• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
S chlapama je to těký ten můj chtěl hrozny typy, takovy předpotopní kočárky a tenhle ne. Tak nakonec řekl, že mu je to jedno a že s tím stejně většinou budu jezdit já, tak ať si vyberu, co chci, ale on, že vybere jméno. Tak já souhlasila kočár za jméno :grinning: No a pak jsme šli jednou kolem obchodu a já ho tam zatáhla a paní mu ho ukázala, vše odzkoušela, on s tím jezdil, no snad půl hodiny a už když ho viděl ve skutečnosti první minutu, tak řekl, že je bombastickej, že ty fotky vypadají úplně jinak a že ho chce. Já hloupá, že tam s ním nešla dřív, měla bych kočár i jméno. :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 12:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, s tím už taky máme zkušenost, že na netu ty kočárky vypadaj úplně jinak než ve skutečnosti, a to mu taky nemůžu vysvětlitl, on se prostě zamiloval do teutonie a ta se mi vůbec nelíbí, chtěla bych oddělený korby, a to se zase moc nelíbí jemu a takhle to jde pořád dokola :slight_smile: ach ty chlapy, grrr :angry: :angry: :angry: :grinning:
15. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tak to je dobrý kšeft,jméno za kočárek,jen aby manža nevybral nějaká jména,která tě překvapí :grinning:
To můj manža sice řekne,že mu je to celkem jedno,jen nechce nějaký extra drahý,ale výběr,výhody a nevýhody,nechává na mě,nemá čas to nějak studovat,to spíš vyberu něco já a pak se společně dohodneme na favoritovi a na tom veletrhu nám to možná taky pomůže. Jména zatím máme jenom pro kluka pro holčičku ještě tápeme.
15. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten kočár je levnej v porovnání s ostatníma je za 9500,- a máš tam hluboky i sportovní korby, 2xstříšku, 2x tašky(nebo batohy), možnost výběru koleček z asi 15typů, výběr barvy konstrukce, barva jakákoliv chceš v kombinaci s čímkoliv, slídy, pláštěnky atd. a vše pořád za jednu cenu, složíš ho jedním chvatem a tahem, je pevný a hlavně je dost vysoký, protože ostatní se mi zdáli jaksi hodně při zemi, mám 176cm, tak nechci moc přesahovat :grinning: A jméno jsem chtěla Tomáš a on Lukáš-je to podobny, tak už jsem si zvykla. :grinning:
15. led 2010 ve 12:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím,ten Tako Jumper je hezký a opravdu dost podobný Dorjanu. Vypadá taky moc hezky. Ono dneska je to všechno hodně podobný. Pokud teda nekupuje člověk kočár za 20tis.
15. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí to jo, jenže pro dvojky je to trošku větší oříšek než pro jedno, to zas takový výběr, kde by byly i hluboký korby nebo vložený tašky a vzhledově vypadal přijatelně není :sweat_smile:
15. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím milu,já ze začátku taky koukala po kočárcích pro dvojčátka. A ten výběr opravdu moc dobrý není. Pokud tedy čověk nechce nějaký drahý,mě se právě tenkrát líbil jen ten dorjan a to tako pro dvojky. Ale ted už víme,že budeme potřebovat jen pro jedno,tak ten výběr je větší. Já jsem hodně tenkrát zvažovala,jestli koupit dvoukorbičkový,nebo klasický a s vloženýma taškama,protože bydlíme v třetím patře bez výtahu a tahat je jenom navolno v rukou by bylo těžší,než nosit tašky.Jenomže s taškama to byli většinou takové,které se mi zase nelíbili.
15. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, to je těžký...ale chápu tě, že si chceš kočáry nejdřív omrknout naživo...takže rozumím i tvému plánu, když se kluci narodí, tak narychlo někam sjedte no...jinak to nepůjde.

holky, to já zase vyrábím seznamy kladů a záporů vybraných kočárků a ty pak spolu hezky probíráme:slight_smile: ale myslím, že finální slovo budu mít stejně já :grinning: a navíc nám kočár asi koupí naši, tak to by bylo bez starostí..ale uvidíme, třeba se zděsí té sumy a koupí radši něco levnějšího :wink:

a jaký máte jméno pro klučinu luciku? my zase máme spoustu pro holky, ale s klučičím je to těžší, manžovi se nic nelíbí. tak ho straším, že budeme mít Rafaela, když nic nevymyslí...a toho se bojí, jak čert kříže :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a manža mi jel teď pro recept, tak jsem zvědavá s čím přijede... :sweat_smile:
15. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s těma kočárkama je to těžké,ale já zatím toho favorita mám a ted jsem nějak přestala hledat. A počkám si opravdu na ten veletr.
Jinak mi máme pro kluka už dlouhou dobu Jakuba a pro holčičku zatím nevíme,mě se líbí Sára,ale tu nechce manžel,manžel chce Lucinku,tu zase nechci já,aby se jmenovala stejně,i když se mi líbí. Tak další,které se líbí oboum jsou Annička,Terezka, Vendulka. Jinak víc nevím. Pak už se mi líbí cizí a ty dávat nebudeme k českému příjmení. Rafael to je pro manžela odstrašující?
15. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíí, tak tu právě ohlásili zrušení zákazu návštěv, tak už se tu trapně nemusím ptát mudra, zda za mnou někdo může krom manži :sunglasses:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super Milu,aspon tě může občas někdo navštívit.
15. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to je skvělé :slight_smile: tak je hned všechny naverbuj, ať dojdou a rozdej jim úkoly :slight_smile: je mi tě líto, že tam musíš pořád ležet. Hlavně, že máš ten internet a můžeš být ve spojení se světem! :slight_smile:

holky, tak jsem dostala atb..ani se mi nechce uvěřit, že v nemo bylo vše připravené a klaplo to (ale pravda je, že jsem si to přála :slight_smile: ) manžílek je vyzvedl a už jsem si jeden zobla :slight_smile:

luci, to máte krásný jména vybraný...mně se Lucie taky moc líbí, ale u nás v rodině je už Lucií dost - i u manžela i u nás, takže to nejde..ale zase tě chápu, že nechcete stejné jméno jako máte vy...my to tak taky nechcem :slight_smile: jméno Rafael se manželovi nelíbí, tak ho tím trápím..říkám, že budeme mít Rafíka :wink:
15. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, teď jsem koukla na tvoje fotky..vždyť jsi taky hubeňour! a ty úlovky jsou super :wink:
15. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak mala chvilku spinka tak mam cas na net, a hlavne muzu chvilku sedet na tom mem poraneni.... do ted jsem spis lezela nebot ty hemeroidy byli dle PA moooc podrazdeny odreny a chtely par dnu na odpocinek :slight_smile: do toho moje velke siti, prej mam par stehu navic.... takze si uzivam vse co k tomu patri, uz aby bylo po sestinedeli to uz snad budu fit uplne.....
15. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeda hypo to je mi tě lítoooo právě sedím v lavoru s dubovou kůrou a to jsem ještě nerodila, tak mám strach co ti "hemíci"udělají, jak budu tlačit, mě asi rupnou nebo mi vyleze kus střeva...bpjim bojim, tak léčííím
jinak teda dnes je kočárkovanáááá :slight_smile:
Evule, tak snad tě dají ATB brzo do kupy...
Luci ten šedý kočárek s kruhma je doost podobný našemu :slight_smile:
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi teda s mýma 78kg a výškou 168cm teda rozhodně huběnour nejsem :grinning: :grinning: To jsi mě pobavila.To jen tak vypadá víš. Kde je těch mých max.60kg,to už je hodně dávno. Od té doby,co jsem začala dělat v zaměstnání,jsem jen přibírala.
Já jsem před dorazila od kamarádky s dvojčátkama,byla to hrozná prča. A dostala jsem těhu rifle a kabelu mini věciček. Nejhezčí jsou dupajdy s žabkou vepředu a s velkou žábou na zadečku.Prostě boží. Tak si tam ted vyšívám značku,abych poznala,co není moje.
Evi to je dobře,že ti daji atb aspon se budeš moct léčit,určitě je to tak lepší,než abys měla bacila.
Rudy a Hypo to mi je líto,že vás trápí hemeroidy,to je děs,co si všechno musíme prožít,že? ségra je měla také a při porodu ji vyhřezli,říkala že to bylo děsný. Ale už od toho má snad pokoj.
Rudy ten kočárek se mi moc líbi,ale manžovi ne. Tak asi nakonec bude černej, šedocernej,nebo z těch nových barviček něco podobného a ještě se líbí hnědo béžový. Tak uvidíme. Už jsem jich pár u nás viděla.Tak je asi v oblibě.
15. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku krásné bříško. Není vidět,že bys měla nahoře tolik kg. :wink:
15. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak vám sem nafotím,ty moje nové úlovky. :grinning:
15. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to poslední z tohoto týdne tam není, má moc kb a tak mě to nevzalo..tak třeba dám ještě nějaké předporodní foto,ale už se to od těch vánoc zase tolik nezvětšilo...mám teď plus mínus 72kg při 172cm a stovku v pase :grinning:
no právě toho výhřezu při porodu se děsně bojím, třeba to stihnu zahojit...
15. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to není tak hrozná váha,tak akorát. To si budu muset přečíst,jestli se těm hemeroidům dá nějak předejít,ale myslím,že zřejmě ne. Snad ti ta dubová kůra pomůže,to používal dřív táta i na ekzém. Mě to vždycky strašně vonělo. Ted mi to hodně připomíná vůně čaje lapacho,ten mi chutná a je čistící,ale ted v těhu ho nepiju.
15. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ta dubová kůra je zázračná...asi do ní taky budu muset jít, protože atb s sebou samozřejmě přinesly mykózu, tak už nemůžu vydržet...to je teda průda :frowning2: beru si sice nějaký vaginální čípky na noc, ale řekla bych, že to moc nezabírá...ale vydržím to! hlavně, aby byl mimís v pohodě :slight_smile:
hezký víkend všem
16. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Evule, tak tu dubovku zkus, rozhodně tím nic nepokazíš a ten gel z dubovky co mám si beru i do porodky, líp se tím snad zahojí i rána po ššití, když to stahuje, je to jen dubová kůra, aloe vera a třezalka a k tomu alantoin na hojení...a je to mnoooohem lepší, skoro v pohodě...já myslím, že u mě je to fakt jen tím těhu, jak malý tlačí hlavičkou a celým tělem tam dole, tak se to prostě stalo...na zácpu netrpím...to je tak jediná prevenece, snažit se nemít zácpu, takže vláknina...a kdyby něco, začít co nejddřív léčit... tak všem držím palce, aby je to nepotkalo..uvidím po porodu to asi bude zlobit a pak se snad všechno zase upraví...
přeju krásný víkend, já jdu za chvilku k našim na gulááášek :slight_smile:
16. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi dojeli z glóbusu, mají tam naprosto super bundofusaky, teflon, sleva z 399,- na 110,- hodím pak foto, hned jsem to koupila, jsou do autosedačky-úúúžasny. :slight_smile: Kdo nemáte mrkněte tam.
16. led 2010 ve 14:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tu nemáme globus :unamused: , škoda, vypadají skvělééééé
16. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer.Dneska vás nějak zanedbávám. Byli jsme u bábí na navštěvě a za chvíli vyrážíme na véču,do stejkbaru. Mnam už se těším na stejček,podávají to tam jenom s chlebíkem a nakládané cibulky,ne klasická obloha. Mnam.
Konečně nějaký masíčko pro prcíka.
Rudy my taky ne :frowning2: bohužel.
Zuzy super úlovky.
16. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulenky,

Tak jsem hodila do albíčka Bruníka, tak kukněte.......

Takže my pořád kojíme Bořka a Bruník má Nutrilon, ale sem tam z něho blinká, takže ho furt hlídám, je to o strach :frowning2:, no nedá se nic dělat, hlavně zdravíčko,že?

Já vás sem tam čtu, ale už není tolik času.......když byl sám Bořek, tak to šlo, ale ted se budí skoro stejně a jak to udělat? No, učíme se :wink:

zatím se mějte a myslím na vás................
17. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irminko, to je něco tak nááádhernééého, tak už máš kluky oba doma...no to je jaasné, že záááhul na čas to bude, kluci jsou tak nááádherní a maličcí a voňaví i pře obrázek a jsou si dooost podobní, tak je ale určo podle jizvičky poznáte a jsou fakt nádherní a rozkošní. je mi jasné, že nebudeš psát tak často..a Brunda se nevrátí ke kojení? třeba by neblinkal...
taky na tebe myslíme...
17. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, zkoušela jsem mu dát prso, ale nechtěl a hleděl na mě, jako kdyby si myslel, že jem praštěná :wink: .Asi ho bolela ta pusinka a z flašenky to lépe jde než z prsu. Má to hezky zahojené, tak to sem tam zkusím, ale mám pocit, že nemám tolik mléčka, tak tak to stačí Boříkovi......no uvidíme

V těch kýblících jsou si dost podobní, ale když je dám vedle sebe, tak je každý plně jiný.....šak potom hodím do alba ještě nějaké fotečky
17. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko-to je nádhera, ti jsou krásní. :slight_smile:
17. led 2010 ve 13:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek