Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
evak99
15. únor 2010
aha zuzi, tak uvidíš, co má být, má být, ne? 😉
jindriska
15. únor 2010
holky moc děkuju x-)
Kapříku, mluvila jsem jen se setřičkou, ale ve čvrtek jdu k Mudrovi, tak už to vydržím 😃
zuzka72
15. únor 2010
Evak-to jo, ale vzalo mě to. 😞
kapr
15. únor 2010
ahaaaa 🙂 No tak to jo 😉 tak držím palečky...... x-)
Zuzy jsi přeci holka statečná x-)
zuzka72
15. únor 2010
Kapr-statečnost už mi došla 😞
magalinka
16. únor 2010
HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ TAK KONEČNĚ JE RUDÍK NA SVĚTĚ !!!!!
4:41 mi přišla SMS: Tak jsem se narodil: 16.2.2010 ve 2:55. Mám 3700gr a 53 cm, Rudik Nedvidek.
miluse
16. únor 2010
jéé, nakounku a co nevidím, obrovská gratulace 😃

zuzi, náhodou je hezký, že tak dlouho držíte, ikdyž věřím, že už je to pro tebe dlouhý, mě to stačilo do toho 30 tt :-N, jsem si pak docela oddychla :-p. Oni se ti tam ještě točej jo? já měla kluky oba obráceně, jeden byl hlavičkou, druhej zadečkem, takže u mě normoš porod nehrozil a stejně ve finále museli rychle ven |-|
evak99
16. únor 2010
já vím zuzi, ale zase už jsi takhle dvakrát rodila, tak to kdyžtak zvládneš...co by ti zbývalo? 😞 hlavně se tím nestresuj! 😉

jeee Rudík je tu!!! moc gratulujeme a těšíme se na podrobnosti 🙂 x-)

milu a kluci jsou ještě v inkubátoru? ať se daří 🙂
zuzka72
16. únor 2010
Rudi-no konečně, obrovská gratulace, moc držíme pěstičky.
Magi-díky za info.
Evak-nejde o to, že bych to nezvládla, jde mi o to, aby to zvládli ty děti u dvojčat je velké riziko, že to druhé je nalokané, zapříčené a pak zaostalé-o to mi jde... 😞
evak99
16. únor 2010
aha zuzi, to jsem nevěděla...to ale přeci musí dr. odhadnout, ne? to není možný, aby ne! nemysli na špatný věci nebo kluci nebudou v pohodě. dobře to dopadne uvidíš! 😉 Jak by řekla kapřík, musíš si to správně přát a pak se ti to splní x-)
jindriska
16. únor 2010
jupííííí další žirafátko, obrovskáááá gratulace. Hlavně ať jsou maminka i Rudík zdravý 😃
yorinkay
16. únor 2010
Rudísku, gratulujeme všichni tři!!!! Přejeme hodně zdraví a ať jste brzy doma 🙂 .
chrobacek
16. únor 2010
Dobré ráno,

gratulace Rudíískům 🙂
kapr
16. únor 2010
Tak konečně Rudíku, už jsem si říkala že to nějak flákáš 😃 (díky magali)
Zuzy já bych se toho nebála. Už dlouho jsem neslyšela, že by šly dvojčata přirozeně. Ikdyž byly oba hlavičkou dolů. Nakonec šly stejně císařem.
Hlavně se neboj a objednej si to. Ono to dopadne podle představ 😉
kapr
16. únor 2010
Hele Evi, ještě Zuzka a jdeš na řadu 😎 Ahojek Milu, co prťata? Kdy už půjdete domů? 🙂
evak99
16. únor 2010
kapříku nestraš 😎
gucci
16. únor 2010
ahoj holky

moc gratuluju k Rudíkovi, krásné míry, at dělá samou radost x-) x-)
kapr
16. únor 2010
Nestraším, je to tak 🙂 nebo jsem na někoho před tebou zapomněla? 😃 😃 😃
chrobacek
16. únor 2010
holky alternativky

musím vám napsat zažitek z včerejší reflexní terapie

a to : bolavé místo .....levý vaječní, vejcovod a děloha... pecka co?
zuzulik
16. únor 2010
jeee Rudik je na svete x-) hodne stesti, zdravi a mamince hodne mlicka 😉 x-)
kapr
16. únor 2010
Chrobi no tak to je fajn, že se na to přišlo, ne? Nebo co to jako znamená?
lucifirek
16. únor 2010
dobbré dopoledne 🙂
Rudíčku obrovská gratulací,tobě i prdolkovi. Hlavně at jste brzy oba v pořádku a doma v pohodičce. 😃
chrobacek
16. únor 2010
Kapr no nevím jestli to je fajn před ivf 😞
zuzka72
16. únor 2010
Kapr, právěže na jiných diskuzích o dvojčatech je spousta takových případů co se staly i ten primář mi včera říkal, že pro matku je císař horší, ale pro dvojky je lepší, než přirozeně. I přesto trvá u mě na normálním. 😢
lucifirek
16. únor 2010
Zuzy,docela tě chápu,že máš strach,taky bych ho měla. No uvidíš,pořád mimča nemají polohu k přirozenému porodu vhodnou. A nevím,jestli se můžou ještě bez problému otočit správně,ale jelikož už jsou takto uhnízdění delší dobu,moc bych tomu nevěřila. Tak se drž a uvidíš na kontrole.
Já se dneska obědnala na ten kontrolní utz do brna Prenatalu,nějak u své dr. nemám jistotu,jdeme k Dr.Vlašínovi,to je kapacita a už nám třeba konečně řekne,co to bude. Ta moje dr by mi to asi nikdy neřekl. A chci mít jistotu,ževše bude v pořádku. Pokud mi moje dr.nenapíše žádanku,tak si ten utz zaplatím.
lucifirek
16. únor 2010
jsem to ale pako,samozřejmě jsem je objednala. Teda píšu jak jouza.
kapr
16. únor 2010
Chrobi No tak právě, já nevím co to jako znamená. jestli musíš něco pít, nebo s tebou musí nějak cvičit, nebo tě jen namasirovali a odblokovali to.......?
Léčitelka to masáží odblokovala. Tak právě nevím jestli je to tak i u reflexní masáže. Tam bych si představila, že tisknutím bodů se něco uvolňuje.
Zuzy no tak uvidíš, no 😞 Tak si to fakt objednej x-)
chrobacek
16. únor 2010
Kapříku snažila se ty body pochopitelně jakože zhamornizovat.... ale to není na jednou... takže jsem si řekla, že tam zkusím ted chodit častěji
chrobacek
16. únor 2010
jako že to rozhodně není odblokované ale je opravdu možné že je to ta příčina nezdaru
kapr
16. únor 2010
No Chrobi já tady tomu docela věřím. Takže po jak dlouhé době můžeš zase jít? nebo prostě kdy to může být OK?