Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
janysek70
1. čer 2009
To já bych se manžovi v tomto píchání do rukou nesvěřila 🙂 , já jsem se prvně bála představy, že si budu ubližovat a že to nedám a ta jehla tam zajela úplně sama a podruhé už to bylo v poho. Naopak manža se vzpínal při představě, že by mně měl něco zapichovat.... 🙂
ruda
1. čer 2009
wrtul neboj, prošla si tím přeci taky a určo to spíš upevní vaše vztahy v sousedství a o problému ví,určitě tě bude pichat ráda, za mnou kdyžněkdo přijde i když se moc neznáme, tak klidně dojedu i k němu k ní domů a pichnu..na tom fakt nic není, lidi si maj pomáhat..přeju pěkný večer!!!
lenh
1. čer 2009
Ahoj,
mě to taky píchá manžel 🙂 A nádherně mu to jde. Já bych si to sobě asi oíchla až v krajním případě, že bych kolem sebe nikoho neměla. Ten Puregon by šel, ale ten Decapeptyl nevím nevím...
wrtulkaautor
1. čer 2009
jéé ahojky Janýsku! Já už šla málem spát a nevšimla si tě promi'n
ruda
1. čer 2009
nebojte, je jedno kdo a jak, hlavně ať se to do tělíčka dostane a splní to svůj úkol dle představ, přeju hoooodně štěstí píchačky 😉
janysek70
1. čer 2009
Wrtul, takhle brzy a spát, ju? 🙂
wrtulkaautor
1. čer 2009
No já aktualizuju fotky na rajčeti ale jinak bych už šla pomalu protože my takhle chodíme brzo se slepicema 😃
no a nevím jslti se dokážu píchat sama..
janysek70
1. čer 2009
Aha, tak to já ponocuji 🙂 . To víš, že by jsi to píchla, to je o to poprvé a pak už jsem se na to těšila
:-N
wrtulkaautor
1. čer 2009
Jany když bych musela tak píchla ale já necïiiii
bude mi píchat manža sem se rozhodla ale musím ho to nejdřív naučit..
janysek70
1. čer 2009
Ty máš injekce nebo pera???
Co ty Žiravky v názvu diskuze???
wrtulkaautor
1. čer 2009
lenh a jakej je rozdíl mezi pícháním toho Decapeptylu a toho druhýho? jsou jiný jehly?
wrtulkaautor
1. čer 2009
manža přijel..
Žirafky vymyslely holky prej mají nosit štěstí tak se přidej 😉
janysek70
1. čer 2009
Mě se nyní červen netýká, já jdu dál bojovat až po výsledcích imuna 😉
Já jen že to -v- tam tluče do očí :-x
wrtulkaautor
1. čer 2009
jééé teda já sem pako :-x :-x :-x :-x a to sem si toho všimla až teď když si na to upozornila chjo 😞
noj á vím že se tě červen netýká ale to neva jako podpora týmu bys mohla být stejinak 😉
janysek70
1. čer 2009
Však já na vás nakukuji, ale už jsem z těch jmen úplně zmatená, se mi ty všechny kočky pletou, já si pamatuji Arletky a Spolubojovnice a pak vždycky když vidím někoho "známého" jako třeba tebe.
Písni admině, ať to v názvu změní...., já na to pořád koukala a něco se mi na tom nezdálo, jako jestli to má znamenat jaké Žíravky od slova žíravina x-)
lenh
1. čer 2009
wrtulko ten puregon je v tom peru a já mám teď od zítra 125 jednotek, tak toho je trošička, píchne se a hned je hotovo. Decapeptyl je natažená stříkačka, která se píchá sice taky dobře, akorát je toho o hodně víc. Manžel mi to dokonce píchá tak dvě tři minutky, pěkně pomaloučku, aby to nebolelo, občas, když to zmáčkne rychle, tak to pálí...
wrtulkaautor
2. čer 2009
Dobré ránko x-)
snídám a pořád se mi kopírují fotky do rajčete tak nakukuju
Něco s těmi Žiravkami udělám chjö se stydím jakej sem to pačeštin 😞
Jany to chápu však já víc témat jak 2 nestíhám proto do Spolubojovnic už moc nechodím jen když tě tam zahlídnu 😉
Lenh díky za popis na ten Decapeptyl jsem zvědavá a já pero mít nebudu tak jsem zvědavá i na to druhý na stimulaci mám myslím něco od m...
miluse
2. čer 2009
Krásné ranko,

Wrtul, ty jsi tedy ranní ptáče....

Jo hollky, bolela vás pro pregnylu zadnice? =-) mě tedy trošku jo a večer mi bylo trošilinku na zvracení, je to možný =-)
wrtulkaautor
2. čer 2009
Ahojky Milušku..
mě po Pregynlu možná trošku zadnice bolela.. vlastně..
možná mě to trošku i vystrelovalo do nohy myslím ale jinak mi nic nebylo
hele a to na zvracení může být je to těhu hormon že jo 😉
jinak jsem napsala adminům tak snad ten můj češtinskej překlep spraví 😉
miluse
2. čer 2009
No jo vlastně, těhu hormon... tak v tom případě je to jasný :-N

Já taky vždycky koukala na ten název tak nějak divně a nepřišla jsem na to co mi tam vadí, popř. jsem taky myslela, že je to schválně. Ale admini jsou tu hodní, určo to brzy opraví 😉
wrtulkaautor
2. čer 2009
Miluško myslíš že si toho nikdo nevšimnul? 😃
no sem pako.. ale uklidňuju se tím že i mistr tesař se někdy utne 😃
a mě čeština nešla nikdy.. ale to neznamená že nejsem dobrá v jiných věcech 😉
miluse
2. čer 2009
Wrtul, jasně, nikdo nejsme dokonalý a tohle ještě jde 😉
irminka
2. čer 2009
ahoj,¨wrtul: to neřeš, alespon je prča 🙂
puna13
2. čer 2009
Ahojky všem žirafkám, tak jsem byla dneska na krvi na hcg a v půl třetí si mám zavolat, jak jsem dopadla. :-| Jenže já už to vím, začala jsem špinit, takže zase nic 😞 . Už jsem se vybulila a jdu dál... 😢
Vám všem co čekáte na // a stimulkujete a čekáte na stimulku přeji moooooc štěstíčka, moc vám to holčiny přeju 😉 x-) Držte se a nezoufejte
chrobacek
2. čer 2009
ahoj holky

já vím, že jsi to napsala blbě protože už když jsi to psala v diskusi tak to bylo blbě ale když jsi to pak založila tak jsem to neřešila říkala jsem si že je to alespon originální 🙂

ruda... co to břicho? jak je?

lehn ... píšeš to úplně přesně tak jak je to u nás manžel to píchá pomalu tak ten decapeptyl není cítit jinak pálí
wrtulkaautor
2. čer 2009
Ahojky Puno..
kočko špinění ještě nemusí nic znamenat! Jak dlouho jsi po ET?
já jen jak tu holky psaly o té holčině co se jí spustila regulérní mrcha ale HCG bylo a jeden mimís se držel zuby nechty 😉 x-) tak jen počkej do půl třetí a když pak nic tak jdi dál!
Irminko díky 😉
irminka
2. čer 2009
puna: ještě není nic ztraceno, i špinit můžeš a těhotná můžeš být také....ted nevím, jestli jsi testila...
puna13
2. čer 2009
jo a wrtul s tím názvem si nic nedělej, to V je totiž znamení a znamená vítězství 😉 , takže ti přinese štěstí a samozřejmě i vám ostatním. A když né teď tak později určitě. 🙂
wrtulkaautor
2. čer 2009
holky vy jste tak hodný 😉 x-)
ale já se fakt stydím jakej sem pačeštin 😃 😃 😃 😃
puna13
2. čer 2009
irminko, testila jsem i včera to byl 13. den a byl negativní. A ani mi nic není, nic mě nebolí, nejsem nafouklá, prostě žádné příznaky. Ale můžu ti říct, že taky pořád doufám, hypnotizuju na dálku tu krev 😉

Začni psát odpověď...

Odešli