• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi mě není vůůůbec nic. Až mě to chvílema děsí. A každý den je to lepší a lepší. :slight_smile: Ještě že jdu ve čtvrtek k doktorovi, abych věděla, že jsem asi těhotná. :slight_smile: jsem zvědavá, kolik budu vážit.
Jinak jsem se holky pustila do diskuzí o kočárech a mám pocit, že si nevyberu vůbec nic a bude po problémech :grinning: :dizzy_face: na všechno jsou dvojí názory. Vždycky něco pro a něco proti. To by se jeden zbláznil :grinning:
No uvidíme.
12. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom 4kg??? No to teda čumim :confused: Já mám nahoře už skoro 19kg, ale naštěstí to není vidět, asi to mám opravdu všechno jen v bříšku.
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku o kočáru ani nemluv, mi ho ještě nemáme a nemůžeme se shodnout, manžovi se líbí teutonie, což mi přijde taková předpotomní, a mě zase bumbleride, tak jsem zvědavá co nakonec vyberem
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kočárky jsou oříšek :wink: já udělala výběr 4 značek a ty si musíme prohlídnout v reálu a pak se uvidí...no a ta teutonie je taky ve výběru milu, ale pravda, že ne ta pro dvojky.

siki 19kg? to na fotkách není vidět, takže to máš asi fakt jen v břichu :slight_smile:

kapříku, tak jsem zvědavá na čt. já jdu zítra volat do nemo pro ty výsledky a v út mám poradnu :slight_smile: tak doufám, že jsem moc nepřibrala :wink:
12. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, já taky měla naplánováno, že sjedem k malvínovi, neb co jsem tak zjištovala tak mají na prodejně pro dvojky k vidění docela velkej výběr, ale bohužel to už asi nestihnem, naštěstí jsem ten bumbleride viděla na živo u jedný maminy u nás, tak vím jak ve skutečnosti vypadá
12. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky. Doufám, že mi bude dělat UZV a potvrdí kluka. Ať už je v tom jasno. :slight_smile:
Jinak holky já to nastuduju do té výstavy, pak vyberu taky favority a půjdu je otrajdat a pak si snad něco vyberu. A bude. :dizzy_face:
12. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně kapr :slight_smile: kamarádky s dětma radí, ať rozhodnem radši dřív, že jsou někdy dlouhé čekací doby...tak uvidíme :slight_smile:

no jo milu, člověk míní...když vidím, jak musíš být připoutaná k posteli, tak si říkám, že je lepší si všechno předvybrat předem, co? jenomže kam ty krámy pak zas dát..hlavně, že jste stihli tu koupelnu. to je důležitý!!!
:wink:

jdu žehlit
12. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Evi přesně. Já tohle všechno chci 100% zvládnout během II. trimestru. Co já vím co pak bude, ještě s těmi mými injekcemi........můžu krvácet a neudělám a neseženu nic. To se raději budu válet na zahradě a nic nedělat, než plašit na poslední chvíli. :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas kapr, a hlavně co pak s tím pupkem, že? :wink: to je lepší se válet :slight_smile: a mít předvybráno a objednáno :slight_smile:

lucíku, kde jsi celý den? :wink:
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, jj, plánuje se hezky, ale jak píše Evča člověk míní, život mění.

No jsem zvědavá co vyberem, páč prej ten bumbleride čoijka snad zakázala prodávat, ikdyž jsem četla vyjádření výhradního dovozce, a mám z toho takové rozporoplné pocity, tak nevím nevím a mě se líbil :frowning2:
12. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hoky taky jsem pro raději péomalu a postupně než nechat vše na poslední chvíli, nikdy nevíte jestli nebudete rodit už v sedmém a nebo ležet v nemocnici... radši jsem to měla taky dopředu a kočárek, říkali čekačka přes měsíc a měla jsem ho za týden :slight_smile: ještě peru zbytky jako deky, zavinky a vnitřek kočárku,ale malý je v klidu, teda kope,ale ven se neechystá, tak je čas...na cvičení pohoda, dnes nás bylo moooc :slight_smile: a měli jsme tam miminečko nááádhernéééé od spolucvičitelky...no neskutečné, hodinu jsme na něj udiveně hleděli, krááásný fakt..jen spal a culil se..
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, chápu, že rozloučit se s typem, který se ti líbil, se ti nechce. :wink: ale zase bezpečnost především. A ta teutonie je myslím dobrá firma...nezáleží, zda bude hezký, hlavně aby byl funkční :slight_smile: jak ti dneska je?

no jo rudi, je to úplně nemyslitelný, že budeš mít za chvíli bobíska u sebe, co? :wink: já si to začala uvědomovat, když jsem v tom podolí slyšela plakat miminka...říkala jsem si: jo holka, za pět měsíců takhle bude křičet náš křiklounek :slight_smile: a musím říct, že mě překvapilo, že jsem se na to začala těšit :slight_smile:

já jdu dneska řešit s naší paní účetní, aby popohnala sociálku, já ještě nedostala zaplaceno! a to jsem doma od začátku října. už mě to štve! :angry:
13. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera jsem tu nebyla,válela jsem se a pak šla s kámoškou do sekáče,byl velký v KD. A něco málo jsem pro prcka koupila. Musím to pak nafotit. Sobě jsem si koupila také tríčo na pupík a ubrus a stálo to 18OKč,prostě za hubičku. Dupačky 36kč,tričko pro mimi 28Kč,moje tričko 30kč,osuška pro mimi 48Kč,ubrus 34kč,rukavičky 13kč,prostě za babku. :grinning:
Jinak včera večer jsem měla strašný bolesti hlavy,asi jsem si nějak hnula s krční páteří,tak nevím,jestli nevyrazím na nějakou masáž. Myslíš,že něco můžu Rudiku? Dneska už je to lepší,ale pořád to cítím. Ráno my bylo zase šoufl a po několika dnech zase zvracení. Ale už jsem po snídani,nadlábla jsem se chlebík s tvaroh.pomazánkou a kakao a vypadá to nadějně. :grinning:
Musím vás jít dočíst. Včera jsem nic nedělala,tak dneska musím doma zase něco málo poklidit.
13. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki tak to jsou klučíci hezcí,mají dobré váhy.
Milu teda jenom 4 kg,co bychom za to všechny daly,ale hlavně,že se drbokům daří dobře,kdyby něco nebylo v pořádku mudři by se určitě ozvali.
13. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já chutě moc nemám,spíš nechuť,nemám vcelku chut na nic,max občas na nějakou zmrku,tak si dělám domácí jenom ze zmrazeného ovce,aspon vím,co tam je a je moc dobrá.
No u mě zatím pořád vítěží kočárek Dorjan,ale těším se teda na ten veletrh,třeba změním názor,ale zatím vede,mají ted nové odstíny barev na 2010.
Milu teda nezávidím ti to,ted budeš muset spoléhat,že všechno nachystá manža a rodina. Nebo nakupuješ přez net z nemocnice :grinning: Člověk si to přece jenom vybírá radši sám,vid.
Včera mi manža ani nic neřekl,že už jsem něco koupila pro prcka,tak jsem se celkem divila. Zdá se mu ještě brzo
13. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě naštěstí platí v termínu,ale vím, že hodně holek má problémy, hlavně, než to naběhne, pak už to jde..
já se taky těším a obávám zároveň,ale prostě si to nedovedu představit...uletí to jako voda a vše nám přijde normální... teď to bude ta dospělost, ne to, že bydlím od nšich, ne to, že pracuju, ne to, že jsem se vdala...ale to..že budu MÁMA,
Luci maáž jko taková je všeobecně kontraindikací u těhulí,ale já chodila asi do šestého,sedmého měsíce..., masérka to musí vědět, být patrná a právě že na šíji a krk moc netlačit a nedráždit, může to vyvolat kontrakce, to si neh až k porodu...jsou i těhu masáže, je to spíš takové hlazení a vtírání olejů, relaf..., z léků můžeš jen paralen a to mi nepomůže, zkus suché teplo, jen ne vanu nebo prchu, suché, topení, nahžej ššál a tak, to pomůže..aspoň trošku, pokud masáž, tak OPATRNĚ
13. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak první injekce úspěšně za námi. Jen mám asi citlivé období, protože to docela bolelo, ale manža to zvládnul na jedničku. No do pátku to celkem půjde, ale pak dvě pigára najednou auauau. Tak těhulky naše :slight_smile: opatrujte se a všem přeji krásný den :wink:
13. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři super. :wink:
Rudy tak dám na radu,radši se na to vyprdnu. Je to asi z toho,že jsem včera blbě ležela,tak to snad brzo přejde.
13. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky krásky,

Evi dneska to docela jde, včera se zase kluci trochu ozvali, ale po injekci se uklidnili, prý je ještš moc brzo, tak ješte chvíli musí zůstat u mamči v bříšku, tak doufám, že si to zase během týdne nerozmyslí a vydrží min. do února.

a jj, zatím vše tak nějak zařizuje rodina, manža se vrhl na pokojíček, tak to akorát občas po telefonu nebo mejlu konzultujeme. Problém je, že ani nevím co všechno doma mám a nemám, takže ani nevím pořádně co je potřeba dokoupit :confused:

Rudý, to jo, tedky to bude teprve taková ta "pravá" dosplělost, ikdyž furt si to tak nějak nedokážu představit, ale nějak to zvládnem, ikdyž ze začátku to asi bude dobrej fičák.

Jindři, no vidíš jaký jste s manžou šikulky a n eboj, za chvíli ty včeličky ani cítit nebudeš a vše bude ok :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, Jindří budu na tebe moc myslet a držet palce tak podávej info jak to vypadá :slight_smile: průběžně
13. led 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
A jak to vypadá s tebou Chrobi? :dizzy_face: :grinning:
Tak jsem Evi před naší účetní prohodila, že ti nepřišla sociálka, tak mi hned začala diktovat co ti mám napsat. :slight_smile:
Ona je výborná :dizzy_face:
Máš si od účetní vzít fotokopii přílohy žádosti o nemocenskou, rovněž fotokopii neschopenky a zeptat se, kdy to přesně odesílala. A pak si prý na sociálku raději zavolat sama.
Tak nevím, jestli jsem tě stihla :dizzy_face:
Milu, ty se drž holka jedna a mimísové taky :wink: Každý týden dobrý :slight_smile: A tvůj manža je super. To kdyby to takhle bylo u nás, tak nemáme vůbec nic, protožr manžel vše pokládá za zbytečné. Asi by smontoval postýlku. To asi jo. Ale to by tak bylo všechno :dizzy_face: Ikdyž, třeba by překvapil. :slight_smile:
Jindři drž se a podávej hlášení :slight_smile:
Luci ty si nahřej krk a raději nic nedělej. Aby se ti ještě něco nestalo :slight_smile:
13. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,já jenom opatrně,ale ležet nemůžu,nedělá mi to dobře a ještě víc se na to soustředím,ale sedi v ložnici na posteli a třídím si věci,takže to není žádná dřina a dělám si to v klídečku. :grinning: :dizzy_face:
No taky nevím,jak by to dopadlo,kdyby měl všechno kolem mimča zařízovat manža,zatím se od toho nějak distancuje. Ještě mu to asi připadá brzo to řešit,ale já si to promýšlím už ted a radši,když to budeme dělat po troškách,než se pak najednou strhnout.
Musím mu už dneska říct,at mi vezme nabíječku nafoták a já vám můžu nafotit ty pidivěcičky,co jsem koupila a pneumatiku a fotečku z utz. :grinning:
13. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr já jsem na čekačce :slight_smile:)) beru léky na protilátky a prolaktin :slight_smile:
13. led 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zvýšený prolaktin ti taky zvýšili?
13. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no měla jsem ho ted nad normu tak mi na to radši dal léky.... možná k ničemu, ale pro klid duše asi .... a nesmím otěhu :slight_smile:)) to je prdel co?
13. led 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tou nemocenskou vám to nezávidím, já s ní naštěstí problém nemám.

Chrobísku ahojky, jak je kočko? nějaké novinky?

Kapříku, jj já vím, ale kluci asi budou tvrdý palice, když se vyždycky tak nečekaně ozvou,jen doufám, že min, do toho února vydrží, je tu furt přemlouvám, at jsou ještě v bříšku, že jim tam nic nechybí.

Jo, v tomhle mám manžu super, že se dokáže postarat a zařídit, ikdyž je fakt, že bych radši u toho byla, ale věřím mu, tak to určo zvládne na jedničku

Lucí jen foť, se těším na fotečky,
13. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, tak to máš dobrý tedy, a jak dlouho je budeš brát, ty léky?
13. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ten prolaktin je to na měsíc a ten prednison by se měl 2-3 měsíce takže přes ivf, které budu +- začínat 16.2. proverou ... a pak dál dlouhý protokol, tak jak měla wrtulka :slight_smile: takže aktuální info z proběhu stimulky budou až v březnu :slight_smile:
13. led 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo je to dlouhé ... ale nic jiného nám nezbývá
13. led 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi tak to už nebude zase tak dlouho trvat,to máš jenom měsíc. Ale chápu tě,všechny jsme si zažili to čekání na stimulku a další stimulku.člověku se i týden zdá nekonečný.
13. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek