• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no právě, je to jedno :slight_smile: hlavně zdavý dítě...však jsme na něj čekali dlouho :wink:
my se na ten veletrh taky chystáme, ale půjdem tady v praze
5. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bezva :wink: My uvidíme příští týden ve středu :wink:
Luci nespěchej, Já taky pořád ještě nic :grinning:
V čem budu prát? No nevím, asi v nějakém pracím prášku pro mimina, ne? Holkyyyyyyy to mám přeci naplánováno až nakonec :slight_smile: tak neblbněte.
5. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vám ty týdny taky pěkně přibývají. :wink: Tak jsem objednaná na 3.hod. do jeskyně,tak se zase půjdu projít,je to docela kus pěšky.
5. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, dneska taky dobrý sen. Zdálo se mi, že náš pejsek porodil 25 štěňat různé velikosti :dizzy_face: Taky dobré, co? Jen jsem měla starost, jak je bude kojit :grinning:
5. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule, Dr. to poznala až teď?? já to vím od začátku :grinning: , kluků je tu dost, potřebujeme nevěsty...
na ořechy jsem zvědavá...já to nechám na Lovele
kapříku sny to je něěkdy záhul, někdy chláma...
jo a nespěchejte, kopanečky budou..a uvidíte, že někdy "až moc", mě se tam chudák fakt už moc nevleze a když se chce protáhnout, je to na úkor jater, žaludku, žeber, močáku....no sranda
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku,ty máš teda taky dobré sny. :grinning: Já teda včera nemohla usnout a pak se mi zdáli hnusný sny o té kolegini.Protože jsem se zase včera něco dozvěděla. A to že kolegyně jednomu známemu řekla,že se tam asi těžko vrátím,že si tam kolega nechá jen ty,které bude chtít. Docela mě to naštvalo,co si ona o sobě myslí.
5. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, taky dobrý sen :slight_smile: jaký nakonec? musíš být připravená na vše...my tě tady budeme atakovat :grinning: :grinning:
a kam na ten utz jdeš kapříku? zase k apolináři?

luci, hezky se projdi a kup ty ořechy, ať víme, co a jak... :wink: já solničku tento týden nezvládla, ale příští chceme jít :slight_smile:

no já věděla, že ti to udělá radost rudíku :grinning: ale jistý to prý není :wink:

já dneska ukecala manžílka na véčinku v hospodě, tak se těším... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé véča, tobych si dala, dojedla jsem řízky a cpu se perníčkama u kávy...no na véču mě asi nevezmou, prý je to se mnou už rizikové, že by jsme nemuseli dojíst a mohla bych jim to tam zmáčet :grinning: pche
5. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pche rudíku, ten tvůj chlap je ale srabík :grinning: :slight_smile: :grinning: ale nee, trochu ho chápu..., já už bych se na tvým místě taky bála, ale zase sedět doma a čekat... :sweat_smile: no mě to tak napadlo, jen jsem mu napsala smsku a hned mi přišla kladná odpověď, takže asi ani nemusel dlouho přemýšlet :wink: holky, já se nějak neumím srovnat s tím, že vím, co čekáme (teda i když to nevíme přesně)...já vím, že to je divný, já se na ten okamžik, kdy nám to řeknou, hrozně těšila a zároveň teď, když je to takhle, tak se cítím tak nějak divně...možná jsme měli vydržet až do konce :grinning:
5. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec. praní až po malování. Zase se nám brácha nemohl dostavit na ty omítky. Už začínám být mírně nervózní. Časový plán se mi nějak bortí :angry: :unamused: dám mu ještě týden a pak to budu muset vyřešit jinak. Nemůžu čekat půl roku. :wink:
My dnes jedeme k našim na jih. Už se strašně těším, protože od začátku těhu dřepím doma :wink: a Máťa se zase proběhne. jen dneska trochu kašlal tak se bojím, aby zase nenastydl :confounded: :slight_smile:
Jo a na UZV jdu ve středu na gyndu a budeme malého natáčet. Gyndařka má taky ten dobrý ultrazvuk.
Ten další týden jdu na UZV k Apolináři na ten 2. skreening. Ikdyž co se holky sleduje na 2. skreeningu? Jestli má všechno? Nebo co?
5. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kapříku, to je to, na čem jsem byla dnes. měří mu lebku, kontrolují vnitřní orgány, končetiny, srdce prostě všechno...:slight_smile: tak si to hezky užijte u vašich. my jedem příští víkend. já zapomněla, že ještě nemáte domalováno...tak to jo, počkáme, až vymalujete a pak to do tebe budem s lucíkem bušit, jo? :wink:
5. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak to jsem zvědavá. :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi je to zvláštní vědět, co je v bříšku,ale ty to stjeně nevíš stopro...
kači všechno stihnete neboj, i když já taky šílím, jak se nedodržují termíny...to je všude stejné...a s rodinou a kamarádama to taky není výhra, nejtíž se pak dohádáte...
UZV jsem měla ráda, vždy prcka vidět, slyšet.... :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tak mám chvilku čas, domů jsme dorazili až v pět. Dle krevních tesů jsem celkem v pohodě a na nemocnici to není, levý vaječník se trošku zmenžil, ale pro změnu ten pravý zase povyrostl, potvora jedna. Jinak jsem Mudrovi říkala, že mě trošku pobolívalo bříško jako na mrchu a říká mi, ať mu netěhu ani nechodím na oči :grinning:. Jinak ten pregnyl byl k udržení těhu a těhu test bude v pondělí. Zítra jdu ještě na kapačku a v pondělí se uvidí. Jinak dneska mě spíš zase tlačí vaječníky, je mi blivno a pálí mě žáha, tak snad to bude v pohodě. Takže v pondělí budu vědět víc :grinning:
5. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři to je jasné těhu, tomu nejde věřit, že by ne...takže je to jasné, já budu rodit a ty slavit ju? :slight_smile:
5. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, tak tě beru za slovo :grinning:
5. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, jindři :grinning:
5. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, tak já se dneska hlásím už ráno, odpolko mi přijdou kamarádi slavit moje narozky, tak tu bude veselo :slight_smile: musím všechno připravit. cheescake jsem pekla včera, tak doufám, že bude dobrý, i když budou muset papkat bezlepkový korpus :grinning: zase mě ráno bolely kyčle, ani jsem nemohla dospat, ale malá se mrská, tak je to fajn:slight_smile: hezký den holky, tady je tak pošmourno...
rudíku, jaks na tom? :wink:
6. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviku vše nej,nej,nej k narozeninám. Hezky to oslavte a šetři :wink: se.
6. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule, v pohoděěěě, byli jsme jeepem poskákat muldy,ale amlému se to líbí, jen se vrní a je spokojený, zase ho přikrmuju, tak kam by spěchal ne? neděle až zítra a pondělí daleko....noc v klidu jen myšlenky mi nedali spát a mnažovi starosti v práci taky ne, tak jsme vstali v 7!!!otřesné...
tekže všechno nejlepší, zdravíčko, to nej štěstíčko máš pod srdíčkem , tak ať vše v životě vyjde dle tvých představ..!!!!!
evi teda na anglinu jsem trotlík,ale to bude asi nějaký sýrový koláč? brala bych receptík prosím třeba do IP...díky :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé evi taky pošli receptík.
Rudíku,tak Rudličkovi se od tebe nechce? Kdo ví,kdy si to rozmyslí vid.
My jsme plánovali nějaký výlet a nějak nás nic nenapadá. Tak zatím tvrdneme doma.
6. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2010 v 11:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no já mám ty narozky až v úterý, ale díky za přání :wink: jenže kámoši přijdou dnes, neb v pracovním týdnu bychom asi s manžílkem nezvládli připravit jídlo pro všechny hladovce :wink: jo jo rudíku, cheescake je takový nakyslý tvarohový koláč:slight_smile:
tak píšu vám recept do IP jo? :wink:

no jo Rudlíkovi se do ošklivýho dne nechce a já ho chápu. :slight_smile: myšlenky jsou blbý, ale neboj, zvládneš to, jako všechny ostatní :slight_smile: a těším se, jak za těch pár měsíců budeš takhle uklidňovat ty mě :slight_smile:

luci tady je tak hnusně. tak u vás je snad líp a výlet se nakonec povede :wink:

zuzi, krásný. koupila jsi? :wink:
6. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tak dnes opět kapačka, další bude v pondělí. Už mám totálně rozpíchané ruce a bolí to. Navíc pícháme ještě večer do bříška, takže když cítím desinfekci, tak už mi natahuje.
Evíku rovněž se přidávám ke gratulaci a hlavně si to pořádně oslav :wink:.
6. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evule díky moc, zkusím, jestli budu zvládat, holky já teď byla u té sousedky a chovala si Kubíka šestidenního, no neskutečně nááádherný je a s Rudlou to nic nedělá, tak vyháním kafíčkem, třeba ho to vzbudí :grinning: , už klidně můžeme, stejně je za chvilku půlnoc a termín a už mi to píše 41tt, to je děs :sweat_smile:
Jindřiško, hlavně, že neemusíš do špitálu, dej si na tu ruku něco chladivého, třeb zeleeninu z mražáku/kukuřici.../zabal to do utěrky aa přilož na rozpíchané místo...
zuzi krásné věcičky...škoda, že ty miminka taak rychle rostou...myslím, že já 50tku ani nepoužiju...
u nás se dnes oteplilo a bylo i sluníčko a docela dobře,ale tvrdnu doma, jdu jen psékem...
6. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, prosím o radu. Odpoledne jsem usnula a když jsem se vzbudila jsem jako mátoha, bolí mě celý člověk, nemůžu vidět jídlo a to jsem toho moc dneska nesnědla (chleba se šunkou a sýrem, vývar a pár kolínek s kuličkou mletého masa) a pálí mě žáha jako čert. Navíc mě bolí hlava, mám střídavé bolesti v podbříšku a pořád chodím na záchod s bobikem, jo a teď se měřím a mám 37,5. Na teploty vůbec netrpím. Kromě těch věcí co jsem popsala mě nic není, žádná rýma, bolest v krku, prostě nic jen hlava. Mám vydržet nebo volat Mudra :unamused:
6. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško buď na tebe leze chřipka nebo je to spojené s těhu..těžko říct...zkus hodně pít a ležet a vypotit to, klidně můžeš i Paralen, ten v těhu nevadí, na žáhu piju mléko,ale nevím, jestli ho sneseš.Pokud máš tu možnost zavolaat Dr., tak tím nic nepokazíš...tak držím mooc palečky, aby ses z toho dostala....
6. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No počkám do zítra a uvidím, jo jo mám možnost volat, tak kdyžtak zítra. Díky pa pa
6. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, tak jak je? někde jsem četla, že teplota může být příznakem těhu a zvlášť když máš ten hyperstimulák. pokud to nepřešlo, tak radši volej dr.

rudíku, nahlaš stav :slight_smile:

luci co výlet? :wink:

nám se včera oslava povedla..nakonec tu vydrželi až do půlnoci :slight_smile: ale Aničce se to líbilo, mrskala se celý večer - to bylo asi tou šťopičkou růžového vína, co jsem jí dala :slight_smile: a dostala jsem dvě krásný těhu trička a jeden těhu svetřík :slight_smile: a tulipány, moje nejoblíbenější kytky :grinning: co plánujete na dnešek holky? :wink:
7. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no docela v pohodě (v rámci možností), teplota je pryč (teda zatím), vaječníky pobolívají (což je už normál :slight_smile:), teď jsem do sebe dostala tvarohový koláč, tak uvidím jak bude. No jestli teď už nejsem těhu, tak fakt nevím :sweat_smile: . Přeji krásnou slunečnou neděli
7. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek