• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahojky Irmičko, no to je paráda, že už jsi zase mezi náma a snad už spokojená, vím, ještě se stýská po maličkém,ale on to v Brně dobře zvládne a bude doma veselo jedna báseň, zatím to dohoní i Bořek a je to... kluci jsou náádherní a manža nás informoval, teda Brňačky,ale my jsme to všechno vyšťouraly :grinning: , tak to je fajn, že je aspoň tobě den ode dne líp a zítra se těším na info, kdy už malého pusí...drž se a průběžně chceme fotky!!!! pa K
10. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irmy,já už tě ,teda manžu vyšpionila najiné diskuzy. No věřím,že to musel být mazec,ale ty jsi akční,takže mě nepřekvapuje,že jsi hned druhý den lítala. :wink: Ty jsi holka šikovná a statečná. To jsou mi teda fígle,s tou hadičkou přez prso,to jsem ještě neslyšela. Ale asi je to účinné. A ta fotka s double kojením nemá chybu. :wink:
A to že jsi brečela,to by asi každá,holt ty hormony dělají svoje. Ale stejně mají kluci hezkou váhu,na to že byli dvojčátka. A kdy si odvezete domů Bruna?
A kde jsi teda rodila? na Obilňáku? NEbo se pletu? jestli ano,tak tam dělá jedna slečna,od mé dobré kolegyně dcera,příjmením je Sobotková.
Irmy žádné strachy,určitě budou chlapáci přibírat a mít se dobře. Brzo je budeš mít oba dva doma.
A těším se zase na další fotečky. :wink:
10. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci myslím, že rodila v Hradišti :slight_smile:
10. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi máš pravdu,to by měla trochu z ruky.
10. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, rodila jsem v Hradišti a malého Bruníka odvezli za dva dny do Fakultní nemocnice Černé pole, zítra budu volat,jak na tom je a snad ve čtvrtek byho mohli pustit :slight_smile:
10. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky, vy jste byly o víkendu zase aktivní:slight_smile:)))).
Jinak s tím břichem. Taky mě začalo o víkendu pobolívat na pravé a pak i na levé straně. Spíš to ale popíchávalo. V noci mě ta bolest dokonce i vzbudila. Jen jsem si říkala, že je to asi tím, že se vše roztahuje, protože jsem poprvé i cítila kostrč.
No a dnes je to už v poho. Jen by mě zajímalo kam se to roztahuje. Já vám musím dneska vyfotit břuch, který vůbec nemám, nebo mám respektive pořád stejný. Až se začínám někdy děsit, jestli jsem vlastně těhotná. Prsa už mě tolik nebolí, nic mi není, ani po ránu mi už není špatně....
Irmi nějak jsem nepostřahla co se stalo malýmu? řízli ho při císaři?
A co ta Evča? Koukám že se ještě neozvala.
Zuzi nááááádherné bříško.
Rudy já plánuji kadeřníka na jaro. Já chodím tak jednou za půl roku. Někdy ani to ne. Kadeřnice je sice taky drahá, ale úžasná. Naposledy jsem tam byla v srpnu a to mi ukázala knížku jak si správně přát a odcházela jsem s objednávkou na mimino :slight_smile:
11. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kapříku. Co se stalo malýmu od Irmy,jsem také nějak nezjistila. A Evča se tu od včera taky neukázala,tak snad je všechno v pořádku.
No a s kadeřníkem ani nemluvím,já jsem ostuda,barvím si to doma sama a jsem líná se objednat na ostříhání.
11. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad se holky dneska ukáže :wink:
11. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je tu nějako mrtvo
11. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY V TÝMU:
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,IVF+ICSI+PICSI (PGD 7 embrijek - všechny se zastavily ve vývoji, PGD neproběhlo, SIVF protokol začíná 25.10.2009 Proverou, od 1.11.2009 utlumující injekce Decapeptylu

ČEKATELKY na stimulaci :
Chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo - nic
2.IVF začínáme 17.8. 262j Gonal+Decapeptyl OPU 28.8.4 vajíčka ET 1.9. 2 kousky morulky test 10.9. negat.
3. IVF +-16.2. začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 225

STIMULANTKY:
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF 29.4.2009 neúspěšné, 2.IVF leden 2010 - 11.1.2010 začátek stimulky - ráno a večer Synarel, od 12.1.2010 Gonal 300IU, od 15.1.2010 Gonal 225IU+Luveris75IU

ČEKATELKY na // po ET (KET)

TĚHULKY:
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí, mrazáčci žádní, 13.7. HCG 8.717, 29.7. ultrazvuk, 2 srdíčka potvrzena (12,5mm a 11,9mm)
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 blastocysty, test za 14 dní - OHSS, 14.7. slabá //, 17.7. potvzeno HCG z krve 238
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila,
ultrakrátký protokol odebráno 6 vajíček, zavedeno jedno embrio a 19.10 na testu//
evak99 (Gennet Praha), 2x neúspěšné IUI, 1. IVF (krátký protokol), od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu; KET nerealizován, přirozené těhu, 12.10. HCG 1457
Zuzka72 (Reprofit Brno) 1.IVF-ICSI, krátký protokol, OPU 26.6.2009-2embrya (14mrazáčků)
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné; přirozené těhu
Lucifirek- 1.IVF I/08 test. 2.3: negativní, 2.IVF,začátek stimulace 2.10., 1.utz 23.10.,OPU 29.10.,ET 3.11.,test 19.11.09 //

DĚTIČKY:
Hypo - holčička
Gucci - holčička /gučiová/ TP 27.12.09
Irminka - 2kluci /Bořek a Bruno/ TP 31.1.10
Ruda kluk - kluk /Rudolf/ TP 7. nebo 14.2.10
Lopatka - ???
Siki - páreček /Matěj a Natálka/ TP 8.3.10
Miluška - 2kluci /Vilém, Kryštof nebo Tadeáš/ TP 24.3.10
Zuzka72 - 2kluci / Petr, Lukáš/ TP 8.3.2010
dckami - ???
Evča - ??? TP 19.6.10
Kapr - ??? TP 10.7.10

MAMINKY
Helenky- chlapeček Bruno
Gucci- holčička Lea
Irminka- kluci Bořek a Bruno
Hypo- holčička Amálka
11. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jindři,tak už dorazila mrcha :wink: Super,tak to je dobrý začátek
11. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mám radost, jen jsem si dnes opět hnula se zády :unamused: , malé zakašlání, píchnutí v zádech a teď šílená bolest. Jen mám teď manžu maroda, tak se snad do příštího týdne uzdraví.
11. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři,tak se hlavně šetři,manžílka opečovávej,at je brzo fit a on at ti pro změnu namasíruje záda. :grinning: :dizzy_face: Tak to jsem ráda,že jsi nemusela čekat nějak dlouho na ms.
11. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já vás nějak nestíhám, zkusím dočíst, abych vůbec byla v obraze, co je tu nového :wink:
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manžu dnes vyšlu k doktorce a bude celý týden v pelechu, prostě to chytnul jak sem marodila já. S tou MS mám taky radost, jen kombinace bolavých zad a bříška a pondělka v práci je docela vražedná :confounded:, ale poperu se s tím. No jestli záda budou bolet do večera, zajedu si na injekci. No a jak ty?
11. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, tak snad bude malej v pořádku a brzy vám ho pustí dom :wink:
koukám, že řešíte kadeřníka, taky bych k němu potřebovala, ale nejspíš se tam dostanu až po porodu, neb vůbec nevím kdy a zda mě ještě předtím pustí dom, ale spíš ne, neb kluci se zase hlásili o víkend o slovo, začala jsem krvácet, naštěstí to zastavili, ale dr poudal, že když to bude ještě jednou, tak budou asi kluci muset ven :confused: , tak jim tu domlouvám at se ještě drží co nejdýl a mejdany nechaj až budou venku, ikdyž dneska se mi taky v břiše pěkně melou, asi tam hrajou na schovku nebo nevím, ráno nemohla sestra ani natočit monitor jak se jí furt schovávali, a to vůbec netuším kam, zas tolik místa už tam nemají
11. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů Jindři, koukám, do tabulky a jdete do dalšího boje, tak hodně sil a nervíků a tfuj tfuj, ať ti tu brzy u jména nabíhají tt :dizzy_face:
11. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milu, no koukám, že tě kluci pěkně zlobí, no budu držet palečky ať vydrží co nejdýl a děkuju :wink:
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Miluško, ty máš ale neposedníky....tak jim domlouvej,ještě je brzo...
Jindřiško, vražedná kombinace,ale už se to jen pohrne...začínáme....už tu dlouho nikdo nepíchal...tak se na tebe a chrobíka budeme soustředit.
Kači, to buď ráda, že nemáš břicho a nevolnosti... ještě si všeho dosti užiješ...my , co už se jen valíme, to víme moc dobře :grinning:
Evule se pořád neozvala, tak snad to nebyl ten slepák :frowning2:
Irminčin maličký měl po porodu nedoorostlý rtíček, tak mu museli na plastice spravit...asi se v bříšku smááálna celé kolo :grinning: a aspoň se maminka naučí s jedným a pak přiběhne domů druhý a bude asi po odpočinku, začne kolotoč...nosnad bude mít občas čas i na žirafky :wink:
a kadeřník, právě že mám krátké vlasy a ty chtějí domelírovat a stříhat každý měsíc,a by to bylo hezké,ale snažím se to natahovat na 6 týdnů, to tak vychází...,ale zase pak není práce, stačí to umýt a trochu gumy a když je střih dobrý vlasy si sami najdou místo :slight_smile: culík z dlouhých je samo jednodušší, to jsem měla dřív,ale nemám moc hřívu a mastí se mi...krátké mi hodně lidi chválí, dlouhé nekomentoval nikdy nikdo
11. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Milu,ti tvoji kluci jsou teda raubíři,to chcou jít tak ven,asi neví,do čeho jdou :grinning: ,že u tebe jim je nejlíp :grinning:
Jindři ty jsi v práci a co děláš? No nezávidím ti to,možná to bude lepší,když ti injekcí pomůžou,aspon to brzo poleví.
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím kam se cpou,ale holt to jsou prostě celej tatínek, ten když si postaví hlavu, tak s ním taky nikdo nehne
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo MIlu aspon to máš na koho svést. :grinning:
11. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se ti zadaří je aspon ještě na chvíli přemluvit,at jsou u tebe hezky v teplíčku. Že venku je ted strašná zima a nelíbilo by se jim tu. :wink:
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudiku no ty moje vlasy jsou taky na pováženou,musím je mýt obden a foukat a žehlit se mi je každý den nechce,ale mě nikdy moc nedrželi ani krátké,ale že bych dala změnu,no popřemýšlím. A jestli jooo,tak vám to nafotím před a po. Ale asi budu uvažovat. Však to kdyžtak doroste :wink:
11. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte žirafindy,

jo,jo, malý Brunda mělmalý rozštěp rtíku, ale opravdu jen rtík, takže patro je ok. V pátek byl na operaci v Brně na dětské plastice v Brně. Dnes jsem tam volala, tak už je na normální postýlce a pije umělé mléčko, musel se to učit, protože tam má stehy a asi ho to bolelo :frowning2: . Ale prý se mu to hezky hojí, takže když to bude ok, v pátek by mu stehy vyndali a my si ho odvzli domů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mám strach, jak budeme bojovat, ale my to zvládneme, vím to
11. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no anebo budou mít rády zimu po mamince, tak už by chtěli stavět huhuláky
11. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já jsem kancelářská krysa, tekže celý den sedím a to záda trpí snad nejhůř, no za chvíli musím do města tak jsem zvědavá jak to zvládnu. Udělala jsem všechnu práci, tak by mě mohl šéf pustit dřív domů.
Irmi moc blahopřeju k bobískům a držím palečky aby byl Brunda co nejdřív v pořádku a hlavně aby ho to nebolelo prdelku malou.
rudíku já nemůžu mít nic jednoduchého, no ale to už jste si asi zvykly :grinning:
11. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi. tak to je Brunda šikulka a na víkend určo už bude doma.

jindři, vítej v klubu, já když už nšco, tak pořádně :grinning:
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha....tak hlavně že je to jenom tak Irmi. :dizzy_face:
Jinak já jsem se holky dozvěděla, že za tu dobu, než jsem došla s těhotenstvím do prosperujícího stádia mi manželka bratrance dala košík už pryč. Sice zůstal v jejich rodině, ale uvidíme, jestli se tam v mém termínu neklube nějaké mimčo :unamused: chjo, jsem se na něj taaaaak těšila. :frowning2:
Nu což. Třeba to klapně a oni mi ho půjčí anebo si ho budu muset objednat a budu čekat kdy a kde se objeví :slight_smile: Nechce se mi ho kupovat. Nebo se mi ho nechce kupovat nový, ale co jsem koukala na inzeráty, tak mají všichni takový divný, mě se moc nelíbí..... Tak uvidím jak to dopadne. :slight_smile: Určo dobře :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Irmi, neboj všechno bude určitě v pořádku. Kluci jsou šikulové a mají krásnou váhu. Ohledně toho rtíku, opravdu je to jen banální zákrok, ale věřím, že jsi z toho byla špatná. Já bych byla asi to samé :frowning2: Ale určitě to bude v pořádku a brzy je budeš mít doma oba :dizzy_face:

holky, kdo máte zájem o oblečení z Anglie, napište mi do IP maila a já vám pošlu nabídku.
11. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek