• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wasabi-to je kapitpla sama o sobě u nás je všude zeleno :grinning: a chlpi jijou všechno s wasabi i arašídy v tom baleny, no prostě všechno, na chlebíčky mi to dávaj a všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 15:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi :grinning: já ho mám taky ráda, ale dneska jsem to přehnala a mimísek se vrtěl, jak ďas...to jsem mu asi dala :wink:
26. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám radost, dnes mi přišla první výplata nemocenské...za listopad! :slight_smile:
26. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi v tescu by to měli určitě,ale mi máme tesco až v Jihlavě,ale manža tam jezdí,tak možná neodolá a zajedu tam někdy. CHci si tam koupit tortily a tu směs na tortili,mě to moc chutná,když je to naplněno ledovým slaátem,cibulí paprikou a ta masová pálivá směs a zakysaná smetana. Mnamka.
No mě teda dneska přišel výpis z ůčtu a byla jsem nemyle překvapena,nemocenská mi přišla jen za 1.-20.12. a bylo to o tři tisíce mín,než minule,tak se na to musím mrknou. Je to nějaké divné.
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy děláte chutě..já se vrátila zcvíča hladová, už jsem si dala do nosu,ale ještě mě honí, mrcha mlsná..
jo volal táta, že slyšel, že mateřská zůstane tak, jako minulý týden, nevíte o tom někdo????no možná to popletl,ale byla by to super zpáva, kouknu vyjímečně na zpávy asi...no,ale víc měláká vana plná vody...
26. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-tak já jdu taky do vany, musím být na zítra do špitálu činananá :slight_smile: . Nechápu, jak můžeš chodit cvičit, to by mě zabilo :unamused: , to máš můj obdiv. :sweat_smile:
26. led 2010 v 18:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a vám nevadí vana na pupík,nevadí to mimísovi. Já se zatím koupala jen jednou,jinak se pořád sprchuju. Ale jelikož jsem vymrzlá,tak bych si vanu dala.
26. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Luci vana nevadí.Já se nekoupala taky,ale pak jsem byla na pohotovosti a doktorka mi řekla, že naopak vana je fajn,když Tě třeba bolí bříšo z roztahování dělohy apod.Tak od té doby se koupu.Ale nesmí být vana horká.
26. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jen koupu, bez vany bych nepřežila. :slight_smile:
26. led 2010 v 19:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadis.h taky jsem slyšela,že se nemá koupat. I když já se moc nekoupu ani normálně. A teplá vana mi nedělá dobře ani normálně.Takže by to mohlo být v pohodě, to si možná vlezu do vany se trošku nahřát,zapálím si svíčku,dám si pěnu A pak šup do županu a do pelechu. :grinning:
A jak se jinak máš? A jak probíhá těhu?
26. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já se bála taky hrozně na začátku. I se sprchovat teplou,abych nedostala mrchu. :astonished: :grinning: Ale dobrý.

Těhu v pohůdce.Už mi je fajně.Ale bolí mě šíleně hlava pořád v kuse.
A co Ty??
26. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě taky těhu v pohodičce nevolnosti už jsou skoro pryč.Koukám,že pupík taky roste. A s tou hlavou je to asi normální,to jsme tu a ještě na jedné diskuzy s holkama řešili,že je to ted nějaký období,že všechny bolí hlava a krční páteř.
26. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrozný.Uplně bych omlátila hlavou o zdi z toho. :cry:
26. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti nedivím. Mě teda většinou bolí od krční páteře,když se nějak blbě vyspím. Ale člověk si nic vzít nemůže,takže je to v čudu.
26. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,pěkně mrazivé u nás je -22. Manža vyrážel brzy do práce,tak mi volal z auta.
27. led 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu ještě do pelechu si číst.
:slight_smile:
27. led 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko žirafky, já nemůžu už spát a to čumákuju už od 7.15. Hrůza, místo abych se vyspinkala, tak straším takhle brzo, ale nejde mi to spát, tak to nechci přemáhat. No je pravda že jinak vstávám v šest, takže tohle už je navíc :grinning: . Jinak včera jsem se chytla s manželem, nějak mi vadilo, že mě nechal samotnou. Šel po třetí hodině na zkoušku a přišel v půl desátý. Navíc dneska mají soutěž a to dorazí až hodně po půlnoci. No a diví se mi, že jsem nakrklá.
27. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, chápu :unamused:

lucíku, zima obrovská. my máme totálně zpocený okna, tak jsme hned pustili topení, aby to vyschlo :wink: luci a jinak já se taky koupu, když mě bolí bříško anebo je mi zima, tak mi to udělá dobře, ale jak jste psaly, ne moc horkou vodou!

tak siki asi už rodí, na iscare už prý taky dlouho nebyla....

jak vám je těhuliny? zuzka jde dneska do nemo na kontrolu co?
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to zase budou fotky:slight_smile:
Holky já vám něco přihodím, nebojte. Manža jede na běžky, takže už bude foťák doma z opravy.......
27. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no prý se to moc nemá přehánět s horkou vodou,ale ono stejně, když tam ležím, tak pupek trčí téměř celý ven a záda to kráásně uvolní, dím si příjemě teplo a pak si připouštím, jak chládne.. a teď...max. to vyvolá porod a to mi nijak neva :grinning:
zuzi no ono je to spíš takové protahování a válení na baloně,ale nohy cvičí docela dost a to hekáme.... :wink: cviky co nechceš dělat nemusíš,ale snažím se všechno...
nadi ahojky, to je fajn, že nejsou komplikace, ta hlava, to musí být otravné, toho jsem se bála, že jsem na ni trpěla,ale brufen to spravil, ale v těhu, to je na palici, když se nic nemůže a mě by paralen nezbral.. to tě lituju...
nám pro jistotu radši ani teploměr neukazuje,ale byla jsem se psem a kosa je tam řádná, aspoň jsem mu namazala packy...brrrr
jindři, počkej, jak ti poleze na palici, když budeš sama už devátý měsíc, mě už z toho hrabe, navíc, když je ´venku takhle to ani nikam nejdu.. a nechci nic chytit a spadnout... ,ale ono to těhu uteče neboj,ale přesto, že jsem otrávená, nemám chuť a sílu doma něco moc dělat, čtu jen příručky a knížky o těhu, nic jiného mě neba, vše mě zmáhá, ten konec je fakt o čekání...děs, pak bude frmol, v noci se točím bolestí kyčlí a třísel a pak nemůžu v devět vylézt s postele
kapříku teda na běžky v takovém mrazu?? ale zase svítí a nefouká, to je fajn..
jedu vozit tchýňku po obchodech, nakupuje na oslavu šedesátin
27. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si udělala kapustu s bramborama a manža bude mít páreček. Mnamka.

Jindři z toho si nic nedělej,ono s těma chlapama je to asi skoro všude stejné,můj manža chodí domů každý den až večer. Někdy i dost pozdě.
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku ty jezdi opatrně.
27. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě zas dneska vaří manžílek..už je mu líp, tak udělal hovězí polivinku a lososa se zeleninou, toho umí výborně :slight_smile: co děláš lucinku?
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi vy si vyvařujete dobrůtky. Já jsem měla tu kapustu s bramborem a manža bude mít ještě opečený párek.
Dneska navečer vyrazím asi na tanečky,vyzkoušet,co to se mnou udělá.
27. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to běž lucinku, to bude fajn :wink: no jo, měli jsme v mrzáku, a já ho musím odmrazit, tak vyžíráme zásoby :slight_smile: a navíc pro mimíska rybka dobrá :wink:
27. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kapustičku mám ráda a lososa miluju!!! holky jedny, tak já mám karbanátek, taky dobré.. autí se přes dráty nakoplo, tak jsem to pojezdila, nákup i babičku a už půjdu jen s psékem.. přes okno nádhera,ale jinak kosena...
lucí kam na tanečky? ve středu???
27. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já ted teda nemám vůbec na ryby chut. Tance zkusím,ale musí mi říkat,co můžu dělat,protože se nesmí dělat určité prvky s akcenty a pod.
Rudí,chodila jsem dřív na orientální tance. Ale ted jsem delší dobu nebyla.Tak to chci zkusit,ségra v těhu taky chodila a říkala,že jí to dělalo dobře. Tak to taky prubnu. Ale musí mi říkat co můžu a nemůžu dělat. Některé prvky se dělat nemají. Naše učitelka mívala i tance pro těhotné,ale pro malý zájem je zrušila.
27. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já myslím, že to je dobré. všude to doporučují a jestli navíc ví, co dělat v těhu a co ne, tak je to nejlepší kombinace...
rudíku, já bych si zas dala ten karbanátek :slight_smile:
a teď jsem sežrala sladký perníčky...ach jo :frowning2: ale byly dobrý :wink:
27. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jdu trochu zkulturnit umýt si vlasy a namalovat se,aby se mě holky nelekly :grinning:
27. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu rozhezbala jsem si hřbet a pupík,bylo to super,skoro všechno můžu. Ono to zatím jde,když nemám tak velký pupík,pak to bude horší. člověk má jiné těžiště a moc to nejde.
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek