• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
to je skvělý lucinku :slight_smile: já už tu změnu těžiště začínám cítit. někdy se musím hlídat, abych nevycapovala břicho, pak z toho bolí v kříži..
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to musí být príma relax a myslím, že se apk bude líp rodit...
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafky,

přidala jsem do alba nějaké nové fotečky.

Jinak mě propustili v úterý dom :confounded: potřebovali volný postele, tak nás všechny maminy po císaři co rodily min. týden vycházeli :frowning2: , zatím za klukama dojíždím, vozím jim tam mlíčko, aby hezky baštily a čekám, až bude alespoň jeden z nich moc být mimo inkubátor a být pak se mnou na pokoji. Vůbec se mi od nich v úterý nechtělo a samo, že jsem to obrečela :cry: a i včera, když jsem je po dnu viděla, tak jsem měla nakahánku, jsou to prostě moje prdelky mrňavý.

Kluci už naštěcí dýchají sami, a teďky se sluní pod lampou, neb chytli žloutenku, tak mají takový hezký fešný brejličky :grinning:

Jdu vás dočíst co nového a všem čekatelkám a stimulantkám a těhulkám přejeme hodně moc moc štěstíčka :dizzy_face:
28. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milu, to je fajn, že jsi za námi přišla. chápu tě, já bych je tam taky nechávala s těžkým srdcem, ale zase na tom musíš najít kus pozitivního a to, že si stihneš oběhat a nakoupit ty věci, co jsi před tím nestihla :wink: a jestli už kluci dýchají sami, tak je to na moc dobré cestě :slight_smile: jdu se mrknout na fotky a přeju, ať se daří. jo a taky napiš, jaký kočárek nakonec máte. :slight_smile: a žloutenku jsem měla taky :dizzy_face:

rudí, jak je? kdy jdeš zase na monitor?
28. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Miluško, no je to boj, být od miminek taaak daleko,le neboj, oni si to na té dovolené pod horským sluncem užijou a pak budou čilý, až moc, pak budeš mít plné ruce práce, tak teď pozařizuj vše potřebné...hlavně, když už dýchají sami, jsou to šikulky :slight_smile: a fajn, že máš mlíčko...no uvidíš, brzo budete doma všichni a kluci jsou miloučkatí a kytička krááásnááá
Ahojky Evule, no je mi fajně, trošku jakoby křečíci jako na MS,ale jen tak ledabile, trénuje děloha...jinak fakt nic, zase napadlo hafl snihuble..a já musím autí ven...no jen to soukání se do pohorek a zimní bundě...břicho už mě nechce pustit se sehnout...je to boj..jinak spí se mi dobře na WC snad jen3x, což je super a k ránu jsem nemohla vstát kolem půl deváté,ale vylezla jsem :grinning: .na monitor jdu zase v pondělí ráno, jsem zvědavá, jestli už pak budu muset jezdit co dva dny o porodky, když mám příští neděli termín...nebo jestli si mě pozve ještě jednou k ní...no asi se mi to fakt blíží...pocity jsou takové, že začínám mít dost strach s přenášení a z toho, aby byl maličký v pořádku a to předčí ten strach z porodu, už aby to bylo a basta..stejně to přijít musí, tak klíďo teď..,lae ono nic, úúúúplný klídeček :unamused:
28. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu ti jsou kouzelní :slight_smile: taky brečím........... :dizzy_face:
Jinak já dnes holky sotva dopla halenku :unamused: prsa se mi tam nevejdou a přes bříško už ji rovněž nedopnu.....uffff a te´d jak jsou mrazy tak jsem nabalená a v bundě si přijdu jak v neoprenu.....nahňoucaná. :grinning:
Tak doufám, že vydržím do března. Vůbec jsem totiž neuvažovala o tom, že bych musela řešit bundu, ale asi bych začala nosit holt manželovu no...... :dizzy_face:
Jinak po víkendu hodím do alba fotečky, slibuji :slight_smile:
28. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko a bude hůř :grinning: , to já už střídám jen dvoje oblečení, bundu na zimu jsem si musela koupit a taak tak ji dopnu...,ale sehnout se a obout se, to je nadlidský výkon, když to jde, jdu rozepnutá, bo pak je mi zle..,ale já už to nějak doklepu...ten konec jsem vychytala fakt super počásko a tak pokud to jde, nevylézám...a fotky...no šup šup...
28. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko žirafky,
Milu jsou to takový bobánci malinkatý, ale jsou to šikulové a uvidíš, že je brzy budete mít doma. Vzpoměla jsem si na švagrouvou když se jí Verunka narodila na osmém měsíci, v životě jsem menší miminko neviděla a zvládla to holka naše šikovná. Tfuj, tfuj tfuj a hodně štěstí.
V noci mi bylo opět zle, křeče a bolesti, ale ráno už jen šoufl na zvracení. Tak teď si dávám Nesqika s mlíkem a snad to bude lepší. Manža dospává po včerejším koncertě, tak jsem tu jak myška a odmítám dnes vařit. Zajdeme si pěkně do naší oblíbené hospůdky na nějakou baštu, vaří tam skvěle a mám ještě nějaké stravenky, tak proč se trápit u plotny :wink:
28. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí já vím :slight_smile: ale já se tak nějak těším a nevadí mi to :slight_smile: tedy zatím :dizzy_face:
Hrozně se totiž těším, že až budu mít ten velký pupík tak už budu mít doma hezky vše upravené a připravené, venku bude sluníčko, já budu doma a budou mě navštěvovat kamarádky s prckama kteří si budou hrát u nás na zahrádce a my se budeme válet na dece a piknikovat. :sunglasses: To bude pohúúúúúúúúúúúdka :slight_smile: a nebudu muset být nabalená jak cibule bleeeeee. Už ať jsou aspoň velikonoce :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Rudiká,to máš pravdu,orientálním tancům,se dřív říkalo porodní tanec. To kroužení a osmyse opravdu uvolnují a naše učitelka nám říkala,že miminku je to příjemné,navíc to cinkání penízků. A při porodních bolestech se opravdu vyplatí to zkusit,že to moc pomáhá.Tak jsem zvědavá,jestli to pak využiju :grinning: Ještě bych měla začít něco dělat na tom balonu,který mám sice nafouknutý,ale slouží jen jako opěrka na nohy.

Ahoj milu,to ti věřím,že to muselo být těžké je tam nechat samotné. Člověk se na ty prcky těší a pak je má opustit,ač jen na pár hodin. Kluci jsou bobánečci mrňaví. :wink: :dizzy_face: Hlavně,že se jim daří lépe.

Ahoj jindří,tak to jsou dobrá znamení. Tak držím pěstičky. Dej mimisum dneska něco moc dobrého. A užívej si odpočinku. :dizzy_face: Jinak já v poslední době mám po ránu také chut na kakao. Což normálně skoro nepiju.
28. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci, jo jo dnes bude den relaxce a odpočinku. Teď mi tu leze čičik, zvědavec jeden a pořád si značkuje notebok :grinning: (né že by na něj čů..., ale otírá se tlamičkou)
28. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři už jsem se lekla,že ti kočičák čůrá na monitor. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dělám si legraci.
28. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to takovej mumínek, máme v přední ložnici udělaný pelíšek, tak tady spolu teď trávíme chvíle na netu. Leží vedle mě a tváří se jako andílek a jak na něj šáhnu chce bojovat :grinning: no teď zrovna doráží dravec :grinning:
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo zvířátka....... :slight_smile: :dizzy_face:
28. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě, že ho mám, manža pořád někde fuč, tak tu nejsme tak sama :slight_smile:
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři chápu. Taky jsem ráda, že mám našeho pejska. :wink: Manžel je taky někdy pryč. Zrovna teď bude 3 dny. A jsem ráda že Matýska - pejska mám a že je to můj mazel a kamarád :wink:
Hlavně se přiznám, že mi dost nahrazoval miminko.
28. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to znám, máme čičáka rozmazlenýho a může cokoliv. Taky mi dost nahrazuje mimíska, dokonce jsem ho jednou oblékla do overalu pro mímo :grinning: no nadšenej až na půdu :grinning:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my to máme s oblékáním, jelikož nemá podsadu, tak ho teď musíme chránit oblečkama aby neprostydnul :slight_smile: Taky je to sranda. Vůbec se mu to nelíbí. Respektive mu vadí oblékání, ale pak už je to OK. Takže ho pomalu musím honit abych ho oblékla, pak se teda milostivě nechá a když přijdeme z venku tak se nechá hned a velice rád sléci :grinning: :grinning: :grinning:
A pozor! do sněhu máme mikinku, do deště pláštěnku a jen mi chybí teď do mrazu bundička :slight_smile:
28. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, neboj on si Rudík řekne, kdy bude chtít ven. Hele já si normoš min. úterý večer říkala, že písnu manžovi, ať si radši nechá zapnutý telefon co kdyby no a středa byla naše :grinning: , sice to byl po ránu šok, když po vizitě mi dr. řekl, že jdeme na sál, ale tušeníčko bylo.

Kapříku, jo a bude hůř hele :slight_smile:, ale ty to bříško budeš pak mít když bude teplo, tak na sebe hodíš jen něco volnějšího a budeš v poho, já jsem taky přemýšlela, v čem budu chodit, když vydržíme do března, páč už jsem se pomalu nevešla ani do mí lyžařský bundy, o který jsem myslela, že mám docela volnou :grinning:

Evíku, nakonec vyhrála ta teutonie, jsem spíš tak nějak rezignovala, jen ji máme trošku namíchanou, neb jsme ji sehnali přes inzerát, ale neměli k ní tašky, tak ty jsme dokupovali zvlášť a ty jsou celý černý a kočár je modro-antracitovej nebo jak tu barvu popsat, prostě není úplně černá, spíš taková světlejší. Já ho zatím ještě neviděla, páč ho doručily včera a zůstal u manži v práci.
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je mazec s mazlíkama co? Kači co máte za pséka? my máme anti bišona, není vůbec načesaný, stříhám ho na krátko...je to Arnošt...a je taky moooc rozmazlený, tak jsem zvědavá, co na mimíska....
luci by se manža divil, kdybych na sále v bolestech začala tančit břiššní tance...neumím to a to by hleděla asi celá porodka...myslím, že taková "dovča " to nebude...
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je to anti bišonek? :grinning: :grinning: :grinning:
My máme maltézáka, takže příbuzného :slight_smile: Taky ho stříháme :grinning:
28. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak ted jsem se teda nasmála. No to já to tam taky asi nerozbalí, :grinning: oni spíš doporučují při porodu dělat kroužky pánví a osmice,pomůže to uvolnit pánev.Ale šátek s penízkama si tam asi brát nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Navíc když si miminko zvykne na ty pohyby a hudbu,tak si i po porodu můžeš pomoci,miminku se to líbí a uklidní se třeba když pláče. Pamatuje si to z bříška. Ale kdo ví,jak to bude,jestli na to vůbec dojde. :unamused: Včera mi to bylo moc příjemný na záda.
My bohužel žádného mazlíka nemáme,manža by chtěl pejska,ale do bytu se nám ho nechce pořizovat a když jsme chodili do práce,tak by to byl chudák,vraceli jsme se až kolem šesté večer a to by tu byl chudáček celý den sám. My máme akorát akvárium s rybkama, s těma se nepomazlíš,ale je to taky hezký,akorát ted se ám nějak nedaří.
28. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se trošku probrala,včera jsme pak ještě jeli za jedním známým řešit jejich koupelnu a předělávku bytu (manža navrhuje koupelny) a stvrdli jsme tam do jedné ráno a nějak mi je jak po hrozném flámu. A to já měla jen čaj a džus.Ale i když se to nezdálo,asi tam bylo nakouřeno.
28. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska dělám k obídku ty špekajdy na pivu,už se na ně těším.mnam :grinning: V neděli přijde tchýně s tchánem,tak budu dělat svíčkovou.
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dobrá kuchařinka :grinning:
A k pejskovi, my taky chodíme až v šest z práce, ale pejsci většinu dne prospí. Neboj. Naopak když jsme doma o víkendu je úplně hotovej, že nemá svůj klid a pak se tak do středy zotavuje :grinning:
A co teprve když je u nás nějaká návštěva s dětma :dizzy_face: To je úplně na mrtvici, protože za ním pořád lezou a on by nejraději spal... takže žádné trápení. Tedy musím podotknout, že samo podle rasy. Pokud budeš mít doma Husky, tak ta asi spokojená moc nebude :grinning:
28. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo lucíku, ty si krásně vyvařuješ :wink: já snědla pizzu ze včera, ale manža ještě večer upekl kuře, tak máme dneska skvělou véču...s tím šátkem s penízkama v porodce jsi mě pobavila :slight_smile:. my taky nemáme zvířátko, jsem alergik a do paneláku by mi to přišlo fakt blbý...

no jo kapříku, já už taky musela zakoupit dvě větší trička, bo jsem neměla v čem chodit k dr. :slight_smile: v těch původních jsem vypadala jak po mladší sestře :grinning: ještě že nechodím do práce, by mě piclo si kupovat ty hadry :wink:

jo jo rudíku, neboj, však už to bude brzy, užívej si poslední klídek :slight_smile:

holky, mě poslední dva dny po všem co sním tak moc pálí žáha...:frowning2: tak se někdy bojím jíst... :angry:

to je dobře milu, že už máte kočárek. ty odlišné barvy nevadí, alespoň bude zajímavý :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted když už mi je celkem dobře,se snažím vařit,ale hlavně pro manžu. Já zase toho moc nepojí. A bohužel dneska jsem se zvážila a mám 2kg nahoře. :frowning2: Tak jsem teda faaakt zvědavá,jak to se mnou bude.Ale nemůžu říct,že bych se cpala. Ale dost se mi zvětšila prsa a urččitě něco i na tom bříšku.
28. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to chci vyřešit těmi těhu pásy. Koupím si jeden bílý a jedenčerný a bude vyřešeno.
A halenky do práce? No mám pod nima košilku a rozepnuté víc knoflíčky nahoře a dole:slight_smile: Vypadá to dobře a hezky těhu :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kapříku už se fakt nemůžu dočkat těch foteček,co slibuješ. já bych nafotila,ale nepřipadá mi od minule nějaký velký rozdíl,tak ještě chvíli počkám.
28. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klasický bišonek je ten krááásný, bílý, načechraný na polštářku..a náš anti bišon Arnošt je prostě racochejl, rozcuchaalý, věčně někde něco hrabe a je ušmůraný a už je napůl bez zubů a neposedí aa všechno si dělá po svém...no rpostě tak...bude mu devět,je to taky jedináček, naše děcko, tak to špatně nese, už jen tu tašku sbalenou u jeho gauče/ten zdědil po nás, krásný malý gauč za 11 tisíc a stejně je mu málo, naše postel ho láká víc... :wink: ú ponese to těžko,,,,že na týden odjedu a "cosi "si přivezu..jsem zvědavá.., snad si zvykne, musí...
jo přesně KAči, teď píšu a on zase spí, teď spí pořád a někdy, když chceme jít ven, tak večer už nechce a dokonce vrčí, že ho nutíme :grinning: náš vydrží i 12 hodin, tolik ho netrápíme,ale když by musel, vydržel by..
Evi s žáhou bojuju skoro každý den, někdy je to hrůůůza, pomůže vždy lok mléka, vydržela jsem celé těhu beez léků na žáhu, jen s tím mlékem, hlavně v noci
já už se nasoukám jen tak do manžovo tepláků a vytahaného svetru, to je mi nejlíp.. :grinning:
28. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek