• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
aha zuzi, tak uvidíš, co má být, má být, ne? :wink:
15. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju :dizzy_face:
Kapříku, mluvila jsem jen se setřičkou, ale ve čvrtek jdu k Mudrovi, tak už to vydržím :grinning:
15. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-to jo, ale vzalo mě to. :frowning2:
15. únor 2010 v 16:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaa :slight_smile: No tak to jo :wink: tak držím palečky...... :dizzy_face:
Zuzy jsi přeci holka statečná :dizzy_face:
15. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr-statečnost už mi došla :frowning2:
15. únor 2010 v 16:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ TAK KONEČNĚ JE RUDÍK NA SVĚTĚ !!!!!
4:41 mi přišla SMS: Tak jsem se narodil: 16.2.2010 ve 2:55. Mám 3700gr a 53 cm, Rudik Nedvidek.
16. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, nakounku a co nevidím, obrovská gratulace :grinning:

zuzi, náhodou je hezký, že tak dlouho držíte, ikdyž věřím, že už je to pro tebe dlouhý, mě to stačilo do toho 30 tt :sweat_smile:, jsem si pak docela oddychla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Oni se ti tam ještě točej jo? já měla kluky oba obráceně, jeden byl hlavičkou, druhej zadečkem, takže u mě normoš porod nehrozil a stejně ve finále museli rychle ven :pensive:
16. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím zuzi, ale zase už jsi takhle dvakrát rodila, tak to kdyžtak zvládneš...co by ti zbývalo? :frowning2: hlavně se tím nestresuj! :wink:

jeee Rudík je tu!!! moc gratulujeme a těšíme se na podrobnosti :slight_smile: :dizzy_face:

milu a kluci jsou ještě v inkubátoru? ať se daří :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi-no konečně, obrovská gratulace, moc držíme pěstičky.
Magi-díky za info.
Evak-nejde o to, že bych to nezvládla, jde mi o to, aby to zvládli ty děti u dvojčat je velké riziko, že to druhé je nalokané, zapříčené a pak zaostalé-o to mi jde... :frowning2:
16. únor 2010 v 08:47  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha zuzi, to jsem nevěděla...to ale přeci musí dr. odhadnout, ne? to není možný, aby ne! nemysli na špatný věci nebo kluci nebudou v pohodě. dobře to dopadne uvidíš! :wink: Jak by řekla kapřík, musíš si to správně přát a pak se ti to splní :dizzy_face:
16. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííííí další žirafátko, obrovskáááá gratulace. Hlavně ať jsou maminka i Rudík zdravý :grinning:
16. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudísku, gratulujeme všichni tři!!!! Přejeme hodně zdraví a ať jste brzy doma :slight_smile: .
16. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

gratulace Rudíískům :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně Rudíku, už jsem si říkala že to nějak flákáš :grinning: (díky magali)
Zuzy já bych se toho nebála. Už dlouho jsem neslyšela, že by šly dvojčata přirozeně. Ikdyž byly oba hlavičkou dolů. Nakonec šly stejně císařem.
Hlavně se neboj a objednej si to. Ono to dopadne podle představ :wink:
16. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Evi, ještě Zuzka a jdeš na řadu :sunglasses: Ahojek Milu, co prťata? Kdy už půjdete domů? :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku nestraš :sunglasses:
16. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

moc gratuluju k Rudíkovi, krásné míry, at dělá samou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestraším, je to tak :slight_smile: nebo jsem na někoho před tebou zapomněla? :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky alternativky

musím vám napsat zažitek z včerejší reflexní terapie

a to : bolavé místo .....levý vaječní, vejcovod a děloha... pecka co?
16. únor 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Rudik je na svete :dizzy_face: hodne stesti, zdravi a mamince hodne mlicka :wink: :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no tak to je fajn, že se na to přišlo, ne? Nebo co to jako znamená?
16. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobbré dopoledne :slight_smile:
Rudíčku obrovská gratulací,tobě i prdolkovi. Hlavně at jste brzy oba v pořádku a doma v pohodičce. :grinning:
16. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr no nevím jestli to je fajn před ivf :frowning2:
16. únor 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, právěže na jiných diskuzích o dvojčatech je spousta takových případů co se staly i ten primář mi včera říkal, že pro matku je císař horší, ale pro dvojky je lepší, než přirozeně. I přesto trvá u mě na normálním. :cry:
16. únor 2010 v 10:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy,docela tě chápu,že máš strach,taky bych ho měla. No uvidíš,pořád mimča nemají polohu k přirozenému porodu vhodnou. A nevím,jestli se můžou ještě bez problému otočit správně,ale jelikož už jsou takto uhnízdění delší dobu,moc bych tomu nevěřila. Tak se drž a uvidíš na kontrole.
Já se dneska obědnala na ten kontrolní utz do brna Prenatalu,nějak u své dr. nemám jistotu,jdeme k Dr.Vlašínovi,to je kapacita a už nám třeba konečně řekne,co to bude. Ta moje dr by mi to asi nikdy neřekl. A chci mít jistotu,ževše bude v pořádku. Pokud mi moje dr.nenapíše žádanku,tak si ten utz zaplatím.
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to ale pako,samozřejmě jsem je objednala. Teda píšu jak jouza.
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi No tak právě, já nevím co to jako znamená. jestli musíš něco pít, nebo s tebou musí nějak cvičit, nebo tě jen namasirovali a odblokovali to.......?
Léčitelka to masáží odblokovala. Tak právě nevím jestli je to tak i u reflexní masáže. Tam bych si představila, že tisknutím bodů se něco uvolňuje.
Zuzy no tak uvidíš, no :frowning2: Tak si to fakt objednej :dizzy_face:
16. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku snažila se ty body pochopitelně jakože zhamornizovat.... ale to není na jednou... takže jsem si řekla, že tam zkusím ted chodit častěji
16. únor 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že to rozhodně není odblokované ale je opravdu možné že je to ta příčina nezdaru
16. únor 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Chrobi já tady tomu docela věřím. Takže po jak dlouhé době můžeš zase jít? nebo prostě kdy to může být OK?
16. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek