• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
zeptám se, za to nic nedám :wink:
4. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciku díky mrknu na to u nás ve zdravé výživě... :wink:

dneska jsem tak pekelně unavená holky... :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky strom , co má ořechy a v těch slupkách se pere?? to teda slyším fakt poprvé, zní to zajímavě :slight_smile:
jinak já snědla mísu mrkvového salátu, prý je po tom dobré mlíčko a stejně mám chuť na něco moooc sladkého...a pak bych si zašla někam na večeři, musím to navrhnout...,ale manža se se mnou bojí chodit, asi že mi rupne voda :grinning:
4. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku, ty slupky se koupí už sušené,tady mají přesně stejné,jako na těch sránkách. Pak vám řeknu. A chci to zkusit i na podlahu. Prý ten výtažek dávají i do myčky a když tím umeješ okna u auto,nebo normální,tak se prý nemlží.
Uvidíme,za zkoušku to stojí. A neničí to přírodu.
Asi vezmu auto a objedu si obchody.Nějak se dneska nudím.
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky, tak dnešní kontrola nic moc, pravý vaječník se zvětšil, mám ho 8cm :frowning2: ani Mudr. se moc netvářil. Jo a proč beru ten pregnyl fakt netuším, ale Mudr ví co dělá, se ho zítra zeptám. No jinak jak se mi to všechno zvětšilo, tak mi to bezva tlačí na močák, tak pořád běhám čůrat. Ale bolesti už jsou snesitelnější nebo jsem si už zvykla :grinning: Jo ale prsa mi asi upadnou :slight_smile: . No zítra mám další odběry tak po neděli uvidíme :unamused:
4. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě tak napadlo, jak budeš v pondělí testovat, když Pregnyl má v sobě HCG? Nebo to ti budou brát krev?
Btw kdybys náááááááhodou nebyla těhu (jako že jsi :grinning: ) už bys stejně dostala MS, ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jindři omlouvám se, ale já jsem nedočkavka nedočkavá :slight_smile:))))))
4. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já nemám tucha, chci se na to zeptat zítra Mudra, poslední MS jsem měla 11.1. tak mám zatím čas. No těhu jsem, přeci tohle nepodstupuju zbytečně :grinning:
4. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, že jsi těhu a bereš určo pregnyl?? ne něco jiného? jako pícháš si ho? no to je jedno, ví proč, hlavně pij a ty bílkoviny, já měla vaječník jeden 8 a druhý 10 a vím, jak ti je, já se nemohla ani nadechnout..,ale pak se začne ulevovat a zase bude růst těhu bříško, takže ploché ho budeš mít zpět nějaký ten týden po porodu... i teď když se dívám na ty fotky, tak na začátku mám větší bříško než 3 týdny poté,ale je větší jinak, i se zádama, jakoby oteklé.. no příjemné to není,ale zase to věstí dobré zprávičky, tak se drž...
a ty ořechy, to se jako suché dají do pračky a pak se zase vyberou a vyhodí? nebo si z toho uděláte odvar nebo jak?
4. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pregnyl jsem píchala 3. 6. a 9. den po ET 1500IU, na co fakt nevím. Budu se muset zeptat :slight_smile:
4. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt nevím a kdy buddeš teda testit nebo ti budou brát HCG, kdy je výsledek potvrzen? v pondělí?
4. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku ty ořechové slupky jsou usušené,dá je jich cca 5ks do plátěného pytlíku (který je přiložený) a vloží se přímo do prádla do bubnu,normálně vypereš. A ty samé ořechy můžeš použít až 5x. Pozná se to podle barvy ořechů,pak se normálně vyhodí,nebo zkompostují.
4. únor 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: prosím o radu:
som v procese stimulacie a dostala som nádchu, neviete mi niekto poradit ak s tym mate skusenost, či mozem brat nejake lieky pri pichani injekcii, alebo myslite ze mi stopnu stimulku?
4. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci aha díky..
mimzy to netuším asi si to rozhodnou sami v centru, dle stupně nachlazení..zkus čaj s medem, se zázvorem,cucat česnek, napařitse..vypotit..prostě se zkus z toho dostat, držím palečky...
4. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Rudíku,jinak se z těch ořechů,když je povaříš,můžeš udělat výtaže a ten se po lžících dává do myčky,vody na vytírání podlahy,na okna.....
4. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo aa to jjde koupit i ten strom u staarkla ju? to je fakt zajímavé....jsem zvědavá na vaše zkušenosti..
4. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku tak to fakt nevím,jestli by se ty plody daly sklidit.
4. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucik to pro nás vyzkouší a dá nám vědět, že jo? :wink:

jindři, tak se zítra na vše vyptej dr., protože je zvláštní, že pícháš pregnyl po et....a kdy ti udělají test z krve?

mimzy, přesně, co ti doporučila ruda...kloktat slanou vodu, jestli tě bolí v krku, jinak ten čaj ze zázvoru je výbornej. ať se z toho brzy dostaneš.
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jo v tom katalogu od Starkla je ten strom a že přímo si ty plody po uzrání nasbíráš a používáš na praní Mívají ho i u nás v takovym obchůdku se stromky, ale momentálně nemaj až v létě.
5. únor 2010 v 08:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt zajímavé s tím ořechem a aspoň se dá z jader udělat buchta? to můj muž je děsně ořechový, tak že on by měl buchtu a já v čem prát :grinning: jinak vidíte,že tu čumákuju, tak furt nic, dole mě včera dost popichávala pipka a malý sebou pořád měl a tvrdl mi břicho ...a nic jen už se budím co hodinu na přetočení, jak ty kyčle bolí...
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi tak to nevím, ale asi to k jídlu nebude :grinning: Podle mě to bude mít mýdlovou pachuť, tak aby pak manža neměl pěnu u pusy. :grinning: Teda ty jsi držák. Já dnes v noci myslela, že jedu. Raubíři mě tak taky kopali do spodku, že jsem si myslela, že to každou chvíli praskne. No, ale já musím vydržet do pondělí, tak snad se umoudří. :slight_smile: Jo a strašně mi pořád tvrdne břicho, mám ho občas, jako kameň. A taky se mi zdá, že tím, jak tvrdne, tak se zpevňuje a je čímdál menší. :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nepřibírám na váze tři týdny a objem pasu mám už dlouo stejný 102 a tak jsem zvědavá, jak je velký...
5. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, Rudy už tu začínáš strašit :slight_smile:)))
Holky co to máte s těma ořechama? Vůbec tomu nerozumím :unamused:
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači já taky ne,ale je to prostě strom který plodí ořechy a v těch slupkách se pere :sunglasses: jsou to mýdlové ořechy, tak si můžeš nasadit na zahradu...
5. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm mýdlové ořechy :slight_smile: No zahradu nemáme tak velkou abych tam mohla mít ořech, ale je fakt, že společných ploch bez zeleně je u nás víc než dost, tak bych ho mohla vysadit tam :dizzy_face:
5. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi já stromeček nemám zatím kam zasadit,tak si budu muset vystačit s sušenejma. Jestli dneska dojdu do jeskyně,tak je hned koupím a o víkendu vyzkouším :slight_smile:
A k jídlu fakt asi nebudou,Zuzi to dobře popsala. Je tam psáno,že jádra se vyhazují a používají slupky.

Já dneska zase chrněla do desíti,no děs.

kapříku objevilajsem to,jak jsem byla v té solné jeskyni. Dá se to koupit sušené,kukni a ty stránky co jsem poslala.
5. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky, já jsem na tyhle věci lenivá :slight_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo lenivá kapr a v čem budeš prát pro mimíska???? :wink:

holky, tak jsem zpět z utz...a hádejte co? prcek nám neukázal, co je :slight_smile: ale pí dr. řekla, že asi spíš holka, ale že to nemůže říct s jistotou, protože nevidí ani pindíka ani kávové zrno :slight_smile: ale jinak je vše ok, má všechno co má mít a pořád se tam mlela :wink: asi už jí teda budu říkat holčičím :slight_smile:) i když to není jistý...ale bylo to krásný a včera jsem zažila čtyři obří kopance do břucha, tak to bylo taky super. :slight_smile:

rudíku, no asi je ti dlouhá chvíle, ale co se dá dělat...

lucínku, jen spi, máš na to posledních pár měsíců :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi,tak to je bezva,že jste zdraví. Tak budete mít překvápko možná až na porodním sále :grinning:
Já teda na kopanečky pořád čekám,jestli je poznám.... Ale zatím nic.
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já se taky bála, že nepoznám, ale poznala jsem. :slight_smile: nejdřív je to jen takový šimrání v břiše, opravdu, jak kdyby se tě dotkl motýl křídly, ale teď už to je evidentní :slight_smile:
Jo jsem ráda, že je vše v pořádku, mrmlala se tam jak bobísek, ručičky před sebou a nožičky si chytala do ruček :slight_smile: a rozhodla jsem se, že si s ní teď budu povídat jako s holčičkou a uvidíme :slight_smile: koneckonců je to jedno :slight_smile: i když můj táta si hrozně přál vnuka a můj muž si asi taky trochu víc přál kluka, takže se s tím chlapci budou muset nějak smířit. teď jsem to volala mamce, ať to tátovi řekne radši ona :grinning:
5. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle jsem to na utz nikdy neviděla,že by se nějak hýbalo,ona ta dr,pořád přechází z jedné polohy na druhou.No to máš jedno,co to bude,já už se fakt těším. Docela to utíká,únor uteče jak voda a už pojedeme na ten velterh,manža se tam prý taky moc těší.
5. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek