• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ahoj holky

Milus: to je smutný, že nemůžeš být s klukama :unamused: , to bych asi taky ořvala...mě stačilo, když mě pustili z JIP na šestinedělí a první noc jsem neměla Leu u sebe, páč jsem měla ještě prášky na bolest po císaři, druhou noc mi ji taky ještě nechtěli dát, abych si odpočala, ale to jsem si ji už "vyřvala" :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky gucci jak je????
28. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy no náš je teda bílý i oproti ostatním. Ale je to tím, že používám kvalitní šampon. Zjistila jsem totiž, že mi hodně ušetří práci. Udělá na srsti takový film a pak stačí Matese jednou za 14 dní nebo i 1x za měsíc vyčesat a je zase bílý. A tím, že ho pak nastříkám takovým sprejem stejné značky tak se ani necuhá. takže pohůdka. Když jsem ho koupala obyč tak byl černej urousanej a zacuchanej :frowning2: :unamused: a to taky lítá všude možně a když je u našich ztak hlavně po poli. :grinning:
a Evi vyfotim se v pracovním :slight_smile: spešl pro tebe :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo kapříku, už se těším :slight_smile:

já taky stáhnu ty fotky, co mi manža vyfotil pupek a dám do albíčka, jen mějte strpení. dneska odmražuju mrazák a stříhám a kytky a možná začnu i s tím plánovaným úklidem kuchyně...všechno hezky vyndat a vytřít...už se na to nemůžu dívat a chci to sfouknout ještě než bude břicho obří :slight_smile:

rudí, díky za radu, já piju kefír, ten mi udělá dobře, ale mlíčko je nerada. :frowning2: no ale když bude nejhůř, tak si ho možná dám...nikdy jsem to nezažila, ale řeknu ti, to je teda děsná věc :wink:

luci, musíš trochu přibírat, nejde to bez toho. :wink: ty první dvě kila jsou prsa a tekutiny, to mi říkala dr. já je taky měla hned po třech měsících a přitom jsem nepřibrala v břiše...teď už mám +5kg...ufff a jak píšou holky, bude hůř :wink: ale to zvládnem. kila jsou to nejmenší, co pro ty naše bobísky vytrpíme, že jo? :wink:
pak ještě ten nástřih...toho se teda bojím bojím...

gucci, ahoj, jak se máte s leou? asi jste teď zalezlé, co? :wink:
28. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Evi,musíme to nějak vydržet. A myslím,že když se nepřecpávám a snažím se jíst dost zeleniny a ovoce.Teda spíš ovoce,tak je to dobře.A tělo si to samo nějak zařídí.
No už jsem holky zvědavá na ty vaše pupíky. No nad nástřihem a porodem radši nepřemýšlím,vůbec si nedovedu představit,jestli to vydržím. ANo ale ono nám nic nezbyce,že jo. nějak ten prcek ven musí. :grinning:
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gucci,jak to všechno zvládáte? Malá je hezkoučká. Taky jsem koukala na alba,že přidala fotečky hypo.
28. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Gici malá je krásná, když jí vidím už ci taky :slight_smile:))))))) a co košík? Dobrý? a kyblík?
28. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
byly jsme venku :slight_smile:
počasí mě samo děsně sere, pořád tady sněží, je kosa, takže hrůza. Lea naštěstí spí dobře přes den i doma, ale venku je venku.
Jinak to zvládáme celkem dobře (snad má stejný názor i Lea :grinning: ), zatím to vypadá u nás tak, že jí vzbudím na kojo, přebalím, nakojím, poňunám a jde spát a po třech hodinách zase...v noci jí nechávám spát a na kojo nebudím, některé noci jsou horší, některé lepší, ale v celku to jde...miluje jízdu kočárem a v autě...co jí nejde je brknutí po jídle, takže dost blinká a je schopna mi zrušit i dva overaly za noc :grinning:
košík je super, řekla bych, že se jí tam spí ted líp než v postýlce, má to tam takové víc uzavřené...co jsme zatím nevyužili je spací pytel, protože ted spí v zavince...kyblík taky super, ale když jí chceme pořádně umýt tak používáme vanu, i když s řevem :grinning:
28. led 2010 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kači napiš mi do IP prosím značku toho ššamponu pro miláčky...díky
jo evi žáha, to je prevít,ale i ten kefír by mohl pomoci, uvidíš, staččí lok a ne nic kyselého na noc a nelehat si hned po jídle a mít víc pod hlavou, aby se to kyselé nevracelo do jícnu, tam není ta ochrana jako v žaludku a proto to pálí...a nástřih je to nejmenší, to nebolí, když se to správně udělá v kontrakci,horší to zpětné sešití, toho se zase bojím já...
gucci i řvát se musí, to je trénink plic :grinning: v kočárku a košíku bych taky spala...
mám taky novou fotku pupajzna v albu :wink:
28. led 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee rudi vy jste povyrostli :slight_smile: A ty jsi pořád taková hubenoučká,jenom to bříško ti roste. :slight_smile:
28. led 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,kde jste kdooo? :unamused:
29. led 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
luci ahojky, tady suuuu, díky, to říká kde kdo, že je dopředu, je to prý jasný kluk a že ze zadu to není vidět..., tak snad to nechám v porodce :grinning:
včera večer jako by mě bodali do zad, vždy nečekaně do jednoho místa i když jsem se nehýbala, tak jsem nevěděla, jestli se jako nerozjedou nějaké ty zádové porodní bolesti a byla jsem úúúpně vystreslá, páč to dooost bolelo, ale teď snad už v pohodě, klídeček...jo a taky jsem vytáhla fonendoskop, co jsem měla doma a poslouchám malému srdíčko, včera do toho ještě škytal, bylo to senzační..napočítala jsem mu před spaním 136 pulsů a šli jsme spinkat :slight_smile:
29. led 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo Rudy to je mega břuch :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já uklidila,byt,akorát jsem udělala pěknou blbost,nastříkala jsem zašké spáry v koupelně save a ted mě z toho bolí hlava. Došlo mi to,až když jsem to nastříkala,že bych to asi neměla dýchat. Já jsem fakt blbec.
Jé to je roztomilé,že sis poslouchala bříško a slyšela malého..
29. led 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu, odvezla jsem ráno moč, ale jak jsem včera odmrazovala ten mrazák, tak mě zase děsně píchlo v tom pravém místě v podbřišku a do rána nepřestalo, takže jsem se stavila i u své dr. a ta říkala, že musím ležet...vím, že minule to taky přešlo, když jsem v té nemo byla v klidu...žádný uklízení (to jsem chtěla dneska dodělat ten zbytek kuchyně, co jsem včera začala), žádnej sexík a žádný procházky...buuu :frowning2: ale vím, že to pomůže, tak to dodržím. jen jsem se těšila, že jak přešla ta blbá rýma, tak že o víkendu půjdem s manžílkem na dlouhou prochajdu, jenže to bolí, když chodím, takže nic nebude..ale co neklesám na mysli a to je důležité.

rudíku, mimíska taky poslouchám, ale zatím neslyším :wink: ty bolesti ti nezávidím, taky bych se vystresla, že už to je porod :slight_smile:

lucinku, já taky občas udělám takovou blbost a pak jsem přetažená..viz můj včerejšek, jsem to asi přehnala...

jenže holky, když já to tu chci všechno udělat než se bobek narodí...teď dám chvíli pauzu a pak budu dělat jeden šuplík denně :grinning:

takže ani siki ani zuzík se nám nehlásí, což asi znamená, že rodí :grinning: chrobí užívá sluníčka, jindřiška si žuchlá mrňousky a irmík asi neví, kam dřív skočit :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi tak hlavně dodržu,co dr. říkala,ono se ta práce nezblázní.já nejsem unavená,jen mám strach,jak jsem se nadýchala,aby to prckovi neuškodilo. Jinak já si práci dělám v poklídku a nikam nespěchám,takže je to v pohodě.Už my zbylo jenom vysát v obýváku a vytřít podlahu v kuchyni. Dneska chceme s manžou zajet na větší nákup,nemám tu b žádné ovoce a zeleninku a potřebuji nakoupit na řezy a svíčkovou.
29. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky asi fakt rodí. A Irmy občas vídám na těhulky z Car Obilný Trh,ale asi toho má s prckama nad hlavu.
29. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
asi jo, tak si ještě musíme užívat ten klid lucínku :wink:

no s tím nadýcháním nic moc, mně se to taky stalo, ale hned jsem šla k otevřenému oknu a pak už se ke koupelně nepřiblížila a nechala to na manžela...udělala jsem to hned v začátku těhu..člověku nedojde, co všechno by neměl, že? ale neboj, jestli začala bolet hlava, tak je to podle mě dobrá reakce organizmu, který ti říká, že ti tohle nesvědčí...a příště už to neuděláš :slight_smile:
a jaký řezy budeš luci dělat? ty tam budeš mít ty tchánovce, že? já tu ovoce mám, ale zase se ho bojím jíst kvůli tomu pálení žáhy :grinning:
29. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se teda na ovoce Evi moooc tšším,protože už tu druhý den nic nemám,jen jeden banán. Budu dělat řezy-piškot,tvarohová náplň a navrch poleva z džusu a pudinku,jsou moc dobré,možná to vylepším ještě mandarinkama.
29. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, no užívám si trošku křečové bolístky, nevolnosti a únavu. Dnes mi je blivno celý den, dělám oběd a pěkně mi u toho natahuje, že by už těhu příznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindří tak to vypadá slibně :wink:
29. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři kdy že to máš testovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky jedny nezbedné, pozor na ten úklid, taky jsem si poiřád nedakla říct a pak byla ve špitále a stejně to doma nelehlo popelem..
jindři no to je jasná zpráva, těhule jako vyšitá..ty máš dva bobany? no a kdy se bude testovat??? budu ještě u toho v celku???
taky jsem to s tou koupelnou zažila a pak dýchala u okna čistý vzduch a nadávala si...nejlepší když už je asi cif ten citronový nesmrdí a je to tekutý prášek, tak ani tolik nelítá ve vzduchu než něco z rozprašovače a nebio to necht na mažu..,ale já to zvládám cifem....
hlasím, že občas mám MS bolesti, tak že by snad,už by e měl pomalu balit....Rudla jeden..
jojo někdo si užívá mexika a někdo má doma kolotoč se čma chlapama, na Irminku moc myslím,ale je mi to jasné a SIKI se snad ozve, ža bude moct, třeba jen leží ve špitále a čekají...
snad se má i Wrtulínek dobře...chudák to tu založila a mi jí to tady okupujeme těhu a miminkovskýma řečma..,ale to jen proto, že ona bude brzo taky a jen se prostě zase přidá...
29. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
rudíku přesně, wrtulínek za námi už brzy dorazí :wink:

ty jo rudíku, že by se Rudlík chystal ven???? ještě neee :wink: je zima a sníh :dizzy_face: mě teď prcek teda buší do bříška... :wink:
29. led 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kuk kočky..
koukám že na mě myslíte a moc za to děkuju..
já vás tak něja čtu..vím že Miluška má dva mrňousky..Moc krásný moc k nim grtuluju! A doufám že jim ty ponožtižky boudou :grinning: je to neuvěřitlený.. při představě že jsme byly na den přesně spolu na OPU a ona už dneska má dvě děti..
Jinak vám všem miminka moc přeju..ovšem jestli k vám dorazím nevím... tak nějak se snažím uvolnit se a žít jiným směrem.. nedokážu věřit že to příště dopadne..proč taky..loni nám umřela celá mateřská školka..(21 bojovníčků!) proč by to letos mělo být jiné že..ale právě proto se snažím žít a života si užívat..
mám už domluveno u gyndařky že mi napíše lázně..a taky se s manžou pomalu rozhlížíme po jiném CARu - v Praze to pro nás bude nejjednudušší..
Až budu mít sílu objednám se na imunologii, a jnak si moooc užívám našich zvířátek a snažím se prostě v pohodě žít..
29. led 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
wrulínku, dobře děláš :slight_smile: držím vám pěsti, ať se vám daří! lázně i imuno jsou dobrý nápad. myslím, že je třeba neklesat na mysli, takže ti tyto "procedury" schvaluju :slight_smile: , zároveň pokud si chceš od toho všeho snažilkování odpočinout, tak to dělej, je to jen dobře! :dizzy_face: drž se broučku, ale nebuď negativní..víš, co by ti na to řekla kapr :wink: :grinning: hezký víkend
29. led 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si vždycka vzpomenu na Wrtulku,vždy ,dkyž pouštím žirafky.
Rudíku to vypadá,že by se Rudíček umoudřil a už se chystal pomalu ven. :wink: No radši být nachystaná. Já už na ten uklid prdím,jenom jar.
29. led 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
luci :grinning:
29. led 2010 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtull my tady na tebe pořád myslíme. Drž se holka,je dobré,že to uplně nevzdáváš,myslím,že by to bylo škoda. :wink:
Jo Evi prdím.Uklizeno mám a od ted jenom jar,nebo nebo tekutý písek,jinak nic. Nestojí to za to. :wink:
29. led 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, rudíku testovat mám kolem 8.2. tak uvidíme. No je mi naprosto jasné, že jste nedočkavé, ale kdo si počká, ten se dočká :grinning:
Wrtulko, jsme moc ráda, že jsi přišla. Naprosto chápu, že se ti sem nechce, ale i na tebe se jednou usměje štěstíčko, musí, vždyť hlavně ty si to zasloužíš.
29. led 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek