• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
děkuji moc, je to malinký trpaslíček :slight_smile:
13. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy to jso udobré zprávičky,bud v klidu,klučíci se mají dobře. :wink:

Evi teda to mě mrzí,ale už jsi z nejhoršího venku,tak atb můžeš. A to oni ty výsledky k dr. pošlou,že máš jít ted k obvodní?

Atlas držím pěstičky.

Irmi jdu hnedle kouknout na fotečky,to je dobře,že už si Bruníka vezmente brzo domů,budeš moct být konečně v klidu a oba mít u sebe,musí to být těžké. A jak to snáší Ríšánek? Pomáhá mamince?

Mě s těma zánětama děsíte,já kvůli tomu i odkládala několikrát ivf. A musím zatím zaklepat,že zatím v pohodě,ale vím,že těhulky jsou náchylnější. Tak si dávám pozor,abych neprochladla. A zatím dobrý,tak snad to nezakřiknu.
13. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy to je bobánek malinkej,jak má dlouhé vlásky. :slight_smile: A v té kombinézce je jak sněhuláček :slight_smile: a mamince to tam taky moc sluší a není vidět už žádné bříško. :slight_smile: :wink:
13. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy pak musíš dát vědět,jak jsi spokojená s kočárkem. Pořád na d ním uvažuju a taky si ho naživo prohlídnu u manželova bratránka,čekají také dvojčátka,holčičku a chlapečka,brali si tu řadu prestige. A mají nové barvičky.
http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport-2010
13. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-ten je slaďoučkej, za chvilku budeš mít cukroušky oba doma. :slight_smile:
13. led 2010 v 18:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v čem perete pro mrnousky, v Lovele,nebo v něčem jiném?
13. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jiné diskuzi jsem se dočetla, že Lovela je moc voňavá, tak, že perou v Persil Sensitive, dále Batole a pokud je tam flek tak předem namažou žlučovým mýdlem z DM. Já prala ve Welleda-tak to budu muset asi vše přeprat-no vše mám asi všeho všudy 30kousků. :slight_smile:
13. led 2010 v 18:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nebo Lucí, tedky zase nevím kdo se ptal, ale ano, pokud v průběhu jedné mateřské znovu otěhotníš tak ti místo sebrat nemůžou a musí ti ho další 3 roky držet, takhle to u nás mělo pár holek.

Irmi to je broučillínek sladounkej a Bruníka určo taky budete mít brzy doma, nejpozději na víkend a pak si kluků budete užívat až až :grinning:

Lucí já mám Lovelu a na zkoušku jsem koupila růžovej norit, ten má být taky na kojenecký prádlo.
13. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste moc hodné, děkuji... :slight_smile:

Já mám Lovelu i Persil Sensitiv, takže na střídačku...neřeším..pouze bez aviváže :wink:

S tím kočárkem zatím nevím, je hnusně, tak se nedá jet ven a stejně bych vypadala jak blb, kdybych vyjela jen s jedním miminkem.......poom určo napíšu, jak se jezdí s malou károu :slight_smile:

No s tím bříškem je to tak, že jsem si stoupla na váhu a mám o 14 kg méně, takže je to fajn, ale břicho mám, to si piš. Jsem kus roby, tak to nejde moc vidět :slight_smile:
13. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi je nádherný a ta fotka v kyblíku je kouzelná, moc držím palečky aby jste byli co nejdřív všichni doma.
13. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha zuzy,na to žlučové mýdlo jsem koukala v DM,některé věci tam mají docela dobré. Já tam ted kupovala čistič na nerez a na sklokeramika a mají to za pár korun. Já teda peru v Persil sensitive normálně,tak to nebudu muset ani měnit značku. :wink: Mám ho ráda a nejvíc mi voní. Tak si žádné velké zásoby neděláš,to je dobře,určitě něco dostanete a člověk nakoupí na mrnouse,co ani nevyužije a pak větší stejně musí nakoupit. To co jsem koupila včera v sekáči je už na 3 měsíce. Ale líbilo se mi to,tak jsem to vzala.

Milu tak až to taky otestuješ,tak uvidíme,ale ono vlastně,to bude asi testovat manža vid. :grinning: Budeme testovat.

Irmy to je jasný,že ted nemůžete ven,je moc zima a jak píšeš,asi by to bylo blbý,když bys byla jen s jedním mimčem,ale neboj brzo se dočkáš.
Jsi mě s tím bříškem pobavila,to jsi teda porodem hodně shodila a ono to ještě půjde dolů,nemůžeme chtít zázraky do pár dnů,vid. Ale sluší ti to tam. Holt musíme být holky krev a mlíko.
Jo a to jsem dneska četla ma Blesku,koukněte na to,že začínají jít do mody baculky a jsou tam nafocené holky opravdu oplácané a moc jim to sluší. Takže já to vítám. :grinning: páč k nim patřím :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Irmy jak se koupe v kyblíku,je to lepší,než ve vaničce?
13. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, no testovat ho bude tchýňová :grinning: jinak já dávám přednost tekutým práškům a když jsem byla u nás v drogošce, tak tam nic jiného neměli.

Jo ten článek o baculkách jsem taky četla a bavila se nad tou diskusí pod tím :slight_smile:))), no uvidíme jak dlouho jim to přesvědčení vydrží než zase začnou cpát na titulky ty anorektičky
13. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,Milu,taky zrovna dneska jsem měla v prášku hrudky a mám prádlo ještě víc špinavý,než jsem ho dávala do pračky. Ale já zatím tekutý nevyzkoušela.
A těm baculkám to fakt slušelo. Rozhodně lepší,než ty vychrtliny,aspon na nich něco bylo.
13. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já peru i naše v ecoveru a prý se může používat i na miminka. říkala mi alergoložka, že je to ještě lepší než ty prášky určené na miminka...tak uvidíme. kamarádka ho taky používá na věci pro malýho a říká, že je v pohodě. pravda je, že ecover je asi trochu dražší a říkala, že určo nevypere skvrny po mrkvi a tak, ale to asi žádnej z těhle prášků co? jinak já začala v tom ecoveru prát kvůli těm mykózám a musím říct, že jsem se jich úplně zbavila! :wink:

zuzi, a myslím, že jestli máš vypráno ve weleda, tak jsi úplně v klidu a určo bych to být tebou nepřepírala, protože oni taky dělají kosmetiku pro mimísky...

luci, já se taky snažila nikde nenastydnout, ale vím prd, mohlo se to stát. Vím, že mi občas byla zima na nohy - což je u mě běžný, i když mám tlustý ponožky a super zimní boty!! ale co, nahřála jsem sůl v troubě a už přikládám na ledvinky, to je hnedka teplíčko. Já to ze sebe vypudím i bez atb!!! :angry: :slight_smile:

irmi a co ten kyblík, doporučila bys ho?
13. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrý je taký polštářek s třešnovýma peckama,není to tak drahý a vydrží to dlouho teplé. Ale o té soli jsem ještě neslyšela.
Dneska v té telce nic není. :frowning2: manža na pivíčku.
13. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já používám také tekuté präcí prostředky, rozčilovalo mě, že normální prášek dělal bílé fleky na barevných věcech, tak jsem tak před dvěma roky přešla na gely a jsem s nima moooc spokojena :wink:

Kýblíček je zatím fajn, v porodnici Bořík strašně řval u koupání a přijeli jsme domů a řekla jsem si, že to hned zkusím....vybavila jsem ho z peřinky, bodýčka a plenek a to se mu vždycky rozletí ručičky, že mě je ho i líto. Tak jsem ho šoupla do kýblíku a ...ticho, usměv na rtu, prostě paráda. Koupu obden a jen ve vodě, potom ho naolejíčkuji olejem z porodky a hotovka. Spokojenost nade vše :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak? kup si Urinal, je to z brusinek a fakt to pomáhá. Už jsem si vzpomněla , normální je na prevenci a potom je i Urinal Akut a ten by měl pomoci při zánětech.
13. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
14. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ranko, žirafindy

tak mám za sebou ranní monitorování, páč mi přijde, že se mi nějak kluci tlačí dolu, resp. mám takový divný pocit v podbřišku, ale monitor nic neukázal, tak snad dobrý.

tatka už je docela natěšenej a já to prý furt zdržuju :grinning: taky neví co chce, pak ještě rád bude vzpomínat jak byli v bříšku.

jindři jak jde píchání? ještě to bolí?
14. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

irmi díky :slight_smile:

no jo milu, ti chlapi :grinning:

já nasadila brusinky a to nahřívání a je mi líp...
no luciku, to je právě ta děsivá věc na našem zdravotnictví. pustili mě z nemo, ať si druhý den zavolám o výsledky moči, když jsem tam volala, tak se mnou mluvila jen sestřička a řekla mi, že tam něco našli a že je třeba, abych se pro ty výsledky stavila a došla si s nimi ke své gyndr, která mi něco předepíše...trošku kocourkov ne? no ale nemám tam jít dnes, ale až v pátek až budou nakultivované i ty výtěry z pochvy, aby to moje dr. měla kompletní...takže zítra na sněhu budu běhat od čerta k ďáblu :frowning2: ale co, zvládnu to...jdu volat své dr., zda tam zítra bude..
14. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milu,teda ti chlapíci ti dávají zabrat.

Evi,to je taky teda bez komentáře,co na to říct.
14. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo luci, ale já to vybojuju, se nedám, bojuju i za mimíse, takže :slight_smile: ...akorát mě to někdy vyčerpává :frowning2: jo moje dr. to nebere, tak uháním jinýho dr v nemo, aby mi něco předepsal...super zábava na dnešní dopoledne :slight_smile:
ale alespoň že jsem v teplíčku a v klídečku doma
co budeš dnes vařit luci?
14. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte

Ted jsem volala do nemocnice a vypadá to, že si odpoledne pojedeme pro Bruníka. Nebyla tam ještě paní doktorka, která ho operovala, musí mu vyndat stehy a potom se uvidí, ale snad to klapne........jejda, já už mám nervy nadranc :slight_smile:
14. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dneska chci dělat kuře,ale nevím jestli ho budu vůbec jíst. S rýží. Já strašně ráda vařím,ale ted mi to nějak nejde,protože mi to nevoní a nemám inspiraci,protože nemám na nic chut. Tak ze zbytku kuřátka udělám Rizoto a nebo mě napadlo,že jsem mohla udělat kuřátko na paprice.To bych si taky dala.
14. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy to je bezva zprávička.
14. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmínku, to je skvělé :slight_smile:

luci, já taky ze začátku neměla vůbec na nic chuť...a teď bych snědla i povoz s nákladem:slight_smile: ale taky nemám inspiraci na vaření...
14. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, to je super a ty nervíky chápu, bych na tom byla úplně stejně.

Evi, koukám, že máš fakt super zábavu.

Já jsem se dalal do čištění mojí mejlovky, od léta jsem na to pořádně nesáhla, takže je tam pořádná kupička, no co, času tu mám dost :sweat_smile: :grinning:
14. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi bezva, Evi neboj to zmáknete :dizzy_face:
Jinak jsme se vrátili od doktorky.Tak máme po poradně. :dizzy_face:
Přibtala jsem první kilo, :unamused: to nevím jestli je fajn, vzali mi krev na triply, nekonec jsem vydindala i UZV obrázky dám vzápětí do albíčka (jsou tam krásně vidět kostičky). Jo a jsme teda asi v pořádku :grinning: malej dneska spal a pak se teda trochu pohnul aby se neřeklo :slight_smile: takže klídek. :slight_smile:
14. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to tam je. Vy než se tu slezete, tak jsem to stihla :slight_smile:
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek