• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
To já bych se manžovi v tomto píchání do rukou nesvěřila :slight_smile: , já jsem se prvně bála představy, že si budu ubližovat a že to nedám a ta jehla tam zajela úplně sama a podruhé už to bylo v poho. Naopak manža se vzpínal při představě, že by mně měl něco zapichovat.... :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul neboj, prošla si tím přeci taky a určo to spíš upevní vaše vztahy v sousedství a o problému ví,určitě tě bude pichat ráda, za mnou kdyžněkdo přijde i když se moc neznáme, tak klidně dojedu i k němu k ní domů a pichnu..na tom fakt nic není, lidi si maj pomáhat..přeju pěkný večer!!!
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mě to taky píchá manžel :slight_smile: A nádherně mu to jde. Já bych si to sobě asi oíchla až v krajním případě, že bych kolem sebe nikoho neměla. Ten Puregon by šel, ale ten Decapeptyl nevím nevím...
1. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky Janýsku! Já už šla málem spát a nevšimla si tě promi'n
1. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebojte, je jedno kdo a jak, hlavně ať se to do tělíčka dostane a splní to svůj úkol dle představ, přeju hoooodně štěstí píchačky :wink:
1. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, takhle brzy a spát, ju? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já aktualizuju fotky na rajčeti ale jinak bych už šla pomalu protože my takhle chodíme brzo se slepicema :grinning:
no a nevím jslti se dokážu píchat sama..
1. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to já ponocuji :slight_smile: . To víš, že by jsi to píchla, to je o to poprvé a pak už jsem se na to těšila
:sweat_smile:
1. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jany když bych musela tak píchla ale já necïiiii
bude mi píchat manža sem se rozhodla ale musím ho to nejdřív naučit..
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty máš injekce nebo pera???
Co ty Žiravky v názvu diskuze???
1. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenh a jakej je rozdíl mezi pícháním toho Decapeptylu a toho druhýho? jsou jiný jehly?
1. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža přijel..
Žirafky vymyslely holky prej mají nosit štěstí tak se přidej :wink:
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se nyní červen netýká, já jdu dál bojovat až po výsledcích imuna :wink:
Já jen že to -v- tam tluče do očí :zipper_mouth:
1. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé teda já sem pako :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a to sem si toho všimla až teď když si na to upozornila chjo :frowning2:
noj á vím že se tě červen netýká ale to neva jako podpora týmu bys mohla být stejinak :wink:
1. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však já na vás nakukuji, ale už jsem z těch jmen úplně zmatená, se mi ty všechny kočky pletou, já si pamatuji Arletky a Spolubojovnice a pak vždycky když vidím někoho "známého" jako třeba tebe.
Písni admině, ať to v názvu změní...., já na to pořád koukala a něco se mi na tom nezdálo, jako jestli to má znamenat jaké Žíravky od slova žíravina :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko ten puregon je v tom peru a já mám teď od zítra 125 jednotek, tak toho je trošička, píchne se a hned je hotovo. Decapeptyl je natažená stříkačka, která se píchá sice taky dobře, akorát je toho o hodně víc. Manžel mi to dokonce píchá tak dvě tři minutky, pěkně pomaloučku, aby to nebolelo, občas, když to zmáčkne rychle, tak to pálí...
1. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :dizzy_face:
snídám a pořád se mi kopírují fotky do rajčete tak nakukuju
Něco s těmi Žiravkami udělám chjö se stydím jakej sem to pačeštin :frowning2:
Jany to chápu však já víc témat jak 2 nestíhám proto do Spolubojovnic už moc nechodím jen když tě tam zahlídnu :wink:
Lenh díky za popis na ten Decapeptyl jsem zvědavá a já pero mít nebudu tak jsem zvědavá i na to druhý na stimulaci mám myslím něco od m...
2. čer 2009 v 05:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul, ty jsi tedy ranní ptáče....

Jo hollky, bolela vás pro pregnylu zadnice? :confused: mě tedy trošku jo a večer mi bylo trošilinku na zvracení, je to možný :confused:
2. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Milušku..
mě po Pregynlu možná trošku zadnice bolela.. vlastně..
možná mě to trošku i vystrelovalo do nohy myslím ale jinak mi nic nebylo
hele a to na zvracení může být je to těhu hormon že jo :wink:
jinak jsem napsala adminům tak snad ten můj češtinskej překlep spraví :wink:
2. čer 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastně, těhu hormon... tak v tom případě je to jasný :sweat_smile:

Já taky vždycky koukala na ten název tak nějak divně a nepřišla jsem na to co mi tam vadí, popř. jsem taky myslela, že je to schválně. Ale admini jsou tu hodní, určo to brzy opraví :wink:
2. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško myslíš že si toho nikdo nevšimnul? :grinning:
no sem pako.. ale uklidňuju se tím že i mistr tesař se někdy utne :grinning:
a mě čeština nešla nikdy.. ale to neznamená že nejsem dobrá v jiných věcech :wink:
2. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, jasně, nikdo nejsme dokonalý a tohle ještě jde :wink:
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,¨wrtul: to neřeš, alespon je prča :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem žirafkám, tak jsem byla dneska na krvi na hcg a v půl třetí si mám zavolat, jak jsem dopadla. :unamused: Jenže já už to vím, začala jsem špinit, takže zase nic :frowning2: . Už jsem se vybulila a jdu dál... :cry:
Vám všem co čekáte na // a stimulkujete a čekáte na stimulku přeji moooooc štěstíčka, moc vám to holčiny přeju :wink: :dizzy_face: Držte se a nezoufejte
2. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

já vím, že jsi to napsala blbě protože už když jsi to psala v diskusi tak to bylo blbě ale když jsi to pak založila tak jsem to neřešila říkala jsem si že je to alespon originální :slight_smile:

ruda... co to břicho? jak je?

lehn ... píšeš to úplně přesně tak jak je to u nás manžel to píchá pomalu tak ten decapeptyl není cítit jinak pálí
2. čer 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Puno..
kočko špinění ještě nemusí nic znamenat! Jak dlouho jsi po ET?
já jen jak tu holky psaly o té holčině co se jí spustila regulérní mrcha ale HCG bylo a jeden mimís se držel zuby nechty :wink: :dizzy_face: tak jen počkej do půl třetí a když pak nic tak jdi dál!
Irminko díky :wink:
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna: ještě není nic ztraceno, i špinit můžeš a těhotná můžeš být také....ted nevím, jestli jsi testila...
2. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a wrtul s tím názvem si nic nedělej, to V je totiž znamení a znamená vítězství :wink: , takže ti přinese štěstí a samozřejmě i vám ostatním. A když né teď tak později určitě. :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vy jste tak hodný :wink: :dizzy_face:
ale já se fakt stydím jakej sem pačeštin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminko, testila jsem i včera to byl 13. den a byl negativní. A ani mi nic není, nic mě nebolí, nejsem nafouklá, prostě žádné příznaky. Ale můžu ti říct, že taky pořád doufám, hypnotizuju na dálku tu krev :wink:
2. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek