• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
asi jo luci, je to fakt individuální :slight_smile: já se tím tolik netrápím, jen vždycky v po ráno lezu na váhu a to mě bací :slight_smile: :grinning: ale rudíku, je to tak, vím, že pak budu hýbat shodím. dneska jsem si zase trochu zacvičila, protáhla tělíčko...a teď ty papíry, jdu to dodělat holky, až přijde manža, ať to tu není roztahaný :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u nás by do středy nevydrželo nic ani předemnou ani před manžou, včera jsem udělala plech buchat a taktak zbylo trošku na snídani a nikdo u nás nebyl :grinning:
no jo Káťo , je to směšné že?ale podle OPU datumu čekáme 14tého, jen mi všichni pořád říkali, že UZV termín je přesnější a že malý je velký a že po IVF se rodí dřív...tak jsem to změnila, tak jak to mám v průkajdě,ale asi to bude teda mezi termíny..fakt bych tu středu brala, dnes se mi moc nechtěělo, nebyla jsem s tím zžitá a byla jsem vnitřně prostě přesvědčená, že osmého to nebude, že to není ono, i když váhal s indukcí, to bude i tak bez vyvolávačky to asi nebude, i když.uvidíme...
evi a jak bude dýl světlo, sluníčko a pohyb, pak stačí prochajda..fakt, toho se nebojím, manžovi e stejně líbíl i jako želvčka..sem prý jeho křehká baňka :grinning:
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak test HCG je pozitivní, za týden kontrolní odběr :grinning: :grinning: , no dokud to nebudu mít černé na bílém neuvěřím :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
my to vědělyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
nové žirafí mláďátko :slight_smile: tak se opatruj maminko a hodně papej dobroty, aby se mu u tebe líbilo :wink:
8. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-to datum je moc hezky, tajně jsem v něj taky doufala. A tak mě napadá, neudělal ti ten doktor ten Hamiltonův hmat? (nebo, jak se to jmenuje?)
8. únor 2010 v 16:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hned mě to napadlo,ale ten prý děsně bolí a já vůůůůbec nic necítila :unamused: ,ale asi někde vraženýý byl, tolik krve....
8. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO Rudi, prej to někdo ani necítí. :cry: A taky jsem četla, že to doktoři neříkají, že to udělají, aby jsi nebyla strnulá a šlo to dobře.. No uvidíš, pokud se porod rozjede, tak to asi bylo ono. :wink: Ale zkus počkat na toho 10tého, když to nebudu mít já, tak ať máš alespoň ty krásné datum-tak VYDRŤŽ. :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři---- :grinning: :grinning: :grinning: SUPER
8. únor 2010 v 17:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :grinning: :grinning: :grinning:
gratulace my to věděly :grinning: jojojo
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste zlatíčka, bez vás bych to nezvládla, moc děkuju :grinning:
8. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi díky, teď to studuju, je mi divné, že to vůůůbec nebolelo, jakoby nic nedělal, ale třeba proto, že už na 2cm otevřená jsem a díky maliníku třeba nejsem tak "nasucho", no v ksždém případě něco popšťouchl, když teklo tolik krvee...
8. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku buď na sebe opatrná, moc na tebe myslím a ta středa by byl pěkný datum :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
8. únor 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři testík je hezky vidět,kolikátý den jsi po ET?
8. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi,jsem zvědavá,jak to moje pečení dopadne. Oplatky jsem rozmixovala.A čekám,až manža doveze zbytek. Ted volal,že nemají tvaroh v kostce,ale jenom ve vaničce,tak teda nevím,jak to dopadne,jestli to nebude moc řídký.
8. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co to vytváříte, hoďte mi recept, já koupila tvaroh a nevím, co z něj udělat.
8. únor 2010 v 18:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jsem 14 den
8. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik posílal receptík na tvarohový koláč,který pekla minulý týden,tak jestli jí to nebude vadit,přepošlu ti její recept.
8. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři tak to je v pohodě.
8. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci dík to zkusím.
8. únor 2010 v 18:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško, je to jasná krásná čárka, která už bude jen a jen sílit.... :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já peču a jsem fakt zvědavá,jak to dopadne. Zatím to vypadá všelijak.
8. únor 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj,popř. to bude hmota sladká a dobrá s kyselkavým nádechem a jíst se to bude lžičkou :grinning:
8. únor 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě Rudy,aby to tak nedopadlo :grinning: :grinning: :grinning: Ale zatím to už vypadá,jakž takž nadějně,akorát to těstíčko je tmavší. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napiš, jak to dopadlo, určo se to sní
8. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem.
Rudíku dopadlo to dobře.Chutná to výborně. Hned jsem nabalila manžovi do práce,pro kolegy. :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a to bylo strachu...taky sem teď poslední buchtě moc nevěřila, ale byla výborná a taky hned pryč...
jinak u mě stav nezměněn....jen pořád někdo volá a kontroluje....
9. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, gratuluju moc!!!! :grinning: :grinning: udělala jsi nám radost :wink:

jee luci, mám radost, že se povedl. já budu muset na pátek dělat další, protože jdeme ke kamarádům slavit vícero narozenin a manžílek si ho zase poručil :slight_smile: on totiž není přeslazený, tak je to dobrý. a koukej si něco nechat pro prcka luciku :slight_smile:

rudíku, dej vědět, kdyby se něco dělo :slight_smile: ale zítra to je fakt krásný datum :slight_smile:

zuzi, neuspěchej to, však máte ještě čas a venku je zima, tak si kluky hezky nech u sebe :wink:

já jedu dneska do poradny, tak jsem zvědavá a pak jdu na pedikuru (po sto letech), tak už se těším :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek