• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapr jste dboře informováni :grinning: :dizzy_face: :sunglasses:
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapr, super kalkulačka :slight_smile: no už se taky těším na výsledek vaší práce... :slight_smile:

myslím na rudíka...pořád žádné zprávy,co? :wink:
12. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hezký víkend, my jedeme zítra k našim, tak se těším, dostanu dortík :slight_smile:

jindři ty dej v po hned vědět!

kapr ty se nepředři!

a lucinku, ty si užívej a odpočívej a nech se manžílkem rozmazlovat :slight_smile:
12. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky hezký víkoš a snad v pondělí už budeme vědět co Rudy:slight_smile:
12. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlásím se po delší době, nějak nestíhám, občas jen nakouknu, jsem ostuda vím.

Zatím jsem ještě pořád doma a kluci jsou v nemocnici, ale snad už příští týden by se tam pro mě mohlo uvolnit místečko a mohla bych tam s klukama být. Už překročily svoji porodní váhu, takže nic nebrání tomu, abych s nima mohla být na pokoji a oni nemuseli být v inkubátoru. Jen Tadík je línej mi sát z prsa, vždycky si tak 2x popotáhne a pak kouká co se kde děje :grinning:

A co tady, jsou nějaké nové těhulky nebo nová miminka? KOukám, že se asi čeká na Rudíka, tak snad je vše OK a malej se má čile k světu :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-jj čekáme co Rudík.
A jáááá-stále a asi navěky už 3v1. :unamused: :grinning:
14. únor 2010 v 00:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jen informativně, že se mi Ruda stále ještě neozvala :confused: . Vím, že na ní myslíte, tak ať jste v obraze.
14. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magi-i tak díky.
14. únor 2010 v 09:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem zpět... bylo to super a moc se těším na následující období :slight_smile:)

gratuluju mamkám :slight_smile:))
14. únor 2010 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chrobi, tak odpočatá :slight_smile:
14. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee chrobíku vítej :slight_smile: jak bylo? vypadá to, že jste si to krásně užili a jste plni síly :slight_smile: až budeš vědět co dál, ozvi se :wink:

zuzi, neboj, váš čas se blíží :slight_smile: navěky je tam mít nebudeš! :wink:

milu, to je jasný, že nestíháš! a co už máš všechno dokoupený a zařízený na kluky? :wink: pošli zase fotečky!

magli díky, no jo myslela jsem na rudíka celý víkend..

kapříku, jak šla práce?

a co ty lucísku? jaký byl víkend? k nám za chvíli přijde čalouník omrknout sedačku, za kolik a kdy by nám ji mohl potáhnout...tak už se bojím té cifry :unamused:
15. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,přeji krásné ráno.

Evi,tak to pak dej vědět,kolik to bude stát.My koupili koženkovou sedačku v akci a po dvou letech vypadá,jak po stoletém používání. Hrůza.Ale asi to ani potahovat nebudeme a pak rovnou koupíme novou rozkládací.
Jinak já se sem moc o víkendu nedostala. V pátek jsme byli v Jíhlavě,tak jsem zašla nakupovat,koupila si dvě trička a těhu rifle,ale samozřejmě jsou mi dlouhé. V sobotu jsme byli celý den u tchýně,byla tam švagrová s neteří,tak jsem čekala,až přijedou chlapi z hokeje a domů jsme dorazili dost pozdě. A včera vaření oběda a pak jsem jela po návštěvá. Takže doma bugr za ty tři dny neskutečnej. Tak mě dneska čeká postupné uklízení. A snad stihnu tento týden vyklidit i špajz.
Milu máš toho asi hodně,ale důležití jsou ted jenom kluci,aby byli spokojení a zdraví a měli se čile k světu. Tak se drž,už máš vše určitě zařízené.
Zuzi neboj,jednou se dočkách a nebude to tak dlouho trvat. :wink:
15. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
nakukuji jestli nemame neco noveho o Rudikovi :dizzy_face: a zatim nic , tak alespon drzim palecky!!!!!!

zuzka72: budes mit nakonec CR??? a kdy??
15. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek při pondělku :wink:
Tak to jsem na tu Kačku teda zvědavá.....snad je vše OK a malej je už na světě :dizzy_face:
Chrobi ahojek:slight_smile: Jsem ti poslední dny pěkně záviděla :slight_smile: Známí nám ukazovali fotky z Kuby tak jsem si vzpomněla, že ty ses měla asi min. stejně., nebo ještě lépe :slight_smile: Tak něco napiš. Budeš mít nějaké fotečky?
Evi ahoj, no co víkend. Všechno vybouráno, všude bordel, napenetrováno a základ namatlán. Takže ve středu přijedou udělat omítku a v sobotu zaštukovat. No a ten další týden se konečně může pokračovat v malování.
Ale teda blééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma je to strašný. Hlavně nemá smysl něco nějak moc uklízet, protože to ještě nekončí.
Jinak mi včera psala žena od bratránka, že mají pro mě ten košík. Takže nakonec nebudu nic kupovat :slight_smile: na jednu stranu paráda, na druhou myslím, že je trochu menší, takže nevím, jak dlouho tam prcek bude moci být, ale nakonec co........ jen si ušiju nebesa, protože ty u toho nejsou a bude.
Luci a o nákupech. mě už přišli ty těhu pásy a těhu tričko. Pásy super, ale to tričko je naprd. Je klasické, takže ho mám v plce břicha.... :unamused: Budu to muset paní napsat.
Jo a koupili jsme o víkendu přebalovací podložku na postýlku a dostali jsme zadarmo rychlozavinovačku :dizzy_face: takže vlastně první věc :wink:
A dneska ráno jsme byli na odběrech na imunologii tak uvidíme, co budou zkoumat. :grinning:
15. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, takže docela mazec s tím malováním, co? my budeme o víkendu stěhovat "naše" skříně z "pokojíčku", abychom viděli, kolik je tam doopravdy místa a tak a abychom to tam taky mohli vymalovat....taky netěším :frowning2: ale pak to zas bude krásné...tak až budeš mít košík, tak vyfoť, ať se pokocháme :wink:
a vůbec nevíš, kači, co vám měli zkoumat na té imunologii?

lucíku, nákupy super :slight_smile: já naštěstí dostala spoustu triček, který se dají použít na těhu k narozkám, takže už opravdu nemusím nic kupovat... :slight_smile: mamka mi dala i takový super letní šaty, tak už se na ně těším :slight_smile:
jo luci, tak za potažení té sedačky bude chtít max. 12tis. plus my si budem kupovat sami látku, ale zase nevím kolik, protože jsem nevěděla, jak jdou ty pruhy...buuu :angry: ale teď to všechno obvolávám a uvidí se. to totiž není sedačka v obýváku, ale v kuchyni a je obří, ale už hrozně prosezená...takže jsem objednala ještě jednoho čalouníka, aby to spočítal a uvidí se, který bude levnější...ale jinak docelá pálka teda :frowning2:
15. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Evi a nevyplatí se koupit sedačku novou????
Na té imunologii nevím. prostě jak jsem tam chodila kvůli tomu CMV virusu tak jsem měla přijít v 8tt, to bylo vše OK prý jen ta anemie (CMV už nezkoumají) a pak řekla ať přijdu ve 20tt. Brali mi 5 ampulí, tak netuším.
A košík budeme mít až na jaře. Musíme se nějak domluvit kdy si pro něj dojet. A jelikož deť čím méně věcí v bytě tím lépe, tak to zatím neřeším. Rozhodně je již pár let starý, takže to nebude takový načančánek jako jsou dnes. Ale přemýšlím, že si na to ušiju dečku a polstrování a nebesa a bude. Konstrukce na nebesa stojí 200 kč....tak co :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to je teda pálka a ještě k tomu ta látka té padne určitě hromada. To je snad už lepší koupit novou. Ale pokud se vám líbí tvarem a je pohodlná. My máme jasno,my koupíme novou,ta naše byla v akci jako výstavní kus za 8000 a už nikdy více,po roce to začalo praskat,každý díl je jinak barevný,no humus.Tak na ní mám deku,protože se to jinak nedá.
15. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hrozná pálka, práce max. 12000 a látka cca 10000, taky manža říkal, že by nás vyšlo stejně, kdybychom si kupovali nové, ale zase nám se sem ta sedačka s těma židlema úžasně hodí, vejde se na ní 6 lidí + 3 židle, stůl máme obrovský, takže fakt super sezení...jen je to teda skoro stejná cena, jako když bychom jí kupovali novou...ale co dělat. teď jsem konzultovala s manžou a shodli se, že když už jsme tak daleko (vybrali jsme látku- to nám trvalo snad rok! a čalouníka), tak že už to asi doděláme...představa, že jedu a vybírám nový stůl a židle, tak by mi piclo. A navíc, co bychom dělali s tímto??? :unamused: není nic horšího, než když se věci, co se vám líbí a vyhovují začnou hroutit :frowning2: ale co, čekáme bobíska, to je hlavní. zase si říkám, že když budu mít většinu věcí popůjčovaných po kámoškách, tak tolik neutratíme za věci pro mimíse... :wink:

naopak kapříku, já bych radši brala starší než nový, mně se ty nový nelíbí, ten starší bude mít patinu a ty si na něj vyrobíš, co budeš chtít...takže buď ráda :slight_smile: a testy dopadnou dobře, vůbec bych se toho nebála :slight_smile:

luci no s tou sedačkou to je peklo...já už mám taky na tý sedačce deku, leze nám z toho molitan všude možně... :frowning2: taky mě nejvíc naštve, když koupíme něco blbě...

holky, mě je od rána zle, poprvé jsem měla mžitky před očima a musela jsem si lehnout, ani jsem nešla cvičit. po půlhodině ležení jsem si změřila tlak a měla jsem 90 na 55, což je teda strašný. ale máti mi říkala, že to je v těhu normoš mít nízký tlak, ale řeknu vám, že jsem se zhrozila, blbě se mi dýchalo a tak... :frowning2: a mimísek kopal o sto šest, tak alespoň vím, že je v pořádku...a co váš lelek kapříku? Už se nějak projevuje? :wink:

luci ty už taky zachvíli ucítíš, co? Hele a kdy máš vůbec další prohlídku? :wink:
15. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, právě jsme řešili stejnou situaci s našima. Myslím ala sedačka. Takže fakt, radši novou než nový potah. :slight_smile: Ale my řešíme jen samostatnou sedačku, ne set se stolem a židlemi.......
O testy strach nemám....to mám objednaný už dopředu. Jsem tedy zvědavá jen jestli mi nějak pomáhá zobání toho železa.
A náš lenoch nic :unamused: Už to nijak neřeším. Prostě je zaparkovanej hlavou dole až v pánvy, mydlí jen něco rukama a mumlá si něco pod vousy. A ještě k tomu ho v tom utvrzuje jeho tatínek, když mu každý den povídá jen ať odpočívá, protože až se narodí, tak mu mamka nedopřeje klidu :sweat_smile: :grinning: Obrovsky vtipné.
Ikdyž mám pocit, že občas něco slaboučkého cítím. jako když si vevnitř přehodí nohu přes nohu. :grinning: Ale rozhodně to nejsou žádné bublinky a žádná motýlí křídla ale zase žádné kopance...tak nevím jestli je to ono. :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět ze Šternberka,dobře jsem nepochodila. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Vše prý v pořádku, děti prospívají, to je asi jediny pozitivum :slight_smile:, není důvod je vyndávat teď. :angry: Poloha A hlavou dolů a B bylo hlvou dolů příčně a jak se dělal UTZ tak se při tom otočil koncem pánevním, což by bylo taky dobry kdyby tak zůstal do příště. Primář řekl, kontrola příští týden, pokud se neotočí tak císař za 2týdny i to tam napsal, že na tom trvám a pokud budou obě hlavou dolů tak normálně na vyvolání za 2týdny. Takže při mé smůle....... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
15. únor 2010 ve 14:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak pokud vás to stálotakové psilí.
Já jdu na kontrolu 25.2. to je myslím příští týden ve čtvrtek,tak to snad bude ok.
15. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy ale to je snad dobře ne? Nebo tys to chtěla nějak jinak?
15. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, já taky myslím, že je to v pořádku, ne? :wink: čím déle u tebe budou, tím líp :wink:

jo jo holky, je to těžký. až se vrátí manža, tak ještě o tom promluvíme, ale asi to tak necháme. my se totiž hrozně neradi rozhodujeme a když už se pro něco rozhodneme (po dlouhém vybírání a vůbec) tak už se nám to zase nechce měnit :slight_smile: jsme konzervičky :grinning:

jo jo to bude ok luci. a tobě dělává utz, viď? tak aspoň berušku uvidíš...

mě čeká až ta cukrovka zač. března....

a rudík pořád nic, co?
15. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žirafky, tak to snad klaplo, dnešní test byl ostřejší a HCG taky povyrostlo :grinning: , 8.2. - HCG 56,2 a 15.2.HCG 182,6, ve čtvrtek jdu k Mudrovi na kontrolu, tak budu chytřejší :grinning:
15. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, Evak-to jo vše OK, ale já chtěla toho císaře.... :unamused:
15. únor 2010 v 15:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

Jindřiško obrovská gratulace tfuj tfuj :slight_smile:) na kontrolu
15. únor 2010 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři no vidíš,bude to ok. :wink:
15. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindři no vidíš :slight_smile: my ti to říkaly :wink:

zuzi, tak když tam napsal, že ho vyžaduješ, tak by ti ho měli udělat, ne? :wink:
15. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-jo, kdyby to šlo na požádání, jenže nejde----------- :angry:
15. únor 2010 v 15:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři :dizzy_face: Já na tebe dneska myslela :slight_smile: a řekli ti něco?
Zuzy :slight_smile: ty už taky nevíš coby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek