• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no jo jindři, tak to je...jednou za život si ji přejeme dostat a nic, co? :wink: ale neboj, mrcha bude a mimčo taky :slight_smile:

vítej yorinkay, ještě jednou velká gratulace. kluci jsou krásní! Alespoň to nemáš tak náročný, nejdřív si to nacvičíš s Vašíkem a až budeš mít doma i Pavlíka, tak to půjde jedna báseň :slight_smile:

jo jo rudíku :slight_smile: pusinka se taky musí napapat.

v noci jsem se vzbudila bolestí břicha, bolelo mě to tak divně, vpravo dole, tak jsem z toho byla vykulená, ale pak jsem ještě usnula...no jenže když jsme šli s manžou na prochajdu, tak to začalo bolet zas, tak jsem radši volala kamarádovi gyndr. a říkal, že zítra slouží, tak ať radši dojdu...nechce se mi jet do nemo teď, když to není tak hrozný, ale pořád na to myslím... Bolí to jakoby natažený sval, ale trvá to už tři dny a stupňuje se to...nemáte s tím někdo zkušenost?
9. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-já to měla taky a doktor říkal, že jsou to úpony od dělohy, jak se zvětšuje, tak se napínají a bolí to. Ale k tomu doktoru běž, jistota je jistota.
Holky mám foťák, jdu to bléééskat. :grinning:
9. led 2010 v 16:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak ještě že máš kamaráda gyndr. Bude lepší,kdyžse na tebe podívá. Ale zkušenost s tím nemám,mě břicho nebolí.
9. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak nevim jestli vite ze jsem zdarne porodila, ale byl to masakr ..... dnes nas pustili domu a je to to teda masakr jeste vetsi :slight_smile:
9. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamino, neboj, zde se nic neutají :wink: , gratuluju k amálce, at vám dělá jen radost
9. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinka...skvělé, tak to moooc gratuluju a přeju hlavně zdraví a brzký návrat malé bojovníka domůůů musí to být pak záhul,ale zvyknete si a fotky budou???
Jindřiško a nejsi už těhule? přeju hodně štěstí i Chobíkovi..
já jsem právě udělala objednávku na odsávačku mléka, sterilizátor a ohřívačku..
Evi a co slepák? vajkečník? ,ale taky mě pořád někde píchá, táhne a bolí teď už tak tři dny jako na MS a záda a třísla a teď mě tam dole bodají nožem..už se asi chystáme...
hyúpo víme víme i že sis užila ,ale rády by jsme informace do poslední kapky, tak popisu, přeháněj,ale snad nás to moc nepoleká a jak? nestíháš? nespíte?
9. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
yorinka už jsem foto viděla...krááásnííí a hypo, kde je foto amálky????
9. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hplky kukejte, je to hrůza tak kukejte rychle, ať to můžu honem smazat. Máte tam všechna dnešní fota, bez, s, před těhu rifle, dnes rifle, dnes kraťasy, a tak já teď chodím ven+zimní bunda. :wink:
9. led 2010 v 17:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mělo tam být holky-nějak mi blbnou písmenka. :grinning:
9. led 2010 v 17:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zas tu, foto ihned dodam :slight_smile: dejte mi par minut.....
a popis porodu budu mit taky v albumu tak za chvilku muzete cist :wink:
9. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy ta kto jsi dobrá.

Hypo tak se těšíme na popis a fotečky :wink:
9. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzi, tak to jsi dobrá...jsem to zkoukla :wink:

no může být i slepák rudi, dr. říkal, že se koukne a uvidíme. teplotu nemám, tak snad bude vše ok.
9. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evi,taky doufám,že to nebude nic vážného. Mě teda trošku pobolívá v kříži,asi jak se to tam roztahuje,ale nečekala jsem,že to bude tak brzo. Ale dá se to vydržet. Tak snad ti zítra řekne,že to není nic závažného.
Hypo už se nemůžeme dočka.
9. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko, to jsi teda dobrá a v kraťasech bych zmrzla...ty máš to bříško veliké,ale fakt jen dopředu a hodně nahoře...to já jsem zvětšená i v prdelce a stehnech...od začátku, už po stimulce jsem nabrala a dolů to nešlo byl OHSS a pak rovnou jako v druhém trimestru...
evi uvid´íš, snad tě jen uklidní a nic to nebude..
hypo těšíme se
Včera jsem byla u holičky a normálně mi popřála at se daří a dala mi pro malého kabátek a kalhoty s toho heboučkého materiálu, teploučké..úplně mě dostala, to jsem nečekala,chodím k ní dlouho je sice dražší,ale jsme na sebe zvyklé, trošku jsem uvažovala o změně kvůli penězům teď v mateřství,ale prostě u ní zůstanu, dostala mě :slight_smile:
9. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy a zůstala jsi u stejného účesu? Nebo byla změna. Já už bych taky potřebovala,ale byla jsem líná se někam objednat,já se stříhlala naposled asi na jaře,měla jsem to sestříhané mikádo,vzadu kratší. A od té doby na to dlabu,obarvím si to doma. Ale ted už je to horší,když to mám dlouhé.
9. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo-já se už nemúžu dočkat.
9. led 2010 v 19:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zuzy já taky ne,ale asi musela jít kojit a koupat,uspávat. :slight_smile: Pořád nakukuju,jestli už tu něco není.
9. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hold musíme vydržet, ale výsledek bude stát určitě za to, pořád kukám a pořád nic, asi usnula s Amálkou, tak se necháme překvapit. Jsem napnutá, jak maly gatě. :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 20:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je to srumec a le jsem tu a jdu na ty fotky...... popis porodu asi zitra je to na dlouho :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo malá je krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mamince to taky sluší :wink:
9. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo-ta je krásňoučká a slaďoučka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2010 v 08:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo Amálka je krásnej bobeček. tak se tady nad s manžou rozplýváme... :slight_smile:
jdu se nasnídat a frčíme k tomu dr. sice jsem dnes spala bez přerušení, ale ráno to zas bolelo....nicméně si myslím, že to je tak, jak psala zuzka, že jsou to ty úpony...dám vědět.
10. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,tak budu čekat na info. :dizzy_face: Určitě to nebude nic vážného.
10. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, Amálka je moc krásná :dizzy_face: Ať vám dělá jen samou radost, i když si dokážu představit, že zezačátku to bude dost složitý.

Evi, já to měla taky a bylo mi řečeno to samé, co Zuzce - úpony a s tím holt nic neuděláš. Myslím, že se nemusíš ničeho bát. Držím palce k doktorovi.

Holky, ohledně Anglie vám pošlu odkaz na stránky, Honza je teď dává do kupy.
10. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siki,tak to se na stránky kouknu,pošli to do IP at nám to nesmáznou. :wink:
10. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jsem pořád na krátko,ale vždy trošku jinak, teď mám ten spodek trošičku delší, stojí mi to nahoře,ale mívala jsem to i víc na ježka,ale prý mě chce s malým brzo vidět... :grinning:
hypo to je teda maraton, ne porod,ale zvládli jste to a ten výsledek fakt stojí za to..maličká je spokojená, krásná a fakt velká holka, věřím, že ti dala zabrat.., snad je tak klidná a hodná i na světě a dá ti čas, se zahojit...
siki, taky chci odkaz do IP, Evi, jak jsi dopadla??
10. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak ještě,že pořád měníš účesy,změna je život. Mě je hanba,už se sebou musím taky něco udělat. Ted vlasy nemám nic moc,tak by mi kratší sestřih neuškodil,ale jenom zkrátit. Krátké vlasy jsem měla asi jenom jednou,nějak to neumím si ty vlasy upravit. :wink:
10. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je divný,že tu Evik ještě nebyla,snad je vše ok.
10. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar děvčátka,
tak jsem opět tu .......Uf , už to mám za sebou......Od 31.12. na gyndě a 4.1. porod

BOŘEK 22.42 3000 g 47 cm a BRUNO 22:44 3150 g 47 cm

Byla jsem císařem a můžu napsat, že to nesu rozhodně zatím lépe než když jsem rodila normálně....spodek mě nebolí vůbec,jen ta jizva, ale den po dni je to lepší. Den po porodu děs a hrůza,ale dalo se to přežít. Bylo mně řečeno, že je nejlepší co nejdříve chodit, tak já hned začala a sestřičky na mě čuměli co blbnu, také jsem myslela, že zdechnu, ale dávali mě léky proti bolesti. Na druhý den mě přehodili na normál pokoj, ale kluky vozili jen na kojení, jestěže tak . Stejně jsem neměla mléko, tak ho dokrmovali a když jsem se snažila kojit, tak toho bylo málo, tak mně stříkačkou a hadičkou přes rameno přímo do jejich pusinek a přes mé prso dokrmovali....no prostě to musel být užasný pohled

na třetí den mně odvezli Bruníka do Brna, protože ho na druhý den čekala plastická operace rtíku, takže jsem začala řvát jak kráva a to trvalo až do včerejška.......už se na mě chodili dívat i doktoři a furt uklidnovali, že je to banální zákrok, ale jenom,když jsem je viděla, tak jsem řvala a řvala................a ještě k tomu mně začal Bořek dost ubírat na váze, takže depka jako prase.

Začala jsem ho kojit co hodinu , teda v noci, aby začal nabírat, protože bychom asi dnes nejeli domů...podařilo se a my dnes v 13 hodin dorazili......to je paráda.....malý spí jak belina u krbíku pěkně v teploučku,musím ho ted vzbudit, aby ještě neshodil ty kilíčka Ze tří kg má dnes 2780 gr, tak snad nepůjdeještě dolů

Brunda v Brně je na umělé výživě a i na nitrožilní, byl i na dýcháku, protože to neodhadli s anestezií, ale už je to ok, váží 3200 gr, takže paráda . Každý den tam volali doktoři z Hradiště a zítra budu volat já, tak jsem napnutá , co nám řeknou zítra.
Už, aby jsme si pro něho mohli jet, už si malého ani nepamatuji

Jinak vás musím dočíst..............papapapapa
10. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek