• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No holkiy,tak jsem zpátky.
Gyndařka zapomněla, že jdu na velký skreening k Apolináři, tak mi ho dělala dnes.
Takže čím začít? No jsme na 99 % kluk. Nejdřív to teda bylo hůř vidět, ale nakonec se ukázal. Všechno máme v pohodě a je to tak jak má být a tam kde má být. Říkám to takhle, protože psát obvod hlavičky, mozek a mozeček, nosánek pusinka bez rozštěpu atd atd uzavřená bránice, bysme tu byli týden :slight_smile: Malýho už neměřila, že prý se to už nedělá. Prý je důležitá váha a tu máme 250g takže OK. Odpovídáme přesně na týden a den. Pak mi říkala, že mám velký špek, protože se hůřkouká na prcka :grinning: :grinning: :grinning: byl zavrtanej hlavičkou dolu v pánvy, takže nám ji nechtěl moc ukazovat. No a dál taky konstatovala, že je teda lenivější. Že ikdyž má asi období klidu, tak že by se nějak živě hýbal.....že se spíš převaluje :slight_smile: A s těma pohybama že prý mám ještě čas a na druhou stranu se nediví když je takovej lenoch. Hned se podívala na manžela a zeptala se ho, jestli náhodou neví, po kom to dítě je :grinning:
No takže fotečky přihodím a máme ho nahraného na videu, ale to sem asi nedám :wink:
Tak co vy holky nového? Ruda rodí, nerodí? Dnes je hezké datum :slight_smile:)))
10. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám info o Rudy právě napsala sms: Ahoj, nic se neděje, ale nechal mě tu, jsem na gyndě, zítra asi vyvolávačka, tak ten dnešní datum nestihnu , tak snad zítra, uvidíme ... K.
10. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajajajajaj-Rudi už to má jisty..... Magalinko děkujem a držíme pěstičky. :slight_smile:
10. únor 2010 v 11:45  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kačí tak to jsou super zprávičky,tak snad bude malý prcek takový klidas i po narození. :grinning:

Rudíčku moooc ti držím pěstičky,at to netrvá moc dlouho,at tě malí moc netrápí. :wink:
Magalinka moc děkujeme za info.
10. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé tak děkujeme magi :wink:
10. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
magi díky...

kapříku, tak úžo žúžo...přesně jak sis ho vypřála :wink:

holky, tak já teď došla a jsme úplně mrtvá. kamarádka mě ukecala, abychom si daly vedle v hospůdce obídek - měli polední menu, no a pak prcek usnul, tak jsme šly procházkou a ona potřebovala ještě nakoupit, tak jsme obrazily pár obchodů (teda já jen zeleninu a pak už jsem hlídala kočárek venku:slight_smile: ) a jsem úplně hotová, takže si jdu na chvíli zalízt...
luci, určo se s nějakou maminou na vození mimča seznámíš, uvidíš :wink:
10. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to se ti nedivím,žejsi tak vyřízená.Já včera šla asi na hodinku a byla jsem taky K.O. Co jsi měla dobrého k obídku?
10. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
........to já byla vyřízená v sobotu taky z nakupování. :wink:
jojo je to prostě kliďas. a někdo říkal, že by takový mohl být i po narození. Takže mám v průkajdě pohyby + - . Jo a příště holky cukrovka bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a hořký čaj se prý k tomu nesmí. :frowning2:
10. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak tobě to už na tu cukrovku uteče vid.No taky se na to upřímně netěším,popisovala mi to kámoška,která na to chodí pravidelně. No je mi z toho blivno jen si to představím. A nesmíš prý nic. Dokonce prý se u nás nesmí ani odcházet z čekárny,aby se ti někde neudělalo blbě. Akorát teda na wc.Ještě že je tam blízko.
:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-neboj, mě to chutnalo a blbě mi nebylo a bylo nás tam aspoň 20. Asi je kamarádka trošku cimprlich. :grinning:
10. únor 2010 ve 14:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už mám v albíčku i fotky bříška. Teda spíš břicha. Tak Evi:slight_smile: i Business :grinning: :grinning:
Já nevím jestli to uteče, mě to vcelku utíká pořád :wink: hlavně aby bylo vše OK:slight_smile:
10. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky koukám, že jste všechny v čoudu :frowning2:
10. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jsem zde, bříško už pěkně roste. :slight_smile:
10. únor 2010 v 16:54  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy aspoň někdo:slight_smile: ale já už jdu dom :slight_smile: takže zítra :dizzy_face:
A ty se drž! :wink:
10. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku bříško krásný a hezky rostete,tak akorát. :grinning:
10. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no překvapení za měsíc jsme přibrali jen 400g, takže vcelku paráda :wink: Pořád ještě nejsem na své lketní váze po IVF. mimochodem nejtěžší v životě. Tak jsem ráda. :grinning:
...tak já už fakt pádím kočky, pápá. Zítra je velký Rudli den :dizzy_face:
10. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, krásný bříšulko :slight_smile: tak to já jsem právě dosáhla své maximální váhy, kterou jsem samozřejmě měla, když jsem se vdávala :grinning: vložila jsem fotky svého břuchu. přijde mi, že ho mám fakt obří, když se porovnám se zuzajdou, co má rodit za pár a ještě čeká dvojky :slight_smile:

luci, dala jsem si zapékané nachos sýrové, to mám moc ráda...no a pak mi volala kamarádka, co má půlročního prcka, tak jsme kecaly, co mi ještě může půjčit/dát na naši cvrndu no a pak jsem vytuhla, tak jsem tu celé odpolko nebyla :sweat_smile:

já mám tu cukrovku cca za 3 týdny, tak se taky bojim :slight_smile: když mám hlad, tak nemůžu ani číst, se nesoustředím.... :grinning:
10. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi ty mi děláš chutě. Já mám ráda plněné tortilly,mnam,ježiš toho bych se užrala,když mi nezbyde nic jiného,tak si to dám v kfc.Ale nějaká mexická restaurace by nebyla špatná.
A moc hezké bříško a není zase tak obří,hezky kulatoučký. :wink:
10. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, jsi milá, ale myslím, že je obří a bude ještě větší :wink: zvláštní ale je, že se necítím špatně, vím, že mám ty kilka jen v tom břuchu, a tak je to dobrý...ale všechny zkušené kámošky říkají, že "to teprve přijde" :grinning:
hezký večer. myslím na rudíka, snad se zítra Rudlínkovi bude chtít ven :wink:
10. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš evi,musíme být na bříško hrdé a těšit se z něj. Já to taky tak beru. Bude hůř.
10. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím luci :slight_smile: tak doufám, že dneska dorazí kapr a přijdou se na nás podívat holky s mimískama...a chrobík už by se měla vrátit z dovošky, ne? jinak tu luci zůstanem samy :dizzy_face:
snad kapříka naláká fotka mýho břuchu :grinning:
a myslím na rudíka :slight_smile:
11. únor 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já tady budu taky, :wink:
Ty jo Chrobík už přijede z dovči. Z teplíčka,tam musí být ted nádherně a korát chudách ten šok,až se vrátí,sníh,mráz,....
Na Rudíka se taky těším a držím jí pěsti at to dneska zvládnou
11. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně:slight_smile:

našla jsem zajímavej článek: http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/tehotenstvi-a-porod/6801-muz-a-porod-budou-nekdy-kamaradi

jsem zvědavá, co zuzka, ta měla taky včera pobíhání, tak snad nám z toho neporodila :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky tu :dizzy_face:
všechny fotky jsem skoukla. Teda Evi kde že je ten obr břuch? :grinning: Máš krásné bříško.......
No holky a bacha.......o víkendu děláme konečně ty omítky. Takže se snad už pohneme. Jsem tomu opravdu ráda :slight_smile:
Třeba se Rudla narodí v pátek, to je taky hezký den 12.2.2010 :slight_smile: ale to by se Rudík moc trápila :fearful:
11. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vzkaz od Rudy :slight_smile: : Ahoj holky, chodím ještě na vyšetření se sebou, primář chtěl vyvolat zítra nebo v pondělí, tak zkusíme zítra, jestli to zabere :grinning: , držte se a dam vedět s Rudikem :slight_smile: K.
11. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky, nějak jsem bez nálady. Včera jsem si udělala testík a nic :frowning2: , takže nemám nějak sílu mezi vámi když se tu bavíte o mimískách a bříškách. Prostě to strašně bolí a věřte, že vám závidím. Navíc mě včera začalo bolet bříško na mrchu, takže bylo slzavé údolí. Dnes jsou bolesti mírnější, ale jsou. Dalšího testování se bojím. Už nemám sílu bojovat, jsem vyčerpaná, unavená, nešťastná a naštvaná, proč zase já :frowning2:
11. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magalinka děkujeme za info.
:slight_smile:
11. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
magali díky. no ten pátek by kapříku byl pro rudíka fakt dobrej den, co?

jindři, neházej flintu do žita. Mohl to být necitlivý test. Co ti řekla dr.? Vždyť ten hyperstimulák bývá zárukou a navíc bolesti břicha na mrchu nic neznamenají, mě tak moc bolelo břicho, že jsem pořád chodila na záchod, že to každou chvíli přijde a furt nic a byla jsem těhu, takže neklesej na mysli....a zavolej dr., ať ti vezme krev, protože testy můžou být naprd! Držím pěsti. Všechny tady víme, jak je těžký, když se nedaří, ale pokud nemáš od dr. potvrzeno, tak není nic ztraceno, věř mi! :wink:
11. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, teď jsem koukala na tu novou fotku cvrndy, ale je tak z dálky, že toho pindíka prostě nevidím :grinning:
11. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, tak se jen koukni na to mini kolečko kam se máš dívat a podívej se na velký obrázek :grinning:
Já prostě nevím, jak to mám udělat :frowning2: :cry:
11. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek