• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Chbrobí, neboj to uteče, ikdyž to čekání je fakt hrozný. ale pak už to bude jen a jen dobrý :wink: :wink:
13. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, přesně jak píšou holky, půlka února je tu coby dup. ten čas letí šíleně! a možná předtím pojedete na tu dovošku??? :wink: myslím, že je skvělý, že už se "něco" děje. já taky nesnášela to čekání a co nám zas kde řeknou a poradí a tak...když už člověk "koná", tak je to dobrý :slight_smile:

no přesně rudíku, budeme mámy a to si neumím představit, protože to je ta největší zodpovědnost :slight_smile: ale určo to hravě zvládneme :grinning:

kapříku, super díky moc. Já jí jen volala, kdy mám donést další papírek na peníze, takže za ní půjdu koncem ledna a všechno si to od ní vyžádám! Poděkuj za mě moc vaší paní účetní. :wink: Já už té naší dneska říkala, že pokud mi do konce ledna nic nepřijde, že mi musí dát telefon a že tam budu volat sama! Jenže ona mi řekla, že v praze je 3,5 měsíce norma. No holky chápete to? když jsem měla ŽL a zaplatila s jednodenní zpožděním, tak už si účtovali penále...já mám naštěstí manžela, co nosí domů plat, ale jak to proboha dělají ty mámy samoživitelky? to je fakt bordel. Tohle mě vytáčí nejvíc!

milu, to je fajn, že se manžel postará. já mám taky manžu, co by vše zařídil. sice bych mu musela dát možná seznam do ruky, ale zvládl by to. a myslím, že by koupil víc, než míň:slight_smile: pro jistotu. I to oblečení, co máme pro mimíska zatím doma, nakoupil všechno ve slevách on. :slight_smile: I ty šaty těhu krásný mi koupil! Ho tady chválím, se mu musí škytat! :grinning: A jsem ráda, že se kluci drží! A do února určo vydrží, to už je za chvíli. A pak si zase stanovíš další metu a budeš ji posouvat dál a dál:slight_smile:
13. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já vím ... stejně musím brát prednison takže se to nedá uspěchat :wink: měsíc je to do provery a další měsíc do nějakých výsledků, ale tak beru tento pokus stejně tak nějak testovací :slight_smile:
13. led 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já na masáže normálně chodím, ale k rhb sestře, takže ví, že jsem těhotná. dokonce jsem ještě minule ležela na břiše, ale už to nebylo moc pohodlné, takže příště už bude masírovat v sedě. Jinak mě ta krční páteř bolí pořád, takže proto tam chodím a je to fajn, uvolní tě. No a jak píše rudík, dej si nahřátou šálu nebo ručník kolem krku, trochu to zafixuje a to zahřátí ti uleví. a taky si dělám protahovací cviky a to je fajn..
tak na zmrzku já chuť vůbec nemám...ale na ty salátový okurky pořád :slight_smile: už jdu zase papkat, bříško kručí...

jo a holky, myslím, že jsem včera večer, když jsem si v posteli četla poprvé cítila bublinky :slight_smile:
13. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s tou nemocenskou to je teda fakt bordel. Tady v ZR to je v pohodě,mě většinou přijde do 15. Taky fakt nechápu lidi,kteří jedou do koruny a nemají uspory,jak to dělají. Mě to ted dělá,že přicházím o pět tisíc a to je vcelku dost.
13. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene chrobí, není testovací. musíš mu věřit od začátku!! :slight_smile: a nepochybovat, i když všechny tady víme, jak moc je to těžké!!! :slight_smile:
13. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo luci...no já ještě nic nedostala, takže ani nevím, o kolik míň budu dostávat. :frowning2: naštěstí jsem teď dostala nějaký premie za loňský rok, tak alespoň mi na účtu něco přistálo a nejenom ubývalo...
13. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi 3,5 měsíce není v Praze norma. Možná to bylo na začátku, ale teď už to všem chodí OK. I u nás. jen je ještě problém s ošetřovačkama na děti. Jinak i mateřský běží normálně.
takže je tam asi zádrhel. Máš prý dostat z účetní datum kdy to odesílala a zavolat na sociálku. :dizzy_face:
13. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělám kapr. díkas :slight_smile: :sunglasses: budu bojovat, jak lev :slight_smile:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi ted ozvali z práce,že jestli nepjdu do práce,jako že asi ne. Tak budu příští týden odevzdávat telefon,klíče....a odvezu si a pobalím svoje věci. No řeknu vám,je to takový divný,hlavně jak to tam nakonec skončilo,že se tam spolu nebavíme,teda ta kolegyně s kolegou se mnou nekomunikují. I když vím,že jsem měla pravdu.Hrozná atmosféra.
13. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci v tuhle chvíli ti to může být jedno. Vyprdni se na ně a užívej si těhu. Jan ať se tam ukoušou :grinning:
13. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je teda atmoška..to nezávidím, aspoň ti nebude smutno..
Chrobí to uteče jako voda a Miluško vy vydržíte, takže čekáme na únor, já porod, milu musí kluky držet a chrobi začne píchat...
s těmi penězmi je to fakt mazec, mě dojde naposledy nemocenská a pak jdu do janotových opatření..za půl roku to pak ještě klesne..no manža se chudák musí ohánět...
snědla jsem řízeček a steně mě honí mlsná a já nějak neumím utéct a a říct si ne... :grinning:
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudiku, znám to :wink:

luci, to je teda pitomý, ale zase co, budeš mít mimíska a to je nejdůležitější, tak se na ně vyprdni. :wink: místo ti ve firmě držet musí a ostatní tě nemusí zajímat, bůhví co bude za ty cca 3 roky, kdy se tam vrátíš...a třeba půjdeš rovnou někam jinam :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,myslím,že jsem měla pravdu,ale kolegyně holt nemá soudnost a nikdy to nepřizná,ti co byli při mě to na plno taky neřeknou.Tak si říkám,že to třeba časem vyjde najevo. Ale to já už se možná nedozvím a hlavně doufám,že tam ted nebudu muset.
Misto mi sice držet budou,kdyby se něco stalo,nebo 3 roky,ale pokud bude druhé mimčo,tak už stejně nemusí. ALe je to dlouhá doba,tak uvidíme,kam pak půjdu.
13. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky-pustili mě-naštěstí, příští týden mám jít ke svému doktorovi a 27.1. nástup do nemocnice-na 99,9%, ale to už tady jednou bylo že :grinning: , no pokud se mi něco nebude zdát okamžitě dojet, prej raději dojet s prkotinou, než aby bylo pozdě. Prej to není žádná sranda-říkala sestra.
I. dítě, hlavičkou dolů 32+0, 1670gr AFI 7,4oligohydramnion,Doppler RI 0,63-OP
II.dítě, našikmo, 31+6, 1870gr AFI 14,6normohydramnion, Doppler RI 0,53-OP
Tak nevím co to znamená, ale prej dobry. Jen se mi zdá, že se ty děti zmenšují, než aby rostli, minule měli taky kolem 1650gr a byly o 2týdny větší-tak nevím, nevím, ale jsou to doktoři tak snad ví,co dělají.
13. led 2010 ve 13:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to měření je nepřesné a pokaždé vyjde jen orientačně...píšou, že jeden je menší a druhý normální velikosti, hlavně klid, ležení a poohoda...čím dýl vydrží vevnitř, tím líp..
13. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo budeme mít další mimísky, to je mazec :grinning:
13. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně luci, hlavně se tím netrap :wink:

zuzi, tak to vypadá dobře :slight_smile:

zato já volala do nemo a výsledky z moči špatný, mám zánět, v pátek si tam pro ně mám dojít a pak ke svý dr., aby mi napsala atb..no nevím, jestli je to zánět, tak je moudrý čekat do pátku, ale zase chápu, že chtějí počkat ještě na výsledky výtěru z pochvy...no ale stejně, oni mi nic nepředepíšou a mám si jít ke svý dr...chápete to? ach jo...no nebudu smutná, budu hodně pít a budu se snažit tomu pomoct sama! :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hodně dlouho jsem tu nebyla,spíš jsem nechtěla,chtěla jsem si dát pauzu od toho zatraceného srpna,kdy jsme měla mimoděložní z IVF.Konečně jsem se dočkala a na konci ledna nás čeká KET.Od 11.1.beru Estrofem,25.1 jdu na UTZ.tak jen doufám že to ti naši dva mrazáčci zvládnou a KET proběhne.Koukám že tu je tabulka,tak mě kdyžtak někam napište :slight_smile: trochu dočtu at jsem v obraze,ale změnilo se toho tady dost,jsou tu těhulky,narozené dětičky.Přeju všem v tom novém roce jen to nejlepší a at se vám daří.hezký den
13. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, místo ti musí držet ikdyby jsi otěhotněla v průběhu těch tří let po druhý, tím se ale tedky netrap a užívej pohody.

Evi, to je mi líto, ale dr napíše nějaký atb a bude dobře, já tu taky do dneška sosala atb, prý jsem měla nějakýho streptokoka, tak proto.

Atlas, vítej zpátky a držíme palečky do dalšího boje :wink:

ty jo, tak koukám, že únor tu bude asi dost zajímavej :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eviule, to je mi líto...,ale to se zhojí..
atlasenko, ahojky, tak to budeme mooc držet palečky...
13. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-to bude dobry, já měla už 2záněty, přeléčí to a zase je to zpátky-hold to musíme vydržet.
Atlas-achooooj, jsem ráda, že jsi zase tu, pamatuji si tě, sice matně, ale pamatuji. To víš stáří. :grinning: Také držíme palečky.
13. led 2010 v 15:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za povzbuzení, no jen mě štvou atb kvůli mimísovi...ale to chápete. no jo, dr. mi říkal, že zvlášť takhle uprostřed těhotenství je to časté. na jednu stranu jsem ráda, že něco našli a že víme co to je a já si nepřipadám jako hypochondr, co jel do nemo s bolavou pravou stranou břicha, ale na druhou stranu to mohl být natažený sval a bylo by to lepčejší :slight_smile: ale co...blbý je, že mi zjistili i nějakou mykózu, tak se mi to tam dole asi hezky mele :grinning: to má mimís prééé teda :grinning:
snažím se hodně pít, ale jinak nevím, co se dělá se zánětem (kromě těch léků)...

atlaselko, jasně, že si tě pamatujeme :slight_smile: to je dobře, že pokračujete! stačí, když se povede jeden bobísek, tak na ně hezky mysli a brzy je budeš mít u sebe :wink:

milu, no ten streptokok je prý blbý při porodu, tak tě asi radši chtějí přeléčit než půjdou kluci ven :slight_smile:
fakt ti nesmí vzít místo ani když rovnou zůstaneš na mateřský s druhým dítětem?
13. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jojo, hodně pít a teplo..
taky čekám na výsledky streptokoka :unamused:
13. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zruš ahojte babulenky,

tak já hlásím , že zatím klepy klep Bořek je mooooc hodný, fakt jen spinká a papá.......

Každý den volám do Brna do nemocnice a je možní, že Bruníkovi zítra vytáhnou stehy a snad by jsme si ho mohli už zítra vyzvenout nebo při nejhorším až v pátek......vydržím

Dala jsem do albíčka fotečku Boříka
13. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jééé to je krááásááá irmi :slight_smile:
13. led 2010 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju všem za přivítání a díky moc
Irmi nádheraa,moc gratuluju a moc přeju at máš brzy i Bruníka doma a hodně zdravíčka
13. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmí je nádhernej, drobeček malinkej :slight_smile: neboj, Bruníka už budeš mít brzy u sebe. :slight_smile: dej nám vědět, jak to vypadá...
13. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule: já měla také zánět jako prase, vycévkovali mě a zánět nikde, takže ono by to chtělo asi trošku lepší vyšetření. když se dává normál moč, může být kontaminována, když se cévkuje, fuj,fuj,fuj, tak výsledek je přesný :wink: . Celé těhu jsem brala Urinal a před porodem jsem si koupila silnější Urinal , protože já prochladnu hned a trpím na to a celý porod ok, takže zkus to................

Atlaselko: vítej holka, držím palůšky :wink:
13. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy budeš vědět výsledky rudíku?

holky, jak dlouho jim trvá vyhodnotit ty triple testy? já jen, že říkali, že když to bude blbý, tak zavolají, tak jako za jak dlouho by třeba volali????
13. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek