• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi, cítím se celkem dobře. Prckové se melou a vypadají spokojeně. Já už jsem si na to nepohodlí tak nějak zvykla, takže dobrý.

Jindři, pokud budeš testovat až v termínu, tak klobouk dolů :wink: Já bych to taky nevydržela... :sweat_smile:
22. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky koukám,že je tu dneska dost mrtvo,ani noha.
Kapříku,tak at práce jdou od ruky. :wink:
Siki koukala jsem do albíčka na fotečky,máš moc hezké bříško. :wink: Krásně roste.
22. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, děkuju :dizzy_face: Doufám, že už porostou ale jenom mrňouskové, už mě břiško dost tíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kapříku, uvidíš, jak to pak doma budete mít krásné :wink:
22. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki to věřím,natož když jsou dva. No taky už to nebude dlouho trvat. :wink: Už máš všechno pořízené a nachystané?
22. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem nakoukla, siki bříško je nádherné, dost velké, no jo jsou tam dva a tížit bude už čím dál víc... tak polehávej a šetři se...ať vydřží vevnitř co nejdýl...
22. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
hodila jsem fotečky , kukněte na Brundu, jizvička nejde skoro už poznat, krásně se to hojí

Siki: už se ti to blíží holka jedna, jejda a Rudíku Tobě také :wink:
23. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi jsou krásní oba dva :slight_smile: jak to jinak zvládáte? vyspíš se alespoň trochu? :wink:

holky, já byla včera zalezlá a pak přijel manža dřív z práce, tak jsme vyrazili na spanilou jízdu na kočárky a vypadá to, že jsme nakonec vybrali...zatím neobjednali, možná ještě počkáme na ten veletrh..uvidíme. a koupili jsme kojící polštář, tak už mě snad nebudou tolik v noci bolet kyčle. :wink:

tak hezký den holky, já se jdu kurýrovat, neboť mě v krku bolí ještě víc :frowning2: ale má to klasický průběh, takže mě to neznepokojuje. manžel tady taky pochrchlává, tak jsem dvojka :slight_smile:

siki, no už máš bříško pěkný, musí to být dřina, ale lepší, když se bobísci drží u tebe než aby se drali ven :slight_smile:
23. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-mě se to snad taky blíží, ne??? :grinning:
Krásní kluci. :slight_smile:
23. led 2010 ve 12:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jaký kočárek jste vybrali? :wink:
To se nám to tu za chvíli začne rozrůstatí.
23. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem ttu jen na skok, nevím zda vám bylo sděleno, ale kluci se vyklubali ve středu na svět, fotečky a míry jsou v albu. Mám tu horší signálek, tak budu na příjmu jen občas.

Jinak šli císařem, začala jsem opět špinit, tak dr. rozhodl, že už nebudeme na nic čekat a kluci jdou ven. Už se mi povedlo docela odstříkat i mlíčko, tak doufám, že jim bude chutnat a budou hezky přibívat. Zatím jsou na dětské jipce a hřejou se v inkubátoru a já se snažím dát dokupy.

Zatím pa a všem držím paluchy
23. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu na fotečky jsem koukala,kluci jsou droboučcí,držím jim moc palečky,at to všechno dobře a ve zdraví zvládnou a dělají vám jenom radost. Milu i ty se moc drž,ted potřebuješ moc síly. Ani nevím,kolikátý týden jsi byla přesně.
23. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuším, že milu byla tak 31tt, to ty holky berou teda hopem, kurnik, nějak se to tady zvrhlo. :grinning:
Milu-veliká gratulace, taky jsi překvapila,, to jste to vzali hopem. Tak hlavně zdravíčko, kluci jsou krásní.
Já tady snad zůstanu fakt sama, ti co jsou po mě už mě předběhli. :frowning2:
23. led 2010 ve 14:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, buď ráda, že máš broučky ještě u sebe :wink:

milu, veliká gratulace!! dej se dokupy a pak se nám zase ohlaš... :slight_smile: a můžete alespoň dojet pro ten kočárek :slight_smile:

luci, vybrali jsme trojkolku hartan skater. manželovi se hrozně líbí. má větší korbičku než ostatní kočárky - sice jenom takovou vkládanou pevnou tašku, což jsem nechtěla, ale musela jsem se smířit s tím, že ideální kočár neexistuje, takže jsem musela udělat kompromis. Je teda hodně drahý, ale naši slíbili, že nám na něj přidají, tak to bude ok. :slight_smile: zatím jsme neobjednali, musíme vybrat barvy, ale udělali jsme si takový předvýběr, co se líbí nám oběma, tak uvidíme.

rudíku, vydrž s Rudlou do 9.2. a bude mít narozky jako já :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, ještě se tě chci zeptat na tu podložku na přebalování, to máte svrchu bavlněnou? tu bych taky chtěla, jen jsem na ní ještě nenatrefila...
23. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky, tak se hlásím mezi živými :slight_smile: , tentokrát jsem narkózu snášela mnohem líp, ale stejně jsem jak mátoha. No a teď to na co čekáte - 12 folíků, 8 krásných vajíček a výborný spermiogram. Takže v pondělí voláme kdy si pojedeme pro mimísky :grinning:
Milu obrovská gratulace, jdu se podívat na fotky. Opatruj se mamino :grinning:
23. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři-super, to je krása, ať ti to do pondělí uběhne, kolik si necháte zavést? :slight_smile:
23. led 2010 v 17:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi dvě
23. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukam ze muzu gratulovat jak milu tak jindrisce tak obema velke gratulace a jindrisce jeste drzeni palcu....
23. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři-vítej do party. :grinning:
23. led 2010 v 17:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
tjo miluska už má kluky, moooooooooooooc gratuluju, krásná jména jste vybrali, at se kluci drží a jsou zdraví :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, krásná úrodička, tak dej vědět, jak se vajucha vyvíjí :slight_smile:
23. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, nerodíš náhodou? nebo jsi jen zabraná do oslav???? ohlaš se :wink:
24. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy, tý jo a už tam máš 3d, já si posunula termín, jak ho mám posunutý od 11tt dle CRL a ne dle OPU, tak mě to skočilo hned na 39tt, to je fičááááák
teda Miluško, to je ale překvapení, ti jsou ale malinkatííí a krásnííí, tak jen hezky odstříkávej,a ť rostou a jste brzo doma....teda se to tady orzrůstá..
Evule teda až do devátého...nevím, to se mi čekat moc nechce...a tu podložku mám v pokojíčku nahoře bavlněnou a v koupelně mám celoomyvatelnou..tak jsem to chtěla, tu bavlněnou mám stenýmotiv jako povlečení aa spacák a vše na spaní..je to přes net
teda samé skvělé zprávičky!!!!jindřiško, tak to je jasnačka :slight_smile:
24. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Jindři teda to je krásná úroda folíků.
24. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-ty jedeš rychlostí blesku. :grinning:
24. led 2010 ve 13:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, však on si Rudík řekne až bude chtít ven :slight_smile: už jsi nervozní? ty jo, máš to za pár....

hezkou neděli holky
24. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je tím posunutým termínem,ale třeba budu rodit až v půli února dle OPU...no to by mě asi kleplo...tak nějak koncem příštího týdne...no jo,ale to jsou jen plány, on si malý řekne, kdy to má být,ale vodnář se snad splní, halvně ať jsme v pořádku...
jsem nervozní bojím se neznámého i když už jsem několikrát u porodu byla,ale teď budu já ta hekající :grinning: ... bojím se spíš aby vše dobře dopadlo zdravotně...ostatní prostě musím vydržet..., budu tammít manžu, spolu to zvládneme a vše to utrpení stojí za to... těším se, jak bude vypadat, jaké bude být mámou...už se tady v tom počasí a s pupíkem nudím..potřebuju aktivitu...vím, za čas budu vzpomínat na klid a pohodu,ale nic mě už nebaví, to čekání a ten konec je únavný...obdivju holky, co zvláají dvojčátka a tak snad jednoho neposedu taky zvládnu...
dala jsem na jiné diskuzi telefon, taky by vás tady měli informovat.... :wink:
24. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super rudíku, právě jsem ti chtěla psát, jestli ten tel nechceš některé z nás poslat, ale už je zařízeno :wink:
no je to dlouhý, to je jasný, ale neboj, jak píšeš, budeš vzpomínat na dny klidu před bouří:slight_smile: a strach je normální...
24. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
není problém dáttel i tady,ale myslím, že jeden stačí a tamsi o něj holky řekli a vám to vyřídí..i tak budu těch SMSek posílat víc než dost, po tom výkonu... :grinning: tak jen aby jste tady věděly , co se děje...
24. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,to se ti nedivím,že jsi nedočkavá. Mě to teda ted strašně pomalu utíká,týdny moc nepřibývají,bříško neroste. A počasí na prd,že se nedá jít pořádně ven,všude led,člověk má strach,aby neupadl. Jaro bude lepší.
Ty taky přežiješ ted tech pár týdnů zimy a pak už se vám bude s malým ven taky chodit lépe. Je to nová zkušenost a člověk má pochybnosti. Ale zvládli to všichni,tak ty určitě taky. :wink:

Evi koukám,že ty už máš taky půlku za sebou. Taky bys mohla už přidat tu fotečku bíška,jak hezky roste.
24. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek