• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
no to víš že jo Zuzy :grinning: strašnej špekoun. :slight_smile: Jste neviděli mě.A ted je mi to fuk,prdím na to. :grinning:
No kapříku,podle fotek jsi určitě hubenější,já mám ted 80kg. Před těhu 78kg,takže jak píšeš,já jsem další stupen,plnoštíhlá :grinning:
9. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi vám přihodím nějakou fotečku,pro představu.
9. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, přiznávám, že mám teda o 10kg méně, ale podle fotky bych stejně neřekla že jseš silnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Prostě jsme krásné ženské krev a mléko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Rudy nic proti štíhlounkým příjemným a fajn ženským :wink: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se můžete podívat,přihodila jsem jednu z podzima,bylo to na svatbě. A to tam vypadám štíhlejší asi než jsem. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak každej jsme nějakej a záleží,jaký má člověk sebevědomí a jak dokáže svoje kg nosit. :grinning: Neee
9. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé Luci ty vypadáš hezkyyyyyy a strašně sympaticky :wink:
Jinak s tebou naprosto souhlasím. Tak aby sis nemyslela, já přihodím jednu tlustou těsně po tom červnovém nezdařeném IVF jo? To jsem tedy byla pěkně baculatá, měla jsem 74 kg které jsem tedy před těhu shodila na 68.
9. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do albíčka přidala taky 2 fotky. Před IVF a po IVF tak nevím, jestli je nevymažou.
9. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé kapříku tobě to moc sluší na obouch fotkách,asi jsi dost vysoká. Vůbec mi tam nepřipadáš oplácaná. Naopak,já bych to nepoznala. Jsi opravdu štíhlá
Jdu na chvíli ven,pak na vás juknu.
9. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jestli je 168 cm vysoká :grinning: :wink:
9. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme stejně vysoké :grinning:
9. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už som zase tu. Venku je to teda o hubu. Všude zledovatělo.A nic jsem nekoupila :frowning2: Akorát manžovi trencle.
9. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi Luci rychlík :sunglasses:
9. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to jo,je tam hnusně a nikde nic nemají.
9. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda fotku před těhu nemám, tak vám ji sem nedám..teda jako mám fotky,ale ne tady v noťasu, takže tak...73mám teď na 172cm, před těhu 58 a je teda fakt, že se každý diví, že myslí, že mám míŇ, jsem taková šlacha-teda byla :grinning: jako atletka úbývalá/ tak uvidíme, co ze mě bude..je to jedno, je to o tom, jak se cítíme, teď mi každý kolega říká, že konečně něco mám na prsách a zadku....
mě už doma hrabééééééééééééééé
9. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy proto jsem šla ven,už jsem toho měla doma dost.Ale venku to bohužel taky stojí za prd.Už aby bylo jaro. A krásně,už se na to tak těším. Ty jsi podle foteček opravdu hubenoučká.
:wink:
9. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Rudís třeba ti zůstanou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Se mi líbilo když jsem kdysi přšla za kamarádkou ta byla taky vždy hubeňour a když jsem jí viděla, tak říkala, neboj teta, to máme jen půjčený :grinning:
hele a zůstalo jí to :wink:
9. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě by to taky nevadilo,kdyby zůstali,pokud by měli mít tvar,jako ted,ale to asi těžko,takže až se radši pak zmenší. :slight_smile: Kdo ví,jak pak budou vypadat :grinning:
9. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pak budeš zase těhu :slight_smile:
9. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to doufááááám :grinning:
9. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudisku, já bych si taky přála, aby mi zůstaly ty prsa, co mi teď narostly. sice jsem hrozná, že jsem si ještě nekoupila novou podprdu a z těch mých původních mi ty prsiska lezou ven, ale stejně nikam moc nechodím...ale do těhu bych bez push-up být nemohla :wink: takže luci a kapříku, velká závist :slight_smile: manžílek byl chvíli nadšen, ale teď jak mi vyrostlo břicho, tak už zase říká, že poměry jsou špatně :grinning:
jinak rudí, to jsi teda vysoká 172 cm...
kapříku, já ty tvoje fotky nevidím...kam jsi je dala?
já zítra stáhnu svoje břicho..ale ofiko mám +6kg :sweat_smile: a jinak vše v pořádku (teda čípek zavřený a víc se nekontrolovalo:slight_smile:) ), teda ještě moč a tak samozřejmě.
jo a musím za 3 týdny na tu cukrovku, bleee bojim bojim :slight_smile:
jinak jsem stihla rychlej obídek s manžílkem, potom pedikuru, mám krásný červený nehty :grinning: a ještě mě tam ostříhali..utratila jsem teda spoustu peněz, ale zase budu teď hezky zalezlá a nikde nebudu utrácet, teda kromě té dnešní večeře :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak kapřulíne, kdyby se něco blbýho dělo s prckem, tak to poznáš, tak nestresuj jo? :wink: všechno je v pořádku, jen jsi moc hubená a proto ho ještě necítíš :slight_smile: a může to přijít každým dnem....

jo a rudíku, s tím bydlením to máte super :grinning:
9. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi už je asi stáhli. Čekala jsem to, ikdyž jsem napsala před IVF a po IVF.
No už se mi to krátí. Zítra ráno vyrážíme. :wink: Tak se na něj jukneme. Na lenocha jednoho :grinning: Mě jen tak občas někde něco tupě píchne.
Já pofrčím už dom. Dnes jsem si dala závazek zalít všechny kytky a truhlíky na chodbě. A zítra mě čekejte až k obědu :slight_smile:
papa
9. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to sis to musela hezky užít,takovýrelax.Jáse ke kadeřnici chystám už bůh ví jak dlouho.To už tu psala Rudík,že je ostříhana a určitě je znova a já se nikam ještě nedokopala.Ale už to potřebuji opravdu upravit.
Kapříku,tak asi smazali i tu moji,stejně by mě zajímalo,jak to všechno hlídají.Takový dvě fotky. Se musím jít hned podívat,jestli ji tam ještě mám.
9. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2010 v 18:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi super, mě vyšlo 3613, to by odpovídalo....dobrýýýý
myslím holky, že prsa budou jen horší vytahané šlašky :grinning: , podprdu mám pořád stejnou a v pohodě, jen jsou v ní ty prska hezčí... :grinning:
Evi z rodiny jsem největší, táta má jen 170, máma 158,prcek...
znovu ostříhaná bohužel nejsem...ale měla bych, už to ale nestihnu, budu ošklivá máma ale ven ještě nebudeme moct, pak vyrazíme i s prckem
taky nechápu, jak to adminy uhlídají,ale ne všechno asi..to byla náhoda...
9. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já celkově nechápu, proč to mažou, copak jim ta jedna dvě fotky mohou tak vadit?
9. únor 2010 v 18:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to s těmi fotkami nechápu holky... :sweat_smile:

rudíku, myslím na Tebe a doufám, že vše proběhne podle tvých představ :wink:

zuzi, jak se citíš? :wink:

já si včera večer dala do nosánku, byl to nádherný večer, neb nám brácha s přítelkou oznámili, že čekají mimoše, takže budeme mít brantrance/sestřenici jen 3 měsíce od sebe! :grinning: navíc bydlí u nás v ulici, takže z toho máme všichni velkou radost...jen nějak nestíhají tu svatbu :sweat_smile: ale nejvíc se těším, co na to budou říkat naši :grinning:

luci, já se taky chystala sto let, ale nebyla jsem schopná se objednat, takže když jsem včera šla okolo a zeptala se, zda nemají chvilku na zastřižení a měli, tak jsem neváhala, přestože cena byla moc vysoká...co na dnešek plánuješ lucíku? já jdu za chvíli s kamardkou do solničky a až se vrátím, tak stáhnu ty fotky :wink:

a těším se na zprávy od kapříka...jak je prcek velkej a tak :wink:
10. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to mátesuper,že vám to se švagrovou takhle hezky vyšlo. Aspon budeš mít s kým kočárkovat.To mě to moc nevyšlo,ségra bude mít neteřitku o rok starší a kámoška s dvojčátkama s kterou jsme si kdysi plánovvali,že budeme vozit spolu,tak bude mít děti skoro tříleté a pomalu půjde do práce. Takže nevím,s kým budu chodit ven,on se snad někdo najde.
Já dneska budu asi doma.Včera jsem byla chvíli venku. Ted akorát umyju nádobí a pak možná budu žehlit. A navečer půjdu na tance se trošku uvolnit. Tak na fotky se těším. Solnou jeskyni si chci naplánovat asi na zítra.
Já se těším na zprávy od všech.
10. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak-já se cítím den ode dne hůř. Dnes letím do tří škol s přihláškama na školu pro synka a pak do města, doufám, že to dám.....
10. únor 2010 v 09:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek