• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
siki díky ta ID od manži..
Irmy tak o víkendu asi už budete všichni spolu, to je fajne a malý je šikulka bojovník a ten druhý taky..
co ta Evule????
11. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ranko,

už jste někdo postavil pořádnýho huhuláka :grinning:

si tu tak říkám, že letní vedra jsem taky strávila v nemo, tak proč ne tu sněhovou kalamitu, že :sweat_smile: :grinning:

co je s Evčou, že se tu tak dlouho neobjevila? :confused:
12. led 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sněhuláka ne, ale dnes jsem na procházku se psem vzala foťák, protože nevím, kdy se zase dočkáme tolika sněhu v Praze :grinning: :grinning: :grinning:
Ta Evča mě začíná děsit.
12. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu já teda ještě žádného nestavěla,i když teda ted by se stavělo jedna básen.
S evčou nevím,tak si na ní vzpomenu,snad si ji nenechali v nemocnici s tím pupíkem. Zatím se neovala.
Ahoj Kapříku
12. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak budeme doufat, že se brzo ozve.
Jinak mám dotaz na Wrtulku, pokud nás aspoň čte. Týká se IT :dizzy_face: Wrtul lze sem nějak dát tabulka z excelu?
Díky :slight_smile:
Ahoj Luci
12. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím v albíčku foto zasněžené zahrady (dům je sousedů, my máme z druhé strany) a pupíka z 33tt. :slight_smile:
12. led 2010 v 10:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-děkuji omrnu a ozvu se. Jsou to super věcičky.
12. led 2010 v 10:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, sice nejsem wrtulka, ale dle mého budeš muset tabulku uložit jako jpg a pak ji sem vložíš v po

jinak já bych taky klído postavila, ale mě ven nepustí a to já mám zimu a sníh ráda :sweat_smile:
12. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafindy,

tak jsem zpět...jasně, že si mě v tom podolí nechali :frowning2: ale naštěstí jen ty dva dny. Dr. se bál, protože mě bolela jen ta pravá strana a ne obě, což by znamenalo to roztahování dělohy. Tak testovali, zda to není slepák anebo zánět ledvin. Ani jedno se snad nepotvrdilo. Dávali mi nějaké algifenové kapačky. Zítra mám teda ještě volat na výsledky moči a kultivace výtěru z pochvy, aby si byli na 100% jistí, že je to ok. Já si čím dál víc myslím, že to je mechanická věc a že se mi tam asi někde natáhnul sval. Tak to i dr. uzavřeli. Ale asi chtěli mít jistotu, tak si mě tam nechali.
Jinak jsem viděla na chvilku mimíska na utz, ale mlel/a se jak blázen. Dr. zkoušel zjistit pohlaví, ale nepovedlo se :slight_smile: já to manžovi pořád říkám, že to nebudeme vědět až do konce :grinning:

holky, já jsem tak ráda doma...tak často jsem myslela na milu, jaká je to otrava být pořád v nemo! V pokoji nade mou pořád křičeli nějaký miminka, tak jsem si říkala, že mě to za pár měsíců čeká taky a byl to hezkej pocit
:slight_smile:
Jinak irmíkovi gratuluju k návratu domů, musí to být nádhera a neboj, Bruníka si přivezete a bude krásnej mazec! :wink:
a jindři ať to sviští a máš krásný vajucha!!!
12. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky evíku,
jejda koukám, že si taky pěkně užíváš, tak snad budou výsledky ok.

jj, je to tu otrava, ale lepší být pod dohledem, než kdybych se doma zase rozkrvácela.

tedky jsem tu řešila dětskou doktorku, neb tu co jsem chtěla a máme ji kousek od baráku, tak ta nás nechtěla, že prý dvojky nechce a ofiko pod ní nespadáme, tak mě docela nakrkla, ale naštěstí nás vzala tu co jsem měla v záloze.
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dnes první pogáro, docela se i těším. Jsem taková víc v klidu, asi proto, že už vím do čeho jdu :slight_smile: , jen na ten odběr se moc netěším, snáším blbě narkózu a navíc ta bolest auauau. No, ale za mimíska to stojí :grinning:
12. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, gratuluju ke včeličce a neboj i narkoza bude v poho a pak už se jen budeš kulatit :wink:
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo milu, to je taky docela pitomý s těma dětskýma dr. co? nechápu, proč jí vadí dvojčátka???? no hlavně, že jsi pochodila... no ty máš blbý to krvácení, což já naštěstí neměla...ale máš pravdu, je lepší být pod dohledem! :slight_smile:

holky, jak jsou cítit ty první pohyby? já mám pocit, že občas něco cítím, ale nejsem si jistá, že to je ono...
12. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi,to jsem ráda,že se nic vážnějšího nepotvrdilo.
Milu teda ta dr. je taky nějaká divná ne? Proč jako nechce dvojky? No aspon,že ta druhá měla rozum.
Jindři neboj,není to sice příjemné,ale jsou horší věci,než tahle narkoza.
12. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci, díky :slight_smile: se mi po vás stýskalo, baby jedny! :wink:

jindři, neboj, než se naděješ, vajíčka budou oplodněný! :slight_smile: a pak šup k mamince zpátky :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to nechápu, jsme v 21tém století a doktoři se chovají snad čím dál hůř. Docela by zajímalo proč nechce dvojčata, má to dva při jednom. Je snad jedno jestli příjdou dvě maminky a dvě děti a nebo jedna maminka a dvě děti.
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no Evule, to je dost, měli jsme tady o vás strach, tak snad to bude v pohodě... jinak pohyby, to si na začátku není jistá žádná, budeš tušit a tak za 1-2 týdny si budeš jistá, jak tě kopně, je to takové šimrání, bublinky nevíš jestli jsou to střeva nebo mimi..pak se to zintenzivňuje a pak je to někdy dooost rána, hlavně ke konci...to se mele pořád...
Jindři tak krásné píchání s pozitivním výsledkem!!!
Miluško, ty to vydrž, lepší dohled než brzký porod..a sněhuláka nám na ddvorku postavila neeteř
Jinak já poprvé na monitoru, bylo to fajn, malý dle mě v klidu, dle sestřičky prý nepospal ani trochu a bude to pracovité miminko...to bych chtěla vidět ty vlny večer a nebo teď po loupáčku a koblize, to jsou rány...nicméně Dr. říkala, že se mu tam líbí a že se zdaleka nikam nechystá...tak jsem s ním trošku zacvičila a šla pěšky na nákup a zaplatit psa a večer jdeme do cviččení...pomalu ať se taky chystá, je čas,ale zase ne tolik...a za týden zase...
12. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, pohyby jsou jakoby takové bublinky nebo šimrání v břiše, nevím jak líp to popsat, mě tam dneska kluci docela řádí.

no taky jsem mudru moc nepochopila, co jí vadí na dvojkách, a už vůbec jsem netušila, že furt platí nějaké regiony nebo jak to nazvat. no naštěstí pediatra máme, byt o kousek dál přes město, ale máme. prý už těch dětí má dost a ještě pod ní spadají nějaké okolní vesnice, ale fakt to spíš vyznělo, že nechce dvojky, páč jsem sestru slyšela, jak se jí ptá, jestli chce dvojčata
12. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt síla milu...

rudíku, tak to je fajn, že se Rudíkovi u maminky líbí. :wink: ten monitor musí být zážitek..já chci taky cvičit, neb mě bolí záda z toho ležení v nemo, ale mám mít teď chvíli klidový režim, tak se podle toho budu řídit :slight_smile:

holky, no jo mám někdy pocit jako takové rány a pak jakoby pošimrání...tak si říkám, jestli už je to ono :slight_smile: se těším až to ucitím a budu si jistá...

kapříku, já bych taky košík ráda, ale taky se mi moc nechce kupovat nový. spíš jsme si řekli, že si koupíme tu cestovní postýlku a budeme ji mít tady v kuchyni, kde trávíme nejvíc času. ložnici máme totiž až na druhý straně bytu, tak by to bylo děsný běhání...no nevím..ale ten košík je samozřejmě nádhera! :slight_smile:
12. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí mám doktorku prý moooc hodnou vedle v ulici asi 200 metrů, tak to zvládnemee i v náruči..to je fajn a už o mě sestřička ví a byla v pohodě.., náhrdní jsme měli o tři ulice dál a taky hodnou..,ale nbylo třeba
12. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak brzo se musí ta dětská dr. "objednat"? já tady o jedné dobré vím, ale nevím, kdy jí volat....
12. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já cítila zezačátku něco jako šimrání ve střevech. Jsem v 18tt, takže to pohyby už klidně můžou být :wink: A doktorce jsem volala ve 30tt, ale myslím, že když zavoláš dřív, že se taky prd stane. Já volala tak pozdě jen proto, že jsem veškeré tohle zařizování chtěla udělat až v klidu po Vánocích.

Dnes jsem byla na ultrazvuku a prckové se mají krásně k světu :dizzy_face: Naty má 1800g a Mates 1900g, takže to vypadá, že je pořád dobře živím :slight_smile: Já jsem taky v pořádku, zatím pořád dost uzavřená, takže kontrola za 14dní a už mi dr. napíše i nástup na mateřskou. Strašně to utíká...
12. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda letí siki:slight_smile: ale děti mají dobré míry a je fajn, že se ještě nikam nehrnou! :wink:
12. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, přesně tak. Jen ať tam vydrží co nejdéle a jsou zdraví a silní :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, měla by jsi ji mít zajištěnou do sepsání porodopisu tuším, tedy alespon tak je to u nás

Siki ty jo už mateřskou :confused: , no já bych na ni snad měla nastupovat někdy začátkem února, jestli jsem to dobře počítala, letí to letí,

tak to jsou krásný míry, mi měli min. týden 1200 g každej, a nejspíš si asi všechno berou kluci, páč já zatím přibrala jen cca 4 kg, to vůbec nechápu :confused:
12. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblbni milu, že jsi celkem přibrala jen 4 kg??? to já už taky :grinning: a jsem o 12 týdnů za tebou :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no fakt, taky to nechápu, ale je fakt, že na zčátku jsem díky tomu hyperstimuláku asi 5 shodila,ale mudři zatím nic neříkají, kluci prospívaj. když jsem se ptala mamči kolik přibraa za těhu, tak ona už neví :fearful:
12. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já voloala asi dva měsíce před proodem, jen pro info jestli přijímají a ona mi řekla, že ji můžu klidně nahlásit v porodnici a jak přijedeme domů, ať si zavolám, že ke mě pak druhý den přijde ona nebo sestra...
siki vy jste ale 3 šikulky :slight_smile:
milu já mám deset kilo k tomu
12. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek Evi, no konečně :slight_smile:
Tak ještě že je vše OK.
To já cítím tak akorád zaražený prdy :grinning: a to ještě jen občas :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já taky kapr :wink: asi to ještě necítím...spíš to je jen přání cítit...nevím nevím. břicho mě teď prostě bolí všude možně, takže možná jsou to kopance a možná taky ne :slight_smile:

rudi, siki díky za radu:slight_smile:

jsem ráda, že jsem doma, už zase můžu papat okurku s kefírem...to mi v nemo nejvíc chybělo :slight_smile: dám tak 1-2ks denně :slight_smile: a bez toho jsem celá nesvá :grinning: už máš nějaký chutě kapr? nebo ty lucíku? já mám už přes týden chuť na palačinky...tak je asi brzy udělám :slight_smile:

milu, neboj, určo mají kluci co potřebují..určo ještě přibereš! :slight_smile:
12. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek