• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi to jsi mě pobavil s těma teplákama. Já si zatím nic nekoupila,mám jedy rifle,které mi jsou přez břicho volné a nosím normálně pásek. Tak uvidíme a pak si něco koupím. Ale jelikož budu mít největší bříško,tak si rifle koupím asi jenom jedny a pak bych si chtěla koupit nějaké plátěné abyse z nich dali udělat i 3/4. A vyhrabala jsem tu takovou sukýnku,kterou budu moct taky nosit. Protože po porodu se beztak ještě dlouho nedostanu do svých původních riflí.
A to že dlabeš,je asi normální,mimčo si to říká,ale ne se přejídat,dát si třeba ovoce,zeleninku. :wink: To se mi to radí,vid,když mi je blblě,jsem na sebe zvědavá,až to přejde. :grinning:
8. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně luci, počkej a uvidíš, jaký budou chutě :wink: ...já ze začátku taky jedla z donucení a na nic neměla chuť, ale teď...okurka s kefírem je můj každodenní chleba :slight_smile:
já mám naštěstí oblečky (kalhoty a sukně) po kámošce a koupila jsem jen ty tepláky, dvě velký trička a ty těhotenský šatičky ve slevě za 500 kč, mám z nich ohromnou radost...zatím mi jsou teda velké, ale na jaře, jako když najdu :slight_smile: jenže jak nikam nechodím, tak stejně nosím jen ty rifle a na doma ty tepláky... :slight_smile:
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,onose to bude všechno hodit. :slight_smile: Já počkám,až trošku vpředu povyrostu :grinning:
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já plánuju, že koupím jen 2 těhupásy. Jeden černý a jeden bílý a budu nosit normoš trička. Těhukalhoty mám po švagrovce a zatím mi jsou super. Tak uvidím. A na léto mám spoustu volných šatiček, protože jsem je měla ráda i normálně. :wink:
8. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si koupila tuniku,možná obejdu sekáče atričko nějaké koupím,neco už mám doma. Ségra říkala,že mi taky nějaké koupí k narozeninám. Kalhoty zatím řešit nebudu,až budou potřeba,tak nějaké koupím.
8. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jak po umělém přibrala 10 kilo a zůstalo mi to na břichu, tak jsem využila módu tunik a všech volných střihů, takže toho mám vcelku dost :wink:
8. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku tak to je dobře,já právě začala vyklízet skřín a bez kompromisů ,všchno,co mi je malé někomu dám.Zbytečně to zabírá místo. Stejně než bych do toho zase zhubla,tak už to bude nemoderní.
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Evi s tim malířem...odpovím ti po o:slight_smile:
8. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já právě holky toho volnýho tolik neměla, měla jsem hodně svetříky a košile do práce...a dělám to teď jako ty luci, už mám dva pytle připravený, že odvezu kámoščině dceři, jsou to slušný věci, ale než do nich dohubnu, tak budou mimo mísu :dizzy_face:

tak jo kapříku, budu se těšit. holky peláším na rhb a pak do solničky s kámoškou a prckem :slight_smile:
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pro malíře není nic problém, takže jakákoli kombinace všeho. :slight_smile:
Dokonce si i po sobě uklidí, vyspraví praskliny a nerovnosti.
Jinak já měla vcelku konkrétní představu, takže jsme to jen tak probrali a víceméně s mými náměty a nápady souhlasí.
Ale neboj, vždy nafotím pokoj předtím a potom. Budeš moci sama posoudit. Stejně to bude prča :slight_smile:))))
8. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to jsi vážně dobrá, že máš pořád ty samé džíny. Já si koupila těhu džíny a byly mi velké, doufala jsem, že v nich vydržím až do konce těhotenství, ale už teď mě dost tlačí, takže tepláky to jistí :grinning:

Evi, děkuju, cítím se dobře, jen jsem dost unavená. Vstávám až tak kolem 11h, takže to bude možná tím :sweat_smile: Ven už moc nechodím, jelikož mě hned bolí břicho a záda. Takže jsem teď nejraději doma.

Holky, mám pro vás nabídku. Přítel vozí věci z Anglie o dost levněji než se prodávají tady u nás. Boty od Pumy, které tady stojí 2000,- vozí třeba o polovinu levnější. Oblečení jak dětské, tak dámské i pánské. Pokud něco sháníte, dejte vědět a já vám pošlu nabídku. My už nakupujeme jenom tam a je to super oblečení různých značek :wink:
8. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki to zní dobře.
8. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, myslím, že za ty peníze to stojí :slight_smile:
8. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki a co za značky,to je úplně jedno?
8. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hezký víkend. Já zapnu PC až v pondělí :slight_smile:
8. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule a káťo, to jsou teda břicha...vy jste fakt těhule????já mělaprvní těhu rifle ve 12tt a další jsem musela koupit v listopadu a i tak je to to jediné plus manžovi tepláky, co pohodlně obleču, hlavně nesmí být mimi stísněné, moda jde u mě starnou, hlavně, až se Rudlovi dobře plave a dietku neřeším, dnes jsem snědla na snídani jogurt Caro a 4 mega koblihy s čokoládou a co...jen ať si užiju..
zuzi teda jak to děláš , dvojčata a normální rifle..je mi jasné že bokovky,ale i tak, já mám i mega zadek a stehna..to bude fitko...
luci rady jsou milé, vímto,ale stačilo mi odolávat tataráku...víc nezvládnu, protě bych za sladké vraždila :grinning: a zle mi nebylo ani jednou, tak se nemám čemu divit...manža říká, že mám to bříšo krásné...tak mám :sunglasses:
siki díky moc za nabídku..
kapříku páčko..
8. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ruda-néééé bokovky né, to já nenaosím a nesnáším, normální rifle-klasika. :grinning:
A fitko-nestraš, já necvičím a nikdo mě k tomu nedonutí. :grinning: Mě stačí sledovat sport u telky.
8. led 2010 v 18:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,mě je jasné,že dokud je špatně,tak se to dobře říká,teorie taky dobrá. Ale co já vím,co bude potom za chutě,vid. A já mám teda strašně slabou vůli. Když jsi psala o těch koblihách s čokoládou,tak bych si dala crouassan,ten mi moc chutná.. A na fotkách nevypadáš,že bys byla tlustá,sluší tí to. :wink:

Zuzy a jak normální ryfle oblíkneš,tomu teda nerozumím,taky jsem myslela bokovky.
8. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, značek spousta: Puma, Nike, Adidas, Lonsdale, Everlast, Barbie, Hello Kitty, mašinka Tomáš....Na co si vzpomeneš :slight_smile:
8. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nu taky myslela, že myslíš bokovky zuzi :wink: to by mě taky zajímalo, jak je nosíš...nechceš nám to vyfotit? :wink:

no jo kači, jsme těhotné :slight_smile: ...já mám břicho, jak blázen, ale na té fotce to není tolik vidět. :wink:

siki tak pošli nabídku :slight_smile: asi do ip?

jsem zvědavá, kdy za námi dojde irmík... :slight_smile:

hezký večer
8. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no normálně, navleču nohy, zapnu zip a knoflík. :grinning: Já mám jen ten kopačák a dost vysoko, takže pas mám stejnej. :grinning: Vyfotím holky, ale zítra, dnes má zase foťák švagrová na oslavě.
8. led 2010 v 19:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zuzi, fakt nevím, jak bych se nasoukala do mých riflííííí, to už v prvním trimestru nešlo....
siki no jo, hoď nám do IP nějakou nabídku nebo máš odkaz nebo něco tak....
8. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí zítra dohodím foto, nosím rifle, kraťasy tak jako před těhu a pak tepláky černy a na tom bundu, takže to vypadá, jako kalhoty.
8. led 2010 ve 21:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsi dobrá, já mámjedny těhu rifle, co už nedám, jedny těhu lacláče, v nich je mi těsno, tak nosím druhé těhu rifle a doma manželovi tepláčky :grinning: už to mám za pár, zítra taky musím vyfotit to moje bříško, dlouho jste ho neviděly :wink:
8. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, tak to se na tu fotečku těším :slight_smile:

holky, tady je taková spousta sněhu, je to krásný :slight_smile:

rudi, já snídám pravidelně 4 chleby :wink:
9. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zuzi to jsem na fotku zvědavá.Koukala jsem,že ty tepláky tam máš vyfocené ale rifle ne. Ta to máš bezvadný.
My se dneska z manžou vzbudili v pět ráno a nemohli jsme už spát. Tak jsme si pustili v posteli film,prorotže jsme si řekli,že přece v sobotu nebudeme vstávat tak brzo. nakonec jsme u filmu usnuli a vzbudili se o půl jedenácté. :frowning2:
9. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dva ty, dva malá :slight_smile:
Luci to mě vzbudil Rudík o půl desáté, tak jsem vzbudila manžu a na posledy se začal protahovat psík :wink:
9. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím návrat z porodnice. Zatím máme doma jenom Vašíka, Pavlíka si tam ještě nechali. Nechce moc jíst tak pořád zkoumaj co mu je. Ono mu si nic není, je jenom líný :slight_smile: , ale jsem ráda. Vážně si nedovedu představit co bych s ním doma dělala
9. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit, v práci blázinec a navíc jsem teď marodila a nebyla na nic nálada. Evak99 začínáme každou chvíli, mrcha si dává na čas, tak až dorazí hurá do stimulky. Wrtul vím, že je to moc těžké a leze to na mozek, ale drž se holka. Moc na tebe myslím. Chrobi budeme bojovat spolu a věřím, že to vyjde :slight_smile: , všem těhulkám přeju příjemné dny a věřte, že vám moc závidím, ale ze srdce přeju. No a našim maminkám ty nejkouzelnější okamžiky s mimísky.

Teď mám víkend v klídku, manža s klukama nahrávají CD a já jim s kámošem připravujeme baštu. Za chvíli jdeme tvořit malé pizzy - mňáám. No bříško mě pobolívá už dva dny, ale mrcha pořád nikde, potvora jedna. Vždycky když se člověk na něco připravuje, není to podle plánu :frowning2: .

Tak žitafky, krásný víkend, opatrujte se, pa pa
9. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinkay obrovská gratulace,určitě se Pavlík brzo spraví a budete si ho moct tak dovézt domů. :grinning: :wink: :dizzy_face:
Jindřiška,tak je to vždycky,když člvoěk chce,aby to probíhalo jak má,tak jak na potvoru se vždycky něco naskytne,ale pokud bolí bříško,tak to snad už bude brzy. :grinning:
9. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek