• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Krásné ránko žirafky,
já si šaty nechávám šít, budu je mít stažené jen přes prsa a pak budou jen splívat dolů. Nejsem žádná hubénka a navíc už na ples budu těhu :grinning: a po stimulce budu mít břuch pěkně nafouklý :grinning:. Ples pořádáme s manžou - je to druhý ročník - no 20. února, tak to už budeme vědět zda to klaplo :slight_smile:
19. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
koukám, že řešíte výbavičku

my máme monitor Nanny, ale máme ho v postýlce, kde spí Lea jen v noci...je to pro mě takové klidnější, když se v noci vzbudím a jen kouknu na monitor, jestli svítí zeleně
přes den je Lea se mnou v obýváku a spí v koši, je to super, že si zvyká na ruch a nicmoc jí neprobudí, kolikrát kolem ní i vysávám a ona spí jak dudek
chůvičky máme taky a i v bytě jsme je už párkrát použili
kojo polštář mám ten klasický velký s kuličkama a je super
19. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafky,

tak jsem se právě vrátila z utz a kluci už mají cca 1500 g a dr mi dneska řekl, že nás pustí dom až budeme mít 2 kg, tak to máme ještě co dělat :sweat_smile:

Jinak jsem se ráno docela pobavila, psala jsem do prodejny kočárků v Kolíně ohledně jejich názoru na kočárky, páč se s manžou nemůžeme shodnout a odpověděli mi, že by nešly ani do jednoho a samo hnedky cpaly easy walkera :grinning: jak jinak u nich :unamused:, že prý mají asi 3 na skladě co by nám cenově odpovídal. Tak jsem to přeposlala manžovi a ten se stejně svý teutonie nechce vzdát :angry:
19. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Kapříku košíky jsou moc hezké,ale do našeho malého bytu je to zbytečné. Ale ty je určitě využiješ. :wink: tak ty máš výhodu,že si nic jiného kupovat nemusíš a v bazárcích mají hezké košíky a pak je zase prodáš,až nebudeš potřebovat. Mě byl teda nabízen od příbuzhných taky košík,jenže takový komunisticky,hranatý,proplýtaný bužírkou. Tak nevím jestli ho využiju. Mě se líbí ty oválné s nebesama. Nejlepší by bylo,kdyby mi ho někdo půjčil.
19. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to je dobře,kluci hezky rostou. S tím kočárkem to teda nebudete mít lehké. mě se te easy walker líbi. Ale manža asi nepoleví co? Musíš mu to vysvětlit. Stejně pak budeš jezdit většinou ty.
A do toho Kolína mi to jedna známá jaky doporučotala. Ale od nás je to 80km,tak si to nechám jako zálohu,kdybychom nevybrali na veletrhu v Brně.
19. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: jsi kousek za mnou, tak ti ho asi nepůjčím :slight_smile: :grinning: :grinning: neber to osobně :slight_smile:
19. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kapříku :grinning: tak to je škoda. :grinning: :grinning: :grinning: Kapříku vyfot bříško,máš tam naposled 10tt. Tak at vidíme,jak jste povyrostli. :wink:
19. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo on dal manža foťák do opravy, ale fotil mi bříško v sobotu večer na mobil. Tak mu musím říct, ať mi to pošle :dizzy_face:
19. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři to víš, na plese už moc panáků nedáš...to těhule nesmějí :grinning:
tak jsme zpět z kontroly, streptokok ještě nebylů hotový, tak nevím,ale snad bude negativní, na monitoru se malý teda zase předvedl, za 20minut asi 20 kopanců, vyloženě boxoval do té sondy, co na břiše nechtěl, Dr. to komentovala, tím, že co to máme za divocha, na porod se nechystám abiometrie... už máme 3300dr., takže malinkatý miminečko mít asi nebudeme, jestli to bude v termínu, tak 4 kilový a po termínu ani nemluvě...snad to nebude na císaře, díky velikosti, když už jsme hlavou dolů a snad to utlačím se svou pánví-pánvičkou...to bude asi veseloooo :slight_smile:
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu skvělé zprávy, tak hodně jez :grinning:
s tím kočárkem je to blbý, tě to možná stresuje ne?

gucci, díky za rady porady :slight_smile: jak se jinak s Leuškou máte? Je hodná viď?

to je super rudíku, malej bude živej a to je fajn :slight_smile:

no jo kapříku, chceme fotku :slight_smile: (ode mě to sedí, co? :wink: )

holky, běžím do poradny, tak se ozvu později...hezký den
19. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď dorazila od doktora, poslal mě zítra zase na prohlídku do nemocnice, bo mě asi odtíká plodovka. Tak chce mít jistotu, takže zítra tam letím, zase mě strašil, že už si mě tam nechají-ale to říká pokaždé.
Novy foto pupku v albu.
19. led 2010 ve 12:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak to se má Rudíček dobře a bude živé miminko.
Evak tak pak hod info,jak jsi dopadla. A taky bys mohla hodit pupík do alba.
Zuzy tak to teda není nic příjemnýho. Ale aspon budeš pod dohledem. Přijde mi,že ti pupíček trošku klesnul. Moc hezký a máš bříško jak s jedním miminkem. :wink:
19. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám jít k docentu Procházkovi, tak jsem tam volala a on :unamused: :unamused: :unamused: říkal, že ať okamžitě dojedu, tak tam jedu. Tak držte pěsti... :frowning2:
19. led 2010 ve 13:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi máš miloučké břůško, snad si tě tam nenechají a bude to v pohodě...týýý jio tak držíme pěsti, uvidíme...
19. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy držíme.A myslím na tebe. D :wink: :dizzy_face: r že.
19. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já myslím, že tu máme za chvíli další mimina :grinning:
19. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď mi holky psala gyn, že cytologie OK, krev taky OK, jen jsem chudokrevná, takže papat železo a triply budou koncem týdne, nebo začátkem příštího. Tak jsem jí napsala, že je mi fuk kdy budou,. bo mám objednané že vyjdou dobře :grinning:
A krevní skupina B+, ale to jsem věděla. Manža má A+ tak jsem zvědavá, co bude mít mrně. :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr tak to já mám A+ a manža to neví,takže těžko říct. Mě čekají triply 1.2.,tak jsem na to sama zvědavá,ale určitě budou v pořádku.
19. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku tak top je skvělééé, no prďola bude mít A, B nebo AB a určo bude plus, já mám taky A+, ale manža neví co je...tak to nevím už vůbec, co bude mimi,ale oni to asi nedělají...tak se to ani v porodce nedozvíme, Luci, tak to máme s tou krví u nás stejné...hlavně, že jsme + ana na triplíky tfuj tfuj...
19. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí to byla legrace. Ona mi napsala máš anémii. No jo ale já netušila co to je :grinning: :grinning: :grinning: jsem se lekla, že mám nějakou smrtelnou nemoc :grinning: :grinning: :grinning:
A s tou krví je mi jasné, že asi ztuha bude mít nulku :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky, udělali mi spoustu vyšetření a napřed, že si mě tam nechjí a pak říkal, že ať teda příjdu za týden, ale kdyby něco, tak okamžitě. Oni mě pořád jen děsí, ale hlavně, že jsem doma.
19. led 2010 v 18:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dorazila z véči,manža mě pozval na pizzu,snědla jsem jen půlku,tak tu mám druhou na později. :grinning: Dali jsme si do nosu.
Rudy manža taky neví,jakou má a já bych to taky nevěděla. Tchán se na to prý ptal,proč to není nikde napsané,ale prý je to jedno. Protože i kdyby člověk vědět,nebo to měl napsané,tak oni si v případě potřeby infuze krevní skupinu pro jistotu zjistí sami. Prý kdyby se při zapisování a přepisování stala chyba. Ale jelikož tchýně má A+ a tchán B+,tak manža může mít cokoli. Myslím,že v předminulém čísle Maminky byl článek o krevních skupiná a jakou skupinu má dítě,když rodiče mají tu a tu skupinu.
Tak si jdu odpočinou,protože jsem napraná k prasknutí.
19. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kapr s tou nulkou jeden nikdy neví :wink: :grinning: :grinning: kapříku a kdy ti dr. brala krev? ona ti ji bere pravidelně nebo ti ji brali kvůli těm tvým dalším "nemocem"?

hlásím, že jsem zpět, cestou jsem ještě sjela s kamarádkou na kafíčko a do lékárny...vše ok, čípek uzavřen a triply negativní :slight_smile: atb mám dobrat a příští týden zase donést moč, aby se vidělo, zda ty mršky byly vybity :wink: jinak mi zase posunuli termín porodu, tentokráte na 13.6. ale víc se asi dozvím toho 5.2. na tom utz ve 20tt..jo a poslouchaly jsme srdíčko mimíska a bylo to krásný, ale krátký, neb nám brzy odplaval! :slight_smile: a taky mě dneska celé odpolko požďuchoval do břuška, takže už je to jasný, že je to on/ona:slight_smile: nejvíc to cítím, když se třeba předkloním na židli...kapr tebe to čeká za chvilku:slight_smile:

zuzínku, držte se. :wink:

lucínku fotečku hodím neboj, jen co vyfotím :slight_smile:
jo a prdla mi guma u těch těhu kalhot, tak jsem ji dnes koupila, ale neumím to sama spravit, neb ta guma je tam všitá...ach jo, tak s tím budu muset někam jet... :frowning2:
19. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku,tak to je bezva,že jsi i prcek v pořádku. Ted už to bude jenom lepší. Triply v pořádku,což je taky super.A pohlaví? Víte už? Na fotečku se těším,protože už musíš mít určitě bříško.S tou gumou je to blbý,to jen tak doma nespravíš.Nemáš někoho,kdo má šicí stroj,nebo bys musela ke švadleně,ale to nebude asi na počkání.Já dneska zjistila,kam mi v ZR přesunuli jeden pořádný obchod s dětskýma potřebama,kočárkama,tak se tam zítra půjdu podívat.
19. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě luci, budu muset ke švadleně, ale naštěstí mi ta kamarádka dala džíny dvoje..tak můžu nosit ty druhý, jenže ty mi jsou delší, tak si je zas ohrnuju a v tom sněhu teď nic moc.. :grinning: ale což :slight_smile:
já bych šla taky šmejdit nějaký obchůdky, ale musím ještě chvíli vydržet v klidu...tak zítra napiš, jestli něco ulovíš.
no pohlaví pořád nevíme, myslím, že snad toho 5. 2. se dozvíme..i když nevím nevím. Mám pocit, že čekám holku..a když jsme byli teď v nemo, tak manža prosil dr., ať se mrkne a mimísko se ukázalo celé, ale místo pindíka nám ukázalo prdelku :slight_smile: takže myslím, že se ta hočička bude manžílkovi schovávat až do konce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já dostala taky jedny kalhoty od kámošky,ale nevím,jak si je skrátím,protože mi jsou taky delší a navíc odrbané. Vždycky mi to dělala mamka,ta mi to už neudělá. Šicí stroj sice u našich je,ale nevím,jestli to sama zvládnu. V tom obchodě se chci jenom kouknout na kočárky a ostatní věci,ale nic zatím kupovat určitě nebudu.
To nevadí,že nevíte pohlaví,určitě vám to brzo řeknout. Neboj. :wink:
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku :grinning:
Zuzko to je fajn, že jsi doma, tak opatrně!!!
Evuli, já přece říkala, že je to holka...fajn, že jste v pořádku...
Luci pizzu bych taky dala...když ti zbyla....
19. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo já vím rudíku, že jsi to říkala :slight_smile: ale uvidíme :wink:

často myslím na wrtulku, jak se asi má...tak jestli nás někdy sleduješ, wrtul, tak tě moc zdravím :slight_smile:

a chrobí tady už dlouho nebyla, co?

milu, jak se daří? už máš po vizitě? :wink:
20. led 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy to je dobře,že jsi doma a je to na prd,když tě vždycky takhle vyjukají a pak nic.
No Rudy pizza bude dneska k obědu,tak ti pošlu ppoštou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem hawai,s ananasem. Moc to ted s tím kořením nepřeháním a ani nemám na nic takového chut. NEdělá mi to ani dobře.

Evi na Wrtulku si vzpomenu stéměř každý den,když si pouštím tuhle diskuzi,když je napsaná,že ji zakládala. Držím jim moc pěsti,určitě jim to taky brzo vyjde.
20. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem teda holky tak blbě spala,nejdřív jsem nemohla usnout,bolela mě hlava jak střep a při každém otočení jsem se vzbudila,pak jsem se jen převalovala. No děs.
20. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek