• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Jindři.........kdy máš jít na další krev? Vždyť ti to přeci potvrdili....
11. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu v pondělí, já vím, že mi to potvrdili, ale mohl to být pozůstatek pregnylu, který jsem píchala ve středu a v pondělí šla na krev :frowning2: Už nějak ztrácím sílu bojovat, je to už strašně dlouhý a pořád nic. Kdyby byla alespoň nějaká vada nebo chyba, ale není. Manža je v pořádku a já taky. No i když si myslím, že mám asi nějaké problémy s vajuchama. No uvidíme, ale moc šancí tomu nedávám. Jste moc hodné :wink:
11. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři a kolik jsi měla HCG?
nevzdávej to!!! :dizzy_face:
11. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr - to mi neřekli, jen že je to pozitivní - volali mi. No snažím se, ale ... :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....no tak budeme čekat, no :unamused: :dizzy_face: ale věříme :wink:
11. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, ozvu se v pondělí, nechci na to zbytečně myslet :cry:
11. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři držím ti moc pěstičky.
11. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři, na všechno zlý je času dost :wink:

já už napapkaná, tak jdu zase pracovat...uklízím kuchyň :wink: všechno vyndat, vytřít a zase zandat :unamused:
11. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kapříku, snad už budete mít hotovo a v po uvidíme fotečky :slight_smile: nebo až později?
11. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já je sem mohla dát včera, ale stejně by mi je smazali.....spíš je dím pak na rajče a do IP vám pošlu odkaz kdo budete chtít :dizzy_face:
11. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak jo kapříku :wink: já mám pro dnešek hotovo, šest poliček, takže příště už to snad dojedu :slight_smile: a teď peču koláček, manžílek má zase chuť na ten tvarohovej :grinning: a beruška hezky kope :slight_smile:
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmmm to ten náš lenoch nic :unamused:
11. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě taky zatím nic :frowning2: Ale dneska mám takový divný pocit v břiše a trošku začíná bolet.No nic,já jdu mrknout na velký sekáč do KD.
11. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-dnes bylo větší lítání :grinning: a zase nic. :unamused:
11. únor 2010 ve 14:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, nevadí, buď ráda, klukům je u tebe líp :grinning:

luci, co jsi ulovila? :wink:

kapířku, alespoň víš, že budeš mít hodňoučkýho pupíčka...hezky se v noci vyspíš a tak..zatímco já zjevně čekám otisk svého bratra, se kterým jsme nemohli nikam chodit na návštěvy, když jsme byli malí, protože byl tak moc živý :grinning: :dizzy_face: a my s manžílkem jsme kliďásci, takže se nám určo narodí ďáblík :slight_smile: a ty jsi zase ráda pařila, tak budeš mít klidňáčka! :wink:
11. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-co je KD?
11. únor 2010 v 16:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším, že kulturní dům :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháááá :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi jen aby :wink: Já jsem chtěla tedy upřímně trochu ďáblíka.
Ale on bude asi holt po maželovi. Ten ležel od malička v knížkách a leží dodnes.
11. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo Zuzy kulturní dům. Tak jsem ulovila docela dost. Nakoupila jsem asi 15ks na mimi,něco i trošku větší a sobě jedno tričko a utratila jsem jen 400kč.
11. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-tak to je koupě za super cenu. :wink:
11. únor 2010 v 19:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zuzy vyškrábala jsem tam hezký kousky. Ale budu to muset nějako přebrat a podívat se,co mi chabí a co se bude muset koupit.Ještě mi slíbila ségra věci po malé,co jsou neutrální. Takže na nakupování mám času ještě dost.
Koupím,jen když mi něco padne do oka.
11. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to zní dobře :slight_smile: já už nebudu taky nic kupovat. dnes odpol. jdu ke kamarádce, co mi slíbila ještě dvě tašky věcí po malým, takže myslím, že už budeme vybavení :slight_smile: za 14 dní se chci jít podívat na prezentaci těch látkových plen, tak jsem na to zvědavá. sice si to čtu na netu, ale když si to člověk neošahá, tak ví stejně prd. A jako vy, čekám na ten veletrh. a když nekoupím věci tam, tak je pak rychle doobjednám z netu.
mrkněte na www.lodger.com mají dobrý vychytávky pro dětičky... :wink:

kapříku, však uvidíš. a stále je na kopance čas :slight_smile: mě zas včera pálila žáha... :frowning2: tak vy tenhle víkend úpravy, my příští vystěhujeme ze žumpičky naše krámy a pak uvidíme, co kam prckovi dát :wink: a taky jak tam vymalovat :slight_smile: ale je to malý pokojík, tak to bude hned! :grinning:
12. únor 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.zenska-neplodnost.cz/pohlednice
to je z toho odkazu od kapr-taky dobrý
12. únor 2010 v 10:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,já vstávala až v deset. :frowning2:
12. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to se tak někdo má :slight_smile:
U nás holky rozhodnuto. Zítra v půl deváte vytáhneme "zbiječky" a jdem sundavat omítku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude mazec a bordel. V týdnu se to dodělá a pak hurááá na malování pokojíčku. Už ať je další místnost za náma :wink:
12. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr tak to bude bojovno přez víkend. Ale budete to mít nové a krásné.Akorát bacha,na nové omítky se nesmí dávat hned barva. Pokud budete hned bílit a bude používat barvičky,tak se musí omítky natřít neutralizačním nátěrem.Ale pokud budete mít profi malíře,tak to bude určitě vědět. :wink: Tak jsem moc zvědavá navýsledek
12. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci neboj se ničeho :slight_smile: víme, jsme instruováni :wink: :dizzy_face:
musíme napenetrovat den po omítnutí a zaštukování :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek