• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no Evi, úplně nej by to bylo , kdyby mi v noci rupla voda, kontrakce a hotovka....taky bych to datum brala, ale nebudu se s nima v porodce hádat...uvidíme, kdo bude sloužit a jak jsem otevřená a...ono to nějak ddopadne, zítra ráno vyrazíme a je to...aspoň , že je to ob den ty kontroly, víc to uklidní, vědět, že tluče jak má a je o.k., ani nechci domyslet, kdyby se něco pokazilo...pořád škytý trdlínek...
teda holky vy jste šikulky, já už asi nic péct nebudu, teda dnes asi maso,ale sladkého jsem myslela, ...ale do pekárny odnaproti něco přinést můžu :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudi ještě jsi mi neřekla, jak nám dáš vědět? Budeme muset někde špionit? :dizzy_face:
9. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem to tu psala:chodím na 4 diskuze a na jedné z nich jsem si s jednou holčinou vyměnila číslo, dám vědět jí a ona pak těm 4 diskuzím, kam já chodím, je na ni určo spoleh, bo je to taky Kačka, nick má jakoMagali a chodí do Nové naděje 20O9 jako já, tak ona vám dá vědět, neboj se ničeho :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to joooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak to se omlouvám, asi mi to uteklo :grinning:
Ale jdyž je to taky Kačka.........tak to není o čem :wink:
Prosím tě a jak ty 4 diskuze stíháš? Tomu nerozumím :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
naprosto v pohodě a to sem tam nakukuju ještě na jiné dvě, kde nic nepíšu, tam si teda už nepamatuju jména holek, jen čtu o čem tlachají :grinning: a pravidelně několikrát denně si píšu s jinou úspěšnou IVFkou :slight_smile: jsem ráda, že mám aspoň takto kontakt, venku hnusně, já jako vorvaň...co mám dělat mezi prací a jídlem? :wink: jsem na koníku závislák aa bude to těžké nechodit sem,a le myslím, že budu mít spoustu jiné "práce"tak pak jen sem tam kouknu asi jako Irmička.....
co ta Siki?
jo a gratuluji k půltěhu za tebou a předtebou...uvidíš, jak to uteče...
9. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nojo vlastně, já mám dnes půltěhu :grinning: :dizzy_face:
No tak to je ten můj pěknej lenoch. Pořád o něm nic nevím :confounded: tak snad je v pořádku. Uvidíme zítra.
9. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudí už to musí být protivné vid,když se každý ptá,jesti už,nebo proč ještě ne? Vid. Alehlavně,že jsi v klidu.Třeba se to po tom včerejším hmatu rozjede :slight_smile: My buchty taky rádi,manža hlavně ty,co nejsou suché.

Evi tak pak dej vědět,jak jsi dopadla,ale jak jinak,než dobře. :wink: Taky jsem si říkala,že až si nedošáhnu přez břicho na nohy,tak si zajdu na pedikůru.Já tam ještě nikdy nebyla. Ani nevím,jak to pořádně probíhá,ale asi jako doma.Napaření,ostříhání a zapilování nehtů a očištění ztvrdlé kůže, namazaní.

Kapříku určitě se dočkáš pohybů už brzo a určitě je v pořádku. :grinning:

Já se dneska chystám vyčistit troubu,akorát na to nemám,žádný speciální přípravek.Ale myslím,že to zvládnu s tím,co mám doma,Jar a tekutý písek.
9. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vůbec nevím,co mám dneska vařit,už mě fakt dochází inspirace.
9. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, mě taky. v neděli jsem dělala tvarohové knedlíky :wink: v sobotu kuře na zelí, ale už taky nevím, co vařit. a přitom si pořád vystřihuju nějaký recepty :grinning:
no pedikúra je úžo, já chodím k super paní, napaří, ostříhá, odstraní starou kůži, nalakuje a pak dělá masážku a ta mě baví nejvíc :wink: jo a troubu jsem dělala minulý týden luci a mám pocit, že už je zas jak prase :slight_smile:

já myslím, že na kontrole bude vše ok, ona stejně dr. zkoukne čípek a žádný utz, takže je to vždycky stejný :wink: jen mě zas budou vážit :sweat_smile: :dizzy_face:

kapříku, ty pohyby jsou v poho, však se uvádí u provorodiček, že od 20 do 22 týdne je to normoška. já byla překvapená, že jsem mimíska začala cítit tak brzy..včera večer pěkně kopala, dokonce i manžílek to cítil a říkal, že to jsou obří žďuchance :wink:

no a dneska večer jdeme zase na véčinku, s bráchou a jeho přítelkyní, co s ní žije, tak už se moc těším. vybrala jsem si italskou restauraci, tak jsem zvědavá, zda bude dobrá :wink:

rudíku, to jsi koníkovej přeborník :wink:
9. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dala jsem vám do albíčka fotku naší berušky, ale myslím, že vypadá stejně, jako minule :grinning: a ještě tam dodám to svý břicho, až to stáhnu z foťáku :wink:
9. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéééé ta už je veliká Evi. hele kam chodíš na tu pedikůru? Taky něco potřebuju.
Jo a já dám fotečky zítra najednou........ vezmu do práce i foťák a rovnou to stáhnu. :wink: Myslím to břicho a tak.
Jinak doufám, že dnes už konečně dorazí ty věcičky pro mě. :dizzy_face:
9. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kači neboj, je v pořádku, uvidíš, jak pakj bude řádit :slight_smile: máš to objednané ne?
Jo Luci je to nic moc, sama jsem nějak nervozní a naši pořád jako na trní volají, co teda...
teď volala tchýňka zezdola, že jde pro oběd, ani jsem nevěděla , tak já se nechám překvapit, si to domluvila s manžou, si mysleli, že už budu od včerejška v porodce,,,, já vymrazila maso na pečení, tak to šoupnu do trouby a zasypu zeleninkou a manža bude mít na zítra...
se taky přiznám, že na pedikůru nechodím,ale pořád se tam chystám, mě vůbec netvrdla kůže,ale teď v těhu děsný změny, pleť s emi zlepšila, není s ní žádná práce, , je hladká, bez pupínků,ale paty mi teda ztvrdly, tak co zvládnu sama, dělám, ale jsem jako vorvaň, tak je to směšné a pak si zajdu, se už těším..
evule to je krásné mimi, ty ale se najez, vždyť nejsi vůbec jako těhuléééé šup, honem to dožeň, koukni na můj pupek :wink:
jo přeborník...pěkná závislačka,ale co, mezitím poklidím, teď jsem vyžehlila zbytky , oprané všechno...můžu vyrazit :sunglasses:
9. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už jsem to vymyslela,dneska budou plátky-potírají se kremž.hořčicí,a obalí v mouce s paprikou a dusí se do měkka,je to taková dobrá omáčka. A k tomu rýži a až todle zdlábneme,tak udělám karbenátky s br.kaší.
9. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudí mě teda kůže tvrdne dost,ale zatím to zvládám všechno doma sama,když se koupu,nebo se holím ve vaně,tak si napustím trošku vody,ono se to rozmočí a pak si to odrbu. Nejhorší je to v létě,když hodí člověk na boso,v zimě je to celkem pohoda.
Tak bud ráda,že ti tchýně donese obídek,aspon to máš bez starostí,masíčko v troubě taky nepotřebuje moc práce.
Evi krásná fotečka,je to krásně vidět. Ná dělají pořád takové blbé fotky.

Tak já jdu na tu troubu,pak se ozvu.
9. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
luci pak můžeš přijet vydrhnout i tu naši, to já nerada... :angry:
teda ale to jsou obě jídla mňamky... já jdu na oplateček, jsem mlsná...
9. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jakto že dělají blbé fotky? nám dr. mimo zabrala dvakrát a pak řekla, která se nám líbí víc, tak jsme vzali tuhle, kde jsou vidět ručky v pohybu :grinning:

no kapříku, chodím k paní, co teď sídlí v centru - v dušní ul. bere si za to 500 kč a trvá to hoďku a je to i s lakováním a masážkou, takže pohodička. Je moc milá, když budeš chtít, pošlu ti kontakt do IP :wink:
a jaký věcičky? :wink: co sis objednala? :wink:

rudíku, no musí to být otrava ty věčné kontroly, co? ale aspoň ti tchýňka donese ten obídek :slight_smile: hele, ale vy bydlíte v domečku ne? nebo v bytě? :wink:

luci, karbošky dobrý, dělala jsem minulý víkend :slight_smile: já na tu pedi chodím hlavně kvůli té masážce, to je fakt slast holky...a nejhorší bylo, když jsem tam byla minule a ona mi ty nohy masírovala a já už byla těhu, ale neřekla jsem jí to (bylo to hned v začátku) a ona mi říká, že mám tu dělohu nějakou zvětšenou a tak se ptala, zda nemám dostat ms. a já že asi jo... :grinning:
9. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vyrážím žirafky :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi jako že poznala zvětšenou dělohu podle nohou? :slight_smile:))) hela za pjéťo mi to udělá znmámá :slight_smile: ale děkuji ti.
Rudy já se uklidňuju, že kdyby se něco dělo, tak bych to snad poznala. ne? Jako že bych krvácela, nebo mě bolelo břicho a tak.
A jinak je jasénka, že to mám objednaný :wink:
Dneska měl kolega dobrý zásek. Jeho sestra o víkendu porodila holčičku a jak se tak o tom bavil tak jsme sklouzli na parkování u Apolináře. A on říká, no ty to tam nějak znáš. Tak jsem mu řekla ža jasně, když tam chodím na UZV :slight_smile: a on cože? Ty jsi těhotná? Prej že když mám tak velké přednosti (jako prsa) tak si toho ani nevšiml.
No takže takhle vypadá mé bříško ve 20tt. :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Trouba hotová a obídek se vaří,akorát papínák mi nějak blbne.
Evi,nám pokaždé tu fotečku zabrala blbě,ze screeningu nám usekli nožičky... Ale to je jedno.
9. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pupendo 37tt v albu, trošku pomačkany, hpld už se ani vyfotit neumím. :cry: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:07  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evule máme soukromí panelák :grinning: měli jsme tři byty a chtěli jsme zůstat ve městě, blízko centra a s dvorkem a přesto v klidné ulici, všichni máme živnostňák, tak jsme chtěli ještě nějaké prostory navíc a pak se nám naskytl barák, 3 ulice od centra,ale v klidu, jeden z největších dvorů v okolí, do elka jsou tam ještě budovy-6 místností a byl dvougenerační,ale betonové schody vedli až na půdu, tak jsme prodali tři byty a koupili ho a z půdy udělali třžetí byt, tak dole má tchýňka 2+1/je sama a zbytek je návratí, v patře mají švagr se švagrovou 3+1 a protože to byl 2+1 a garsonka a má to dva samostatné vlezy,, tak z jedné místnosti má švagrová krejčovství a zbytek se přestavěl a my s manžou jsme " ve věži" ,ale skosené jsme nechali jen jousky koupelnu, ložnici a kousek z obyváku a pokojíku, jinak jsme nadstavěli třetí patro...všechno máme solo, i elektro a plynoměry i kotel .. jen dvůr společný, místnosti na něm a ve sklepě jsem si rozdělili, tak mám na dvoře masérnu a manža tam bude mít kancelář..tak asi tak..do soukromí si nelezeme, někdy se vidíme míň než když jsme bydleli sólo
na kontroly se těším, vždy mě uklidní, že je vše o.k klidně každý den...
jo a bacha na masáže plosek v těhu!!!to musíš hlásit aby nerozdráždila dělohu a neměla jsi stahy
Kači to jde vidět kam ti kolega čumí
9. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačí, když já jsem oprabdu přirozená štíhlá prsatice, takže mé poprsí je v každém zaměstnání kladně hodnoceno od kolegů. Ono tedy nejen v práci, ale i v osobním životě. prostě si toho chlapi hned všimnou a taky aby ne, když to mám jako svou přednost a moc je tedy neschovávám a nemaskuju :wink:
Hele a že bych poznala, kdyby se něco dělo? :wink:
9. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem také konečně přihodila fotečky pupkajzu,konečně. :grinning: Teprve až ted vidím,jak povyrostlo,jak se vidím každý den,tak mi to ani nepřijde a do normálních kalhot se vejdu. Ale okoukla jsem gatě v CAčku,ale mají je teda tak drahé. Ale tady se jinak moc nedá nic koupit.
Teda Rudíku vy to máte vymakaný. Takhle všichni pohromadě.
:wink:
9. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Kapříku tak to taky znám.Já teda nejsem štíhlá,alekdyž si člověk vezme hezký vršek (nemusí být nějak extra výstřední)jen trošku větší výstřih,tjak chlapi neví co by. K nám do stavebnin chodí samí chlapi. A ten můj zadek není za pultem vidět. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzy hezký pupíček.Jsi opravdu štíhlá,jenom to bříško. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:cry: Luci-to se ti jen zdá, já jsem špekoun.
9. únor 2010 ve 13:19  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jasan, myslíš jako, že kdyby mimi nebylo o.k.? myslím, že by ti nebylo dobře, neboj, je v pořádku, to víš , že JE!!! a teda prsa jen závidím, já mám tak slabé B a to jen tak tak s push up, no atky žádná pánev, no klučičí postava, vlasy na ježoura...,ale kluci v práci mě maj rádi :grinning: kdyby mi aspoň zůstali ty prsa, co mám teď a k tomu úplý pas z minulého období..to by bylo fajne
luci jo, když je potřeba/třeba vajíčko :wink:/ tak stačí brnknout domácím fonem,ale když ne, nevidíme se..
no jo Lucííí už je to pupíček malinkatý,ale je to znát
9. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky :grinning: je nutno si říci, co znamená slovo štíhlý :wink: :dizzy_face: :grinning:
štíhlý přeci není hubený, či vychtlý :wink: :wink: další stupeň je pak plnoštíhlý.....
takže Luci, nevěřím, že bys byla tlustá. Myslím, že můžeme být postavou tak stejně :wink: :slight_smile: takže jsi štíhlá.
A jinak hezké bříško:slight_smile: To jsem zvědavá, až ho zítra taky přihodím :wink:
9. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
mě by úplně stačila ta postava jako před těhu
9. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo Rudy přesně tak jsem to myslela. :wink: To víš, už je mi to zase dlouhé, tak vymáýšlím. Ale zitra dopoledne ho uvidíme :slight_smile: už se těším.
A prsa? No klidně bych i rozdávala. Na mě je to až moc. Na manžu zase málo. :grinning: :sunglasses: on by prý ještě přikoupil. To nevím, co bych s tím už pak dělala. Já mám D ateď teda už E. A to jsem měla dlouhá léta krásných 75C :wink: a holky do 16ti jsem neměla prsa vůbec.
9. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek