• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
souhlas lucíku. já používám ekologický, ty nesmrdí a nemám z nich vyrážku :wink: a jsou určo nezávadný :slight_smile: tak to je taky alternativa

jindři, tak to je super, že tě všechno pobolívá :wink: těšíme se na testíček :slight_smile:

kapřík se na nás už vyprdl, co? :wink:
29. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Wrtulínku...to víš, že na tebe moooc myslíme...i když o tom ne vždy píšeme...uvidíš, to dobře dopadne, jen neklesej na mysli...
holky já už chci rodit a mít to za sebou a mít ho u sebe...chlapaa 4kilového :grinning: snad brzo, toho osmého Jindři budu možná rodit/teda snad dřív/, tak snad nám to oběma dobře , moooc dobře dopadne....
29. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,můžeš mi do IP poslat názvy těch výrobků co používáš? A jak jsi s nimi pokojená a kde je kupuješ? Děkuji.
Rudíčku ty se brzo určitě dočkáš,neboj.
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci už aby to bylo hlavně za náma a byli jsme v pořádku doma...
29. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku neboj, bude to cobydup :slight_smile: ale chápu, že už jsi rozmrzelá.

holky, já zase nevěděla, jak si lehnout, na pravý bok nemůžu, bolí to, tak ležím jen na levém :slight_smile: :slight_smile: a manžílek včera poprvé ucítil mimískovo kopnutí, tak se úplně rozzážil :slight_smile:
30. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to jo,to je to nejdůležitější,abyste byli v pořádku a zdraví.A
Ahoj Evi,já teda dneska taky blbě spala,zdály se mi hnusné sny a byla jsem tolikrát vzhůru a pořád takový divný pocit,že si musím šáhnout na bříško a ujistit se,jesti jsem těhotná. Fakt je to hnusný. Už se těším,až ucítím prcka. Smanžou vždycky usínáme tak,že má ruku na pupíku a zahřívá ho,já jsem strašná zmrzlina.
30. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža si poručil rýžový nákyp se švestkama,tak jdu klohnit a ještě budu dělat ty řezy a večer si chci udělat knedlíky,abych nemusela vše dělat zítra a měla tu jakž takž uklizeno.
30. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu dělat karbanátky:slight_smile: hezký den holky :wink: a rudíku, kdyby něco, tak hned piš :slight_smile: :grinning:
30. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi doufám, že už to bude a rychle a bez vyvolávačky..
Luci teda klobouk dolů svíčkovou, to bych snad dala,ale domácí knedlíky...to jsi dobrá, to nedělám.. a dnes v noci jsem od tří do šesti měla oči jako sova a nechtělo se mi spát, jen jsem měla hlad a chtěla , aby už bylo ráno, pak se mi podařilo trošku usnout,ale noc to byl dlouhá, taky usínáme s maanžovo rukama na břichu a taky bříšku pouštíme uspáváčka, toho natahovacího, aby si zvykal..
evi jasan, dám zprávu mag a ona to dá do diskuzí, kam chodím..,ale zatím nic moc, včera sem tam MS bolesti,ale asi to byly jen střeva :grinning: , jsem zvědavá na pondělí, jsetli aspoň nějaké změny...pořádně jsem vysála a byla s manžou vyvenčit pséka..no ale nic, nevařím, jdeme na šedesátiny :slight_smile:
30. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak snad už se na vám bude chtít Rudla mrknout. Vy se ho nemůžete dočkat a on si lebedí v teplíčku. No nedivím se mu :grinning: . Já knedlíky dělám domácí,protože mě moc kupované nechutnají a jsou takový jalový. A já si ulehčím práci,že těsto dám udělat do pekárny a pak jen vyválím dvě šišky a hodím do vody,tot vše. Ale nechce se mi s tím patlat se vším zítra.Stačí,že na svíčkovou budu muset vytahovat robot a patlámo matlámo. Ale svíčkovou si musím pochválit,ta mi jde. A už podruhé ji nebudu píct,ale dělat v papináku,je to rychlejší. A já dělám opravdu poctivou,hodně zeleniny,šlehačku,že skoro nezahuštuji moukou. No už se těším. Akorát jsem zapomněla na brusinky.
30. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi tak si ty šedesátiny užij. My jdeme taky na chvíli ven,je tam krásně,přestalo sněžit a svítí slunko.
30. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňamka, dala bych si, svíčkovou miluju, brusinky mám od minula , tak se stav :slight_smile: a já taky nedám na papiňák dopustit, pořád jsem ho neechtěla, bála se, že bouchne,ale mám dva hrnce, menší a větší a vařím v něm často, to masičko se rozpadá...no mŇamka...tak si nechte chutnat..já malého nevyhnala ani vysavačem a úklidem :unamused:
30. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi já bych svíčkovou mohla samotnou,bez masa,taky ji miluju a k tomu ty businky mnam,mnam. Tak já se papínáku taky bála,ale mám přesně stejnej,jako ty,jednu větší a menší nádobu. A strašně jednoduše se to víko nasazuje a jsou tam myslím dvě pojistky a dělá se s ním jednoduše. A kolik času ušetříš. Guláš z hovězího je tam za půl hodky,normálně by to člověk vařil hodinu a půl. A ta svíčková taky,pekla bych to hodiny,takhle to bude rychlé a štavnatější.. Teda ten Rudíček tě trápí,lepší je kdyby se umoudříl a chtělo se mu ven bez vyvolávání,ale když nebude zbytí,co naděláš. Uplně ti závidím,že už ho budeš mít u sebe. Ale aspon si to ještě chvíli užiju,když jsem se na to tak těšila a ted si to fakt užívám,když mi je dobře.
30. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla hodinku venku po dlouhé době,svižně jsem se prošla a jsem příjemně unavená. Je tam hezky.
30. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci prochajdu závidím...já jen zalezlá...bříško ještě pobolívá, ale už je líp.
udělala jsem ty karboše, tak jsme si pošmákli s kaší. ale takovou poctivou svíčkovou bych si taky dala. jsi šikulka, že se s tím tak děláš...a knedlíky dávat do pekárny mě nenapadlo, ale je to super nápad vidíš...
holky, já papiňák nemám, ale pořád o tom přemýšlím. kámošky, co mají si to děsně chválí...ale já mám právě tak trochu strach, že by mohl bouchnout... :slight_smile:
30. led 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,já v pekárně nachystám jenom těsto a pak je vařím normálně ve vodě. To by bylo asi divné,mít hranaté knedle. :grinning: mě moc nebaví totiž to těsto míchat. A karbanátky budu muset uděla taky někdy,ty už jsme neměli,ani nepamatuju.
30. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to tak pochopila, že tam dáš jen dělat těsto :grinning: :slight_smile:
30. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fantazii se meze nekladou. čtveratý knedlíky,to ještě nikdo asi neměl. Jo a někdo mi říkal,že normálně v pekárně peče sekanou.
30. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo? ale proč ne... :slight_smile: já se tak přejedla k obědu a teď jsem si dala pomeranč, přestože mě po něm asi bude pálit žáha, ale prostě jsem mu neodolala, že už asi ani nic nechci večeřet...ale zase to na mě přijde ve 22h a budu zňourat v ledničce :slight_smile:
30. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tou žáhou se k tobě přidávám. Nevím teda z čeho,asi z toho rýžového nákypu,nebo nevím. Mlíko nezabralo. Taak asi šáhnu po reniie.
30. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo renie můžem, tak si ho vem, jestli to pálí moc, ať tě to netrápí...může to být z ovoce, z čehokoliv..
tak hezký večer luci a zítra si užij návštěvu :slight_smile:
30. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kuchařinky :grinning: , tak já se nadlábla na narozkách a žáha pálí taky jako pr....
jen si holky užívejte, ten střed těhu je nejlepší.....chystání, výsledky v pohodě, nevolnosti v trapu...užííívejte...já už to chci mít za sebou a těšit se z prcka... :slight_smile:
hezkou neděliiiiii
30. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. To nám to začíná. Rozmrazila jsem maso na svíčkovou a byla to strašně tlustá pečeně.Tak manža vyrazil ještě někde shánět masíčko. Tak snad to stihnu. :unamused:
31. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, sand oběd dopadl dobře...ještě, že je knedlík...neboj,max. se bude jíst později, já peču masičko a brambory. , porodní příznaky žádné :unamused:
31. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucínku, jsi šikulka, určitě to dopadne dobře :slight_smile:

rudíku, žádné příznaky? Rudlínek chce být v teplíčku :slight_smile: my šli na krátkou prochajdu, přestože bych měla být v klidu, ale já už potřebovala ven a udělalo mi to psychicky moc dobře. sice bříško trochu píchalo, ale není to tak hrozné...a za chvíli přijdou kamarádi s ročním prckem :slight_smile:

holky, tak ta Zuzi a Siki už asi fakt porodily, co? :wink:
31. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dopadlo dobře. Masíčko jsme ještě přidali.Omáčka moc dobrá.Řezy měly taky uspěch.
Rudíku taky jste měli určitě dobrý obídeček. To víš,Rudíkovi se asi moc nechce z toho teplíčka.
My ted pojedeme k babičkám.
No na holky jsem taky zvědavá,už by se tu mohli brzo objevit.
31. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, je to louda,ale v porodce je teplíčko víc než doma a já bych si ho zahřívala, hýčkala a dávala mu sladké mlíčko...a on to nechce pochopit...že už je čas...občas se vyboulí nahoře ,ale tudy teda cesta nevede, manža říká, že se asi snaží odrazit...no spíš myslím, že se mu fakt nechce, kéž by to přišlo ráz naráz...
siki tu fakt nebyla dlouho a zuzka taky ne...a obě mají dvojky, takže asi to tak bude.... :slight_smile: to tu bude za chvilku miminek :grinning:
31. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyšťourala jsem, že Zuzka je v nemocnici,ale ještě s klukama v bříšku.... :slight_smile:
31. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, jsi super špion..no jo zuzka to říkala, že jí pořád straší, že už a ono nic. no u mamky je jim jistě líp :wink:
to jo miminek tu bude spousta :slight_smile: rudí, chápu, já bych si taky přála rychlý porod :wink:

luci, tak to je dobře, že jste si pošmákli :slight_smile: užijte si návštěvy po babičkách
31. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek