• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Siki tak obrovská gratulace,hlavně že jsou všichni tři v pořádku :wink: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
MIlu a jak se mají kluci?
2. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
SIKI gratulujeme :slight_smile: :dizzy_face: dneska na vás budu mít asi víc času, tak doufám, že budete jako zařezané nebo všechny v čoudu :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr já tu budu. Akorát má přijít kolegyně,chce podepsat nějaké papíry.
2. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci super aspoň někdo :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jestli nevytuhnu :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, bré ráno, já tu taky tak nějak budu :slight_smile:
SIKI moooc velká gratulace, tak ať jste brzo doma a dětičky se mají k světu!!!
Evi myslela jsem to tak, že se mám na co těšit, my máme ty kluky +-stejně velké....
holky to se nám tu to rozrodilo, to už je žirafátek a co Irminka???? nějak asi nestíhá, to je jasnačka a ještě s dvojčaty...však ona se snad objeví s fotkama a s infoškama...já klasika, ticho poo pěšině, Rudla je spokojený...
2. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ruda: však máš ještě chvilku čas :wink:
2. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no opravdu chvilku,ale malý je už delší dobu doost veliký, tak to moc prodlužovat nechci a mít 4,5 kilové dítko... a pak kvůli tomu třeba CŘ
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
njn s tím mám své zkušenosti :grinning:
2. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já nechtěla CŘ ani náhodou, ale zase tak hrozné to nebylo a navíc má Lea mooc krásnou hlavičku :grinning:
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě a jaké??? dalo se to vydržet? no asi nic jiného nezbyde že? ale malá stojí za to, to tak letí, už má měsíc...
2. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no jak říkám, nakonec max spokojenost....když mi dr. řekla všechny proti co by Lee mohlo být kvůli té váze a normálnímu porodu, tak jsem byla za císaře ráda, píchli mi epi do zad, nic jsem necítila jen takové jemné tlaky, Leu jsem hned viděla, hladila jsem si jí, s manželem jsem hned byla, prostě super...pak jsem byla do druhého dne na JIP, ale Leu mi co tři hodiny nosili na přisátí, jizvu jsem cítila tak tři dny, pak pohoda, kojení se mi normálně rozjelo, prostě spokojenost
2. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Gucci prostě paráda parádovatá :slight_smile:
2. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jediné co, tak když jsem ležela na JIP, tak mě chytla po porodu taková depka, že jako nejsem schopna normálně otěhotnět, ani porodit, ale pak má člověk jiné starosti než myslet na blbosti a pak když jsem začla normálně kojit, tak jsem si říkala: ha, tak aspon to kojení, když už nic :grinning:
2. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
gucci :grinning: tak to bych asi brala, nemyslím si, že kdo musí rodit císařem, že je nějak neschopný či co,ale chápu, že v tu chvíli to tak ženská asi cítí..no uvidíme, jak dopadneme...díky moc, už jsem s tím otravná i smaa sobě,,bude to dlooouhý týden, já nerada čekám..ale vím, dočkám se, díky moc.. :wink:
2. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasný rudíku, čekání je blbý...ale uteče to. však víš, jak někdy týden uteče :wink: a poté, co jsme si vydrželi s otěhotněním, tak už tohle je úplná hračka :slight_smile:

ty jo gucci, tvé pocity chápu, ale člověk na to nesmí tak koukat. prostě takový je život. Máš zdravou a krásnou holčičku a to je důležité. A když se teď rodí větší děti, tak CŘ je logická varianta. moje kamarádka rodila v BE a její chlapeček měl 3,6kg a to už je tam bráno jako obří miminko a taky nakonec rodila CŘ

holky, já to včera asi zase trochu přehnala s úklidem a večer mi hrozně tvrdlo břicho, tak jsem se vystrašila. Ale byla jsem z toho rozhozená, uklízela jsem šuplíky v kuchyni. hezky jsem u toho seděla na židli, žádná velká námaha a stejně mi bříško řeklo, ať klidním hormon...ach jo :frowning2: si připadám jak chcípák...tak teď žehlím polehoučku. vždycky dvě trička, pak to na chvíli vypnu, lehnu si a zase dvě trička :slight_smile: holt to rychleji nepůjde
2. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
evule opatrně, ještě máš čas a vem si popř. magnezko...
to já jsem taky "hnízdila" a uklízela šuplíky v kuchyni před chvílí,ale taky si musím chvilku lehnout, jsem bolavá a večer jdu cvičit, tak ať to dám...u nás v porodce je momentálně tak narváno, že maminy po porodu leží na gyndě :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak vidíš rudíku, tak ať si Rudínek ještě pospinká v teplíčku a mezitím se na šestinedělí udělá volno :wink:
já vím, magnezko jsem si vzala a udělalo mi dobře, ale fakt se musím šetřit. jen si tak říkám, proč některý holky mají takovou pohodičku a ani neví, jak otěhotněly a ani že jsou těhotný...ale nestěžuju si, vím, že to tak v životě je, jen si někdy před kamarády přijdu jako trotl, pořád nikam nechodím a všichni už si myslí, že jsem blázen přecitlivělej...ale co, že? :wink:
2. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi já se uklidňuji tím, že se ještě v životě někam nachodím...... :grinning:
a to já jsem holky byla živočich. :wink: Se sousedkou vybumbat večer ve všední den 3 lahvinky vína a jít v poho spát a ráno fungovat, na akcích jako poslední do 6 do rána a hurá do práce (ikdyž už ne tak často jako za mlada:slight_smile:)))) Takže já jsem tak moc doma až už mi to začíná lézt na nervy :slight_smile: Jenže trabl je, že se mi v jedenáct už chce tak spát, takže nikde nevydržím :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahaha ale mimčo mi za to stojí!!!!!
Jo a holky víno mi normálně vůbec nechutná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sklínka. to je co?
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face: zdravim nove maminky i maminky cekatelky :grinning:
kontroluji jestli je ruda jeste cela ale vidim,ze Rudik ma jeste cas do 7.2. :dizzy_face:

Jinak rudi ja budu mit taky na 95% CR, malinke je porad KP a nevypada to,ze se jeste otoci, brisko je male a miminko ma cca 2,7kg, ale tragicky to vubec neberu, alespon bude mit hezkou hlavicku :wink: :grinning:
nejak to zvladnem ....

jeeeeeeee a ted se v brisku vlni ,asi ma hodinu lambady :grinning: :dizzy_face: :grinning:

jinak vsem drzim palecky!!!!!!!!!
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku,ty jsi byla teda pařmen. Tak to já bych nevydržela ani před těhu :grinning:
2. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi,ale u mě právě o CŘ nikdo nemluvil, jsem pro kalsiku, když to jde,ale nehci se dočkat 12 hodin bolestí a pak stejně CŘ, když už, tak rovnou...
teda víno jsem měla taky ráda ateď mi nejede..to je dobře, sem si lehla a zadřímla po tom úklidu a probudil mě pes, chce venčit a pobolívá mě spodek jako na MS, tak uvidíme, co z toho bude :wink: a pařit do rána a jít na denní jsem taky uměla,ale už ne tak často a jen s lidma z práce, ale už to není to, co dřív...nočních směn si užiju i bez vína....tak je mi spánek vzácný a teď v těhu, jsem jako medvěd
2. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ted v těhu jsem schopná prospat 12 hod. denně. Normálně mi stačilo cca max.8 hod. a pak už jsem se vzbudila a převalovala. Ale ted :wink:
2. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo rudi ono castokrat ani doktori nevedi jak porod vlastne skonci a jak dlouho bude trvat :wink:
v kazdem pripade drzim palecky at to mas co nejrychleji za sebou :wink:
2. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj žirafky, právě jsme se vrátili z kliniky, jela jsem radši na kontrolu když bolesti nepřestávali, no a rozjel se mi hyperstimulační syndrom, takže odběry a kapačka. Jen ze mně nemohli vůbec dostat krev, prostě mi netekla. Takže až na třetí pokus to klaplo, jsem rozpíchaná a zítra kapačka znova. Hrozí mi i nemocnice, ale snad to nebude potřeba. Musím pít 5-6 litrů a jíst stravu bohatou na bílkoviny. Hold si to tentokrát užiju se vším :frowning2:
2. únor 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindří to je teda nepříjemný,ale na druhou stranu dobrá zpráva,to znamená,že se zřejmě embryjka zahryzla. :wink: Tak snad to zažehnají zavčas a nebudeš muset do nemocnice.Odpočívej a šetři se
2. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Mudr. říkal že zatím nepozná zda jsem těhu, ale všechny léky co mám jsou pro mimi neškodné. Mám nafouklé břicho a na levé straně bouli. No ještě, že už mám těhu kalhoty, alespoň si nemačkám pupíka :wink:
2. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem rodila CŘ, Vašek ležel napříč, tak o normálním porodu nechtěli ani slyšet. Ten večer jsem byla ještě pod drogama:slight_smile:)), tak mi bylo fajn. Ale druhý den jsem měla strašné deprese, všechno mě bolelo a připadal jsem si úplně k ničemu, že ani děti donosit neumím a tak. a když jsem byla u inkubátoru tak jsem ani nic necítila. Strašný, připadali mi hrozně cizí, chtěla jsem zpátky svoje krásné velké bříško i se všema bolístkama a kopancema. A záviděla jsem holkám po normálním porodu, které pluly na růžovém obláčku endorfinů:slight_smile:)). Ale další den už bylo líp. Jen to mlíko nechtělo téct. To začlo až pátý den, vypadalo to úplně beznadějně a teď plně kojím!!!
2. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek