• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Tak my měli včera plněnou papriku a vepřo knedlo zelo-vyvařuji zásoby z mražáku, jelikož tam nenacpu už nic. :grinning:
25. led 2010 v 19:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám ted na něco chut,tak začínám vařit. :wink:
25. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pupek 35tt v albu a svetříky taky. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, Zuzy rostete :slight_smile: no :slight_smile:
26. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky ta siki mi nedá spát......... :confounded:
26. led 2010 v 09:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........tak snad se jí nic nestalo.......
26. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ta siki tu fakt nebyla dlouho...

ty jo luci, s tou rajskou jsi mi udělala chutě..tak to jí budu muset taky brzy udělat. já dneska manžovi slíbila sushi, tak se s tím budu pižlat. no co mám na to čas:slight_smile: bude jen zeleninový, stejně syrovou rybu nemůžu a ani by pro ní neměl, kdo do obchodu dojít :slight_smile: tak snad se mi to povede. mám to vždycky takový velký a ne tak roztomilý jako na obrázcích:slight_smile: a taky mám namočenej hrách a chci dělat hrachovou polívku, neb mám na ni taky chuť už dlouho...no musíme si vyvařovat luciku, co? hlavně ty, když jíš tak málo....

zuzi, krásnej pupek :slight_smile:

kapříku, kdy hodíš fotečky z přestavby? já si včera nechala vyfotit pupek, je obří, tak až to stáhnu z foťáku, tak přihodím :wink:

rudíku, chápu tvoje strachy o manžu, já někdy trnu i když jen jede kousek. a tu D1 taky nemám ráda...
26. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi a ty svetříky jsou přenádherný... :slight_smile: jsi šikovná
26. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko,
siki maximálně rodí..čeká dvojčátka, tak se mohlo stát..Miluška taky porodila...v kolikátém byla siki???
Zuzko jsi šikulka, já na tyhle ruční práce nejsem..a pupíček je krááásný, taky se chci vyfotit,ale večer to háže s bleskem a pak mě to nechce albíčko vzít, tak někdy před den, až bude manža doma..
26. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,já jím ted už čelkem normláně,jen mám chut na takový chutově ne moc výrazný jídla a nemám moc chut na maso. Jinak už mi špatně nebývá,tak dlabu normál. Však se obávám,kolik budu mít nahoře na poradně.

zuzi krásný pupendo :grinning:
26. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
siky má 35tt takže to možný klidně je.
26. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy mi děláte chutě...já nevařím, budu celý den sama doma, venku hnus na D+ kolony... :wink:
26. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy tak to manžovi nezávidím,v takovým nečase a zimě někam jezdit. Já jsem nakonec oběd udělala už včera. Dělala jsem těstoviny se žampiony a sýrem.Dneska se chci jet podívat za ségrou. Tak uvdíme,musím jet opatrně,je to tu děs. Zíma je krásná,ale tak v domečku za oknem. To mě trošku mrzí,že nemáme domeček a zahrádku.
Ale u nás ted svíté slunko. A zítra bude -25
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky svítí...a my jsme s manžou oba zalezlí. to je teda po dlouhé době, co se doma léčí...asi se bojí, aby se to nerozjelo kvůli mimísovi :slight_smile: ale co sedí u počítače a maká :wink: a u toho děsně smrká :slight_smile: a já taky.. :grinning:

no přesně, siki byla 35 tt, takže možná už jsou bobci venku :slight_smile:

a co budeš jíst rudíku, když nevaříš? :wink:

luci, to je zvláštní, já měla zase od začátku pořád děsnou chuť na maso, hlavně hovězí, to bych mohla pořád! :slight_smile: a včera večer jsem tlačila sušenky, fuj! ale zase jsem se po dlouhé době nevzbudila ve 4h ráno hlady :slight_smile: tak to si člověk nevybere...
26. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, chudák ten můj Petr uvízl na D1, nehoda a 15km kolona, ach jo. :unamused:
26. led 2010 v 10:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši zuzinku, to je teda pruda... :frowning2:
26. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evule, já sice nevařím,ale jíst budu svíčkovou :grinning: , tchýňka šla pro oběd do školy, pracovala tam před důchodem jako vychovatelka, tak to máme domluvené, vaří výborně a porce pro nás jsou obrovské, se najíme dva...tak já to mám takto zařízené...tento týden od pondělí do čtvrtka...v pátek bývá sladký den a to mám zase naproti pekárnu a něco udělám a v sobotu oslava a v neděli rodím :grinning:
jojo chudák manža vyjeli v 7 a ještě prý sto kilometrů, ještě než se propletou tou vaší Prahou, jedou někam ke Florenci..snad bude brzo doma..jsem jako na trní..
zuzi v kterém směru jede?? můj jede z Brna do Prahy je asi sto kiláků před Prahou, za Brnem jeli +?5 hodiny úsek 20ti km
je to tam asi děsné,ale prý byli v koloně, hlásili nehody a když tama pak projížděli, tak žádné nehody nebyly...nechápu
26. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni mají rudíku v tom hlášení občas zpoždění, ale radši když víc varují než nic...to je mi líto..no v praze nasněžilo, ale silnice jsou celkem odklizené, takže by to měli zvládnout. doprava teď v praze nebývá tak hrozná, myslím, že spousta lidí nevyjíždí....
no jo já zapomněla, že ty máš tu vývařovnu krásně zařízenou :wink: jen si to užívej :slight_smile:
26. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svíčková ještě nedorazila,ale mlsná jo, tak jdu něco ulovit...už jsou prý těsně před Prahou...tak fajn...snad se s nikým nepotrkají...mají moje autííííí :frowning2:
26. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad ne rudíku...tak si ulov nějakou zeleninku, než dorazí svíčková...já už mám hrachovku skoro hotovou :wink:
26. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi teda hrachovku,tu už jsem dlouho nedělala. Ale to suši,to děláš doma sama? já bych na to u nás asi ani nic nekoupila. U nás takové věci moc nemají. Ta řasa,spešl rýže a ještě něco se do té rýže dává ne? něco kyselého. Já ještě suši nikdy nejedla. No mě dneska teda nesedla snídaně,tak šla ven,zkusila jsem obídek a ten bude snad už v pohodě.
Rudíku svíčkovou možná budu dělat v neděli,možná přijde tchán s tchýní,budu mít ve středu narozeniny,tak jsem je chtěla pozvat.
26. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vydržela jsem to, svíčková dorazila a ještě jsem dostala tři velké milky čokolády, tchýňka má dnes šedesát a nejí to :grinning: , no není zlatá?
suši jsem taky ještě nejedla,ale ryby mám ráda, těším se až budu moct syrové, udělám si tataráka z lososa...
jo a manža je v Praze, tak chvilku klid...snad zítra nebude sněžit, mám pojížďky autem...tady zatím suchýmráz...jdu na to jídlo
26. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda Rudíku,to si dneska dáš :wink:
26. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a kolik slavíš? takže taky vodnářka :grinning:
26. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám narozky 3.2. a bude mi 28 let. To stejně tak letím,ta představa,že už mi bude třicet. My jsme byli já ségra a mamka všechny vodnáři. :grinning: A přemýšlím,co bude mimčo. Tak to bude rak a nebo lev.
26. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem dorazila z města oblíkla jsem se jako na sibiř ajsem zpocená, jakp krá..., Rudi už z toho vyjel bylo to na 186 od Olmiku.
26. led 2010 ve 12:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přestavbu dám až bude s čím porovnat. :wink: K čemu fotka před, když ještě není po?
Musíš vydržet. S těma omítkama se nám to holt protáhlo, no.....
26. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači by jme mohli aspon kuknout...na to před...
luci, tak já jsem ráda, že bude prcek vodnář, máme jich spoustu a anža je rak a to jsou zlatíčka..
zuzi, už je v praze a jedná, tak ještě ta cesta zpět :unamused:
26. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-pak máme být v klidu, že, když ti naši chlapečci musí takhle cestovat kdovíkde. :frowning2:
26. led 2010 ve 14:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to cestování je naprd, taky vždycky trnu..snad nenasněží rudíku a budeš moct vyjet. já musím v pá k dr., tak jsem taky vždycky vystreslá, zda nebude namrzlo....

tak jo kapříku, vydržím :slight_smile:

no vodnářek nás tu je :wink: holky, dělala jsem to sushi doma po druhé. manžel mi před rokem koupil kurz připravy, tak jsem to chtěla oprášit. stačí jen ta sushi rýže, řasa a ocet - ten se dá do té rýže. no a ještě jsem koupila wasabi, což je takový japonský křen, pálivý, zelený :slight_smile: ale dneska jsem ho tam dala nějak moc, tak nás hubinky pálily :grinning: ale povedlo se. jo s rybou to je jiný, ale my měli dneska jen okurku, avokado a mrkev...ale taky dobrý. možná bys luci na to sushi u vás nakoupila. třeba v tescu to prodávají. já to koupila taky tam :slight_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek