• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
neboj Luci, to bude dobrý :slight_smile:
Já vím, že s těmi sny je to za těhu horší. Zatím se mi zdály jen dva takové drsnější. Spíš je zajímavé, že ikdyž se mi zdá něco normálního, už automaticky počítám s tím, že mám prcka :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to fakt zajímavé,co se člověku ve snech zdá. Někdy se mu zdá o lidech,které spoustu let neviděl a stejně se mu nějak do podvědomí dostanou.
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku nejsi :slight_smile: já měla dnes dva sny, oba z utz na jednom se na mě z toho břicha smálo batole se zubama a vláskama..to jsem se vzbudila zpocená (jak jsem nachlazená, tak jsem asi potila) a šla jsem se najíst. pak jsem znovu usnula a byla znovu na utz a to už jsem v tom břiše měla želvu, kterou dr. tím utz šťouchnul a ona zasunula hlavičku do krunýře...takže taky dost prdlý ne? :wink: ale vybavila jsem si, jak rudík říkala, že má děsivé sny, tak se tím netrápím...
ty pohyby jsem začala pořádně cítit min. neděli, což byl začátek 19tt...takže ještě je čas kapříku, ale už to bude brzy. pořád jsem se bála, že to nepoznám, ale poznala jsem to docela jasně... :slight_smile:

jinak holky díky za pochvalu výběru kočárku, je drahý, ale trochu přemýšlíme, zda ho nepojedem koupit do německa, tam jsem ho našla až o 6 tis. levnější...no uvidíme. :wink:

rudíku, to je fajn, že se Rudlovi ještě nechce...chápu, že jsi trochu nervozní, ale ještě je čas...a máš pravdu, venku je děsná zima a tak se mu asi nechce :wink:

jee luci, tak to jsem to Sama doma prošvihla, ale když píšeš, že tam toho moc nebylo, tak to jsem klidnější. to byla totiž další část mého snu, že jsme prckovi dělali pokojíček a byl tam pořád hroznej bordel a nešlo to uklidit..no děs. uklizenou skříň ti chválím. taky už jsem to udělala, vyházela pracovní hadry (teda ne kostýmy, ale třeba svetříky a tak, neboť je budu potřebovat tak nejdřív za 2 roky a to už si asi koupím jiné:slight_smile: ) teď už jen přehodit tu z pokojíčku do ložnice a bude :wink:
25. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tak jsem od 12ti těhulka :grinning: - zatím nepotvrzená, ale věřím že budu. Jinak mrazáčky nemáme, ale nebudeme je potřebovat :grinning: . Bylo osm vajíček, z toho pět zralých, oplodnili se tři a dva nejsilnější jedinci zůstali a ty mám teď u sebe :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři tak gratulace :slight_smile: hezky se opatruj a nech se hýčkat, ať se bobísci zavrtají :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači v těhu jsou sny docela masakr :grinning: já jich měla, to byly horory a neboj, někdo cítí vee 20tt někdo dřív, či později...
evule želva taky dobrýýýý :grinning: pracují ty myšlenky a podvědomí a strach a hormony...
no já věci vyklidila z dosahu a doufám, že je prostě za měsíc budu zase nosit....co za dva roky... no ale obměnit to bude chtít, po porodu asi budu zase nosit ty menší těhu rifle...
teda Jindřiško...gratuluji, mamino...tak to budou asi zase dvojčátka....tak ty za 14 dnů test a já porod...no snad možná i dřív...
25. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty sny jsou fakt někdy děsný. Ten kočárek není zase až tak drahý,jsou dražší a vypadá fakt dobře.
Jindři no super,tak to mám obrovskou radost. :wink:
25. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám taky radost, obrovskou :grinning: , jo a s těmi sny, mi povídejte. Se mi dnes zdálo, že volám jak se bobísci vyvýjejí a oni se mě ptali, zda chci, aby mi byl chlapeček podobný :grinning:, že si to prý můžu určit :grinning:
25. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi ty se asi vejdeš do svého původního oděvu,jsi aktivní a hubenoučká. U mě to teda asi pak bude horší. Sice jsem zatím nepřibrala,ale mám obavy,že to přijde. A já vyřadila hlavně věci z doby,kdy jsem měla ještě mnohem mín kg. A jsem v tom narvaná i ted,tak je zbytečný,aby se to tady válelo. Něco si vezme ségra a pokud ne,tak to asi dám na charitu,nebo nevím kam. Starší věci rovnou vyhodím.
25. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři tak to byl taky dobrý sen. To mi připomíná,čím mě bobavili manželovi kamarádi,když se bavili o ivf. Oni si mysleli,že si můžeme vybrat,jaká embryja si vybereme a jestli to bude holčička a chlapeček. To mi přišlo faaak vtipný.
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to jsou celý chlapi.
25. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, taky dobrý sen :slight_smile:

luci, to je fakt neskuteční ti chlap :grinning:

rudíku, no já vyřadila ty svetříčky a halenky, ty určo nebudu jen taky rychle nosit. Já se hrozně těším na to džínovo bavlněné období s mimískem :wink: Takže jestli jsi nosila do práce nějaký normoš věci, tak se nedivím, že netřídíš :slight_smile: A kostýmy jsem zabalila a odvezla v pytli k našim do šatny.. :wink:
25. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jo,oni si asi myslí,že z těch pár buněk poznací,co to bude. :grinning: když to poznají na utz až v půlce těhu. No jo,neví,o co kráčí. :wink:
25. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já do práce nosila normálni věci celkem,kostýmky a halenky jsem nikdy nenosila. Takže jsem s oblečením celkem v pohodě.Ted si musím zkrátit ty těhotenské riflíky.
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš luci, díky za připomenutí. jdu si taky založit kalhoty, co mi půjčila kámoška... :wink:
25. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři-super-vítej do party :slight_smile:
Holky uniklo mi něco? Kde je siki???? :astonished:
25. led 2010 v 15:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy snad nic,asi jenom nemá čas. Nebo že by?
25. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já dělá pořádky ve skříni dvakrát i víc do roka a dávám věci neteřím...oni jsou rády a já si můžu zase něco koupit :grinning: no kostýmk já právě nemám, do práce na kole a sanitou v červeném :wink: to už teda neobleču, to jsem měla doost naknap,ale teď se v práci fasoovalo na novo do oranžovo modra, tak pak budu nová :slight_smile:
siki má čas ne? no i když Miluška měla taky a ejhle...
25. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Miluška měla spoustu času, holky, ale o tu siki se fakt bojim. :astonished:
25. led 2010 v 16:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jste mě holky uklidnili, že se nezdají sny jen mě :dizzy_face: Jindři dobrý, ale želva vede :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr :grinning:

no jo holky, siki tu už nebyla od soboty??? tak uvidíme, snad jsou ještě 3 v jednom...

holky, já žehlila a bolí v kříži... :frowning2:
25. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, musíš pomalu...to se mi to radí, já vysáala a vytřela a taky jsem spací...,ale už mám zase papinu na talíři, tak to mě probere :grinning: a dám si ulici a vanu...zítra jede manža na celý den pryč po dálnici, tak nejsem ráda.... :angry:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se se chystám žehlit zítra a mám toho taky docela hromádku. Dneska kouknu akorát na Vyprávěj a půjdu do hajan.
25. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si teď s manžou četli v posteli, pohodička, schla mi zem.. a teď si surfujeme každý po svém :slight_smile:
25. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža se přišel domů navečeřet a zase valí do práce. Přišel naštvaný,že s ním šli naši známí na oběd s dvěma dětma a pak z nich vylezlo,že jsou všichni nemocní a mají streptokoka.Tak říkal,že kdyby to věděl,tak by nikam nelezl.
Rudí tak to je pohodička.manža přijde zase až večer,ale naštěstí ted na služebky nejezdí,ale ty nervy znám. Před vánoci jezdil od léta každý týden a jako vždy měl téměř pokaždý vytřískanej telefon,nebo něco podobnýho.
Ted sedí naštěstí tady v kanclu.
Já si půjdu číst knížku o marilyn Monroe,nebo o těhu.
25. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě donesla sousedka 2pytle oblečků po jejich synech a jsou super RETRO, některy jsou hrozny, ale jsou tam i takovy ty klasiky co já pamatuji, tak to přeberu, asi hodně půjde do SOS, ale pěkně jsme se u těch modelů nasmály.
25. led 2010 v 19:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy některé dárky k nezaplacení že? :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning:

no jo rudíku, musíme opatrně, ale znáš to... teď je mi fakt zle i od žaludku...tak se napapkám a zalezu si. :slight_smile:

hezký večer holky
25. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to je ten darovaný kůň a danajský dar.. si teda užij, já mám po ségře taky jedny krabičku s nápisem RETRO, je toho naštěstí minimum..bylo mě to líto vyhodit a z nostalgie mám pro Rudíka dokonce nachystané dupačky, které jsem sama nosila :slight_smile: jsou v naprostém pořádku, tak je musí aspoň prubnout....
no sleduju zprávy, to počasí nic moc, tak snad bude D1 zítra dobře průjezdná...na telefonu manža je, je zodpovědný, jen mu teď blbne zvonění, tak musí koukat, neslyší to...chjo
25. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se asi rozhodla,že jdu udělat oběd na zítra. Mám na to chut už ted. A zítra si to jenom ohřeju. A taky bych si dala rajskou.mnamka veliká. Další dny budu vařit kapust a pak špekáčky na černém pivu.
25. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek