běhala pořád a pak když jsem to zjistila, tak mi to dr. zatrhla :frowning2: ale minulý týden jsem na chvilku byla, jen tak pomaloučku polehoučku... :wink:teď už zase nechodím, bo se bojím, abych neuklouzla, ale rotopedím doma trošku... :dizzy_face:ale paní dr. to neříkám :wink: říkám si, že když mi to dělá dobře, tak to není problém...a samozřejmě, že jedu, jako když nejedu a nepřehřívám se a nezafuňuju se...

ty jo kapříku, já teď projela tu vaši výbavičku, to je úžo žúžo :slight_smile:
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já na začátku taky zkoušela pás ve fitku, spíš svižnou chůzi než běh, kvůli dopadů a otřesům...,ale nakonec jsem to raději nechala, bála jsem se a nechtěla si pak něco vyčítat, pak to doženu..
normálka teĎ přemýšlím, jak se vybírá kojící podprda, když přece nevím, jak se mi ty prsa nalijou ne? víte to?
6. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak tam je teda zase počasí,ale v ZR ani nesněží,v Brně sněhu hafol.
Jinak jsme dorazili z vyšetření. Dle utz je všechno v pořádku,ukázal nám i srdíčko,jak pumpuje krev,bylo to barevně odlišené. Ukazoval nám ručičky nožičky. Ale na pohlaví je ještě brzo. To až tak kome 14.tt. Byli jsme přímo u DR. Vlašína. Byli tam všichni moc příjemní,ale hodně lidí. Výsledky z krve nám zavolá dr. mezi 14-18.hod.

Rudíku,já koukala i na jiné kočárky,ale přád tak nějak převažuje ten Dorjan Danny sport Prestige. Uvidíme,jestli nám pak nepadne do oka jiný.

Evi To jo,taky jsem říkala,manžovi,že musíme omrknout kočárky ve skutečnosti,ale zatím je ještě čas a asi fakt počkáme na ten veletrh.My taky nejsme nakupovací,ale tam to bude na jedné hromadě. Zase mi je ted zle,ale naštěstí jsem ustála celé Brno,až ted doma je mi ňáko blivno. Jdu si uvařit špenát s bramborama a volským okem.Měla jsem na to chut.

Hypo gratuluji k holčičce. :dizzy_face:
6. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé tak super Luci, třeba se tam potkáme :slight_smile:
Já jsem tím veletrhem kočár úplně odsunula a budu to řešit až tam :slight_smile: Samozřejmě se speciálně podívám po nějakých značkách, ale změně názoru se absolutně nebráním. A třeba tam bude nějaký nový model, který bude ještě vychytanější :slight_smile:
Dneska mi holky přijde malíř. Včera jsme nabrali v Hornbachu vzorníky barev tak jsem zvědavá, co vymyslíme. Chtěla bych to nějak zkombinovat s tapetama. Jsou teď nádherné. Pan malíř je ale i ve skutečnosti umělecký malíř, tak jsem zvědavá jak budeme kreativní a nebo naopak jak mě označí za kýčovku :grinning: :grinning: :grinning:
No holky řeknu vám, že se všude píše, jak je II trimestr nejkrásnější období, a já ho budu mít spojený s malováním a bordelem.... :dizzy_face: ale zase na druhou stranu se těším, že až budu mít pupek jak blázen, tak se budu jen válet :slight_smile: a užívat si sluníčka a zahrádky :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to bychom mohli :grinning: :dizzy_face: Já si myslím,že mám taky zatím čas na výbavu,občas něco koupím,co mi padne do oka a ten veletrh mi vychází hezky,že budu cca v pátém měsíci,to bude tak akorát.
Jé já mám barvy ráda. kdyby na to byli penízky,klidně bych zase předělala celý byt. :grinning: Ale radši si jebudeme šetřit na větší bydleníčko. :grinning: No já už se těším,až mi začne být dobře,když mluvíš o tom II.trimestru.
6. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jsem na tom stejně. Já bych taky pořád předělávala :slight_smile:
Na tohle jsem ale na druhou stranu myslela při vybavování, takže jsem moc neinvestovala a použila Ikeu. aspoň mi není líto občas nějaké změny :grinning:
6. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to máš kapříku pravdu. My se zařizovali a máme spoustu věcí z ikey levných. A Do nového,kde už budeme asi na delší dobu,možná napořád, si určitě pořídíme jiné věci. Mě teda moc chybí úložné prostory,prostě je to 2+1 malý,ale ted to musíme nějak přežít a uskromnit se,abychom mohli pořídit vytoužený domeček. Ale člověk by pořád něco dolaďoval. :slight_smile: :wink: Jedna kamarádka mají velký domeček a nenakupuje drahé věci,ale vymění jednou za čas závěsy,dekorace a vypadá to zase jinak. To je super.
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně :dizzy_face: souhlas s tebou. Jen mám třeba kamaráda, který má vše od architekta a z drahých přírodních materiálů. Když si představím, že bych měla měnit kuchyň za půl mega.....nevím nevím. Ložnice za 300 tisíc....apod. prostě jen ve vybavení se zahradou má už 100% 2 mil.....
To já jsem v bytě spokojena a přesto mám nábytek z ikei a už se těším, že až ho děti dorazí tak ho vyměníme :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je super, že je UZV v pořádku a výsledky pak napiš, to bude taky v pohodě....špenát taky miluju, jako malá jsem ho nenáviděla...zvláštní, spolužačka a dobrá kamarádka má dorjan danny sport prestige šedý se zelenýma kolečkama, ten se líbí i mě a je spokojená.. jsou dost vysocí tak kvůli té prodloužené sport verzi.. já mám jen dannny sport šedý se zlutýma kytkama
kapříku taky malujeme společnou chodbu, manža jel právě pro barvy , prý aby Rudík přišel do hezkého... tchýňka maluje nádherné obrazy na hedvábí...a neboj, něco vymyslíte, pak to nafotíš a my budeme závidět :slight_smile: a II trimestru si fakt užij...uvidíš proč...
my to kombinujeme Ikeu mám mooc ráda, doost májme od nich a je fajn, že se dá dokupovat,ale takové ty větší věci jako je kuchyň a nábytek do obýváku/máme to spojené/ jsme chtěli z masivu na míru, takl to byla pálka na úvěr a taky vlastně ostatní nábytek je od nich na míru i pro prcka ta komodka, ale to už není masiv,ale i tak pořádné pojezdy u šuplíků... ale jsem s tím mooc spokojená a pak to dolaďuji z ikei, jezdím tam mooc ráda, hodně inspirují a i děti se tam vyblbnou a sami si vberou...a veletrh je taky prima a veletržní slevy, my tam tehdy dost nakoupili dárky pro zrovna těhotné kamarády a dětičky od známých...když jsme sami neměli,ale teď když to půjde pojedeme s Rudlou...
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-2010, tady jsou nové barvy na 2010 od Dorjanu. Ale pořád u mě převažuje ta řada prestige.
Kapříku,tak k takové skupině lidí,myslím prachatých,my rozhodně nepatříme. To se to někomu zařizuje. Ale mě ti to nějak nevadí. Nejsem zvyklá na luxus,koupíme si kvalitní věci,když se to vyplatí. Nekupujeme úplně nejlevnější věci.Ale tohle už je trošku snobství.
Tak tak,potřebovali bychom koupit novou sedačku a koberec,koupili jsme špatnou kvalitu,ale necháme to,až děti odrostou,aspon nás nebude mrzet,že to děti zničí.
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy přesně ten se zelenýma kolečkama se mi líbi. Poslala jsem nové barvy,ale taky nic moc. Fakt mě zaujal a pořád nad všema převažuje a koukla jsem i na diskuzi.
6. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala, že přidali vychytávku co má i Firkon a to polohování i v korbě :slight_smile:
Holky já jsem se rozhodla, že kočárek teď vypustím. Březen je za chvíli a času dost :slight_smile: :wink:
Jo a Luci, my taky nejsme pracháči :dizzy_face: On je kamarád ale fajn, ikdyž je pravda, že je bohatší. Restituovali a rozumí bussinesu.....takže i dobře zúročili. Ale až na to, že má rád kvalitní a luxusnější věci je normální a prima. Rozhodně kdybys ho potkala, ani bys to na něm nepoznala. :slight_smile:
Jo a zapomněla jsem gratulovat ke kontrole :dizzy_face:
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci teda ale mají dobrý výběr nových barev,ale taky pořád miuluju ten náš... už u mě prostě zvítězil a hotovka :slight_smile:
tak nám ukradli věci za 49 000,- mě picne, ale co už, hlavbně, že se máme rádi... :fearful:
já si normálně nejsem jistá, jestli polohuju korbu nebo ne..nevím, malý stejně bude asi brzo ve sporťáku, vychází to na konec léta, tak hlubokou jsem moc neřešila...už se těším až bude jao, travička, tulipánky ptáčci a my vyrazíme na procházku...juuuuu
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Kačí, až bude jaro, travička, tak se musím vrhnout na zahrádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyplejt, pohnojit, zamulčovat osadit, zkrášlit, dodělat to co chybí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, moc gratuluju ke krásným chlapečkům :dizzy_face:

Zuzi, prckové mají krásné váhy. Bylo by fajn, kdyby jsi nemusela v nemocnici už zůstat, ale jistota je jistota...Hlavně ať jsou prckové v pořádku.

My jsme byli dneska na matrice pro doklad o uznání otcovství, takže Honza si už podepsal Matěje a nemůže už couvnout :grinning:
Udělala jsem poslední nákupy a máme vše. Chtěla jsem to mít raději už vše hotové a připravené, kdyby něco...Doufám, že si tím nic nepřivolám :sweat_smile: Zatím jsme v pořádku, tak ať to tak ještě min. měsíc zůstane...
6. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda rudíku,to je teda pech,s těma zlodějama. :frowning2: A to když je nechytí,tak nic ani nenahradí? nebo pojištovna něco zaplatí?

Holky jak vám vycházel NT+ mě před chvílí volali a vyšlo to 1:2000.

Siki aspon sis to v klidu vše nachystala a nebudeš si muset dělat starosti,že něco není hotové,ted můžeš odpočívat a čekat a těšit se. :wink:
6. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki a podepsal si i Natálku? :wink: to je dobře, že už máš připraveno...koukni na Irmíka, jak to šlo rychle.. :slight_smile:

rudíku, to je průda s tou škodou, ale co naděláš...máš pravdu, máte se rádi a těšíte se na malýho Rudíka, takže... :wink:

kapříku, no my se taky chystáme malovat pokojíček...hele, kdyby byl pan malíř šikovnej, pošleš mi na něj kontakt? by nám třeba taky pomohl... :wink: my ještě ty tapety nestihli vybrat, ale už se chystáme....protože já jsem sice doma, ale mám pocit, že to děsně letí....takže i já chci ten 2. trimestr využít k těmhle přípravám, protože pak s pupkem už toho asi moc neuděláme...

luci, gratuluju ke kontrole! :slight_smile: jak dopadla ta krev? já bych taky pořád něco přestavovala, ale my máme všude knihovny plný knih a sportovní náčiní, tak už to přestavování moc nejde... :dizzy_face: a mám strach, že ani mimísek se sem moc nevejde, ale co... :wink:

jinak dneska jsem byla nakupovat i s manžílkem. koupila jsem si těhu tepláky a dvě trička a jedny šatičky...nevím, zda mi ještě nebudou velký, ale byly za 500kč ve slevě :wink: no a pak jsme dokoupili pár věcí pro mimino taky ve slevách. Není toho moc, ale do začátku stačí :wink: tak mám z toho ohromnou radost.
6. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciku, já tuším, že nám 1:11000...ale už si to moc nepamatuju. bylo tam napsáno: screening negativní! Co Ti k tomu řekli?
6. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já mám 1:9490, ale nevím co je špatné a co dobré. jen mě překvapila jedna holčina na jiné diskuzi, ta měla 1:50000 :fearful: to jsem teda čučela.
6. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a není to taky tím, že každá laboratoř to počítá trochu jinak??? :sweat_smile:
6. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi fakt?
Hele malíř je super, už nám maloval ve firmě :wink: tak vím co umí :dizzy_face: šak já vše nafotím:slight_smile:
6. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm,je to zajímavé. Ale toto je pouze na Downuv syndrom.
Na stránkách mají hranici 1:300. Tak je to v pohodě.
Evi,Kapříku,řekla mi do telefonu jenom,že je to v pořádku a že doporučuje triply,ale nechápu proč,když jsou povinné.
Ale z utz je všechno v pořádku,nosánek je velký :slight_smile: a Linea Nucheae 0,6mm,což je taky dobré,dr.na utz říkal,že je všechno v pořádku a miminko dobře prospívá. Tak si myslím,že je to v pořádku. Ale psali si i,jestli je to z umělého a upravili my termín porodu na 22.7. To se možná trefíme na tchánovi narozeniny,ten je má 17.7. :grinning:Ten by měl radost a ještě kdyby to byl kluk
6. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek