• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Krevní skupinu mi brali teď naposled s těmi triply. Ale já ji věděla už z Caru. Protože tam to berou oboum. Proto vím, jakou skupinu má manža. :wink:
.....a právě mi pslala gyndařka že triplové OK :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak holky triply dopadly luxusně.
m Dpwn 1:29 000 a u defektů neurální trubice 1:3500. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak takhle jsme šikovní. :wink:
20. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co čekáte jedno a nemáte kočárek, tohle je taky hezky:
http://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
mají ho na aukru, je to převlečenej Dorjan, Tako atd. Ale je to hezky.
20. led 2010 v 10:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci přesně tak, jak vidím Wrtulínka na základní stránce, vzpomenu si, jak na tom asi je, ona se brzo přidá a pak bude kráásná těhulka a mi nevyspané maminy :slight_smile:
kapr to je supéééér, zdravé jako ryba, no aby ne, když ty jsi kapr :grinning:
zuzi hezký, já už parkuju s dorjanem :slight_smile:
20. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, prckové jsou šikovní, rostou podle tabulek :dizzy_face:
Ohledně krámku v Kolíně, my jsme tam Easy Walker koupili. Jsou tam strašně ochotní, všechno vám ukážou a na všechno odpoví. A musím říct, že Easy Walker je opravdu pro dvojčátka ten nejlepší. My jsme tam jeli úplně pro jiný kočárek (Dorjan), ale když jsme ho pak viděli na vlastní oči (a to nám k tomu ještě nic neřekli), tak jsem hned věděla, že je k ničemu. Mají tam spoustu kočárku k prohlídnutí, ale všechny jsou na jedno brdo. Toť můj názor...

Zuzi, teda straší tě fest. Mně už by z toho asi hráblo :sweat_smile: Tak držím palečky a držte se...
20. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vám musím napsat, já jak mám fotky a mám tam takový ten monitor s dvojčátky, jak se odpočítávají dny, tak není to tak dávno, co jsem tam měla 202dní a já si říkala ať už je tam 199dní a ty 4dny úplně na to upřeně hleděla, pak jsem říkala až tam bude 99 ty brďo to bude super a dnes holky tam mám 49dní a nechápu, je to, jako včera, strašně to běží ten čas. Je to vůbec možny? Takže vy holky, co čekáte a máte to ještě za hodně, tak si nemyslete, ono vám to taky utečeani nebudete vědět jak. :grinning: A snažilkám přeji ať už se jim to taky odpočítává.
20. led 2010 v 10:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr no tedááá,super,ty brdo to jsou čísla,ale jak jsi říkala,ty sis to objednala vid. :grinning:
Zuzy díky,zrovna dneska brouzdám po kočárkách,koukla jsem na diskuze různých značek,tak teda fakt nevím,co vyberu. Ty polský jsou skoro stejné,u dorjanu se mi nic moc nelíbí barvy,u firkonu jsem na rozpacích,tak mi přijde hodně podobné a tam se mi líbí obrovský výběr barev,které by se mi zrovna líbili. Ale koukám i na jiné značky jako Jane,ale ty jsou už dražší a navíc nemají třešba nánožník na sport.korbu,ten si musí člověk dokoupit..... No fakt teda nevím.
Zuzy je to fakt ono to uteče ani se člověk nenaděje. Já už jsem doma tři měsíce a už mám načnutý čtvrtý měsíc těhu,to je mazec,bříško zatím nikde. Ale ještě zítra se půjdu rozloučit do práce a odvézt si svoje věci a odevzdat klíče ,telefon. A pak už si budu jenom užívat. Už na to ani nemyslím.
20. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci nemysli, teď už máš jiný starosti. Já už tu práci taky úplně vypustila a to jsem byla zvyklá pracovat 12h denně...vůbec to nechápu. Manžel je ale rád, jsem daleko víc v klidu, neplaším a nenervím, ani kvůli těm občasným komplikacím s mímošem...pohodička :slight_smile:

my už taky musíme vyrazit na ty kočárky, udělala jsem manžílkovi přehled, tak si ho vytisknul a říkal, že vyrazíme, asi po tom utz, kdy už snad budeme vědět, zda kupovat červený nebo červený :slight_smile: já jsem totiž ulítlá na červenou, takže i když by to byl kluk, tak bude v červeném :grinning:

ty jo kapr, tak to máš skvělý čísla, já mám downa 1:7700 a ntd 1:13000, takže máš lepší výsledky než já:slight_smile:

zuzíku, já to taky cítím, že to letí, jak blázen...

holky, dneska jedu na rhb, tak se cestou stavím v tom tescu, prý tam mají miminkovský věci za dobrou cenu, tak pak napíšu, co jsem pořídila :slight_smile:
20. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci s kočárem jsme na tom naprosto stejně. U mě teda zatím vítězí Firkon, ale nový Xlander se mi rovněž líbí jen kdyby tam byla ta jiná rukojeť. :unamused: a to caramelo, nebo jak se to jmenuje taky není špatné. No já to nechám na tu výstavu a pak se rozhodnem. nejpozději v květnu bychom ho chtěli koupit, nebo objednat.
Fitrkon má mít taky nějakou novinku na 2010. Tak jsem zvědavá. Teď jsem si dala úkol, že do výstavy musím vědět co mám a nemám a pak ten trošek dokoupím.
20. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, máš pravdu, strašně to utíká. Přijde mi, že 49dní je už zanedbatelných. Vždyť před chvilkou jsem byla na transferu a za měsíc a půl (ne-li dřív) už budeme mít doma dva prcky :dizzy_face:
20. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, uteče to jako voda, já jen kouknu a je zase víkend...a další tt, vždy mi nový začíná v pondělí...a teď už jen čekám, kdy praskne voda :grinning: , kočárky, to je složité, naštěstí je výběr a každá máme jiné požadavky, tak nejezdíme všechny s jedným, jako to bylo, když jsme mi minkami byly my...a taky jsme to přežily...tak zachovejte klid a žádnou paniku, těhulkování a výbavička je dneska radost!!!!je toho tooolik
20. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě rudíku, je toho tolik :slight_smile: ale já jsem taky ráda, že máme z čeho vybírat, sice to stojí víc času, ale zase to, co prožívaly naše mamky muselo být na zabití....
20. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to mám stejné.Minulý týden mě napadlo,že bych mohla jít do práce. Ale když si představím to svstávání na 6.hod. Tak ne. A manžel mě velice rychle vyvedl z omylu,že jsme se domluvili,abych byla doma,tak budu doma. :grinning: A má pravdu. Sice mín peněž,ale stojí to za to. Ono to uteče,ani nebudeme vědět jak. A za chvíli zase povalíme do práce. :grinning: Tak si to musíme užít,pak už budeme pracovat do aleluja...

Kapříku,mě ty polský jako Firkon,dorjan,tako i to camarelo přijdou opravdu na jedno brdo. Akorát,že mají různé barvičky. No fakt z toho mám hlavu v pejru. :grinning: Tak já doufám,že na tom veletrhu budou mít všechny novinky na 2010. Jsem na to sama zvědavá.

Rudy máš pravdu,je toho všeho.Zrovna o víkendu jsme se bavili s babičkou,že když byla malá mamka a nebo pak i my,že to byli pořádný kočáry,tak se případně vešli i dvě děti,jedno leželo,druhé sedělo. :grinning: Ale moc na výběr asi neměli.Uvidíme,jestli po dnešku změním názor,nebo zůstanu u Dorjanu. Koukla jsem ještě na Jané slalom,ale ten už vyjde se vším všudy fak na dost peněz.
20. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem spokojená a nelituju, dorjan se mi líbí a to je naživo ještě mnoheem hezččí ta barva...a vy máte do porodu daleko a zase budou novinky, to je pořád něco lepšího a na ten veleetrh bych počkala už kvůli slevám...tak hodně štěstí při vybírání...
20. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Luci já vždycky přijdu na něco dalšího. Teď mi zase všechny maminy říkají, že mám myslet na to, že malýmu bude v zimě půl roku a mám si hlavně vybrat něco s velkou korbou, aby se mi tam vešel malej i s fusakem.
No takže jsem zvědavá kam se nakonec dohrabu. Ale věřím, že to nakonec dám :dizzy_face: a říkám si, že až bude prcek velkej, stejně asi koupíme golfky..........
Ale jak říkám, teď to na chvilku zase házím za hlavu a vrhnu se na to, až doděláme byt :slight_smile:
20. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky řešila, je mi jedno jaká korba i malá, v létě je to fuk a na podzim už bude Rudík ve sporťáku..a další rok v golfkách...
20. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kapr, to je přesně způsob mýho uvažování, asi budeme často u našich na horách a já nechci mimíse dávat na půl roce už do sporťáku...ale vím prd, jak bude velký/á a tak...ale velikost korby je u mě na prvním místě :slight_smile: ale musí být kompatibilní s velikostí našeho pražského výtahu, což není snadné :grinning:
20. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, nějak jsem včera nestíhala a navíc mi stávkoval net. Takže, včerejší UTZ v pohodě, ale vajucha moc nerostou - 300IU gonal+75Luveris, dnes ráno nový UTZ cca 6+6 o velikosti cca15mm, dnes dopíchání všech gonalů (těch zbytků) + 150IU gonalu (pomóóóóc šest injekcí :frowning2: ), ve čtvrtek 21.00 hod. Ovitrelle a v sobotu OPU - juchůůůů. No Mudr všechny nepočítal, říkal, že je to zbytečné, ale je spokojený.
20. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 v 11:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi tak to já naštěstí řešit nemusím :slight_smile: myslím výtah.
Jediné co jsem řešila je místo kudy se dá jen k naší brance od zahrádky. Mezi zdí na popelnice a zdí od vjezdu do garáží je něco okolo 60cm. No a tudy žádnej kočár neprojede :slight_smile: (jen golfky) takže budu krosit nějak mezi auty a to jestli si stoupnou nějak blbě tak jsem v pr.... :dizzy_face: :grinning:
20. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kapříku my budeme mít taky v zimě půl roku a více,tak jsem fakt taky zvědavá. Proto se mi líbí u toho Dorjanu Prestige to prodloužení sportovní korby,ale zase barvy nic moc. Já právě zase řeší,že prcka budu tahat ručně do třetího patra.Tak uvidíme. No koukám,že každý máme nějaký problém

Jindři to je super,ty jo,jak to rychle uteklo. To je fakt něco. :wink:
20. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo uteklo to jako voda a za chvíli budu mezi vámi těhulkami :grinning:
20. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si piš jindří,že budeš těhulka. :wink:
20. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to je hezké, 12 kavlitních vajuch...to je hezkéé, moooc hezké, tak příští týden organizované těhulenííííí :grinning: mooc si to zasloužíš...a pak chrobík a pak wrtulka...
zuzi šátek -vak dobrý,ale je to na chvilku a při dvojčátkách..nevím...chci radji nosítko, to je na dlouho
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudík se spletl,chtěla jsi říct Jindří.
Já teda četla že baby vak není pro mimi moc dobré a navíc je to,jak píšeš na krátkou dobu,šátek ten se dá uvázat na mnoho způsobů od malého miminka až po většího prcka. Ten se mi asi zamlouvá nejvíc. A nebo teda nosítko. Ale to jsem zatím teda skoro vůbec neřešila.
A jak říkáš,s těma dvojčátkama si to nedokážu představit,to snad ani nejde. Na to musí být dva :grinning:
20. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinři já si taky myslím že vajucha jsou OK. Ani já jich o moc víc neměla a myslím, že to bylo super.
20. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jindři promiň, já si vás dvě pletu odzačátku... :sweat_smile: no vajíčko stačí jedno, dvě....
20. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi a jaky myslíš nosítko, to jde i na dvojčata?
20. led 2010 ve 13:17  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...kde se kočky flákáte? :sweat_smile:
20. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek