• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Zuzyten z toho bude mít zážitek na dlouhou dobu. :grinning:
Evi tak tak mi máme jenom 2+1. Dokoukám Sama doma a jdu do krámu nakoupit na koláč a rohlíky. Mám chut na rohlík s máslem a vypěstovala jsem si řeřichu,mnam.
Ohřála jsem si trošku té polívku,ae uvědomila jsem si,že tam jsou játrové knedlíčky,tak jsem je radši nejedla.Nevím,do jaké míry ty játra vadí.Prý způsobují potrat. Tak to nebudu radši riskovat.
8. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-já játra jím celé těhu a žiju.
8. únor 2010 ve 12:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy fakt? Já teda játra normálně nejím vůbec,nechutnají mi,ale třeba paštiku bych si občas dala.
8. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci fakt, já jím játra v jakékoliv úpravě, ale pokud jsou v polévce knedlíčky, tak jím jen knedlíčky. :grinning: Taky jím nivu,paštiky, zkrátka všechno, vždy jsem to jedla a při každym těhu a myslím si, že to jedli i naši předci a nezabývali se tím, jestli někdo napsal, že je to zdravé, nebo ne. Zkrátka jím na co mám chuť a to je myslím to nejdůležitější, né se omezovat a věřit hloupým článkům, které někdo napíše a za pár týdnu napíše pravý opak. Ale je to pouze můj názor. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jindři hned napiš. Jsem na to zvědavá :slight_smile: Ikdyž já jsem rovněž přesvědčena, že je to těhu :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co ta Ruda?
8. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám zase strach. V paštice těch jater moc asi není.Ale když jsem byla v obchodě a přečetla si,co v té paštice je-sádlo,kůže....... , tak jsem ji radši nevzala.A to nemluvím o Ečkách. Sýry jako Hermouš a Nivu taky ted nejím. Mám z toho strach. Ale to je na každém,jak se rozhodne.
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak jsem zašla do obchodů a neměli tvaroh,tak musím počkat,až vyrazí manža na nákup do obchodáku a zbytek doveze.
8. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě musím počkat, zatím tam výsledky neměli, tak snad za hodinku :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolik čeho musíš mít, aby ti potvrdili těhu?
8. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó to já nevim, ale Prim říkala, že sliznice se jeví jako při těhu, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně, já jen nevím jak se to počítá s tím pregnylem?
Víš jako že máš mít HCG kolem 100, nebo více, nebo méně :wink:
Jinak je jasní že máš sliznici na těhu, když jsi těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři já tomu moc věřím.Oni to už většinou poznají i pohmatem. Vím,že kámošce to tenkrát taky dr. říkala a neměla utz ani krev.
8. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jindři jak? :wink:

no rudík teda asi rodí, když už se neobjevila... :grinning:

luci, to je teda pitomý, jaktože nemají tvaroh??? :angry: tak manža koupí až pojede do většího...já ty sýry radši taky nejím, jen eidam. ale pravda je, že na hermelín občas chuť mám. a paštiku jsem si dala párkrát, ale já nevěděla, že se to nesmí celý těhu, já to nejedla jen v prvním trimestru a pak jsem si už dala a rudík mi tu psala, že by se ty paštiky taky neměly. Jenže luci, já v prvním trimestru jela na uheráku a pak jsem se dočetla, že to je taky blbý...tak si nevybereš. Myslím, že jíst s rozmyslem. :wink: a jestli nemáš na ty knedlíčky chuť, tak je nejez. :wink:

zuzi, ty jsi teda ďábel :grinning: uvidíš, všechno dobře dopadne a kluky vezmou ven cř :wink:

siki se nám ještě nepřišla ohlásit, že? :wink:
8. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi o hermelínu mi ani nemluv,nivu oželím,i ty paštiky nejíme nějak často,jen občas na chut.Ale teda chleba s máslem a Hermelínem,ten bych si tedadala.Jinak knedlíčky mám strašně ráda,ale když tam jsou ty játra. Jinak mě se nějak játra zprotivila,když jsem si je dávala jednou v hospodě.Takže manža si je dá v hospodě,když na ně má chut,já doma vnitřnosti vůbec nedělám.
8. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte,že by už Rudik rodila? Že by ji vzali tak rychle?No tak to jsem zvědavá.Další přírustek mezi žirafátka. :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad nám dá vědět, ne??? :grinning:
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad jo...ale on ten porod asi taky chvilku trvá, ne? :wink: :grinning: :dizzy_face: teda ne že bych jí přála, aby trval dlouho, ale...však mi rozumíte :wink: holky, já bych furt žrala...a to už mám +6kg :frowning2:
8. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Rudík to zvládne na jedničku :dizzy_face: jak formule 1
8. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to není zas tak moc 6kg,ne? Já teda zatím 2kg,ale uvidíme,jak to ted bude naskakovat.
Taky jsem zvědavá,kdy se ozve siki a miluška.
Rudíček jednou musí ven a jinak než takhle to nejde :grinning: Budou oba určitě v pořádku a zvládnou to.
8. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
koukam rudik rodi?? tak drzim palce.....
k tomu jidlu, v tehu jsem trpela ze jsem nemohla nejaky jidlo a muzu rici ze trpim dale protoze diky kojeni zas nemuzu plno jidel....
treba cerstvy pecivoooooooo, ja bych si dala rohlicek :rolling_eyes:
misto toho se cpu sucharama, nicmene mesic po porodu a jsem na sve vaze... tak to treba k necemu bude :slight_smile:
8. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooooooooooooooooooooo
Ahojky jsem zpátky, takže postupně:
došli jsme tam, už tam byla fronta mamin na kontrolu a zrovna se rodilo, řev to byl teda dost odstrašující, tak se mi i tlak zvedl...
KTG v normě, vyš. otevřená na 2prsty, klid...původně mě chtěl přijmout k indukci, kvůli určitým problémům v těhu/neurologie a OHSS/, pak ale říkal, že bere spíše jako správný termín porodu až toho 14tého, protože vím přesně datum oplodnění, jen je malý větší, mimochodem naměřil 3450, co je krásné oproti 4kg, tak nevím, jak jsem mohla mít před měsícem 3300...no uvidíme, kdo má pravdu, průtoky pupečníku i v hlavě v pořádku, placenta funkčí, při vyšetření mě trošku rotáhl, tak jsem docela dost zakrvácela/šly ze měě kusy krvavé tkáně/,ale už dobrý, dali jsme si obídek-lososa s kaparovou omáčkou, toho miluju a já pak vytuhla....
teď jsem dovysávala a dovytírala a malý je spokojený....
mám přijít ve středu, což mi vyhovuje, líbí se mi ten datum víc, než dnešní, nemám ráda osmičku....tak asi tak...
8. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo taky jsem si to říkala,že v těhu se člověk musí omezit v pár jídlech,ale při kojení,všechno možné je nadýmavé.... Ségra nejedla skoro nic,ze všeho měla malá prdíky.A švagrová,tak se zase nijak moc neomezovala a prdíky neměli.Je to prostě individuální. No tak to je dobrý,že jsi na své váze a to ještě určitě půjdeš dolů...

Ahoj Rudíí. Ty mě teda děsíš,s tím krvácení.Co tě tak trápil? Ty ted vysáváš a vytíráš každý den ne? Abys toho rudíka vyhnala. :grinning: Teda obídek musel být výborný.
8. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Rudy a my že už rodíš. :grinning:
To mě tak napadá jak se tedy dozvíme, že rodíš?
8. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uff, už jsem vás dočetla,mooooc díky za podporu,asi bude potřeba ještě větší ve středu :grinning: a to by se mi líbilo to krásné datum 10.02.2010 :wink:
Zubíčku, zlatíčko, díky moooc ty ses přišla juknout...děkuju moooc tak vidíš, jak to tu koulíme...ssnad jsi OK???
teda Jindři my víme, že je to jasné,ale výsledek HCG pořád nic????
teda s těma kočárkama, ještě, že u mě to šlo hladce, láska na první pohled a milá cena, pak souhlas manželka a dobré refernce a nakonec jjsem v detailech moc nepátrala, jdu za svým ssrdce, tak bych vyybbírala zase asi víc emočně, musíte vozit rrády..a každá máme jiné požadavky a můžu říct, že na to se těším mooooc, až bude sluníčko a vyrazíme...a mít ho doma je mnohem hezčí než na netu, tak vše okouknite naživo...
jinak my budeme s malým v pokojíčku, má něco málo přes 20m2, tak je dost velký a jak bude čas, vyženeme tátu z kanceláře a tam bude ložnice...
Luci tak ymě to krvácení dostalo..že prý ať se nelekám, že budu špinit a jdu v restauraci naWC a intimka nekopec plná krve a kusy ze mě lítaly, fakt hodně, tak možná i jako část záttky...ale nebyl to hlen , kus krvavých tkání,ale Hamilton to asi nebyl, vůbec jsem to necítila, jako nic, fakt...tak aspoň to popošťouchl, třeba.., teď už v klidu
jo a jak se dozvíte, chodím na 4 diskuze a na jedné jsem domluvená, že pošlu SMS a že vám to předají..tak asi tak...
8. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee rudíku, super že jste tu :wink:

hypo, fakt jsi zpět na své původní váze?

holky nejhorší je, že já se necítím nějak blbě, i když mám těch +6kg, protože to mám jen v tom břiše, ale jinak nic...ty luci, vždyť jsi jen o pár týdnů za mnou a máš je +2kg :sweat_smile:

já se dala do úklidu papírů a tak a to mě hrozně neba....
:angry:
8. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to máš fuk, teď jsem mluvila s jednou maminou co vypaadá jako anorektička, faaakt až moc chudá a tak před rokem měla 28kg navíc a zpět dole to měla do půl roku, díky hýbání a kojení-....a někdo přibere deset a půl mu zbyde...to neřeš a jez na co máš chuť to chce i prcek, já teda plísňové sýry, syrové a játra, paštiky..nejím,....ale každého věc...
8. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,tak třeba se to po tom jeho poštouchnutí rozjede. Středa je tu co by dup. My na tebe budeme myslet. Teda to je něco,že už u sebe budeš mít taky RUdíčka. :grinning:
Evi no já si myslím,že brzo to začne narůstat rychlejí a více. Já dneska uklidila celý byt a vyperala jednu pračku prádla. Ted už se chci pustit jenom do toho dortíku. Ve středu přijde jedna milá kolegynka na kávu,tak jí musím kousek schovat. Snad zbyde :grinning: Papíry má u nás teda naštěstí manža,ale taky to dělá,až ta hromada od někud přetíká. :grinning:
8. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi možná to je tím,že já ted fakt nemám vůbec ani moc hlad ani žádné extra chutě. Ted jsem si dala jogurt (který jsem od začátku těhu snad neměla) a rohlík.
8. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Rudí, taky už máš ve vizitce že včera čekáte :slight_smile:))))
8. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek