• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi a kapříku,koukám,že je to všude stejný. Chlapi chcou mít doma navaříno uklizeno,vypráno,vyžehleno. Ale myslí sí,že to není žádná dřina a že se to asi dělá samo a nedá to práci. ALe když je máme k něčemu dokopat,tak to stojí opravdu úsilí.
Evi asi nebudu kupovat žádný extra věci,je to strašně neskladné. Pořídíme komodu,postýlku,postýlku asi cestovní do obýváku,na koš se asi vykašlu a nebo si ho půjčím od té švagrové,i když je hnusnej. Kyblík asi kupovat nebudu. Máme fakt málo místa. A dost s tím bojujeme.
Milu tak jen dodržuj ten klidový režim,kluci se snad na chvíli umoudřili.
18. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, mám kuličky, po vánocích se jich tam naskytlo docela dost, a je novej a jsou na něm médové :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci jít asi taky do kuliček milu :slight_smile:

no jo luci, já taky nechci žádný blbosti, jen přebalovák a vaničku...s místem jsme na tom stejně, bojujeme pořád
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rudi ty máš ten s těma kuličkama? no jo 1800kč jsou nehorázný peníze...
18. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
koj polštář mám taky kuličkový, jestli je teda debata o tom a luci mám to stejně, komodu jsem udělala, teda nechala udělat, postýlku zdědila a v obýváku budu mít cestovní postýlku, ta se využije na víc způsobů, košík je roztomilý,ale zase objemný a na chvilku, cestovka pak může k našim na příležitostné spaní, na chatu, na dvorek... a je v ní místo i když si pak bude hrát a nemusím na něj pořád hledět,aby nespadl...bude v bezpeččí...
18. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky, tak sobotní UTZ dopadl v pořádku. Vše roste jak má - zítra jdu na další, tak už snad konečně budu vědět kolik se jich urodilo. Jinak injekce bolí, už mám i modřinky, ale dnes snad už poslední dvě. Jinak manža to zvládá v pohodě - já mám zavřené oči a nohy v pěst :grinning: . No pravděpodobně byl měl být odběr v pátek, tak uvidíme :wink: . Mějte se zatím kočky
18. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, nesmíš na to tolik myslet a nebýt stažená, to pak určo bolí, ale ono se to řekne viď, a kolik ti jich zatím napočítali? určo máš krásnou úrodičku viď.

Já tu zrovinka koukám na monitory dechu, že jsou i nějaký co se dávají za plínku a ne ty velký podložky, tak přemýšlím, jestli do nich jít nebo ne :sweat_smile:

Maminy, máte ho některá?
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu snažím se být v klidu, ale ty normální injekce fakt bolí. Pero je v pohodě - dokonce jsme v pátek píchali dvakrát, protože jsem ho zapoměla natáhnout :grinning: . No úrodičku mi sice počítal, ale tak nějak neurčitě, zítra budu vědět víc. Pravá strana byla schovaná za střevem a tu levou vždycky dlouho hledá :slight_smile: Já to prostě nemám jednoduché.
18. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, dobrá otázka, to mě taky zajímá a teď to řeím. Jen nevím, když budu mít obě děti zatím v jedné postýlce, jak to udělat? No a jestli to vůbec bude potřeba, když budou spát metr ode mně, no jak říkám dilema.
18. led 2010 ve 12:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři to jsou skvělé zprávy, jen tak dál a v pátek držím palce a budeš příští týden těhuleeeee
Miluško, já monitor nechci, jen kdyby to bylo nevyhnutelně nutné, malý byl needonošený nebo měl dechové potíže..nechci ho drátkovat od mala a elektriku do postýlkytaky nechci, je to individuální,možná ještě změním názor,ale myslím, že pokud je miminko zdravé, ať se raději vyspí v klidu..raději mu nedám do postýlky moc plyšáků kvůli prachu... uvidíme, zatím nemám a ani je neplánuju
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi přesně tak,prostě jsem od košíku upustila,jsou moc krásné,ale drahé a na tři měsíce to fakt nemá smysl.
Jindřiška to to utíká vid. A jak píše Miluška,musíš se uvolnit a nesoustředit se na to. Já jsem si vzpomněla,jak jsem si píchala sama agolutin do zadku po ET. manža odjel přez noc na školení. Tak mi to trvalo hodinu než jsem si to píchla. Ale do břicha mi to problém nedělalo.
Milu já si budu určitě monitor dechu pořizovat,ale u nás je možnost si ho půjčit v porodce,nebo v lékárně,takže ho asi půjčíme. Uvidíme. A každý kdo ho měl říkal,že byl rád,že se člověk hned cítí trošku lépe. Kámoška s dvojčátkama ho měli zadarmo z porodky,protože prcci byli trošku předčasně.
18. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a to měla na každé dvojče zvlášť?
Rudi-máš podobné názory, jako já. :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem hrozný cíťa a omdlívám, takže se ani nemůžu dívat :grinning: , to by si manža zase se mnou užil. No nemít ho doma tak nevím. Jinak je docela trapas když se s kamarádama bavíme a plánujeme dovču na léto a my nemůže říct, že to třeba nepůjde. Plánují motorky na Moravu - si nedovedu představit jak jedu s pupkem :grinning: No udržet tajemství o plánovaném těhu je těžší a težší, ale zvládneme to :grinning:
18. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko díky :slight_smile: ččlověěk postupem času asi na spoustu věěcí ještě přijde, možná i názor změní, každá si to musíme přizpůsobit vše dle sebe, kdo bydlí ve městě, kdo na paneláku, kdo na domě, kdo po schodech, kdo má a nemá hlídání, kdo má jedno, kdo dvojčata, kdo je má předčastně, kdo 4 kilové, kdo má malý byt, kdo obr barák a zahradu, prostě spoustu věcí máme odlišných a taky mámee každá jiné životní tempo a vše...tak,ale od toho jsme tady, aby jsme ty věci probraly a každá dle sebe pak zvážila...navíc stejně jde dnes vše objednat na netu a do týdne je to doma bez zhánění,ale já zase když vím, že něco určitě budu chtít, chci to mít už nachystané...na co čekat..
a injekce, to my nevzpomínejte,
já píchala ještě ten fraxík do 12tt, bylo to celkem něco kolem 70ti včel a stačilo
18. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-moje řeč. :sunglasses:
18. led 2010 ve 13:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, že jsem objevila takovej monitor dechu, že to není takovej ten velkej a jen takovej malinkej a prý se dává za plínku a můžou ho mít právě i dvojčata co spí v jedné postýlce

http://www.respisense.cz/
18. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, tak to to krásně běží...v pátek opu, tak to uteče, jak voda :wink: jindři, plánujte, jako by se nic nedělo, to radí psychologové a nám se to taky vyplatilo...

luci, rudi, stejně jako vy, žádnej košík, je to hezký, ale naprd. takže postýlku koupíme cestovní, neb tu normální už jsem dostala od kámošky...všechno je děsivě drahý.

jo rudi, ptala jsem se na polštář :slight_smile: musím se taky na ty monitory mrknout, vůbec nevím, na jakém principu to funguje...ale asi do toho nepůjdem. Chůvičky jo, ale tohle asi ne...
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy ano,měla pro každé jeden monitor. Kámoška měla dojčátka přez den v jedné postýlce v obýváku,bez monitoru. V noci každé svoji postýlku a svůj monitor.
18. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
chůvičky chci taky,ale byt máme nevelký, tak je vyžiju spíš až pak na chatě nebo když bude prcek spát na dvoře...tak to ještě počká tak do létaa nebo do tepla,ale chůvičky určo beru
18. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale doufám, že mi neřeknete, že budu mít košík naprd, když už jste ho schválily :dizzy_face: :fearful: A vezmete v potaz mé důvody.
18. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku to je to, co jsem psala, každá máme jiné požadavky, možnosti a velikosti bytu...mít košík zadarmo a nebo zbytečné peníze, taky ho vezmu, je to kráná milá věc,ale já se jí raději vzdám ve prospěch věci jiné...z mých důvodů...
18. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, já měla taky na děcka košík, ale jen pro to, že jsem ho podědila. Jinak bych ho nekupovala. Ale určitě to není naprd, mimčo si převážíš, máš ho u sebe a je to takovy hezky. Takže neboj, příjde ti vhod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 13:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem se vrátila z pochůzek po úřadech, nohavice totálně mokré a dost mě bolí vaječníky. No uvidím jak bude zítra během dne a možná si nechám vystavit neschopenku, abych mohla jezdit dřív domů a už mohla trošku odpočívat. No a za chvíli si jdu vyzkoušet šaty na ples :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři už se moc těším na tvou úrodičku a na mimíse :dizzy_face:
Kočky jasně. Já si ho asi budu muset koupit ale z druhé ruky. Uvítám, když budeme moci mít mimčo aspoň půl roku u sebe v ložnici. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
......a ještě jsem si to odůvodnila tím, že kromě kočáru to bude jediná věc, kterou vlastně koupím tak si tu radost udělám. tááááááák.
18. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan kapr v tvém případě jedině schvalujiiii!!!!!
jindřiško my už jsme na plesání tlusté...teda já a tak si to užij i za mě a na PN bych šla, rozhodně toho nelituju, že jsem dala tomu pokusu vše, tedy i klid...a pak jsem měla proložku vajec :grinning:
18. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy děkuji :dizzy_face:
18. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, přesně jak píše rudy, ty to máš schválené :wink: kdybych ho mohla koupit za 500 od někoho z druhé ruky, anebo ho podědit, tak bych ho taky chtěla...je to nádherná věc... :slight_smile: :grinning:

mně kamarádky už nějaké věci daly, ale stejně budeme muset spoustu dokoupit...holky ten náš bobek mě dneska usilovně boxoval asi půl hoďky...to bylo tak krásný :slight_smile:

jo jindři, i já už jsem na ples tlustá, o víkendu jsem odvezla všechny kostýmy a večerní šaty k našim, neb počítám, že je teď chvilku nebudu potřebovat :dizzy_face: vaječníky bolí, to je dobře, alespoň bude úrodička. Hlavně se šetři, ať nenastydneš!!! a pn si napsat nech, ať máš jistotu, že jsi v klídku... :wink:
18. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my plesat nechodíme, jsem spíš sportovní tyyp, tak snad ty svoje tepláčky po porodu brzo obléknu :grinning:
18. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já už ci taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já mám pocit, že mi asi už leze bříško. Skoro jsem se nenasoukala do noční košile :slight_smile: (v oblasti pasu holky, ne přes ramena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že jo rudíku :slight_smile: my taky neplesáme, ale večerní šaty jsme měla kvůli práci :frowning2: a taky doufám, že to oblečení na běžky mi příští zimu zase bude :wink:
18. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek