• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj chrobi,

Ty se má, já chci také na dovolenku :wink: .......Tak Vám přeji at se zadaří v klídku na pláži......kam vůbec jedete?
21. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi :slight_smile:) Mexico ale myslím, že s klukama doma jsi na tom líp :wink:
21. led 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám se bohužel nemá co povést protože nevyrabíme ... mám léky... takže bohužel
21. led 2010 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva chrobí, ale zase uvidíte kus světa a užijete si to jinak! moc si to užívej, asi je to na dlouhou dobu naposledy :wink: kdy se vracíš?

no mil tu už zase dlouho nebyla....

a rudík tak slaví, že na nás kašle :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zabal si mě sebou do kufříku!!!!!!!!!!!!! sííííííííííííííííím :grinning:
21. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:jo doufám, že je to naposledy.... objevím se tu v druhé půlce února :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, tak užívej, oči měj otevřené a opatrujte se :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi přeju krásnou dovolenou a mooooc si to užijte.
No já dnes poslední injekce a v sobotu hurá na OPU :slight_smile:
21. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je pěkně budte doma s bříškama :slight_smile:) a miminkama :slight_smile: a děkuju budeme relaxovat
21. led 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindri moc držím palce a at tu jsou // jak přijedu
21. led 2010 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobáčku, určitě budou, věřím tomu :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, že budou jindři, už jsme tady nějakých cca 14 týdnů žádné neměly, takže jsi na řadě... :wink:
21. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo chrobíí tak to si to užijte a to si tefda piš,že budu doufám už s Rudlou aj doma..
teda holky, já na vás nekašlu,ale neměla jsem čas a nebyla jsem doma...dělla jsem nepečené krémeše a budu dělat chlebíčky, přijde jen pár lidí, další oslava v sobotu u našich, táta má narozky 1.2.a tchýňka 26.1. , tak to máme na husto a teď přibude Rudíček..., došla mi dlaší SMS, košce se zdálo, že rodím..., břicho mi trošku kleslo, aspoň se líp dýchá, tak uvidíme, chceme v neděli vyrazit do porodky :grinning: , ať už je to za náma...
já jsem teda s dorjanem spokojená a ten vnitřek korbičky doost opticky klame tím ušitím, jinak je mezi kočárkama rozdíl asi 1_2cm, dokonce Xlander je užší,ale to je jedno, hlavně mě, my budeme hlubokou používat na maličkého a jak odroste, bude léto, ve fusaku bude už ve sporťáku a tam se vleze 3leté dítě i s fusakem, je odzkoušenou...,ale každá se musíme zamilovat do jiného, jinak by to vypadalo blbě a v tématu výbava jsou reference, je fajn pročíst si zkušenosti jiných, prodejci totiž budou vždy jen chválit...
díííky moc za přání a dneska jsem našla ty hodinky, co jsem ztratila ....byly zapadlé v autě :wink:
21. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobíčku tak si tu dovolenku užij,možná bude na dlouhou dobu poslední :wink: A Mexico to musí být něco,tam to musí být krásný. :wink:
Rudíku,já ho zatím nezavrhla,ale jsem ted na vážkách. Ale to neva,času dost. Taky mě mrzí,že mi zrušili tu barvičku,co jsem chtěla.A diskuze jsou fakt dobrý,že si tam přečteš všechno a hlavně zkušenosti dlouhodobějšího rázu,z provozu.... To ti žádný prodejce neřekne.
21. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně holky, jenže mě už z těch diskuzí jde taky někdy hlava kolem :slight_smile: ale je fajn, že jsou :wink:
21. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,to máš pravu,je toho nad hlavu,ale na druhou stranu,si člověk přečte zkušenosti z života a používání. Je to určitě dobře .Jak píše Rudy,prodejce ti naslibuje hory doly a pak skutek utek. Ten dorjan má dobré recenze.
Jsem už moc zvědavá,čím nás na tom veletrhu překvapí.
Včera jsem vyděla dvoje nádherné dupajdy,jedny žluté a druhé růžové. Tak přemýšlím,jestli tam nekoupím dvojčátkům dáreček.
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, tak krásnou dovolenou a pořádně si odpočiňte. Známá byla z Mexika nadšená, tak snad se vám tam bude taky líbit.

Jindři, držím palce při OPU. Teď už ten čas letí rychleji viď? Přeci jen za chvilku podstoupíš důležitou část IVF a pak už budeš jen čekat na testík :wink:
21. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuju. Budu podávat informace :slight_smile:
21. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno žirafky, tak já už zas cucám česnek a kloktám slanou vodu. Manža asi domů něco přitáhl, neb ho taky bolí v krku a smrká... :frowning2: snad to brzy přejde :wink: fakt mě to naštvalo, jsem doma, šetřím se a stejně pak něco chytím....ale nebudu smutná, budu bojovná :slight_smile:

jindři už zítra viď? :wink:

jak se povedla oslavička rudíku? zařádili jste? :wink: a co jsou nepečené keméše?

a jak se cítíš siki? :wink:

kde je zas ta milu? že už by kluci přibrali a jí pustili domu??? :slight_smile:
22. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:
Evi to mě mrzí,že jsi nachlazená,mě to teda hned přešlo. Snad ti ten česnek pomůže.Ono fakt i když je člověk doma a ten druhý něco přinese,tak se tomu nevyhneš. Na rýmu je prý super (radil to Váňa v Sama doma) inhalovat slanou vodu a dát do toho ještě lžičku pepře ml. a dvě lžičky majoránky. Hlavně bud v teple.

Jindři taky moc držím pěstičky. :wink:

Milu jak se cítíš ty. Snad kluci zase nezlobí. :slight_smile:
22. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky luci, zkusím tu inhalaci. :slight_smile: v teple dneska budu zalezlá, ani k babi zítra nepojedem, abychom nenakazili ani jí...
22. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, tak já tedas taky od včerejška kloktám slanou vodu a vzala jsem si Preventan.. no ale snad dobrý..
no já už na to řádění moc nejsem, tak jsme jen tak v klídku pokecali a zítra znovu, zse u našich,ale chystat bude mamka... je to oslava i s tátou, má to prvního...příští sobotu zase u tchýňky šedesátiny, jestli ještě budu doma...
nepečené krémeše jsou rychlé a výborné, v podstatě vyskládáš na plech bebe sušenky, na to puginkovo máslový krém na to šlehačku na to zase bebe na to zase ten punig a posypeš strouhanou čokoládou a dáš do druhédo dne do ledničky..je to fakt moc dobré...
luci jak jsi psala o dupajdách ..ty čekáš dvojčata???
22. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko žirafky,
jo jo už se to blíží, včera poslední pigáro a zítra hurá na to :grinning:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři jsem napnutá jak struna :slight_smile: moc se těším. Kdy plánuješ testovat? V termínu, nebo před? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
kačí vše nej k narozeninám :astonished:
Evi ty se drž!!!!!!!
22. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, že až v termínu a budou //. Chci to, přeju si to a věřím tomu :grinning:
22. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, tak jo :frowning2: :grinning:
znáš mě, já bych testovala hned. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
22. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já vím, jste tu nedočkavé :grinning:
22. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,nečekáme,ale chtěla jsem si vzít ty žluté pro sebe. A ted přemýšlím,že je koupím dvojčátkům,jak se narodili bratránkovi.myslím,že jsem to psala. Moc se mi líbily. Byla tam našívaná zvířátka.
Jindři vydrž vydrž ono to tam bude. uvidíš. :wink:
22. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci aha...kapříku díky...jindřiško, myslíme na tebe, budou tam// :slight_smile:
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........no to to dneska zase frčí :grinning: :grinning:
Holky hezký víkend. My budeme pokračovat v úpravách bytu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek