• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ty ona to nějak takto neřešila a domluvili jsme se na příští týden a že si mám vybrat co budeme dělat... jestli to stejné nebo masáž nebo co.. což mi přijde takové divné a přitom jsem řekla že to nechávám na ní ... protože jsem netušila jak to je a dnes na netu jsem pochopitelně našla info a je tam že se má chodit i několikrát týdně když je problém tak nevím co dělat
16. únor 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha... no tak to je teda divné :unamused: asi ti nezbyde než si s ní promluvit, no. :confounded:
16. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, tak jí řekni, že tam chceš teď chodit častěji a ať ti dá tyhle orgány do pořádku! :wink: to je fajn, že se na to přišlo...

zuzi, jak píše kapřík :wink:

to je dobře, že ses objednala luciku. žádanku by ti měla vypsat, ten utz ve 20tt je placený pojišťovnou... :wink:

jo jo kapříku, jsem asi teda na řadě, ale budu jediná, kdo na stopéro neví, co čekáme :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý mi bude dělat utz i na poradně a když jsou triply v pořádku,tak do Brna neposílají,ale nakonec jsem byla tak nahlodaná,že jsem se objednala a když mi tu žádanku nedá,tak si to zaplatím. Hlavně mi přijde ta moje starší dr. taková nejistá u toho utz. A v brně jdeme k Vlašínovi a to je kapacita. Možná nám už konečně řekne,co to bude a vyšlo to tak dobře,že to spojíme s veletrhem. I když první den je prý pro odbornou veřejnost,ale mylsím,že tam snad pouštějí i normální veřejnost.
16. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
se ještě dozvíte :slight_smile:
Já včera uhodila na manžu, že už chci vědět jméno. Přišlo mi najendou divné, že nevím, jak se bude malý jmenovat.
Takže pozor, jsou dvě:slight_smile: Jakub nebo Ondřej :slight_smile: Tak jsem zvědavá, jestli to nebude Karel.
Jo a 5.3. malujeme pokojík :wink: to jest za týden a kousek :slight_smile:
16. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,my máme Jakuba jasného od začátku,ale pro holku teda nevím. Tuhle si manža povídal s bříškem a říkal,že to bude bud kubík,nebo Lucinka a já Lucinku nechtěla,i když se mi líbí. Ale nechci,aby se jmenovala stejně. ALe asi to nechám na manžovi. Mě se líbí Annička,Terezka,Sára. A Ondřej je taky hezké.
Tak jsem pak fakt zvědavá na fotečky pokojíčku. My už pomalu taky začneme. Ale komoda prý bude trvat tak dva měsíce,což je mazec,tak už to budeme muset nějak rozkreslit a zadat na výrobu.
16. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucinku jsme měli taky :slight_smile: ale nakonec bych si snad prosadila Verunku. manža chtěla Soňu, Šárku a Lucinku. Já Verunku, Barborku a Lucinku :slight_smile: takže tam to šlo, ale s tím klukem prostě víc visí na Karlovi a pak David a Adam. Já jakub, Ondřej, Tadeáš, Matyáš, Matěj :slight_smile:
Vypadá to, že na jediném Jakubovi se shodneme. :wink:
16. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak uvidíme,my musíme doladit tu holčičku,ale třeba bude za měsíc jasno. :grinning:
Dneska budu dělat manžovi véču,kuřeci prsa zapečená a čtyři druhy sýra,peč.brambory a zeleninku.
16. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, vy jste kuchařinky. :grinning: Já mám v lednici už druhý den rozmraženou kotletu a nic z toho. Tak ji dnes asi narychlo naložím a zítra udělám jako steak...... :unamused:
16. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý kapříku.Já jedu dneska pro maso,táta sehnal krkovici,tak ji pak musím ještě nachystat do mrazáku a možná manžovi taky udělám některý den stejk.Ale zítra bude odlehčovací,zítra udělám jenom vývar z kostí.
At nemáme pořád maso.
16. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prostě na vaření nemám čas :unamused:
16. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli chodíš pořád do práce. Já doma akorát uklidím,vyperu vyžehlím,ven se mi ted moc nechce.A když mi je ted dobře a nezvracím,tak mě to vaření baví.Ale nevařím každý den takto. manžel chodí na teplé obědy,tak míváme často různé polévky a obyčejná levná jídla.
16. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj kapr ono ti to začne a budeš vyvařovat. :grinning:
Já vařím každej den a dělám i teplé večeře-já jsem si je tak blbě navykla. A ten mladší sní 16knedlí k vepřuknedlu, tan starší jen 8 , takže se holky připravte. :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 16:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zuzy ty musíš mít velkovývařovnu. :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně :wink:
Já ninak nemám s vařením problém:slight_smile: Vařím ráda a myslím, že i dobře. Jsem taková klasická jihočeská kuchařinka.... :slight_smile: jen teď když jsme sami tak jsem přes týden přestala úplně vařit a vařím jen o víkendu. No a připravila jsem si na neděli maso na řízky, pak jsem ho zapomněla rozmrazit, jelikož přijeli narychlo naši kvůli těm omítkám a táta si poručil segedýn no a tak mi kotletka zůstala. Takže dnes už ji musím zpracovat. A jelikož nebudu mít zase čas, tak ji dnes naložím a ona do zítra vydrží a pak ji hodím na pánvičku nebo na gril. Ale to už si umí udělat i manža sám :wink:
A jinak samo že stále chodím do práce:slight_smile:
Dnes jsem si krásně počárala bříško propiskou. Tak se mi všichni smějí, že už mi překáží :dizzy_face:
16. únor 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-ono mě to donutilo a nic jinyho mi nezbylo-nebo by mě snědli. :grinning: To ti totiž ani nepříjde, začínáš mlíkem, pak kašičky, polívečky, omáčky atd. a než se naděješ, tak se dopracuješ až ke kvantumu jídla. Už mi to ani nepříjde, jen při nákupu nám jaksi přetíká vozík, ale třeba je to někdy ta žravost přejde... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 16:44  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzy to je teda mazec.To musíš vařít v obrovských hrncích a dělat knedlíků,brambor..... Ono se to nezdá,ale jak tu byla tchýně na obědě,tak ke svíčkové jsme takysnědli skoro celé dvě štrycle knedlíků. Já se snažím všechno dělat doma a nekupovat,vyjde to levněji.Ale když píšeš že jenom oni dva sní 25knedlíků jenom k obědu. Zatím vařím pro dva a je to docela problém,někdy toho mám moc,že to jíme několik dní a jindy toho mám na oběd a max.pro jednoho na večeři. Manža sice chodí na teplé obědy,ale i tak vařím,abych měla něco teplého k jídlu a ono to ve finále vyjde levněji,než kdybys měla kupovat rohlíky a salám,sýr.
16. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, to je teda mazec :slight_smile: já se taky snažím teď doma hodně vařit, ale kapříku, když jsem chodila do práce, tak jsem taky moc nestíhala...ale jinak mě vaření taky baví, mám pocit, že u toho je vidět výsledek :wink:

jo luci s velkým utz souhlasím a rozumím, proč do toho chceš jít i za cenu, že si to zaplatíš.

jinak ty jména jsou vtipný, my mám pro holčičku vybranou 3 jména a ty teď po týdnu testujeme...i když je pravda, že Bára se drží už 2. týden :slight_smile: , tak to asi vyhraje :grinning: ale shodnout se s mužem je i u nás těžký, třeba u kluka se shodneme jen na dvou jménech :slight_smile:
16. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko holky, tak kolik toho dneska nakecáme? :grinning:
17. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne,

přidala jsem nějaké fotečky.

Zuzko, toho vyvařování se taky docela děsím :sweat_smile: :grinning: , co vyprávěla tchýňová, jak musela vyvářet, když živila vlastně 4 chlapy, tak už mám teďky z toho noční můry :confounded:, ale co... nějak to zvládnem.

Evíku a jaký jména máte favority? A vy ještě nevíte co to bude nebo nechcete vědět?
17. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu to jsou bobísci :dizzy_face: k uňufání :grinning:
17. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, ju to ju :slight_smile:, taky se s nima ráda mazlím :slight_smile:

Jéé a koukám, že vy taky budete mít chlapáka :slight_smile:, tak to gratuluju
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirek-ono si na to zvykneš, ani nevíš jak a hrnce, mám jen jednu sadu Tescomu 5ks a největší má 5litrů a pak pekáče. Vše přelívám do misek s víkama a do ledničky, nebo do špajzu(je skoro větší než kuchyň :grinning: ), ale ono se to tam stejně neohřeje, pořád si říkám, že nějaké ty kastróly pořídím, ale nějak nebyl čas.
Milu-krásní bobišci a co jste nakonec pořídili za ten kočárek?
17. únor 2010 v 10:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu kluci jsou roztomiloučcí a už se uplně změnili.
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, máme nakonec teutonii, taťka vybral, jsme se den před porodem docela o tom porafali :grinning: a já pak rezignovala, páč pak už mi bylo všechno jedno. Ale udělal mi radost a jel se na něj juknout a včera jsem ho i konečně viděla, neb domů se nám zatím nevejde, musel by být na chodbě, tak je u manži v práci
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu, kluci jsou nádherný :slight_smile: a už víš, kdy si je budeš moct vzít domů? a papají tvoje mlíčko? :wink:
no nám dr. řekla, že čekáme spíš holku, ale že život za to nedá a že se nic moc neukázalo...takže rádi bychom věděli, ale nemáme jistotu. Ale já si s ní povídám jako s Barunkou:slight_smile: pak ještě v holčičích jménech máme ve výběru Aničku a Katku. No a u kluka se shodnem jen na Davidovi. A ještě na Honzíkovi, ale těch běhá po světě moc :slight_smile: takže tak... :wink: a kdybychom bývali měli dvojčata hočičky po ivf, tak by se jmenovaly po našich babičkách: Emilie a Antonie :grinning:

kapříku, tak o víkendu na tebe budu myslet, budem šíbovat skříněma z "pokojíčku", takže si taky máknem....

teď jsem se vrátila ze solničky a zase se mi dělá opar na rtu...moje těhotenství je jeden velkej opar. se z toho picnu! :frowning2:
17. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky trpím na opary jak blázen. Ale docela mi pomáhají ty náplasti. Minimálně nevypadám jak pako celej měsíc.:slight_smile:
Milu jojo je to prostě kluk:slight_smile: nakonec to vypadá že bychom se mohli shodnout na tom Ondrovi.
Manža sice stále preferuje Davídka, mě se to jméno taky líbí, ale nemám k němu žádný citový vztah. Nějak mě neoslovuje :wink: To nic proti Evi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi máte hezká jména. Já ted už víc jak týden v solničce nebyla,už se musím konečně objednat.Pořád něco dělám a prdím na to.
Dneska mi je nějako blivno a jsem unavená. Jedu za chvíli za kámoškou a dvojčátkama.
17. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: davídek medvídek :grinning: :dizzy_face: a Ondřej krásný jméno. :wink: Jinak všechna jména, co jste tu luci a kapříku psaly se mi líbí. :slight_smile: Lucie se mi moc líbí, ale máme jich v rodině hafo na obou stranách, takže to nejde :wink: dík za oparovou radu, ty náplasti jsem ještě nezkoušela..vemu vždy b-komplex a udělám drožďovou pomazánku :wink: za to těhotenství mám opar už asi po osmé... :frowning2: no holt mě barunka vycucává :slight_smile:

luci, tak odpočívej, ať si můžeš užít dvojčátka. to tě rozveselí :wink: mně bylo zle v pondělí, asi je teď pořád blbej tlak. a do solničky běž, je pořád ta blbá inverze, že se pořádně nedá ani dýchat ani větrat, tak na to je solnička balzám :slight_smile: i když u vás ve žďáře je asi lepší počasí, tady to sedí jak duchna :frowning2:
jdu žehlit holky
17. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak je vyzkoušej. Ty se v těhu můžou a opravdu máš do týdne po oparu :dizzy_face:
Hlavně se vyhneš na začátku tomu svědění a bolení. :wink:
Já zas dneska jedu jako fretka holky. Musím udělat do pěti celou prezentaci na nové produkty. Normálně mám na to tak 3 dny a tentokrát mám na to jen 1 den. No to bude mazec :slight_smile:
17. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek