• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Hoky a kde je siki26????
14. led 2010 v 11:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, super fotečky a koukám, že máme stejnou průkajdu :grinning:
14. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím zuzi, tuším, že ani včera tu nebyla, což?

kapr mimís je úžasnej! a hlavně, že je vše v pořádku! :slight_smile: já včera chytla trochu nerva, ale teď už jsem taky víc v klídku...sice jsem ještě nic nevyřešila, ale brzy vyřeším :slight_smile:

irmí, tak jeďte opatrně a pak nám je vyfoť hezky oba, ať máme aktuální zprávy...

kde se toulá rudík dneska?
14. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o Rudi nevím, ale dnes dávala do albíčka nové foto, tak snad se ozve.
14. led 2010 ve 12:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudík dočítá a nstíhá...sedím v lavoru s dubovou kůrou, Rudla my vyrobil hemoušky :angry:
Irmy maličký je nááádhernýýý, je tak malinkatý a tak rozuně kouká...jedete teda všichni pro poklad jo??? tak opatrně rodinko...
Kapříku, to je super, že jste v pohodě, jen tak dál..
já měla výsledky těch triplů tuším hned druhý den,ale nevím, jestli nekecám, to letí...
Evi, snad ten zánět zvládneš a pecičky na nahřátí mají i v DM...
prala jsem v Lovele, mě to tda voní a jen jemně...dávám dvojité máchání a sslyšela jsem na ni chválu, tak nevím, jen teď kámoška říkalaa, že jí to nevoní...
teď už nevím, co jsem všechno chtěla napsat, jo někdo se ptal, tak poradnu mám teď po týdnu, tak snad příští úterý už budou ty výsledky streptokoka...
a dnes mi došla SMS od kámošky, že slyšela, že už jsem po porodu dobré ne??? tak kdyby něco, Rudla je v bříšku
14. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siky ještě včera psla na jinou diskuzi. Dnes se tam ještě neukázala :slight_smile:
Milu fakt máme stejnou průkajdu? Je hezká, že? :dizzy_face:
Rudy a nestane se ti nic s tou koupelí? Já vím ty tomu rozumíš...... :dizzy_face:
Jina asi prací prášky budu řešit až na jaře. Dřív prát nebudu. Zítra začíná malíř malovat ložnici :wink: Tak jsem na to zvědavá. To zas bude uklízení. Nemyslím po malíři, ale po mě:slight_smile:))))
Jo a holky vymyslela jsem novinku. Posuďte a přidejte zkušenosti.
Jelikož máme malou ložnici a postýlka se nám tam nevejde, bude postýlka hned od začátku v dětském pokoji. Původně jsem si myslela, že budu holt spát v pokojíku, ale jak " jsme přišli" o ten košík tak jsem vymyslela kolébku (je prostornější než košík) a hlavně..... včera jsem to měřila a krásně se vleze k posteli a bude kolem ní i místo. Vyšlo to úplně suprově i s rezervou od topení pod oknem :slight_smile:)))))) No už to úplně vidím a mám z ní radost.
Jen nevím, jak dlouho tam mimčo asi vydrží.........ale kdyby půl rok, budu ráda. :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, ju ju, je stejná, se jukni ke mě do alba

a s tou kolíbkou je to super, nám se taky postýlky do ložnice nevejdou, takže budou od začátku v pokojíčku a já tam holt asi budu dobíhat, neb ani postel pro mě se tam nevejde :unamused:
14. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě to se mi asi nebude chtít, dobíhat, takže říkám. I kdyby půl roku....
14. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolíbka se schvaluje.....
lavor mi neublíží, spíš naopak, jinak se z tý bolesti okotím :wink:
14. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schvaluje Rudy? No to se mi bude hnedle lépe spát :grinning:
14. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolíbka je super nápad kapr :slight_smile:

já budu muset z ložnice vyhodit prádelník, aby se tam postýlka vešla, ale jinak jsem připravená si hodit matraci do pokojíčku...tak uvidíme, jak to bude. Kapříku, už se těším až malíř skončí a ty to nafotíš...a já se nainspiruju :slight_smile: nějak to letí holky, si říkám, že už je půlka ledna, tak bych měla nějak taky pohnout..

rudíku, to je mi líto, ale dubová kůra je zázračná :wink:
14. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem tu pořád s miminkama v bříšku :slight_smile: Jen jsme včera byli u přítelových rodičů a dneska celý den vařím, peru a žehlím. Až teď jsem se dostala k počítači. Ráno jsem ještě zvládla EKG do průkajdy. Všechno v pořádku, srdce jako zvon...
Holky, taky máte trošku zvýšený tlak? Mně se většinou pohybuje kolem 140/75.
14. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi neboj, nafotila jsem i před:slight_smile:
Teda až když jsem začala vyklízet, takže už bez kytek :slight_smile: V ložnici se asi moc nenainspiruješ :slight_smile: Tam budou jenom nějaké proužky na jednom místě.
A já mám v ložnici taky komodu. Tu kdybych vyhodila, tak se tam postýlka vejde, jenže nad ní jsou police, na kterých mám šanony a další těžžší věci. Na začátku se stalo, že nám celé police vypadly ze zdi i se šroubama a hmoždinkama. Teď 4 roky tedy nic, ale nechci riskovat, že by to žuchlo do postýlky. Kdyby náhodou........teď to zkusíme odšroubovat, tak uvidím, jaká bude nosnost po znovunašroubování. :confounded:
14. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, dubu plně důvěřuji :slight_smile: /nic jiného mi nezbyde/
siki to je dobře, že jsi celá a zase to s toi prací nepřežeň, nech si něco na zítra..to neuteče...
já měla dřív občas vyšší,ale teď celé těhu tak 110/70 i míň..což jsem moooc ráda i když jsem někdy slabší a motavá...,ale ségra měla mooc vysoký kolem 200 a musela ležet ve špitále poslední 3 měsíce..tak jsem se toho taky bála..,ale 140 je v těhu normálka a ten spodní máš taky dobrý, nesmí být nad 90..neboj, to bude v pohodě, nesmí se zvyšovat a k tomu přidávat třeba otoky a bílkovina v moči, proto se moč kontroluje..
teda kapr brrr jen jsem si to představila, jak to žuchne do postýlky a mám husinu... to fakt neriskuj...
14. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, děkuju, mamča taky říká, že to není sice ideální tlak, ale zase nic hroznýho (je interní sestra, takže se tím zabývá) a moje doktorka se nad tím taky nijak nepozastavila...Jen doufám, že při porodu mi pak moc nestoupne...
14. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí se to hlídat :wink: ,ale bude to dobré neboj se...
14. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, já neporadím, já mám jako rudík, extrémně nízký...dokonce tak moc, že mi v nemo chodili měřit tlak co 3h :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, tak se budeme těšit na ty fotečky... :slight_smile:
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky:slight_smile: Tak jsme toho včera moc nenaprndaly :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zítra kontrolní UTZ jak rostou vajucha, ale asi jo, protože už mě to pobolívá, alespoň dobré znamení.
15. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři super,určtě tam budou pořádná. :wink:
Jinak zdravím,jdu vám nafotit fotečku břuchu a z utz z min.týdne.
15. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři zdravím, Luci super :slight_smile:
15. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky při pátku,

já mám pořád nižší tlak a když mi náhodou stoupne tak je mi docela zle, ale to moc často nebývá.

Jindři, jůů, určo tam bude krásná úrodička :wink:

dneska ráno mi odvezli spoluležící na císaře,odtekla ji plodovka, tak to bylo docela rychlý ranní probuzení, tak jsem tu zase sama a přemýšlím nad kravinama, se budu muset nějak zabavit, asi půjdu hledat kočár, ikdyž nevím nevím, se mi žádnej nelíbí a štve mě, že tu jsem zavřená a nemůžu jet někam do obchodu si je okouknout a vyzkoušetm, neb po netu je to takový nif mof, páč už jednou jsme se takhle zklamali. :sweat_smile: a manža mi furt nutí teutonii :fearful:
15. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-vydrž, já bych taky někde jela něco omrkávat, ale už nemám ani sílu a nic mě nebaví. Včera jsem zase seděla 5hodin v lavici ve škole a doháněla, psala 6písemek a měla jsem toho plny kecky. Já ten kočár asi objednám až po porodu, no nevím. A Milu ta spoluležící byla v kolikátým a taky dvojky?
15. led 2010 v 10:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu chápu, ale jen pěkně hajej. A dej pak vědět co spolubydlící :slight_smile:
15. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ne čekala jedno a byla 32 tt.

Jo tak takhle varianta už mě taky napadla, že kdyby se kluci narodily dřív tak stejně budou muset být nějakou dobu v inkubárotu a my bychom ji využili k okouknutí kočárku, kdybych já byla fit. Sice to zní asi děsně, že bych je prostě nechala v nemocnici a jela na nákupy, ale určo víte jak to myslím. :zipper_mouth:
15. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to tam máte,ještě ty úlovky ze sekáče. :wink: :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, a vy jdete do toho taka?
15. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-jj Tako Jumper duo, je perfektní, nemá chybu, ale to bys musela vidět, je vlastně stejnej jako dorjan, jen má lepší rukojetě už jakoby kožené a pevnější látku a spoustu reflexních prvků. No říkám, to chce vidět. :slight_smile:
15. led 2010 v 11:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, to je u nás problém :sweat_smile: jsem ho poslala manžovi a ten ho opět zavrhnul :confused: tak jsem mu napsala co od kočáru vůbec očekávám a to zase bude debata :grinning: a nějak mu nemůžu vysvětlit, že s ním hlavně budu jezdit já :unamused:
15. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek