• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irminko!!!!ahojky bambule, to jsem ráda, že jssi v pořádku moooc na tebee myslím, jak zvláddáte ty princezna mezi chlapákama....tak vidím, že skvěle....to je dobře, tak ť jste hlavně zdraví a taky to počasí by se mělo zlepšit pro kočárkování a jak budeš moct, určitě zase písni a taky chceme nové fotečky klučíků...hele Bořek je v rodným listě jako bořek nebo Bořivoj??? jen tak mě to napadlo...měj se a optrujte se
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi :grinning:

kapr, tak to je ono, pěstičkou přes bříško, takové pohlazení...no tak vidíš, teď už jich bude čím dál víc :slight_smile:
s fotkama máš pravdu :grinning: takže proto tě vždycky tak trápím, protože vím, že nemám co kecat :grinning: :grinning: :grinning: ale v pátek dám, po utz :wink: a celý spodek mě taky pobolívá, různé tlaky a tak, cítím, jak se mi třeba napíná kůže nahoře na břichu, pod prsama a je to nepříjemný, ale říkám si, že si prcek musí udělat místo :slight_smile:

a jinak holky já už teď žeru, jak nezavřená, co dvě hodiny, jinak je mi fakt zle :sweat_smile: to je peklo :grinning: vím, že bych se měla krotit, aby mimo nemělo 5kg, ale když je mi pak zle...těžký dilema :sweat_smile: a můj dr. mi říkal, že teď v druhým trimestru to břicho holt pojede nahoru, jak blázen, takže budu muset víc vyživovat :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudy: normálně Bořek, svátek má 12.7. a Bruno 12.6., takže asi tak :wink:

Evak: to je dobře, že papkáš pravidelně, myslím, že ani moc nepřibereš, tělo se nastartuje na rychlé spalování. Teda u mě to tak vcelku bylo...když jsem byla v práci, tak jsem jedla sem tam a byla jsem jak hruda a když jsem otěhotněla, tak mně bývalo špatně, když jsem neměla papku, tak jsem začala žvanec přijímat co 2-3 hodky a přibrala jsem cca 16 kg a to si myslím, že při dvojkách není taková hrůza, ted už mám 18 kg dole a to opět žeru furt a furt

Fotečky přidám, musím to stáhnout z fotáku
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No Evi nevím, protože od té doby nic. Asi jsem tlustá :cry: :cry: :cry: :grinning: a třeba jsem už spala a zdálo se mi to.
jinak pás jsem si objednala tady http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/shop/tehotenske-pasy
bílý s kamínkovýma nožičkama a černý se spícím miminkem. A pak tričko s dlouhým rukávem s otazníčkem. Mrzí mě, že si nemůžu nakombinovat tvar triček a obrázek :unamused: nemám ráda trička ke krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za uklidněnou irmínku :wink: to je teda mazec, že už máš dole 18kg, teď musíš hodně jíst, když krmíš dva hladovce!!! :slight_smile: a pomáhá tchýňka alespoň s vařením nebo tak? :wink:

kapříku, prdy tlustá, někdo to holt cítí později, ale tamto bylo určo ono. :wink: třeba je váš mimísek prdeček malinkej :slight_smile: na tu originální těhu modu jsem taky koukala a říkala si, že to tam objednám, je to celkem dobrá cena, že?..no jo, to kombinování by bylo lepší, ale asi prodávají jen to, co mají na skladě... :unamused:
3. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jak malinkej?????? :angry: :grinning: je přesně takovej jakej má bejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
No jestli to bylo ono, tak pak je mi divný, že od té doby nic. Ale možná jo, protože to fakt bylo když jsem na něj na chudáka lehla.
Irmi zdravím :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jo, je takovej jakej má být, ale je malinkej ještě... :slight_smile: já měla první takovýhle pocit cca 10 dní před tím než to začalo naplno... :grinning:
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Opravdu? No uvidíme teda.....příští týden se na něj podíváme, tak doufám, že je vše v naprostém pořádku. :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kapříku taktéž zdravím :wink:

Evak: jo,jo, tchýnka funguje na 100%, ale to myslím vážně a i manža přebaluje, krmí o 106 :slight_smile: . Krmím svým mlíčkem jen Bořka , protože Brunda přijel z Brna už s flaškou a když jsem mu dávala prsíčko, tak se na mě díval, jesli nejsem snad praštěná či co... :sweat_smile: A Boříkovi na noc také už dávám nutrilon, protože řval hlady,,ted když chlapečky nakrmím kolem deváté, tak fakt spinkají do půl třetí až půl čtvrté.....Nebudu trápit kluky ani sebe stresem, u jednoho bych se snažila co nejvíc kojit, ale při dvojčátkách to fakt nejde..jednoho přebalím, přesleču, nakrmím..ted se mně poblinká, tak znova, v tom už řve druhý, takže pořád v jednom kole....ale já si nestěžuji, to vůbec ne :wink:
3. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
teda Irmy, já mám nahoře 14-15kg a to si myslím, bůh ví jak jsem nepřibrala :grinning: a Rudla je jeden... a ty už máš teda -2kg?? ono to je zápřah a jde to dolů pěkně samo, myslím, že omezovat se nemá smysl Evule, já jedla taky co dvě hodiny, jinak mi bylo zle a to jsem nejedla přímo ukázkově a zdravě, miluju sladké a raky občas smažené a tatrku... jen jsem nejedla, co by se nemělo, Nivu a plísňáky a syrové a paštiky...jiank všechno...
aha Irmy, já nevěděla, že Bořek je v kalendru, to mají kluci hezky po měsíci...
Kači nene, já měla pocit, že mám jasné pohyby/ a byly to pohyby/ a pak třeba i dva dny jsem necítila nic... to jsou ty začátky a pak to bude víc a víc a častěji a pak si najde svůj biorytmus, mě se ozývá často ve "svou " hodinu +-...
je to krásný kolotoč a počkej až se rozutečou za rok každý jiným směrem... ale pak se ti to vrátí a skvělé, když rodina funguje, to je potřeba s jedným a se dvouma dvakrát tak...
3. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
rudy: jenže já jsem baculka a ty tak nepřibírají. Když jsem byla těhule s Ríšou, tak má výchozí váha byla 57 a rodila jsem s 74 kg a ted jsem tak začínala, tak si to umíš barvitě představit...... :angry:
3. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám výchozí 58 a teď 72 to je podobné :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak 36tt v albíčku. :sunglasses:
3. únor 2010 ve 14:30  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nevím, každopádně pohyby nepohyby už druhý den se mi zřejmě pekelně roztahuje děloha. Je mi to nepříjemné. Mám pocit jako když mi roste v břiše balon. Už mne bolí i kyčle a třísla..... :frowning2: auau :cry: (no bolí, nebolí to samo přeháním)
3. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapr vydrž, to přejde, to jsou ty začátky zvětšování.
3. únor 2010 ve 14:40  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky sháním nějaky povlečení s mantinelem tak do 500,- Ebutik a mamitati už jsem zhlídla, nemáte někdo nějakej ještě odkaz?
3. únor 2010 ve 14:43  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo Zuzy, začínám být ufňukánek ufňukanej. Nějak jsem si zvykla že mě nic nebolí :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Nejseš ufňukánek, neboj, jen je to něco jiného, než na co jsi byla doteď zvyklá a každej to prožívá jinak. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 14:49  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy koukni na www.babymarket.cz tam mají hezké povlečení a zatim nejlevnější. S mantinelem stojí 499,-
3. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj žirafky, tak další kapačka za mnou a zítřejší přede mnou. Ale dle UTZ už vaječníky nerostou, tak je to na dobré cestě. Ale v pátek mám prý další vyšetření, tak jsem zvědavá, nějak jsem Mudra nepobrala :unamused: Ale dobrá zpráva je, že nemusím do špitálu, tak radši dojíždíme na kliniku :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři,to jsem ráda,že kapačky zabrali a už bude jenom lépe.
3. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři a ještě si pícháš ten Pregnyl?
3. únor 2010 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dneska byla poslední
3. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
a proč si je ještě pícháš?
3. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dostala od ségry k narozkám krásný věcičky na mimi. Dupajdy s tričkem,tepláčky a spací pytel.
:slight_smile:
3. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci šikovná :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
lucinku, nádhera :wink: tak vyfoť, ať vidíme...
já si koupila ve městě noční košilky dvě pro těhule a zároveň na kojení a ještě jednu takovou mikinku pro sebe. a pro prcka ty capáčky - byly troje za 100kč, ale ty věci pro maminku byly trošku dražší, přestože byly ve slevě :wink:

irmi, to je fajn, že všichni fungujou...

kapříku, já si právě taky přijdu jako fňukna, ale ono to prostě tak je, jsou to naprosto nezvyklé bolesti :slight_smile: a my je rády vydržíme jen nás to asi občas překvapí... :wink: a s těmi pohyby je to přesně, jak píše ruda. Já nejdřív jednou, pak cca 10 dní nic, pak občas jsem měla pocit, že to je ono a teď přesně ve stejné hodiny to cítím...třeba takhle navečer až do večera to jedeme relaci:slight_smile: a ve 4h ráno taky :grinning:

rudíku, paštiky se nesmí? já teda asi 3x měla...tak to už radši nebudu jíst.
3. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo zuzi, krásný bříško :wink:
3. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
hodila jsem chlapečky do albíčka
:wink:
3. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jsou překrásní irmi :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek