• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
rudí v pohodě :grinning:
No už se těším až budou venku vajucha splašený a už žádná injekce - pevně doufám
20. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nene já se na dvojky nijak nezaměřuju, Rudla je tam doufám sám :grinning: , jen jsem komentovala ten babyvak, co se ti líbil, že je na chvilku a s dvojkama ho asi nevyužiješ, myslím, že nosítko pro dvojčátka asi ani neexistuje a nosit pak dvě 15tikilové děti...teda to by byla máma superfrau
kači neflákáme se, dělám dobrotu, zítra slavím :slight_smile:
jindři, neboj, injekce skončí a pak už jen celoživotní strach o dítě...,ale taky radosti a spousta jiných prožitků a zážitkůůůůů, už je to na spadnutííí
20. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, to je škoda, že něco není na dvojky, potom jedině nosit jedno, třeba když bude plakat....
Já vím, že máš jen Rudíka. :grinning:
20. led 2010 v 19:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, tak kup nosítka dvě a jednoho poneseš ty a druhýho manža :slight_smile: nebo ještě líp, starší bráškové :grinning: naši kamarádi si hrozně chválí nosítko zvané manduca...ale ani nevím, kolik to stojí nebo tak, ale malého v tom nosí hodně...

no jo kačík má zítra narozky...a co pečeš? :wink:

kapříku, já byla na tý rhb a pak jsem se stavila v tescu...nechala jsem tam 1000kč, ale koupila jsem bobískovi nějaký bodíčka na spaní a tak... :slight_smile: mám radost. pak jsem byla unavená, musela jsem se najíst a šla sepsat, co všechno už pro mimíse máme, abychom věděli, kam napříště směřovat naše úsilí :slight_smile:

hezký večer
20. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-to je nápad. :slight_smile: Dík za radu.
20. led 2010 ve 20:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky vy jste skoro nic nenabrebentili. Mě ted odešla kamarádka,čekála na kadeřnic,tak teprve šla na stříhání,to tam bude asi do jedenácti :grinning: .
Tak já dneska obešla ty dva obchody s kočárkama. A teda viděla jsem Dorjan Danny sport,Tako Juper,Camarelo, Caren od Darababy. No musím říct,že mě dorjan zklamal,hlavně hluboká korbička,je trašně uzoučká. Tako je trošinku větší,ale o moc ne. Ale mile mě překvapil Camarelo a ten Caren,ten je největší. Tak teda fááákt nevím.

Rudíčku,co děláš za dobrotu? Tak to všechno nejlepší k narozeninám. Hlavně to zdravíčko,štěstí a lásku. To jste se s termínem prcka moc neminuli.

Zuzy pokud máš manžu,který bude ochoten nosit taky,když půjdete třeba na vycházku,tak to třeba využiješ,myslím ten vak,ale prostě pro jednoho to není. Jinak Tako Jumper se mi dneska líbil více,jak Dorjan,ale korbička je taky taková užší.
20. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-to neva, hluboká je stejně na chvíli a pak přehodím korby na sporťák, mě zaujala hlavně cena-u dvojčat je to mazec, ale tento stojí 9500,- což jde.
21. led 2010 v 08:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, no nevím, zda se bráškové nechají k takové akci nadšeně zlomit :wink:

luci, tak se ještě mrkni na diskuze k těm kočárkům na koníkovi jich je spousta a uvidíš, třeba ti to pomůže v rozhodování :wink:

tak rudík dneska slaví??? :slight_smile: tak Ti přeju všechno nejlepší a hlavně, ať vám to s Rudíčkem všechno hezky vychází a jste zdrávi :dizzy_face: a taky ať to tolik nebolí až se bude Rudík drát na svět:wink:
21. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak -no bráškové-to by asi nedopadlo nejlíp-někde by zakopli ale ten chlap to by snad šlo. Asi pořídím možná jen jeden, když bude nejhůř, budu jedno mít v tom a jedno v náručí.
21. led 2010 v 09:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sti to trochu myslela :slight_smile: tak kup jeden, ať to vyzkoušíš a pak stejně uvidíš, jestli se to osvědčilo a kdyžtak dokoupíte další.... :wink:
21. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda myslela jsem doma u plotny, když už bude řev největší :grinning:
21. led 2010 v 09:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no ta paní mi to tadyk říkala,že můžu dát na zimu sportovní,ale nevím,jestli to není brzo,na ani ne půlroční mimčo. I když je pravda,že prestige má prodloužení korby. Ale barevně se mi více líbí TAKO mají obrovskou škálu super barev. Jinam TAKO,DORJAN,CAMARELO mají uplně stejný podvozek.
Dneska mě manža pobavil. Prý že mu připadá,že není žádný výběr kočárků,když o tom tak mluvím. Tak jsem mu říkal,že výběr je obrovský,ale že se dívám na kočárky do deseti tisíc. Tak možná rozšíříme nakonec obzory i na trošku dražší.
Evi na diskuze už jssem koukala,na Dorjan je super odezva,ale když jsem to uviděl naživo. Ale už to ted asi pouštím za hlavu. Potřebuji,aby se na to mrknul i manža a na ten veletrh se prý těší.

Rudíku všechno nej nej nej k narozeninám,krásně to oslav. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-já tady psala, že ty kočárky jsou všechny stejny, taky je to jeden výrobce akorát smontování je jinde a od toho se odvíjí cena, tak mi to řekli, navíc já si to Tako testovala u nás v obchodě, jak jsem psala vozí to soused, má obchod Tako a je to fakt super kočárek, navíc ta cena pro dvojčata je úžasná a je k tomu spousta doplňků a je i dost vysokej. Ono na jedno dítko je asi větší výběr, ale mě tenhle zkrátka nadchla jdu do něho, až udělají klučíci kuk na svět, tak ho kupuji. :slight_smile:
21. led 2010 v 09:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně luci, já to chci taky omrknout s manželem, protože třeba uvidí něco, co nevidím... :slight_smile: a taky je technickej typ
21. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy pro ty dvojčátka je to fakt těžší,takm zase tak velký výběrnení. Ale musím říct,že mě mile překvapil Camarelo,moc se mi líbil.Korbička je mnohem větší,ale barvičky omezené. Dala by se tam vzít asi ta tmavě šedá.
Uvidíme,času na rozmyšlenou máme zatím dost. A manža u toho chce být taky. Je pravda,že tady u nás jiné,než tyto značky nemají a potom jen takové ty předpotopní hrozný kočárky. Takové ty dražší značky sice prodávají,ale vystavené nemají. Takže bychom stejně museli nějak zajet. Ale Tako ti chválím,tam bych si z barviček vybrala hned. Jinak máš pravdu,že je vyšší,nevím,čím to je,podvozek asi stejný,ale korbička je výš a to i u toho Camarelo.
21. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...........tak jsem holky jedné holčině z koníka doporučila tu mou léčitelku...........jsem zvědavá s čím za měsíc přijde. :slight_smile: Věřím že s tím, že bude těhu :grinning: :dizzy_face: Tak jí držme palce.
Jinak mám pocit, že mi asi vyskočilo bříško. Už nevypadá jen napapaně :dizzy_face: nooooooo a nebo se konejším a ostatní to vidí jinak :grinning:
21. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,my to nemáme podle čeho posudit :grinning:
21. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo já vím :grinning: :dizzy_face: Já musím uhnat manžu, aby mi tu fotku poslal :slight_smile:
21. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku já to chápu,moc dobře vím,jak to je. Manža má taky v práci bud foták,nebo když je foták doma,tak zase někde vozí nabíječku,nebo kartu.
21. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-to jsou ty z toho aukra a je super, že to má i autosedačky a chůvičky a barvy taky OK.
http://www.aukro.cz/item885712884_kocarek_camarelo_q12_s_autosed_ruzovy_chuvicky.html
21. led 2010 v 10:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zuzy já už na to taky koukala. Ale zatím to moc nehrotím. Uvidíme,co se naskytne.
21. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však dyť jo, času dost. :slight_smile:
21. led 2010 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy a ty ho budeš teda objednávat,až budou kluci na světě? Ono stejně asi ze začátku nebudou moct hned ven,vid,když bude mráz.
Tak ted mi volal manža,těm příbuzným se narodili dvojčátka (rodili v Havl.Brodě) mají Honzíka a Milenku,váží 2,4 a 2,2kg.
Zrovna včera v tom obchodě měli pro ně zamluvený ten Dorjan prestige pro dvojčátka v černé barvě s červenou.
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak jim gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :slight_smile:

jak je kapr? :wink: bříško se poulí? mně bobeček lehtá už skoro celý den :slight_smile: je to krásný pocit :wink:
21. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já budu objednávat až budu vědět, že je vše OK. To je super, další dvojčátka. :slight_smile:
21. led 2010 v 11:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy určitě to bude v pořádku,tomu prostě věřím.

Holky tak to už se taky těším na pohyby,vůbec si to nedokážu představit.
21. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá, kdy teda něco ucítím. Zatím se nic nekoná ani lechtání, ani bublinky.........jen mám asi zácpu :slight_smile:))))
21. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:)

chci se rozloučit před dovčou :slight_smile: a až se vrátím tak ať tu je 5 novým mimin jestli dobře počítám :slight_smile:)))
21. led 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi blbě počítám Mil je bude mít ještě v bříšku :slight_smile:)
21. led 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek