• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
To jo jindři,těhugatě jsou pohodlné,já teda pořád nosím normální,ale už tu jedny od kámošky mám,jensi je musím založit. Ale u nás v car říkají,že když se ti po ET rozjede ohss tak je to téměř jistota otěhotnění. :wink: Tak to bude určitě i tvůj případ.
2. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Jindři tak to je jasnačka. To je tím, jak ti stoupá HCG :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Ne teda že bych ti to přála........ :grinning: :dizzy_face: Ale je to na dobré cestě. Hodně bumbej. Mě teda pomáhaly ty ionťáky, ale to jsem tu už kdysi psala.
A na tu krev bacha!!!!!!! abys neměla nějaké ty mutace. Řeď co můžeš!

Holky pařmenka to já jsem odjakživa. Mám to po mamince :slight_smile:
Ale všeho s mírou. Zase si mne nepředstavujte každý den na plech a pak do práce :grinning: :grinning: :grinning:
Ale když se akcička povedla nebylo kam spěchat a já se nikdy neopíjela do němoty. Spíš jsem si udržovala takovou upovídanou a veselou hladinku. :slight_smile: Byla jsem pak k nezastavení a dokázala povídat celé hodiny i sama se sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (to přeháním :dizzy_face: )
2. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, mě je to jasné, jsi těhule jak vyšitá, je to skoro jasný důkaz, mě teda OHSS zastihl týden po transferu a už mi udělali HCG a bylo přes 70...klidně ti to mohli nabrat, ať se ti líp léčí :slight_smile: ,ale vež, že je to veeelmi častý příznak těhu...
teda yori, zážitek a začátek nic moc,ale nakonec happa end!!! a to jsi skvělá, že dvojčátka zvládáš kojit, to malokdo...
klučíci jsou nááádhernííí
2. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla bych moc ráda, ale píchám pregnyl, tak za to může tak trochu i on :unamused: ne?
2. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenene může za to těhu, když je vysoké HCG brání vstřebávání té tekutiny a ona se v tobě hromadí a způsobuje OHSS nebo tak nějak, to je fuk, na principu nesejde, jsi prostě těhulka, to mi nikdo nevymluví... kdy testuješ nebo jdeš na kontrolu? jojo píííííít a jogurty a maso...
kači, tak hlavně, že sis stačila sama sobě :grinning: tak to můžeš i teď doma,ale bez hladinky..no tchýňka mi udělala domácí vaječák teda bez rumu a bez vajec, vlastně je to asi jen salko ředěné mlékem a už mám čtvrt láhve v čoudu...no bodejď by se malému u mě nelíbilo že,...
2. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vaječák bez vajíček a bez rumu taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To já si o vánocích dala panáka normálního. Ale tedy naředěného kolou. (užjsem chtěla napsat krví, jak jsem z toho zblblá) :grinning:
Mě tak napadlo když už nás Helenko (hoblinko) potajmu sleduješ :dizzy_face: můžeš mé dýchánky potvrdit, že? :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zde, totálně vyšťavená, 2,5hodiny jsem lítala od čerta k ďáblu a 3x mě hnali na stejnej úřad. Výsledkem je, že nedostanu žádnou mateřskou, nemám na ni nárok a po narození dětí budu dostávat ty dávky ato automaticky 4roky. Až se narodí děti, tak musím ještě na soud zažádat o svěření dětí do péče a 150jiných věcí, lterým ted moc nechápu a raději se s nima budu zabírat až potom.
2. únor 2010 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy????? jsem asi mimo mísu :confounded:
2. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: no jo, to muzu :slight_smile: Vzdy vesela, ale vzdy s gracii :wink:
2. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-já taky, ale tím, že jsem podnikala a pak byla na UP, tak je to prostě tak, nic s tím nenadělám. :frowning2:
2. únor 2010 v 17:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzko, to je teda maazec a jak je to, když jsou dvě děti, tak je rodičkovská a mateřská dvojnásobná? a to teda budeš brát jen tu nejnižší...to je mazec a manža bude doplácet alimenty nebo jak..teda mááš to moooc složité...tak držím palce na pevné nervy
kapříku teda vaječák s kolou..blééé
2. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz, prý jsou nějaky antikoncepční náplasti na 3měsíce, nebo injekce, ale může se to když se kojí? Když tak bych šla zase do DANY. Máte někdo zkušenosti?
Ruda, každej z těch otců bude vlastně platit alimenty na své dvě děti. :unamused: A Příspěvky jsou jako na jedno i když mám dvojčata, je to bordel- :confounded:
2. únor 2010 ve 20:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ýýý vogo to nemyslíš vvážně??? jestli tomu teda dobře rozumím, tak ty máš dvě děti s jedným taťkou a ten platí alimenty a dvojčátka čekáš s druhým tátou/a nejste spolu???/ a ten by měl platit na dvojčátka a STÁT ti dá jen příspěvek jakoby na jedno dítě??? ty budeš bez mateřské a pak rodičovskou budeš mít jako jen něco málo přes 3 tisíce??? z toho je mi úplně zle, tak jen doufám, že to blbě chápu... a pak snad vydyndáš peníze nějak na příspěvccích a sociálkách a když nebudeš brát mateřskou, tak co budeš brát ten první půlrok?? teda jen jestli nejsem vlezlá, jen mě teda fakt zajíma ta podpora státu v mateřství..., aby přispěli na IVF to ne...pokud je to moc osobní, tak prostě neodpovídej ju?...ale je to mazec...
2. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jsem to blbě napsala, ten co s ním mám starší děti a jsem s ním rozvedená platí na ty své děti alimenty a ten druhý s kterým čekám dvojčata, tak ten se mnou nežije(nebydlí), bydlí vedle v ulici, ale občas tdy přespí, ale pro úřady to znamená, že si musím vyřídit soudně aby mi platil alimenty, jelikož v opačném případě by ho započítali do společné domácnosti a tím pádem bych nedostala ani korunu. No a na dvojčata je příspěvek stejný, jako na jedno dítě. Liší se jen porodné to je dvojnásobné, jinak nic. No snad to pochopíš, já to zase nějak blbě napsala, ale když tak zkus mrknout na Kuřádka březňátka 2010, tam o tom je dnes hodně napsáno.
2. únor 2010 ve 21:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, e chápu...nepodceňuj :wink: , v každém případě je to teda mazec a mooc si peněz neužiješ...tak jako každá mamina,ale dvojité výdaje....to ano...a díky za vysvětleníčko...a dobrou noc...
2. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-hlavně ať jsou děti OK, peníze nejsou všechno. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to je teda mazec, ale máš pravdu, peníze nejsou vše, ale když jich moc chybí, tak je to taky na pytel! těš se na prcky a uvidíš, ono to vždycky nějak dopadne :slight_smile:

jak je dnes rudíku? co ty ms bolesti včera?

jindři hyperstimulák je záruka dobrého konce, takže :slight_smile: I když to musí být hrozné, je mi tě líto. Hodně pij a snaž se nestresovat a uvidíš, bobísek/sci budou hezky u maminky zavrtaný. A šetři se!

co plánuješ na dnešek ty luci? já jedu s kolegyní na oběd, ona končí, tak se s ní chci rozloučit...

a kapříku, už něco cítíš? a kdy se mi vyfotíš v tom pracovním? a kde jsi vůbec ten těhu pás koupila? taky o něm přemýšlím....já dám fotky v pátek až po utz :slight_smile:

já měla dneska pekelnou noc, v půl čtvrtý (jako každý den) mě vzbudil prcek, tak jsem šla na záchod a že jako budem spát dál, jenže on/ona tak kopal/a do jednoho místa, že to až poprvé bylo nepříjemné :wink: no a měla jsem tak strašnej hlad, že jsem si šla namazat chleba. no a pak jsem teda usnula a probudila se až teď. no a zdál se mi můj klasický sen, narodí se mi miminko a já na něj nic nemám - oblečení, postýlku, atd...dnes jsem vyjímečně měla kočárek! ale jinak ani prd! :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočandy,teda vy jste toho včera nakecali. :grinning: Já byla včera kupovat s manželem kalhoty na lyže,zítra pojede s kámošema. To vám bylo teda,na velký chlapy :grinning: nic nemají. Ale koupili jsme a vedle jsem si koupila něco na prdolku.
Holky jakou nakupujete nejmenší velikost? Já si koupila 56,asi to bude větší,ale ta 50 mě připadala opravdu už pidi. Mám asi špatnou představivost,ono to vypadá tak maličký. Záleží,jakýho budeme mít cvalíka. Ale asi toho moc nakupovat a přikoupím pak,co budu potřebovat individuálně. Nebo jak to máte vy?

Zuzy to vyřizování ti nezávidím,ale bohužel to tak je. :frowning2:
I když máš dvojčátka dostáváš jednu mateřškou a jeden rodičovský přístpěvek. A ty nebudeš mít mateřskou proč?Měnila jsi místo,nebo jsi byla na pracáku?
Ségra to zažila taky. Před tím než otěhotněla,měnila zaměstnání,byla v novém asi necelé dva měsíce a otěhotněla,musela zůstat doma. Upozornuji,že nebyla ani jeden den na pracáku. A když žádala o mateřskou,řekli jí,že nemá nárok,že nesplnila nějakou ochrannou lhůtu a byla ve zkušební době. Tím pádem do porodu byla na nemocenské a po porodu dosla hned těch 7600,-
3. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já dneska jen tak trošku poklidím,možná přijde ta kolegyně,co měla přijít včera. A možná se po poradně staví ségra s malou.
Ale něco na mě chystá manžel. Včera mi řekl,at si nic nechystám a dá mi vědět,kdy se mám přichystat. Nechtěl mi říct,co se bude dít. Tak jsem faakt zvědavá,na to překvápko.
Teda Evi ty jsi měla noc,ale musíme si zvykat,vid.Já teda v noci pak nemohla usnout. Manža pouštěl v posteli 112 a já pak z toho měla stres a strach,že bych nešla ani na záchod. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :slight_smile: dneska se teda zopakuju :grinning: Přeju ti vše nejlepší k narozkám, hlavně, ať jste zdraví :slight_smile:
A večer to bude určo hezký překvápko, pak nám musíš napsat. :slight_smile:
luci a můj muž nakoupil něco v těch slevách, co byly po vánocích a převážně to byla vel. 62. těch bodíček v 56 koupil jen pár a jinak v té velikosti nic nemáme...tak jsem si řekla, že uvidíme. něco mi ještě slíbila kamarádka a jinak myslím, že i když třeba dítko nebude cvalík, tak se vejde do většího spíš než do menšího... :wink: A kamarádky říkaly, že z té 56 děti vyrostou za 14 dní... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi určitě vám pak písnu,co manža vymyslel. Já ještě tak moc nenakupuju. Ségra říkala,že mi taky něco půjčí po malé. A pár věcí těch malých velikostí mám od kámošky po dvojčátkách.Tak kdyžtak něco dokoupíme podle potřeby.
3. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy:

já vás ted hlavně jenom čtu, protože,když chci něco napsat, tak se "vendelíni" probudí. Když spinkají, tak něco uklohním nebo uklidím, takže moc času není.
Jinak jsou chlapečci hodní-klepy,klep, spinkají v noci i 6 hodin v kuse, takže se i vyspím. Přes den je to trošku horší, ale to se dá zvládnou, odpoledne chodíme na procházky a v kočárku spinkají jak beliny...........a už slyším z postýlky řev, asi brunda nebo kdo?...jo,jo, byl to Bruno, vypadl mu dudlíček :wink:

Ohledně těch malých věciček: dvojčátka bývají většinou menší, ale musím vám napsat, že spustu velikostí 56 je nám už malých a to mají kluci 52 cm, takže dávám bodýčka i 62, takže raději větší, mimísci rostou moooc rychle :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to já tvrdím taky, hlavně to zdraví a ostatní už přijde...
Evi je mi opět báječně, nic se neděje, nic se nechystá..ani cvičení nepomohlo, zkussím dnes vysavač a hadr :grinning: o víkendu se prý v naší malé porodnici narodilo 17 dětí, takže mazec, snad už mají všichni odroděno a my s Rudíčkem budeme mít klid
Evi to jsou sny co? to mám celé těhu, dnes jsem zase měla, že dr. odd nás z práce vyšetřoval těhotnou kolegyni a říká jí, to je jasné, to dítě má 50 pulsů, takže je v postatě mrtvé...tk takové jobovky mám zase já a v druhém ssnu mi příbuzná nadávala, že sjem neschopná, že vůbec neuklízím a nic nedělám a hraju si na chudinku...tak ale jinak jsem se vyspala do růžova ..a to kopání, prostě mělo hlad, tak jak ti to má jinak řícct :grinning:
Luci 50tku sskoro žádnou jen jeden kompletek do nemocnice a je mi jasné, že ho asi neoblečeme :grinning: tak jsem sbalila raději i něěco většího... pak mám 56, 62, dost mám p ségře a od kámošky za dvacku kus a pak se uvidí, teĎ není problém kdykoliv cokoliv dokoupit třeba v tescu i v sobotu o půlnoci.. :wink: ale taky stresuju, že mám něčeho zbytečně moc a nebuddu to potřebovat a zase, že mi něco chybí..to je normálka, pak jsem tu kapitolu uzavřela a uvidím až aktuálně,...
tak Lucíku VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!!kolik ti je?vodnářko?
to máš dobrého manžu, že kupuje pidi věcičky, to můj si pořád plete bodýčko a dupačky..nechává to na mě a financuje. :wink:
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy tak ty to dobře zvládáš. :wink: Jsi šikula. Dík za radu s těma oblečkama.
3. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmínku, moc tě zdravím :slight_smile: to je fajn, že jsi na chvilku za námi přišla..a že se vám daří dobře a kluci jsou hodní:slight_smile: zase se ozvi.
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé luci: vše nejlepší k 18.-tým narozeninám.... :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíčku,je mi dneska 28. Bleee. A moc děkuji za přáníčko.
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vás děvčata také mc zdravím a ted si jdu teprve vyčistit zuby, protože mně jaksi dnes trvalo poklidit tu moji havět :wink:
3. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy víš jak je to dobrý vaječák s kolou? Vypadá to teda blbě, to jo, ale jinak ňamina. :dizzy_face:
Naučila mě to pít má spolubydlící v lázních. V lázních Františkových :grinning: kdy jsem zobala antikoncepci a nechápala proč tam ty ženský jezdí :pensive: To jsem byla tydýt :angry: :dizzy_face:
Zuzy taky mám takhle kamarádku a museli to udělat soudně.
Evi asi necítím. :confounded: Předevčírem když jsem na něj chudáka lehla, tak jsem cítila jako by mi někdo pěstičkou přejel po stěně břicha zevnitř, ale od té doby nic. Jen mě občas někde píchne a popotáhne jak se napíná ta děloha. A včera mě komplet bolel celý spodek. Jak kdyby se ve mě nafukoval balon. Bylo to nepříjemné, takže jsem si šla hned po práci doma lehnout.
Takže jsem na prcka teda zvědavá.
Fotky mám nafocený a připravený. Ale nestažený :grinning: Už jen zbývá dát je do alba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......ale když si vzpomenu jak dlouho jsme je dolovali z tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mám ještě mraky času :grinning: :grinning: :grinning: hahaha
3. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku ty sny jsou pekelný, co? :slight_smile: ale já měla živé i před tím, ale né tolik, teď je to mazec. ale ty mě vždy uklidníš, že je máš taky :slight_smile: no jo, já udělala manžílkovi instruktáž, co je bodíčko a co dupačky a myslím, že už to zvládá :grinning: a dokonce i když tu byli v sobotu kamarádi, tak hned prohlížel, kolik vrstev má jejich malej na sobě a jaký...tak mu to kámoška všechno ukázala :slight_smile: a navíc měl hroznou radost, že třeba koupil 7 bodíček za 200kč :grinning: . v tomhle je fakt fajn. vím, že kdybych náhodou musela ležet, tak on všechno donakoupí a zařídí. ale asi proto, chci mít spustu věcí předvybranou, aby s tím pak nebylo žádný trápení... :wink: já se narodila předčasně a mamka mi proto pořád říká, ať jsem připravená radši dřív, že člověk nikdy neví...a mamka měla bezproblémové těhotenství se mnou a stejně... :slight_smile:

holky, já už se toho pátečního utz nemůžu dočkat :grinning:
3. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek