• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
:wink: :grinning: , já vím...
31. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme vyježděný,navštívili jsme bábičky. A jse mdocela unavená. Už se těším do pelechu. zítra jdu na kontrolu,tak se ozvu asi až odpoledne.páč mám ještě sraz s jednou kolegyní z práce,potřebuje podepsat dan a ještě nějaké papíry. Musím si jít na ráno nachystat lahvičku,abych na to zase nezapomněla.
31. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

lucíku jak dopadla kontrolu?

já byla včera tak unavená, že jsem zase usnula ve 21h a od 5h zas bantoším :slight_smile:

kapr, jak se dařila práce o víkendu? už bude hotovo? :wink:
1. únor 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět z kontroly. Vše v pořádku,kdyby vyšly triply špatně tak zavolají. Od začátku těhu 2kg nahoře. Teda spíš za poslední měsíc. Přírustek za měsíc je prý ještě v normě,ale prý že jsem před tím vůbec nic nepřibrala,tak je to v pohodě. Týdny počítáme ne podle ms,ale podle utz,takře jsem 15+4. Nechala jsem si udělat fotečku,tak až budu moct,tak ji vyfotím a přihodím. Jinak na utz ve 20.tt posílají jen když vyjdou špatně triply. Pohlaví nám zatím neřekla,nebylo to vidět. Takže mám takový pocit,že to bude holka. Zase.Ale já jsem ráda,že je prďolka v pořádku.

Evi ty jsi teda ranní ptáče. Já šla spát sice brzo,ale pak jsem se za chvíli vzbudila a pořád převalovala.
1. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo já zase než vás dočetla :slight_smile:
Za mne nic nového. Celý víkend jsem ležela v papírech. Tedy ležela , seděla. Měla jsem už poslední hromádku cca 10 cm vysokou tak jsem rozdělovala. Vše je ukázkově v šanonech a popsané. A holky máme nakonec těch šanonů 10 !!!!! to je šílené. :unamused: (myslím papíry z banky, k bytu, osobní apod.) Zjistila jsem, že má manža několik pojistek a vůbec nevím na co......on je na tohle hroznej.) :confounded:
Ale každopádně je to hotové, takže se mi uvolnili 2 šuplíky v komůdce. Tak jsem hned jeden zabrala pro šicí potřeby a druhý pro "papírnictví" - měla jsem spousty volných čtvrtek a papírů a sešítlů a lepíků tak různě ze zaměstnání a zabíralo mi to místo v boxu v dětském pokoji. Takže mám obrovskou radost, že jsem boxíky zlikvidovala a odvezu je k našim na hračky pro malého. :slight_smile: A zároveň by se dalo říci, že tím mám největší část debordelizace hotovou. Jen není tak vidět na první pohled.
Tento týden by už konečně měli přijít na ty omítky tak se snad pohneme. Ikdyž ještě že to malování odkládáme:slight_smile:
Zase jsem to vymyslela jinak. Asi přeci jenom udělám na zdi nějaké obrázky. Ať nejsem za strašnou matku.
Máme tam takové volné místo u dveří, takže mne napadlo, že bych tam nechala namalovat obrovský strom a na něm zvířátka a okolo by letěla včelička a motýlek a ptáček a tak......

A jinak všechny zdravím. Zejména Wrtulku, holku jednu :dizzy_face: a její zvěřinec. Je OK že se dáváš dokupy. Až bude síla, bude i pozitivnější pohled :slight_smile: :dizzy_face:

Jindři osmého je za týden :grinning: to tě budu celý tento týden pokoušet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rudy jsem zvědavá, kdy to tedy bude :grinning: doufám, že nám dáš vědět.

Evi závidím ti pohyby prcka. Já pořád nic. :frowning2: ani bublinka. Tak snad je mimís v pořádku. Uvidíme ho až příští týden. :unamused: :dizzy_face:

Tak jsem vás teď zásobila a jdu makat. Musím domrsknout materiály ke studiu......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
papa
1. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem na Luci :slight_smile: zdravím a gratuluji ke kontrole :slight_smile: my dnes ofiko zahájili 5. měsíc :dizzy_face:
1. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, já začala pořádně prcka cítit až v 19tt, takže ještě je čas...ale je to úžasný, v noci mě třeba vzbudí, jak se mrská :slight_smile:

luci, to je fajn, že kontrola dopadla dobře, ale s tím utz ve 20tt mě překvapuješ. Já myslela, že když je hrazený pojišťovnou, že na něj všichni chodí automaticky??? možná bude rudík vědět víc. :wink: My jdeme v pátek a já už se nemůžu dočkat, doufám, že nám poví, zda bude kluk nebo holka (i když já jsem podle kapříka pozitivně naladěná a přesvědčená, že nám to miminko ukáže :slight_smile: ) a taky že ho/jí konečně uvidíme :slight_smile: někdy mě štve, že mi dr. nedělá utz při kontrolách, ale zase si říkám, že to má něco do sebe... :wink: a někdy si přijdu jako blázen, protože mu/jí pořád něco povídám :grinning:

Hele Lucinku a nemáš Ty dneska náhodou ty narozky??? Pokud jo, tak všechno nejlepší, ať jsi zdravá a spokojená a ať se všechno podaří s mimískem! :grinning:

rudíku, já myslím, že Rudík ještě týden vydrží a narodí se jako já:slight_smile:
1. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dík za podporu :unamused: zítra jsme 18+0 tak jsem zvědavá kdy to přijde. teda. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
brzy uvidíš :wink: nejdřív to bude sem tam a ty si nebudeš jistá a pak už to pojede, jak na horské dráze :slight_smile: ten úklid ti závidím kapr, taky mě ty papíry čekají :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky moc za přání,narozky mám 3.2.,takže až ve středu.
1. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak luci já ve středu napíšu znova jo? :wink:
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahoj holky, tak jsem zpět z nemocnice. Dnes začali malovat a došlo k hromadnymu propouštění, tím, že jsem z OL, tak mě pustili, ale jinak okamžitě dojet, mám zákaz všeho, nesmím nic dělat, ale znáte to už mám umytou zem atd. Čípek otevřenej,hrdlo měky, prej se to chystá, musím ale vydržet týden než domalují a než mi začnou účinkovat korikoidy. Kluci měli ve středu 2400 a 2600-takže to je docela masakr. Jsem ráda, že jsem doma. Jinak absolutně nestíhám dočítat, tak doufám, že se chytnu. :grinning: Propustili mě ucpáním karpálních cév v levé ruce, návaly horka a kontrakcemi v noci co 1hodinu, ale jsou to doktoři, tak snad ví, co dělají. 8.2. kontrola. Byly jsme tam celkem 5holek s dvojčaty-takže sranda. Holky porodil někdo, co jsem tu nebyla? Co ta Siki?
1. únor 2010 v 11:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi hihihi,klidně ještě desetkrát :grinning: A s utz jsem si to myslela taky, ale dr.říkala,že to dělají u nic,jen když ty testy vyjdou blbě,tak to brno. Nevím.
Zuzy tak se na tu práci vyprdní,máš doma chlapy,tak je musíš využít.Ty se radši šetři. Teda vy tam máte těch dvojčat.Holt neplodnost stoupá.

Holky četli jste ten článek v Blesku o čtyřčátkách. Vznikly po ivf. A zavedli jim dvě embrya a z toho vznikly dvoje jednovaječná dvojčátka a všechno holky. Je tam fotka a jaký to jsou mrňavý housenky. :slight_smile: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky a co ta siki??? Víte o ní něco?
1. únor 2010 ve 12:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, jsme rády, že ses ukázala, jsme tě postrádaly a myslely si, že už napíšeš, že máš kluky venku :slight_smile:
siki se tu neukázala dlouho a nikdo o ní nic neví... :frowning2: tak snad jsou v pořádku. ty se koukej šetřit, ať se kluci u tebe ještě hřejí!!!

kde je dneska rudík???? :wink:
1. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a perlička na závěr- v Olomouci je celkem 7inkubátorů, všechny jsou plně obsazeny a dostali jsme přísný zákaz rodit všichni, navíc, jak jsem psala bylo nás tam 5mamin s dvojkami, ve stejném termínu. tak to ještě bude zajímavé.
1. únor 2010 ve 13:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tak ať vše dopadne OK. :wink: Koukám, že mazec.
Jinak já si vás kočky dnes moc neužiju. Domrskla jsem e-learning a jdu školit :unamused: no a ani jsem se nestačila najíst. Jen doufám, že si mimís bere živiny ze mě a ne z toho co za den sním, protože toho moc není. :frowning2: Já vůbec nemám hlad....
1. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem si vzpoměla:co se týká Olomouce, tak tam jsou totálně mimo. Natáčeli mi třeba monitor a až po 15minutách i když jsem jim to pořád opakovala tak konečně uznaly, že točí dva záznamy jednoho dítka a né každého zvlášť. Tak doufám, že jsou obě OK. :frowning2:
1. únor 2010 ve 14:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, já taky skoro nemám hlad a vidíš mám klučíky oba dva 2,5kg, takže oni si ty děti vezmou, co potřebují, neboj. Jen aby se ti neudělalo někde šoufl, tak alespoň hodně pij. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzi, tak to je teda pekelný mazec. musíš doufat, že kluci budou chtít vylézt ven jako individuality a ne stejně jako ostatní dětičky :wink:

kapříku, určo si díťko bere z tebe, co potřebuje, ale pravda je, že bys jíst měla, i když nemáš hlad..vím, že víš, že by sis to měla hlídat :wink: hele, ale trochu ti závidím, já mám zase hlad pořád :slight_smile: tak máš taky v práci frmol, co? a e-learning jsi připravovala pro studenty nebo se sama něco nového učila? :wink:
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky,
před chvílí jsem se vrátila z kosmetiky, kterou jsem si neskutečně užila a teď vařím kuřecí polevku. Chci se zeptat, mám křečovité bolesti kolem vaječníků a bolavé bříško kolem pupíku. Celkově to bolí jako bych celý víkend posilovala. Navíc mě dneska začli neskutečně bolet prsa, mám pocit, že mi snad každou chvíli upadnou. Je to v pohodě? Jinak nevolnosti stále pokračují a nemůžu cítit hovězí maso :grinning:
1. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo Jindři těhulína těhulínovatá :slight_smile:))))))) to je jasnačka. Myslím, že můžeš klidně testnout :grinning: :dizzy_face:
Evi e-learning dělám já pro studenty.(zaměstnance) :wink: Takže teď jdu řešit mraky hříšníků.....co zapomněli svá hesla :angry:
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak jsem ještě 2v1 a dle kontroly to tak ještě bude, už nemám do poradny chodit,ale když neporodím, tak v pondělí do porodnice a rozhodne se....
jindřiško, tak to jsi těhulíííín :slight_smile:
kdo ví, co s tou SIKI je,

zuzi jsem ráda, že ještě držíšš kluky u sebe, přece jen ještě chtějí trošku "dopéct"
Evule, mě už se nechce čekat týden a hlavně ne vyvolávačku.., už tak jsme mooc velcí, to bude...
myslím si, že by se měl dělat velký UZV ve 20tt, jsem myslela, že je to jeden z těch povinných, no mě dělala UZV moje dr kždý měsíc, jen teď mě vyšetřuje jen čípek a UZV nedělá,ale proto, že se každý týden dělá monitor, tak je jasné, že je prcek v pohodě...jinak já měla UZV furt a velký tedy na těch gen. kontrolách to jsem je
jezdila do Zlína
1. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím rudíku :slight_smile: jen si tě dobírám :wink:

aha kapříku, já mám za sebou jako student taky spoustu e-learningových kurzů :slight_smile: tak proto jsem se ptala :grinning:

no jo jindři, prsa bolí, bříško bolí a nevolnosti, tak to je jasný těhu :wink:
1. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky , volala ssousedka, malý e na světě: 4200gr, 53cm!!!! to se mám na co těšit.. :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, předávám informaci od Siki:

Matěj a Natálka se narodili 29.1. císařským řezem, všichni tři jsou ještě v porodnici. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si to myslela.
SIKI-gratuluji. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to rudíku? :wink:

sonko díky za zprávu o siki, my to čekali :slight_smile:
Siki, gratulace ohromná a doufám, že se za námi brzy podíváte :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak vám jdu psát info o siki a vy už to víte :slight_smile:

tak velká gratulace, at se mají mimísci k světu :dizzy_face:
2. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jůůů Sikki už je mamina? :confused: