• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jindři, tak to je dobře :slight_smile: odpočívej a hodně pij. a kdy ti teda budou dělat to hcg z krve?
a u vás svítí slunko? tady je hnusně.... :frowning2:
7. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jindři to je fajn, že je líp a to ostatní, to už tak v těhu hold je, někdy je hůř, jindy líp....
Evule stav 2v1, takže se blížíme k tvý narozkám...byli jsme ho popostrčit v autě v terénu,ale nic...se mu to asi líbí, no a venku sice polosvítí,ale fouká siibiřák a je děsná kosa hnus...no neděle ještě nekončí, v kždém případě se zítra koukneme, co tam ten náš kluk dělá...
užijte si neděličku :slight_smile: , plány nemáme, ono se to nějak samo zorganizuje, jídlo a třeba porod :grinning: ,ale co fakt budeme dělat, nevím
7. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
asi nemá cenu nic plánovat rudíku :wink: no já to říkám od začátku, že se Rudík narodí jako já :grinning: a v kolik tam zítra jdete?
7. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pojedeme ráno tak na devátou...
teď volal kolega, že vezli rodičku, tak už se tam rodí a že slouží dobrý doktor..no aa já sedím doma a nic...tak třeba ještě bude něco náhlého :slight_smile: on si to kluk rozhodne sám
7. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no přesně rudíku. tak dej zítra vědět, jak to dopadlo :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudíku, tak zítra je náš den, tak věřím, že to klapne na jedničku :grinning:
7. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jindři, asi toho naspíme obě stejně co? já bych teda měla být vyspalá,ale i tak moc dobře nespím, ne tak když vím-nevím, co mě zítra čeká....
7. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak se rudí a jindři dneska nahlaste, jak jste dopadly :wink:
luci, co chystáš ty?
a kapříku, jak bylo o víkendu?
8. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
Rudíku a Jindři,jsem zvědavá na info.
Evi já dneska budu celý den gruntovat,přez víkend jsem si užívala manžela. Asi nebudu ani vařit. Zbylo tu od včera.
Děda mi dal kohouta,tak jsem dělala polévku s játrovými knedlíčky a omáčku na paprice s těstovinami. A řeknu vám,že se mi z toho připravování např.těch knedlíčku dal pěkně kufr a pak už jsem na to nějak neměla chut.Takže si dneska dám jen něco studeného a manža bude mít od včera.
8. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... jen chci pozdravit... a drzim rudííííí pěstičkyyy :slight_smile:))))) :-*****
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky:slight_smile:)))
Tak jak koukám téměř nic nového. Kačí teda ale už byste mohli :dizzy_face:
Jsem napnutá jak kšanda co ta Jindřiška. Ikdyž já si myslím, že je to jasnačka. :dizzy_face:
Jak bylo o víkendu? No paráda. Aspoň nějaká změna. Prolezli jsme s maminou město, mažovy jsme zase nakoupili kalhoty, tentokrát super manžestráky a já se šla podívat na kočárky :slight_smile: Máme v Jindřicháči jeden obchůdek, ale jsou tam všichni moji favoriti. No holky co vám mám povídat. Měli tam nový Xlander zrovna tu barvu co se mi líbí (Rocky) a úplně jsem se do něj zamilovala. :frowning2: Tak jsem zvědavá, jak to nakonec s tím naším kočárem dopadne. Ikdyž praktičností stáe vede Firkon. Koukala jsem se i na tu Q12ku a holky musím teda říct, že rovněž vypadá moc dobře. No každopádně se mi celou noc zdálo o Xlandru.
No a pak jsem si naměřovala pokojíček u našich, abychom při příští návštěvě, asi na Velikonoce, začali malovat. Tak teď vymýšlím barvičky a nějaký ten nábytek.....
Jinak malého pořád nijak necítím, tak už jsem z toho trochu nervózní. Ve středu jdeme na ten veliký UZV tak uvidím. A něco se mi na jednom místě asi natahuje a docela mě to bolí. Ale je to jakoby jeden sval. Bodavá bolest vystřeluje až jakoby do pochvy. Tak uvidím, co mi na to gyn řekne.
No a to stačí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Luci příjemné gruntování.
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ONi ted dávaji na Nově film Poslední Mohykán. Tak si ho zhlídnu,je to hezký film
Kapříku ta Q12 je fakt hezký a větší korbička. Akorát ten výběr barev nic moc.Ale dalo by se něco.
8. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jo měli tam dva. Oranžový a béžový. Ten béžový vypadal dobře.
Jinak se mi líbilo, že ta korba byla hezky vysoko, takže to byla taková příjemná výška.
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
luci nevař, ale zase se nepřepínej! a na mohykána nekoukám, mám ten film ráda, ale je smutný a to já teď nedávám... :grinning: já si teď pouštím max. sex ve městě :wink:

kapříku, tak to byl krásný víkend. já už se taky rozhodla, jak bude pokojíček...teda není to doladěný úplně, pořád s manžou chodíme a měříme, protože úplně nemáme představu, kde co bude stát a vymýšlíme co z nábytku, který máme by se tam dalo nechat, ale jinak jsem ráda, že jsem tak nějak vymyslela ten styl. nábytek koupíme od firmy gazel. No a jak píšeš, u našich to taky musíme dořešit. chybí nám tam v pokojíčku skříň a věci pro mimíska, ale kamarádka slíbila, že půjčí postýlku :wink: tak o starost míň.
s těma kočárkame je to alchymie, xlander se mi taky líbí... :wink: ale jsem ráda, že my už máme vybráno a už ty diskuze nesleduju, protože by mě to mohlo zvyklat a to já nechci. :grinning:
já se včera vrhla do studia látkových plen, protože nechci používat jen jednorázovky...tak uvidíme, jestli mé hrdinské přesvědčení vydrží i poté, co si berušku přivezem z porodnice :slight_smile:

zubajdo ahoj, jak se máš? :wink:
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a luci, já maso teď jím moc ráda, ale připravovat, to teda ne. taky se mi zvedá kufr, když ho vidím čerstvý, takže tě naprosto chápu.... :wink:
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no jo, když já jsem hrozná v tom, že se nechám zvyklat třeba i vzhledem. A on má prostě každý něco. :confounded:
Opravdu by se prakticky víc hodil ten Firkon. Ale co mě nejvíc štve je, že materiál oprabdu nic moc, a pak ten úzký sporťák. :frowning2:
X lander se mi moc líbí materiálem a vzhledově, ale zas je tam malá korba a ta rukojeď :unamused: Jinak spor´ták je tedy luxusní.
Zase si říkám, že se mi ten kočár musí líbit, abych s ním ráda jezdila. No a ještě tedy balo zvláštní, že firkon má mít 12 kg a Xlander 16 a když jsem je měla vedle sebe tak mi přišel ten Xlander lehčí. :unamused: tak tomu nerozumím.
A firkon mi vedle Xlanderu připadal jak obluda :cry: :cry: :cry: bééééééééé já teda fakt nevím, bééééééé
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé holky já vám závidím,že můžete zařizovat pokojíček,to u nás bude mít prcek jenom koutek v ložnici a v obýváku,tak si to pak budu muset vynahradit v domečku jednou,jestli už teda děti nebudou velký :grinning:
Evi tak nad plenana jsem také uvažovala.Ty nové pratelné jsou moc zajímavé,nemusí se skládat a žehlit,takže ti taky nějakou práci ušetři.Ale u mě teda asi zvítězila pohodlnost. No ještě budu uvažovat.
Jinak s tím masem,když jsou to řízky,jako čisté maso,tak mi to nějak nevadí,ale toho kohouta,se mi navalovalao,pak jak jsem sundávala to maso a kůži z kostí (kůži vyhazuju) a ta vůně,teda pro mě ted smrad.Hrůza fuj. A ještě jak jsem musela ty jatýrka rozmělnit do knedlíčků. Bleee.
Kapříku to je hrozný dilema vid. :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci jojo, je to hrůza. :frowning2:
Ještě počkám do výstavy a pak si nějaký objednám a bude.
Kdy má přijít ta Jindřiška?
A co Ruda, nerodí?
8. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi asi zkusím upíct ten tvůj dortík. Dneska,nebo zítra. Mám chut na něco takovýho mnamkovýho. :grinning:
8. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
rudík nevím holky, měla tam jet na devátou, tak možá se Rudlík umoudřil...anebo se nám Kači cestou z porodky stavila v cukrárně pro něco dobrýho :wink:

no luci, pokojíček je hezký slovo, ale my budeme mít berušku v tom nejmenším a nestudenějším pokoji v bytě :grinning: tak snad se jí tam bude líbit. manžel tomu pokoji do teď říkal žumpa, teď už mu říká žumpička, když ví, že tam bude jednou beruška...no a kdy se změní jeho názvosloví do úplně pozitivního to teda nedokážu odhadnout :grinning: :grinning: ale je fakt, že je fajn mít ten pokojík navíc, kam se jednou přesune. taky bude ze začátku spát s námi v ložnici. ale třeba komodu s věcmi a přebalovák dám do toho pokojíku, protože to se do ložnice nevejde..a vy máte 2+1 viď?

ty jo kapr, je to teda fakt těžký...hele, musíme si říct, že žádnej není ideální. i já na tom, co jsme vybrali najdu nějaké chyby, které jiný nemá..tak si napiš vedle sebe tři sloupce, co od kočku chceš, co má firkon a co x-lander a ten, co bude splňovat víc kolonek, tak vyhrál. A to, jestli se ti líbí nebo ne, je hodně důležitý! a ty materiály jsou taky důležité...
8. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jo luci, bude ti chutnat :grinning:
8. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Evi zapomněla jsem ti napsat,že jsem v pátek koupila ty ořechy a v sobotu je zkusila.Vůbec to teda nepění a nevoní..Je to nezvyk. Prala jsem bílé prádlo a na ořecyh nakapala trošku aroma oleje. Prádlo asi docela čisté,akorát teda bílé špinavé ponožky to teda nevypere.Dneska peru tmavé a na to to určitě bude stačit.
8. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já se bojím, že takhle by vyhríl Firkon :slight_smile: a já se zamilovala do toho Xlanderu :confounded:
8. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jee luci, díky za vyzkoušení. já to taky zkusím objednat. prý je to dobré i na ty látkové pleny...no jo, bílé ponožky...to častokrát nevypere ani normální prášek. ale máš pravdu, určo to bude mít nižší prací schopnosti...musíme doufat, že naše miminka nebudou moc blinkat :slight_smile:

tak vem xlander kapr :slight_smile: ale pak se vyprdni na srovnávání a řekni si, že tak sis to vybrala a basta!!! :wink: však ještě uvidíš na té výstavě...
8. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No evi,nedokážu si teda představit,že by to vypralo ty plínky,nevím,nevím. Zase tak dobře to asi nepere.Chtělo by to se někde mrknout na zkušenosti jiných.
Asi to budu kombinovat s normálním práškem,až ho vypoužívám,tak zkusím ten ecover.
8. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpět ze šternberka, tchán má zážitek, viděl mě nahou :astonished: skoro a UTZ poprvé v životě. Nicméně výsledek je, že plod B stále šikmo, váha 2,6 a 2,7kg. Podepsala jsem snad 10papíru souhlasů s anestezií, hospitalizací, nahlížení do záznamů atd. a pak jsem měla podepsat spontální porod, nebo CŘ, spontální jsem jim dala zpět a podepsala CŘ. Pak dvě lejstra, jedno jestli chci na úplné uspání, nebo jen na půl těla, teď nevím přesně, jak to měli odborně nazvané, no půl k´hodiny jsem to pročítala a nakonec teda dala to poloviční uspání. V pondělí 15.2. v 11hod. jsem předvolana k prmáři a pokud se mimčo neotočí, tak mi dá razítko na císaře a objedná termín. Takže zatím je to jen na 99%. Mno a nevýhoda je, že v Ol ukončují dvojčata v 37tt a ve Šternberku až v 39tt, ale co to už je fuk, hlavně, když bude císař.

Rudi-držím pěsti. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzy tak to nakonec dopadlo podle tvých představ ne? To musel mít tchán zážitek :grinning: .
8. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak dnes poslední kapačka a i poslední injekce, dle Prim jsem v rámci možností v pořádku. Žádná tekutina a sliznice vypadá jako na těhu. Ráno test takový světlounký, ale snad pozitivní. Výsledky krve budu mít odpoledne. Sice jsem ráno tomu moc nevěřila, ale Prim mě ujistila, že to nemusí být hned silné. Tak mi držte palce ať je to pravda :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindři jsi jistě těhulka,tak žádné strachy,ještě jsi měla čas na test ne? Takže i když je slaboučký,je to tam. Každý test je taky jinak citlivý,já měla taky dva druhy a na každém byla čárka jinak silná :cry: :wink:
8. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci-tchán nemohl skoro nazpátek ani řídit. :grinning: a říkal, že pokud k porodu nepůjde Petr, tak jde on. No císař ještě jistej na 100% není, ale snad to výjde....
8. únor 2010 ve 12:38  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek