• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
zuzíku to je krásné bříííško ani moc nevypadá na dvojičky...
kači nejsi fňukna a nebo jsme každá jsme tím vším zaskočené já stonu a funím furt, připadám si taky nemožně,ale ono to fakt bolí hlavně ty třísla
zuzi já brala v e-butiku...tak už to nesleduju, všechno mám...
jindřiško, hlavně, že nemusíš do špitálu a asi zatím ani na odsátí, ale i to jde vydržet... hlavní je HCG :slight_smile:
luci to jsou krásné dárky taky teď prostě koukám po dětských věcech a co bych malému... na sebe docela kašlu... no ale na obočí jsem si zašla, aby se nelekl...,ale myslela jsem si, že mi střih vlasů ydrží hezký do porodu a nic moc, už si s tím nevím rady,ale teď už nikam nepoletím, už bych to asi ani nestihla s objednáním..to je jedno..
evule tak pěkně už rozšiřuješ zásoby, to je správné, lepší postupně, já si to odškrtávala se seznamu, měla jsem u toho +- ceny, co jsem našla na netu a když jsem pak koupila levněji měla jsem mooc velkou radost
Irmy maličcí trpaslíčci...jsou kouzelní sladcí no nádherníííí..
3. únor 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy prcci jsou krásní.

Holky ůlepší nakupovat postupně. Ještě určitě i něco dostaneme. Ještě mi bude přát švagrová k narozeninám. A na www.laclik.cz mají super věci za pár kaček. ted si to tu zase prohlížím,jsem z těch věciček unešená.

Tak manža mě povozil po ždáře a napínal,kam zabočí a kam vůbec jedeme. Pak zabočil do romské čtvrti,tak jsem si říkala,co to jako má být,zaparkovat a chcípl auto. Začal se smát a zase odjel pryč. Nakonec zaparkoval před solnou jeskyní,tak jsme měli celou jeskyni pro sebe.Zaplatil mi i permanentku. Tak budu chodit sama,,nebo i s ním. Jsme v r odině alergici a máme eksém a může se tam i s miminkama. Tak se těším na další návštěvu.
A pak jsme ještě zajeli na večeři.
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci téééda toje hodný manža s prima nápadem :wink:
3. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo lucinku, tak to bylo krásné překvapení :slight_smile: určo jste si to krásně užili. já taky chodím do solničky s kamarádkou, co má ročního prcka, tak jsme tam vždy tři :grinning: a co sis dala k jídlu?

jak je rudíku? :wink:
3. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi nic nic nic stále klídek, pohoda...asi čekáme na neděli nebo až na to pondělí...nebo...na jaro nebo už nevím na co čekáme...
4. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-to je krása, ty máš nápaditého muže. :wink:
Rudi-nic si z toho nedělej, já taky nevím na co se čeká a už věřím i tomu, že ještě v květnu budu mít břicho. Doktoři tipovali prosinec a stále nic, všichni kolem mě rodí s dvojčaty i s jedním a já jen čekám. :frowning2:
4. únor 2010 v 09:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,jo holky,manža z toho má vždycky prču,že mě napíná a prý jsem jak malý dítě,když vůbec netuším.
Evi na jídlo jsem já měla Špíz ze tří druhů masa na grilu,grilované zelene lusky,kukuřici a selské brambory (brambory v alobalu,rozkrojené a polité česnekovým dresinkem) bylo to mco dobrý. Manža měl kuřecí stejk s hezmelínem a brusinkovou omáčkou.
Já jsem si dneska přispala.Manža vstával ve 4 a odjížděl na ty sjezdovky.Tak snad dojede v pořádku a bude ho to bavit.
4. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, zuzi, :grinning: asi čekáte na ten správný okamžik :dizzy_face:

je luci, tak to zní výborně to papání. a manžel jel jen na jeden den nebo tam bude déle? já už taky letos jenom hlídám dům, neb manžílek jezdí na lyže sám :slight_smile:

holky, já zas tak blbě spala, kyčle bolí a nevím, jak se v té posteli složit :grinning: a bude hůř, já vím :dizzy_face:
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi manža jel jen na jeden den,podle toho,jak ho to bude bavit,tak možná pojede i na déle. Nebyl na jsezdovkách skoro deset let. A já na nich stála jednou. A ted nemůžu. Však až si to užije sám,jel s kamarádama.
Já dneska měla teda takový děsný sny. Ale musím zaklepat,že mě teda vůbec nic nebolí,já o tom bříšku vůbec nevím.Tak mi je to uplně trapný,když taky píšete ,jak vás bolí bříška.
4. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda taky bych si dala sjezdovku...dlouho jsem nebyla...manža nelyžuje a tady kolem moc kopců není taky hlídám dům, venku mlha
myslím, že čas už je,ale Zuzi, teda ty se fakt držíš dlouho na to, jak to vypadalo v průběhu těěhu....
Luci krásně jste si to užili, takovou papinu bych brala...
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, příští rok asi taky moc nezalyžujem, ale pak už jo, a možná i s prckama :wink:

tady je taky hnusně holky, ale já půjdu žehlit, minule jsem to dělala tak pomalinku, že mi tam ještě něco zbylo...a večer bych měla jít na masáž, tak snad se dostanu :wink: a zítra ráno na to utz, já už se těším :slight_smile:

luci, ale mě ze začátku taky nebolelo, tak nějak to přišlo najednou někdy začátkem ledna a od té doby se mi všechno napíná a bolí :slight_smile: ale vím, že to tak musí být :wink:
4. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUciiiiiii-ty mi děláš chutě, mňam-já bych chtěla to co měl manža s tím hermelínem. :slight_smile:
:slight_smile: :slight_smile: Holky svitla mi naděje, zkusila jsem zavolat do Šternberka a oni mi řekli ať v pondělí nejdu už do Olomouce, ale k nim do poradny a že při takovém postavení dvojčat, jako mám já automaticky rodí císařem. Holky, já jsem tak šťastná, tak jen ať se neotočí. Kdyby se to povedlo, to by mi zase spadl jeden kámen ze srdce. Tak držte pěsti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tak to ti dopadlo dobře,aspon nemusíš mít stres. Uvidíš,co ti řeknou v tom Šternberku.
Já bych si to s hermelínem a brusinkamadala taky,ale bohužel ten hermelín nemůžu.
4. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem včera v té jeskyni objevila mýdlové ořechy-praní,umývání,do myčky. Je to ekologické,tak přemýšlím,jestli to nevyzkouším.
Evi nezkoušela jsi je někdy,když jsi přez ty ekologické prostředky.Dá se z nich udělat odvar a používat i na podlahu,okna,prostě na všechno.Říkala jsem si,že bych zkusila menší balení,jaký to bude.
4. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ten mýdlový ořech jsem si chtěla koupit, jako strom na zahradu měli to u Starkla, ale nějak z toho potom sešlo.
4. únor 2010 v 11:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, nezkoušela, ale slyšela jsem, že to je fajn. taky bych to chtěla ozkoušet. tak to prubni a dej vědět, zda to zabírá :slight_smile:

zuzi, tak to je dobrá zpráva :slight_smile:

kde je zase kapřík???? :wink:
4. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy docela mě to zajímá,paní mi to doporučovala,jak jinak :wink: Ale zkusila bych v tom vyprat ty dětské věci. JE to pro lidi s alergiemi a ekzémy. Krabička na 25 praní stojí 100,-,tak na zkoušku to asi koupím. Aviváž se používat nemusí,jen když je tvrdá voda,tak doporučují přidat sodu. A na ovonění stačí pokapat sáček s ořechy aromaolejem.
Člověk fakt dneska používá spoustu chemikálií,doma desítky přípravků na úklid....
Je tam psáno,že to jsou slupky z mýdlových ořechů,jádro nemá mycí účinky. A 5 ořechů stačí až na 5 praček prádla,záleží na teplotě.
4. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi asi až pojedu,tak to prubnu. Barevné prádlo peru na krátký program a není moc špinavé. Nevím teda jak by to vypralo hodně špinavé třeba bílé ponožky,ale ty se dají předem namydlit. A na to naše prádlo by to mohlo stačit.
Potřebovala bych na tu jeskyni přemluvit manžu,aby chodil pravidelně,má lupenku a my v rodině ekzém. A mělo by to pomoci. Ale on je s tím časem na to horší.
4. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to zní dobře luci, tak to zkus, ať víme. jen nevím, kde to koupit, ale mrknu na net...
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi našla jsem to na netu,mají to o trošku levnější a mohli by to mít v prodejnách jako jsou zdravěnky a tak. Nejdřív vyzkouším to malé balení a pak mají 1kg a to už vydrží déle.
4. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
.......já měla dnes meetingy :wink: Takže jsem až teď na příjmu :grinning:
Jsem holky napnutá čekala s čím se vytasí firkon na rok 2010 a on se vytasil s pěknou retro obludou. :wink: :confounded:
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku a ty neppojedeš na veltrh? Beztak jo. Já jsem nějak ten kočárek přestala hrotit,že uvidíme,co nám tam nabídnou. :wink:
4. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že v neděli dávají Sedm let v Tibetu.
4. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-tak to miluji ten film
4. únor 2010 ve 12:28  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že půjdu na veletrh, a kočáry taky nehrotím. Jen jsem byla zvědavá :slight_smile: čekala jsem nové barvy, nebo nějaké úpravy........třeba X lander 2010 má fakt pěkné nové barvy. Kdyby mi upravili rukojeď vážně bych o něm uvažovala. :grinning:
4. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já ho už taky dlouho neviděla,tak snad ho uvidím.Protože ho dávají v blbou dobá, nějak o půl třetí odpoledne.
4. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku musím říct,že xlander jsem měla už docela okoukaný,ale ten nový je fakt pěnkný.Takže firkon zklamal.
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jo, Luci :wink: Mě se taky moc líbí. Škoda že se mi blbě vozí :angry: opravdu mě to začíná mrzet. Ale třeba se na veletrhu zeptám a byla by nějaká možnost úpravy....... klidně bych si za to i připlatila.
4. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že by ti mohli vyjít vstříc. U některých firem jsou prý hodně ochotní. :wink:
4. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek