• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
luci je to fkt i tím počasím, navíc už jsem fakt neohrabaná....ale bude líp, hned zjara...a uvidíš, jak ti to pak poletí, přehoupne se 20tt a už to jede z kopce...
24. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je fakt takový protivný,člověk se musí navlíkat. Sice mám zimu ráda,ale letos mě to fakt moc nebere.
A navíc u nás je ted fakt mrazivo a větrno,takže nic moc na vycházku. Byli jsme u tchýně a manža šel chvíli se psem a za chvíli přišel vymrzel a červenoučkej.
Rudí to věřím,že to bříško už opravdu pak překáží.Ale ty už to máš za dveřmi a brzy se ho zbavíš. :wink:

Mě druhý den dost často píchá v podbřišku,nijak jsem to neřešila,zřejmě je to normální. Ale nevím,manžel mě trošku zvyklal. Nevíte některá,třeba ty Rudy? Nechci zbytečně plašit. Je to takové píchání,ale nějaká velká bolest ne.
24. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska jsme potkali toho bratránka,co mají dvojčátka. Tak oba prý ještě nejsou u mamči,zatím se nahřívají na lůžku. CHlapečka kojí,holčičku zatím jen ze stříkačky,je slabší. Tak jsem zvědavá,kdy je pustí.
24. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, to je jasný, stačí, když nám dají vědět :wink:

no jo lucíku, jsem v půlce. takže vidíš, jak to běží...sama budeš za chvíli taky. :slight_smile: ty jo s těma dvojčátkama je to náročný co, když jsou takhle maličký... :wink: luci, my taky byli dnes s manželem zalezlí, neboť i on je nachcípanej, tak mě to ani ven neláká. Rýmu mám jak trám, ale krk už bolí míň. Bříško nafotím a dám brzy :wink: Jestli tě píchá na obou stranách stejně, tak je to prý normální, je to roztahováním dělohy. Jenom kdybys třeba špinila nebo to bolelo dlouho jen v jednom místě, tak jeď radši k dr....kdy jdeš na další poradnu?
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evi počasí opravdu na pytel.
Jinak mě teda v tom bříšku píchá prostřed dole,ale jen občas. A vaječníky občas taky bolí,ale to nějak neřeším.
Na další poradnu jdu 1.2. takže za týden. Vy se hezky vykurýrujte a fakt nikam nechodtě,protože dneska je opravdu nechutně zima a větrno.
24. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci bříško mě pobolívá a popichuje téměř celé těhu, ne každý den,ale někdy jo a jindy ne...určo se neboj, pokud nervácíš jasnou krví,je to s největší pravděpodobností v pořádku, někdy jsou to bolesti a křeče jako na MS, někdy píchání...někdy jen tak trošku jindy hodně..tak neboj, bvše se to tam musí roztáhnout, rozvolnit a narůst...opravdu buď v klidu a těhotenství si užívej...taky vím jké to bylo dlouhé čekání, vždy měsíc na další kontrolu, po kontrole jsem se uklidnila a za týden už mi zase něco vrtalo hlavou...
většinou mě to nejvíc bolelo v místě levého vaječníku.. a to dost a i teď když mě maličký boxuje, fakt se nebojte.
Evule brzy se uzdravte, je to protivné, měla jsem v těhu jednu chřipku a bylo to děsné a nekonečné....snad to brzo přejde...drřím vám palečky...
24. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí docela jsi mě uklidnila a přesně víš,co myslím a mluvíš mi ze srdce. Člověk už bude mít ted strach pořád. Jestlí náhodou neudělal něco blbě. Ale já jsem to zatím nijak nehrotila,nebolí to nějak obvzlášt,jen občas píchá,takže dokud to nejsou bolesti.... Nekrvácím vůbec....
Ale ten strach už nás nepřejde. Ale taaaaaak se na to všechny těšíme
24. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné, všechny je máme vymodlené avíme jk trnitá cesta k miminkům byla...milujeme je a budeme se o ně už celý život bát...tak to protě jje..a bude...
24. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tak dnes jsem volala a oni mi řekli ať v 11 přijedeme na ET. Ani nevím jak se vyvíjejí, ale asi dobře. Jsem nadšená, dnes budu těhule :grinning: Až přijedeme domů, tak snad budu vědět víc. Jo a injekcí se nazbavím, mám 3., 6., 9. den po ET 1500IU Pregnylu, ale naštěstí do zadku. Dnes mě čeká 5000IU. Jo a taky jste měli tak citlivé bradavky, mám pocit, že mi snad upadnou.
25. led 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jindřiško, tak to je paráda, dnes budeš těhulka :slight_smile: , tak se tak chovej, opatrně!!!!, mě prsa nebolely celé těhu nijak moc...
25. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak Rudy.

Jindří to je super zpráva,dneska nám tu přibyde další těhulka. Ty injekce do zadku nejsou sice příjený,ale když je nemáš každý den. U nás se píchá denně cca 20 dní agolutin,je to olejová injekce a pěkně hnusná. A kdlidně bych je vydržela i dýl pro prcka. Takže to vydržíš v pohodičce,neboj. A jsem zvědavá na info.
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři velíkánská gratulace :slight_smile: Dopadla jsi ukázkově :dizzy_face: tak to je jasné těhu.
Rudy ty už budeš za chvilku, co? Taky jsem na tebe včera myslela s radou :slight_smile: Byli jsme na Avatarovi a mě se už na konci chtělo tak čurat, až mě strašně píchalo v podbřišku. Ale tak, že jsem skoro nemohla chodit. :unamused:
Mám to poslední dobou často. Ale jakmile si dojdu na záchod vše zmizí. Tak si říkám, že to asi žádný zánět nebude :grinning: :dizzy_face:
Luci, vždyť ti to letí jak blázen :slight_smile:
Evi koukala jsem na toho vašeho favorita :slight_smile: Sporťák je hezký. Souhlas. Korbu jsem neviděla a ani nehledala, musím dneska holky makat v práci. :frowning2: Mám toho šíleně moc. A nepočká to. :unamused:
Jinak víkendová část - sádrokartonová příčečka v kuchyni se zdařila :slight_smile: Vypadá to super. jen jsem si to nenafotila předem. :unamused: ale neva.....
Takže dnes by měl přijít odborník na omítky a řekne nám co s těma puklinama a snad se to pohne a budeme moci pokračovat v malování. Už teď je to ale pro mne hrozně dlouhé......
25. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky měli jste někdo, kdo už máte děti ten epidurál při porodu? Fakt nic nebolí, nebo jsou to jen kecy. :astonished:
25. led 2010 v 10:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy vlastní zkušenost ne.Ale kámoška má dvojčátka a ta měla epidurál,říkal,že na sále chtěla at ještě chvíli počkají,že to ještě bude bolet a oni jí řekli,že už má prcky skoro venku. Tak to asi opravdu neboli.
25. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ale to byl jako císař, né? Ja měla spíš na mysli při přirozenym porodu.
25. led 2010 v 10:23  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to bohužel nemůžu sloužit. A u tebe to vypadá na přirozený porod,nebo ti zatím nic neříkali?
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já se snad už něco dozvím ve středu. Tak zatím jen sleduji, jak ty různy možnosti probíhají a jaké s tím má kdo zkušenosti,víš. :sunglasses:
25. led 2010 v 10:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jinak chválím výběr kočárku vypadá dobře,robustní,konstrukce taky vypadá pevná. Nám včera říkala tchýně s tchánem,že na kočárek nám taky dají nějaké penízky. Tak uvidíme,jaký si dáme finanční limit.Kdyžtak si doplatíme,stejně jsme s tím ani nepočítali.

Jo,jo Zuzy to je mi jasné,člověk chce vědět,do čeho půjde. :wink: a co ho čeká.
25. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku to teda bude kráásné., no mě jak se chce čurat a nejdu hned, třeba že spím..tak pak jdu s pícháním a bolestmi jako zkopaná do podbřišku, řeže to příšerně, tak můžu jen napsat...zvykejte si...
zuzi nemám s epi zkušenosti, vím jen, že se to musí píchnout jednak teda správně a hlavně ve správnou dobu, myslím do otevření na 5cm, pak to nemá smysl, prý kdo měl zádové bolesti nebo jako velké a dlouho, tak to úleva byla, myslím si, že to není tak, že necítíš nic, to je asi blbost, musíš přece aspoŃ trošku cítit kontrakce, aby jsi mohla spolupracovat a tlačit ve správnou chvíli, taky jsem chtěla epidurál, ale chci to raději vydržet , když to půjde... epidurál velmi často porod prodlužuje, navíc se fakt musí umět načasovat a hlavně po ěm často a dlouho i týden krutě bolí hlava,ale ne všechny, je to jen jeden z nežádoucích a častých účinků...toť z doslechu, u nás v porodce ho nedělají rádi,ale udělají...spinál je pak něco jiného, to necítíš nic od pasu dolů a při něm se dělá CŘ...mám ale kamarádku anestezioložku a ta chce rodit s epidurálem...a to je člověk , co o tom asi ví své, když je to její práce..jen kde vzít tu důvěru, že zrovna ten den bude sloužit anesteziolog, co to FAKT umí...sem teda si neporadila...sama nevím....nejraději, aby už to bylo za mnou...za chvilku vyrážím, tak uvidíme, co prcek, ale myslím, že je ještě doost v klídku, taky mrzne....a asi má po mě rád teplíčko...
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak at ta ko dobře dopadne. :wink:
Já vyklidila svoje oblečení,takové to lepší do práce a co mi je malé,to jsem prostě vyřadila. Už to tu nebudu skladova,že se to bude hodit,až zhubnu. To bude trvat třeba dva roky a do té doby to tady ,,sušit,, nebudu,zbytečně to zabírá místo.
Zítra budu žehlit a chci protřídit ještě manželovi věci a budu mít skřín poklizenou. Sice místo trošku přibylo,ale na mimčo se tam nic nevejde,takže budeme muset skřínku dokoupit každopádně. At má pro sebe místečko.
No tak si jdu dovařit zeleninovou polívečku a naobědvat se.
25. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je v Sama doma Design dětského pokoje,nebo jak uspůsobit v ložnici koutek pro mimi.
:dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se Luci dívej a pak nám budeš referovat :wink:
Kačí díky za uklidnění, že řezání v podbřišku je normální :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic moc nového mi celkem nesdělili,jen říkali,že nedoporučují do dětského pokoje plovoucí podlahy kvůli hlučnosti.
25. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nebudu kvůli nim bourat podlahu :slight_smile:)))))
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě ne. Myslím,že se to dá vyřešit nějaký dětským kobercem.
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, s tím se přeci počítá. Musíme se na něčem válet :grinning:
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no už jdu loupat podlahu :slight_smile: , mám pro prcka na půdě puzzle to pěnové, čícílka a písmenka... a stejně bude u mě v obyváku a na dece...pak chci do dětského pokoje ten huňatý koberec,ale až bude větší a my se vystěhujeme....
na kontrole pohodička, maličký spinkal, jen občas šmidlikal rukama a dloubal do sondy, ta se mu nelíbí nikdy :grinning: , dr. říkla, že vše v klidu zamčená a ven se nechce ...tak se prý dle ní uvidíme určo za týden na kontrole, sice to může přijít nenadále,ale taky si myslím, že hned tak rodit nebudu...tak to asi určo bude únoráček, táta je prvního, to by byl fajn dáreček...no ale do sedmého daleko a o čtrnáctém ani nemluvě...tak se nechám poddat...
25. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi sonda ho rušila u spinkáni. :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé:slight_smile:
Já jdu zase až za 14 dní :unamused: to už budete možná na světě.
Jinak u mě zatím nic. Žádné bublinky, žádní motýlci. tak jsem zvědavá, kdy to přijde. zítra začínáme 18 a kde nic, tu nic :unamused:
Jinak jsem právě s touto flustrcí měla dnes divoký sen. Byla jsem v nemocnici na rizikovém právě kvůli tomu, že se malý nehýbal a najednou se mi začalo vlnit břicho a bylo pod kůží vidět celé miminko. Jako vytlačené. Tak jsem mu začala počítat prstíky, jestli má všechny a strašně sebou mlel a šil tak jsem ho pořád napomínala a zatlačovala dovnitř :slight_smile: No nejsem já prdlá? :sweat_smile: :confounded:
25. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr ty sny v těhu jsou někdy fakt drsný. :unamused:
Já jdu na kontrolu v pondělí a budou mi dělat i triply,tak at už to mám brzo za se sebou.
25. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek