• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irminka kluci jsou fakt nádherní,takoví kulíšci mrnavý. Irmy tak to kojení zkoušej,třeba se zadaří. I když ono se to jednoduše radí,vid. Ale když pak člověk vidí toho drobka hladovýho.
17. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, kluci jsou opravdu zlatíčka :dizzy_face: Když je vidím, už bych chtěla ty svoje taky venku...Ale jen ať si tam ještě pobudou :slight_smile:
Až budeš mít chvilku, tak přihoď další fotečky :slight_smile:
17. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, to je zajímavé, já mám stejný termín, jako ty, ale mám jen 33tt a ty 34tt. Nevíš, čím to je? :grinning:
17. led 2010 v 18:04  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to netuším :slight_smile: Ale beru to tady jen zhruba, protože podle průkajdy jsem v úterý 33tt+0.
17. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě dnes skočilo 37tt zítra jsem 36-0, irmy drobci jsou asi doost podobní na tebe,ale jsou fakt tak malinkatí...prso zkoušej, třeba se mlíčko začne dotvářet a nebo zkus odsávat a dávat to prckovi z flaštičky..vidím, že máš aventky, spokojená?? mám je objednané...
17. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týden sem, týden tam, hlavně ať jsou mimča zdravá a už u nás-já se táááááák těšííííím.
17. led 2010 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ,mám Avent flašky, zatím jsem spokojená,koupila jsem si tu startovací sadu, byly tam 2 malé, 2 větší flašenky, potom kartáč na čištění, dudlík aještě navíc 2 savičky
17. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky. :wink: Jak se máte po víkendu?
18. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, chumelí už celou noc, tak jsme i na jihu pod snížkem,ale máme se v pohodě..ani nevnímám , že byl víkend, přijde mi už kždý den stejný, obchody jsou i v nedli do večera otevřené, venku snad už půl roku stejné počasí...
včera jsem poklidila, nakoupila a upekla buchtu, dnes dám volno :slight_smile: , oběd vyzvednu ve škole a pohoda...zítra monitor a kontrola a jak se máš ty? a ostatní?
18. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
moc vás zdravím
nějaké nové miminka?
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tady teda sněží celé dny,nejenom v noci,už by to mohlo skončit,aspon přez den. No s těma dnama máš pravdu,nějak se mi to taky slívá,ani nevím,kolikátého je. To já zase odpočívala o víkendu,když byl manža doma a ted se pustím do těch prací,musím odstrojit stromeček,ještě ho pořád máme,bylo mi ho líto vyhodit.
Dneska bude rizoto,mám tu zbytek kuřete. Docela se na něj těším,včera jsme byli na obědě u tchýně a nějak mi to nejelo,tak jsem tomu moc nedal.Odpoledne jsem to doháněla zeleninou a ovocem. Koupila jsem si jahody a to jsem si pochutnala.
18. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: kluci jsou nááádherní, nás kýbl teda taky zachránil, ve vaničce totál řev :grinning:
18. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Gucci, myslím, že o všech dětech víš...maminky by měli pohledat tabulku a doplnit údaje...,ale asi mají všechny plno práce, což je jasnačka...
luci a to jsi na začátku, já jsem doma už 37 týdnů a fakt jsou ty dny čím dál tím víc stejné..., no on maža včera taky pracoval na domě, tak jsem se do toho dala taky... :slight_smile: , rizotko máš za chvilku, tak taky pohodička :sunglasses: , já se tak těším na jaro a kočárkování se sluníčkem a celé léto před náma...jéééééé :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy já jsem teda taky ráda,že budem mít prcka v létě a budeme moct vyrazit hned ven. Protože v takovýhle kalamitě bychom ven nemohli a huntovat se v takovýchhle závějích,to je posilovna. Pokud tedy v létě nebudou nějaká vedra. Ale bude to určitě příjemnější.
Dneska se asi možná půjdu podívat do města na mimi věci a kočárky,jestli teda bude přijatelně.
18. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafindy, taky zdravím po víkendu...mám stejné pocity jako vy holky, ale vůbec mi nevadí, že nevím, kolikátého je ani že nevím, co je za den :slight_smile: poprvé v životě si tento luxus užívám :slight_smile: hlídám si jen kontroly u dr.

gucci, vanička se berušce nelíbí? já totiž uvažuju o vaničce a ne o kyblíku, protože mám strach, že manipulaci v kyblíku nezvládnu..

holky je to nádhera, že už máte bobísky u sebe! :slight_smile: ale už není tolik času s námi plkat...mám pocit, že po březnu si tu zůstaneme s kapříkem, lucíkem a chrobíkem samy :wink: :grinning:

ty jo rudí, ty už jsi taky daleko...letí to jak ďas. :slight_smile:

já beru atb., léčím tu mykózku, ale tak nějak mě to nechává klidnou, neb si říkám, že je důležité, aby byl mimís v pohodě. jo a myslím, že už ho začínám cítit. Je to takový jako, když se tě někdo dotkne a pak ještě pohladí- jakoby sjede rukou? občas tohle cítím a myslím, že střeva to nejsou. :slight_smile: ale o víkendu jsem si u mamky vzala fonendoskop, že budeme mimískovo srdíčko poslouchat, ale nic jsme neslyšeli... :frowning2: tak to budeme zkoušet dál. jinak bříško se mi napíná všemi směry a už je pěkně vypouklé :slight_smile:
18. led 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi a kluci jsou překrásní :slight_smile:
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,taky koukám na info o kyblíčkách,asi se tam ty děti cítí v bezpečí a je jim to přijemnější,je jim větší teplíčko. Ale já nevím,jestli si ho mám kupovat,když jsem podědila od kamarádky krásnou vaničku i s pojízdným stojanem od bebejou.Ted jí má půjčenou ségra,ale pak si ji vezmu,stejně už se neteřinka do ní brzo nevejde. A ty kyblíčky jsou docela drahé. No ještě to uvážím.
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nevím luci...je to těžký viď? když je teď tolik věcí k dostání :grinning: já teď hledám rozdíly mezi jednotlivými kojícími polštáři...nechápu, proč některé stojí 600 a jiné 1800kč...nemůžu po netu najít žádný rozdíl, kromě značky...jdu špiónit dál :slight_smile:
18. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoje holky po víkendu. :dizzy_face:
Všecny tady jste moc šikovné a miminka jsou všechna nádherná.
tak a mám to z krku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No a Evi, než nafotím ložnici, tak to bude trochu trvat. Je sice vymalovaná a krásně, ale nakonec jsme zjistili, že ty praskliny kolem celého bytu nejsou jen praskliny, ale odpadlá vnitřní omítka (je to odfláklé) takže jsme do té nově vymalované místnosti museli sekat, aby jsme to dali pryč a natahli novou omítku. :angry: :frowning2:
Takže nás bude čekat trochu více bordelu a bude to déle trvat.
Ale řekla jsem sil, že když už dáváme dokupy celý byt, tak ať je to při jednom. Stejně bych to někdy musela řešit. A bůhví, kdy by nám to spadlo na hlavu. :confounded: Takže asi tak.
18. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás ze začátku vanička tragédie, řvala jak tur, fakt děs, pak jsme zkusili po týdnu kýbl, tvářila se všelijak ale neřvala :grinning: , ale naposledy neřvala už ani ve vaničce, tak uvidíme dneska...koupeme obden
ale záleží na mimi
18. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to máš pravdu,člověk by chtěl tohle a tamto,nakonec je to k ničemu. Kámoška ani ségra moc kojící polštář nepoužili,akorát se po tom děcka pak válí. Asi si ho zkusím půjčit jen od ségry.Máme doma spoustu různých polštářků. S tím kyblíčkem fakt nevím.Je to takové roztomilé a pro to mimi určitě příjemnější,ale je to zase jenom na chvilku,myslímsi. Ale jsem ráda,že tu postýlku s tím stojanem mám,není to sice od toho bebejou to nejnovější,ale je hezká,v pastelově žluté barvě.
Kapříku ahoj,teda na fotečky se taky těším. Ale to vám nezávidím to sekání. Proto nám se už moc nechce do většího bytu,celý ho předělávat a pak stavět. Když si vzpomenu na to všechno,co jsme tu dělali. Tak teda ani náhodou. Ale máš pravdu,že když už se to dělá,tak pořádně a nahotovo. Nemám ráda,dkyž někdo dělá věci,že to zatím stačí a pak někdy.....
18. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci díky za poznatek.No uvidíme,jestli ještě kyblík dokoupíme.
18. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,
zatím jsme celý, dneska mě odpojily od kapačky, ale klidový režim mám stále.

jdu dočítat
18. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Luci, když je něco prozatím, tak už se to pak těžko dodělá. To znám :wink:
manža by si ulevil, ale v tomhle jsem neoblomná. Prostě žádné prozatím to bude stačit. To bysme se nikam nedohrabali a už by to tak zůstalo. Stačí jak se kroutil s malováním a při tom je to stejně na mě a on jen leží. :unamused: na tohle on prostě nění.
18. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak tak,neustupovat. No jsem zvědavá,jak mě se podaří manžu donutit,vyklidti ten jeho pc stůl s jeho krámama,stejně máme ntb a pc prodal,a zabírá to čtvrtinu ložnice. Doufám,že to nebude dělat čtrnáct dní před porodem. Také jsem zvažovala,jestli ložnici znovu vymalova,ale my tu jsme dva roky a dělali se nové omítky a malby,tak mi to příjde ještě zbytečný,jesme kuřáci,takže si myslím,že by to mohlo ještě vydržet a vymalovat to až bude prce trošku větší a budeme to předělávat na pokojíček. A navíc se mi ta barvička,co mám v ložnici líbí,vybrala jsem si tam takovou žlutozelenou a je to strašně příjemný. A já teda v bytě moc věcí nedělala,ale malby byly všechny na mě. A v ložnici jsou nejjvíce vydařené. V chodbě a v kuchyni máme pastelově žlutou. Obývák je bílý akorát jedna stěna je sytě cihlovo-hnědá.
18. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo holky, i můj muž nad věcmi často mávne rukou a stačí mu to "jen tak zbastlit" :slight_smile:

kapříku, to je teda průda s těma trhlinama, ale my to řešíme taky pořád. nám zas jezdí pod domem metro, takže se praskliny objevují po cca 2 letech od zadělání :frowning2: Nevadí, za jak dlouho budou fotky, já se na ně těším tak jako tak:slight_smile:

no luci, tak nám se zase ložnice nepovedla - máme ji žlutou a není to ono, ale zato kuchyň - ta je oranžová a je to naprosto úžasný...
a jestli jsi luci podědila vaničku, tak bych už nic nekupovala a to samý s tím kojopolštářem, půjč si ho a uvidíš...já zjistila, že si to budu muset v obchodech okouknout naživo. :wink:

milu, to je dobře, tak odpočívej :slight_smile:

gucci díky...asi je to opravdu individuální :slight_smile:
18. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Evi, jenže naše trhliny je prostě ofláklá práce :frowning2: trochu mě to mrzí, ale vím, že všude je něco.
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, já si kojící polčtář objednala na aukru za 400 Kč a tedky tu s ním v nemo spím :grinning:

ad kýblík, my máme přebalovák i s vaničkou a do velký vany popř. takový to klasický lehátko, tak uvidíme jak to se bude klukům líbit.

Irmi, kluci jsou klášní :sunglasses: jo a tu avent sadu mám taky, tak jsem ráda, že jsi s ní spokojená :dizzy_face:
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tk ještě jednou..už jsem psala, ale klekl koník :angry: , evule, jojo letí to a to jsem v podstatě dle velikosti malého na začátku 38ttne 37tt,ale kdo ví jak to je, když vím, kdy bylo OPU..jinak foneendoskop mám vlastní a dobrý,ale taky jsem nic neslyšela, tak neplaš, jen tam škrpukají střeva :grinning: a je dobře, že bereš ATB, je to pro prcka lepčí než infekce, teplota, bolest...a to už máš asi fakt pohyby, teď se to bude zvýrazňovat a objevovat častěji a pak už ti nedá pokoj :slight_smile: ,zatím je to je když narazí na stěnu plaváček,ale u mě už fakt nemá místo a jsou to boule a rány, přesně jako teď :slight_smile: jo a taky nemám ani mít nebudu kyblík, je to určitě super věc,ale přijde mi to na chviličku..možná kdybych měla nedonošeného prdíčka malého,ale my budeme tak 4 kilový :grinning: , mám vaničku, tu větší metrovou, pak mu jidám v létě na dvůr, ať se cachtá a na chatu do trávy...ségra má 3 děti a to třetí dávala rovnou do velké vany a taky to šlo, tak zase aspoň na něčem ušetřím, je to těžké, teď je tolik super věcí,ale těch peněz...nemůžu chtít všechny vymoženosti, až uvidím, co je nutné, tak koupím,ale kýbl asi ne, to dám i bez něj
kači máte teda co dělat,ale raději teď, jak s mimčem...to je fakt...
miluško, jen tak dál, jsi šikulka, tak opravdu KLID!!!
a koj polštář za 1800, se zbláznili ne??? mám tak klem pětikila, myslím, že to není špatná věc,ale ne nepostradatelná, ale nechám to pak taky malému kolem postele a tak aby kdyby se překulil, aby nespadl, maxmálně se bude určo líbit psovi :grinning:
18. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu a jaký sis objednala? s kuličkama nebo s dutým vláknem? (už jsem si to nastudovala, tak jsem přeborník :wink: , ale stejně nevím, který je lepší :grinning:

jo jo rudíku, koník dneska děsně blbne! jéé tak díky, že jsi potvrdila, že jsou to pohyby :slight_smile: no jo, bůhví, kdy bude fonenďákem to srdíčko slyšet :wink:
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek