• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jo a taky říkal,že srdíčko funguje jak má,i barevně jsme viděli,jak pumpuje krev.
Na fotečky bytečku se těším. Já už plánuju,jak předěláme ložnici,ale malovat asi nebudeme,jsme tu teprve dva roky a dělali jsme všechno nové,elektrické vedení,omítky okna,koupelnu,podlahy. A při tom se samo malovalo,tak to ještě asi nebudeme měnit,uvidíme. I když aspon o ložnici jsem trochu přemýšlela.
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kapr, až domalujete a nafotíš, tak bych si kdyžtak ten kontakt vzala jo? a umí i kombinovat tapety s malováním? asi jo co? :wink:
6. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

hlásím, že jsme už třetí den doma, něco málo foto Ley v albu :wink:
a Hypo porodila včera

nějaké novinky tady?
6. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gucci, vítáme tě..to vás pustili brzy, ne? :wink: ještě jednou gratulace! I Irmi už má kluky venku :wink: tak ať se vám daří a já jdu mrknout na vaše fotečky :slight_smile:
a až budeš mít čas, tak nám napiš, jaký to bylo...a tak, ať víme, co nás čeká :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila nakonec císařem, Lea měla na UTZ v porodce odhad váhy 4,5kg, takže dr. nechtěli nic riskovat, ale měla jsem epidurál, takže jsem byla vzhůru a Leu hned viděla, takže super...neměla žloutenku a kojím, takže nás pustili 4 den domů

jinak Hypo Amálka měla 52cm a 4180g tuším
6. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Gucci,letím kouknout na fotečky Leušky. :slight_smile:
6. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci tak to vás po císaři opravdu pustili brzo.
6. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo o hypo víme, díky gucci. Amálka jí prý dala zabrat. :slight_smile:
tak to jste to zvládly krásně holky. A Lea je roztomilá :slight_smile:
6. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci malá je krásná :wink: :dizzy_face: Tak si to hezky užívej. Hlavně,že jste v pořádku a daří se tobě i malé dobře.
Máte s Hypo holky krev a mlíko,aspon pořádné baby :grinning: :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zdravím opet z nemocnice.

Koukám, že už se tu rodí, tak přeju Amálce, jen to nej, at se jí v životě daří a má co nejhodnější rodiče :slight_smile:
6. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů, a koukám, že maninek už je ti víc, tak to moc gratuluju, koukám , že Gucci má Leu, o té jsem taky uvažovala :slight_smile:
6. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu,to mě mrzí,že pořád z nemocnice a pustí tě domů? Jak jsi na tom?
6. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluš-co zase v té nemocnici děláš, co je ti? Tobě se tam asi líbí. :grinning:
Gucci-ta je krásná a kolik vážila?
To je super, že vám to vyšlo přesně podle plánů na silvestra. :slight_smile:
6. led 2010 v 19:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí ahojky, no usoudila jsem, že z kluků asi budou nejspíš doktoři, když jsme prvního šupajdili zpátky, v nemo jsou v klídku,jen doma jsou trošku akčnější, zatím jsem se neptala na jak dlouho to u mě vidí jestli až do porodu nebo mě ještě pustí dom
6. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu je to nepříjemný,ale musíš myslet na to,že je to pro ty prcky,tak to musíš nějak překlepat. I když ti to teda vůbec nezávidím. Hlavně,aby u tebe co nejdéle vydrželi a měli se dobře. Pak na všechno tohle zapomeneš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukla jsem ti do albíčka,jak je wrtulka šikovná,taky budu muset zaukolovat babí,aby něco upletla,jinak by pletla mamka,tak to ted bude muset zvládnou babča.
Ted mi volala tchýně,holky ta je ted tak milá,pořád se stará,volá jak se mám a jak mi je. Ne,že by byla před tím jiná,ale ted je to trošku jiné. Ona se na vnoučátko těší,když ji vidím,jak řádí s druhou vnučkou od manželovi sestry. :grinning: MOhli bychom mít kluka,to by měl radost i tchán,navíc se možná trefíme termínem do jeho narozenin,trošku mi to posunuli.
Jo a Evi,jak jsme se tu tenkrát bavili,jak počítat termín porodu po umělém oplodnění,ale nevím,jestli to bylo s tebou. Tak mi říkali,že to počítají od punkce. Protože mi to podle ms nějak nevychází. To je rozdíl týdne. Ale já to něja za důležité nepovažuju,stejně si mimčo řekne,kdy se mu bude chtít ven.
Četla jsem tak v Mamince,že když je miminko nachystané na porod vypustí nějakou látku a tím dá znamení maminčinu tělíčku,že se může začít rodit.Ale to už tu myslím psala Zuzka,že to četla.
6. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulka me fakt překvapilo, jsem to vůbec nečekala.

Lucí koukám, že už más skoro I. trimestr za sebou, to už je krásný, jak ti je,jak to zvládáš? Jehezký. že se tchýnulka strará.

S tím termínem po IVF to tu někde holky řešili, tam se to počítá trochu jinak, ikdyž u mě OPu vyšlo přesně na 14 dní po MS, takže jsem na tom vlastně tak nějak stejně,ikdyž mi určo do března nevydržíme
6. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ta wrtulí je ale šikulka. Překrásné wrtulínku :slight_smile:

Milu, no to je mi líto, že jsi zase v nemo, ale aspoň jste pod kontrolou! tak se tam drž. A jestli tam máš internet, tak tu s námi můžeš plkat :wink: budeme Tě rozptylovat :slight_smile:

no Lucíku, bavily jsme se o tom termínu porodu...tak to je opravdu zajímavé :slight_smile: takže Ti to posunuli na později?

hezký večer holky
6. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já určo tak nejak budu ve spojení pokud to pujde, jen se nejak musím sžít s notasem, páč na nej nejsem zvyklá, ale jsem fakt ráda, alespon za to, sice jsem v krajské nemocnici, 20 km od domova, ale je fakz,že kdyby se kluci rozhodli přijít na svět,tak tu maj pro ně lepší vybavení
6. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Milu to jsem četla v té mamince já-to je zajímavé.
A jakou máš teda diagnózu, že si tě tam chcou nechat?
6. led 2010 ve 20:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu už to letí,ale první trimestr už mám za pár dní za sebou. Ale zatím mi není nic moc,nevolnosti,zvracení pořád přetrvává. Snad bude brzo klid.Ale hlavně,jestli se prckovi daří dobře.
mě ti ten termín na to ms pořád nějak nevychází,ale to je jedno,oni snad ví,jak na to :grinning:
Eviku ne na dřív,podle toho,jak jsemsi to počítala podle těch stránek,tak mi to vycházelo na konec,to jecca 29.,ale je to fuk,je to pár dní,nějak na tom zrovna nebazíruju.
6. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,teda vám určitě,u ě je zase blicí,s prominutím. Ještě že jsem vstala tak brzo a snad se stihnu dát do desítí dohromady. :frowning2: Než půjdu na tu poradnu,tam zase budu sedět dvě hodiny.
7. led 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
jak to dvě hodiny lucíku? to to mají tak blbě organizovaný? já nikdy nečekám dýl jak pět minut....tak ať to přežiješ!

rudíku, jak je? už je líp po té včerejší průdě?

já jsem na sebe hrdá, večer po vydatné večeři jsem měla hlad, ale vydržela jsem si jít ten chleba nenamazat. Tak jsem nad sebou zvítězila! Ale jestli tyhle boje budu teď zažívat každý večer, tak mi hrábne. Já mám teď šílenou chuť k jídlu... :sunglasses:
kapr kolik už jsi přibrala? lucíka se neptám, ta blinká, tak počítám, že spíš ubírá....
7. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi,oni sice objednají,ale pak tam člověk sedí hodinu minimálně. Samozřejmě jsem ráno zapomněla na ranní moč,tak ze sebe musím něco vymáčknout :grinning: Než si mě vezme sestra a pak zase doktorka,na mrtvici,ale musím to vydržet,je to nejlepší dr. ve Žďáře,teda ted spíš ta její dcera,s kterou se střídá. Jsem zvědavá,kolik mi naváží,protože ráno jsem měla o dvě kg méně,než minule.
7. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
o je luciku, ale to nevadí, že teď ze začátku ubíráš, pak přibereš. :wink: tak se tím netrap. já mám s tou ranní močí taky vždycky strach, že zapomenu...
no tak to hezky přežij. vem si knížku a pití :slight_smile:
7. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, ted koukám, že helenky už taky porodila, nevíte kdy?
7. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci, hodně zdraví Tobě i malé, blahopřeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Helenka porodila 26.12. Bruna
7. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, tuším, že 26. 12. :wink:
jee a teď koukám, že už Ti odpověděla janýsek... :slight_smile:

žirafy, kde jste? to tu teda dneska vůbec nežije!!! :sunglasses:
7. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, já se vrátila až teď z trombotického centra. Dneska to tam bylo úmorný :unamused: :unamused:
Tak mám nafasováno 40 injekcí. Zkontrolovali mi haksničky a modřinky na bříšku a šla jsem. :slight_smile:
Evi nepřibrala jsem nic. Kilo jsem shodila ikdyž jsem nezvracela. A bříško taky nemám moc vidět. Takže se už těším, až vyleze, jak kolegům v práci řeknu, že přibírám, protože jsem v 5 měsíci :grinning: :grinning: :grinning: já to tu totiž moc neroznáším, takže to většina neví :slight_smile:))
Jo a pozor. Veletrh je i v Praze. :wink: hele
http://www.forkids.cz/2010/cz/intercept.asp
Gucci a co teda Podolí? Byli hodní?
7. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z poradny kolem dvanácté,ta starší dr. než se vypovídá:Chtěla jsem se objednat k mladší,ale zase mě napsali jinam. Příště mi už budou děla tripl testy. Výsledky z minulé krve jsou v pořádku,štítná žláza taky.
Na zvracení mi napsala nějaké prášky.
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek