• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evíku, kluci musí mít min. 2 kg, aby je mohly pustit dom, dneska má Tadík 1840 g a Kryštůfek 1380 g. Min. týden mi dr. slíbil, že snad tento týden už tam s nima budu moct být, ale zatím je ticho po pěšině. :rolling_eyes: a dneska jsem mudru na telefonu nezastihla a když tam k večeru přijedem, tak už tam zase mudři nejsou, aby s námi mluvili, mají na podávání informací vyhraněnej časík, tak tam budu muset brnknout zas zítra.

Máte vybraný hezký jména a pokud tam dr. nic neviděl tak by to ta Barunka mohla být. A to ti řekli na velkým UTZ ve 20 tt? :confused:

Kapříku, moc se nepřepínej, on ti to stejně pak prcek řekne sám, že má dost. Já měla taky tak hezky naplánováno, že v práci dodělám to nejnutnější a od prosince budu doma, hezky si napeču cukroví a připravím se na vánoce a prd, kluci si to usmysleli jinak :grinning: a pak na novej rok znova :sunglasses: Jsem pak už říkala, že z nich budou doktoři, když se jim tak v nemocnici líbí :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu neboj:slight_smile:
šrotuje mi jenom hlava :grinning: jinak dřepím na zadečku. A jestli to malého trochu povzbudí tak super. Zatím je to lenoch lenivej :grinning: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak jsme se právě vrátili z kontroly nožiček a Bruník má široké balení :frowning2: , no budeme dávat na pampersku ještě normál velkou plenku at má nožky hezky od sebe. Není to vývojová vada, ale jak hošani měli málo v bříšku, tak si jeho levá nožky zvykla být trošku jinak a už mu to tak zůstalo, takže mybudeme Brunovi fixovat nožky a Bořkovi pupík,aby neměl kýlu....tož prostě furt něco :wink:

jdu vás dočíst......
17. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Milu? chlapečci jsou překrásní...a ty očiska, to je prostě super, fakt jsou nádherní. tak hlavně přeji moc a moc zdravíčka :wink:
17. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha milu, ale vypadá to, že kluci rostou rychle, tak je snad budete moct brzy odvézt. Hlavní je, aby tě s nimi nechali v té nemo. ať si k nim můžeš chodit, kdy budeš chtít, tohle musí být hrozná otrava.
no právě na utz ve 20tt nebyl vidět ani pindík ani buchtička, takže dr. řekla, že spíš holka, ale že to není vidět... :wink: takže bude překvápko. Jen doufám, že když to bude David, tak z něj nebude homosexuál, jak mu teď pořád říkám Barunko :slight_smile:

kapříku, to jsi dobrá, že tak hezky makáš! ať to všechno stihneš! :wink: já místo žehlení vytuhla a četla si - je to posledních pár měsíců, kdy můžu, že? :wink: (tím tě teda jako pracující těhuli nechci naštvat!) tak jdu žehlit až teď :slight_smile:

irmi, to není nic neobvyklého s Bruníkovou nožičkou...většina mých kamarádek musela dávat široké balení :wink: a proč Bořkovi pupík? promiň, nikdy jsem o tom neslyšela... :slight_smile: ale prostě to jste vy, u vás se pořád něco děje a je u vás veselo, takže si to musíte užít se vším všudy :wink: a když to není nic horšího irmi, tak je všechno fajn. přihoď nám zas nový fotečky kluků, ať se pokocháme :slight_smile:

holky, bolely vás v těhu taky kyčle? já někdy nemůžu ani vydržet...jen si říkám, zda to není moc brzy... :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: ted nevím, jestli jsem to psala, ale Bořek je taková menší hysterka a když ho to popadne, tak řve jak prdlý i když mu nic není...a potom mu vylézá pupoš, tak to musíme přelepovat, aby mu z toho nevznikla pupeční kýla
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha irmi. to jsi nám nepsala. to řvaní ho určo brzy přejde :slight_smile: a co Richardek, pomáhá ti s péči o bratříčky? :wink:
17. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vcelku jo, jenomže 3xtýdně jezdí ze školy až kolem 17.hodiny,tak si je moc neužije, o víkendech jsou zápasy, takže také nic a proto, když má čas, tak je s nima furt....ale někdy to jsou teda nervy, neustále je ňuhná, pusinkuje(rýmu neřeší-koupila jsem raději i roušky, stejně je nenosí), potom na ně řve, jakože, jestli ho slyší...no prostě moje nervy jsou jako na špagátu, ale hlavně , jak se říká: Vydržať"
17. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně irmi. :grinning: neboj, však se kluci porovnají. má je rád a to je nejdůležitější :slight_smile: a aspoň je u vás veselo :wink:
17. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi do jeskyně se stavím bud zítra,nebo v pondělí,snad budou mít volno.
Já jsem dorazíla od kámošky s dvojčátkama.Byli oba fakt miloučký,i když zlobili. Natálka mi hladila a ukazovala na bříško a říkala mimi,mimi. A pak mi vytahovala tričko a stahovala kalhoty a zkoumala,kde teda to mimi je. Pořád jsem jí měla na klíně a líbili se jí moje korále. Matýsek se pak díval na pohádku a taky se mi usadil na klíně,mazlil se a koukal na pohádku. Fakt to nemá chybu,když se prcci lísají a mazlí.
Milu tak snad Kryštůfek brzo dožene Tádíka a co nevidět vás pustí domů.Hlavně,že se jim daří dobře. Musí to být těžký od nich každý večer odjíždět.
Irmy teda tak hlavně,že to je jenom tohle a ne nic vážnějšího. Přidá to sice trošku práce,ale hlavně,že jsou kluci jinak zdraví.
17. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky.
:grinning:
18. únor 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

tak co máš dnes v plánu luci? no jo, s batolátkama je radost. :slight_smile: já včera byla s tou kamarádkou v tý solničce a ta má 10 měs. chlapečka, takže to s ním je taky vždycky sranda, akorát už ho na klín moc neberu, protože hrozně kope a kamarádka má strach, že by pokopal barboru :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím na rudíka a těším se na "popis akce" :slight_smile:

zuzi, kde jsi? nerodíš?

a kapříku stihla jsi včera všechnu práci? btw už mám opary dva :frowning2:
18. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ta tohle fakt nechápu
http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda
18. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoj,ani ti nevím,dneska se ma blbě spalo a je mi snějak blbě.Tak ted dám snídani. A pak chci poslat na vyvolání fotky. Nenechala jsem vyvolat skoro žádné ze svatby a z dovolených,tak na to dneska kouknu. Už je to ostuda. :slight_smile: Ještě vysaju,ale asi jinak nic.MOžná procházka do jeskyně.
18. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak Nerodím. :frowning2: Kukala jsem na hokej :grinning:
18. únor 2010 v 08:43  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy taky jsem koukala.
:slight_smile:
18. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky koukala holky :slight_smile:

tak si to hezky užij lucinku, poflakuj se. už nám ten "flákací" čas utíká jak o závod. :wink:

zuzi, buď ráda. :wink: a co není může každou chvíli být :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nechce se mi jen poflakovat,ale dneska je mi náko blbě.
18. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já bych řekla, že to je ten tlak. já do teď ležela, zase se mi motala hlava a blbě se mi dýchalo, tak jsem musela na levý bok a hned je líp...takže se napapám a půjdu něco dělat. :wink:
ať je líp luci, však si zalez, když ti není dobře, nemusíš se přemáhat. já taky nemám poflakování ráda, ale je to jediný moment, kdy si ho můžeš dovolit. až budeš čekat druhý, tak už budeš muset skákat kolem prvního, takže :wink: :grinning:
18. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi asi jo,u nás je naprosto hnusně už několikátý den. Nakonec jsem ted ještě usnula. Doufám,že už se jim ta předověd vyvede a už bude konečně lepší počasí. :slight_smile:
18. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky.....no stihla jsem to včera, ikdyž na úkor kvality :unamused: což mne trochu mrzí. Ale co.
Dnes to potřebuji dotáhnout do konce :wink: Ale to už není tak náročné.
Jinak omítky nahozené a v sobotu se bude štukovat. V něděli večer naimpragnujeme naposledy a 5.3. hurá na malování pokojíčku. :slight_smile: Už se mooooooc těším.
Včera jsme zase byli na návštěvě a dostali jsme pár věciček na prcka. Sice starších, ale uvidíme co se bude hodit.
No a teď dopoledne jsme byli u Apolináře na tom skreeningu, takže jsme po týdnu zase viděli prcka :dizzy_face:
Všechno znova změřili a je to OK. A je to tedy na 100% kluk. Manža se 2x ptal jestli opravdu, takže mu paní doktorka názorně ukázala varlátka a pindíka. :dizzy_face: Tak byl hnedle spokojený.
A dnes váží malej 363g. Nějak rychle přibývá. Byl opět v pohůdce, jen když jsme koukali na ťapky u nohou, tak začal trochu kopat. No a opět něco mlel pusinkou. Nakonec si zívnul a vykašlal se na nás a šel spát :sunglasses:
Jo a dobrá náhoda.....před námi šla paní s pánem, kteří byli i před námi při registraci do Podolí. :grinning: Tak jsme si říkali že se ještě tedy potkáme v létě v porodnici :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kapříku, to je super. vítáme jakoubka/ondřeje :slight_smile: :wink: a navíc už má "porodního" kámoše/šku! :slight_smile:
ty jo tak to pěkně svištíte s tou prací. my dnes odvezeme pohovku s pokojíčku, v sobotu ty skříně, ale dneska musím ty věci, co mám na prcka zabalit do pytlů...zatím se to válí na té pohovce a já to nemám kam dát...takže už se nám to taky blíží...ale na termín malování mi dnes manžílek neodpověděl, takže to asi bude ještě chvilku "zrát" :grinning:

no jo luci, je fakt hnusně...já dožehluju a pořád se mi špatně dýchá, je to napytel. až bude sluníčko, tak bude líp :wink:

chrobí, tak jak to vypadá? byla jsi na další masáži?
18. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Evi s těmi jmény ještě bude boj. Manža zase dneska spínal, že by chtěl přeci jen toho malého Káju :confounded:
Je to prekérka :slight_smile:
Nikdy by mne nenapadlo, že nebudeme schopni vybrat jméno.
Jinak spoň se vám pokoj hezky pohne. :wink:
mě u toho vadí, že je všude nepořádek a přitom pořád uklízím a hlevně že to prostě jinak nejde. Nejraději bych vše někam vystěhovala a pak hezky zase nastěhovávala zpátky.....takhle pořád něco stěšhujeme a dáváme sem a tam.... :angry: Asi si nejvíc oddechnu až bude hotový obývák. Tam je věcí nejvíc a pak si pomaloučku budu upravovat detaily:slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dávám odkaz-tuším, že někdo tady po tom šel.
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=498267
18. únor 2010 ve 14:15  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem pekla perník a nějak se mi dneska nedaři. Lepší bude se na všechno vykašlat. :grinning:
18. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš že jo :slight_smile: Vyprdníi se na to :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě byl ted navštívit tchán,tak mi ten den trošku utekl.manža je zase na hokeji. Přijede až kolem půl desáté :frowning2:
18. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, znám to, někdy to prostě nejde, tak se tím netrap :wink: dělala jsi ho s láskou a v dobré víře a to se cení! :slight_smile:

kapříku, tak mu dejte jména dvě. třeba ondřej karel, nebo jakub karel, to jde. já o tom taky uvažovala. my se taky nebyli schopný shodnout na žádným pořádným jméně kluka...manželovi se nic nelíbí. než přišel s davidem, tak jsem mu říkala, že budeme mít rafaela (rafíka), to jméno nemá rád :slight_smile: tak radši vymyslel davida. problém je, že david je hlavní postava jedné z jeho knih a nechal ho umřít, tak z toho mám trochu blbej pocit :sweat_smile: ale snad než budeme mít davídka a davídek umět číst, tak se to nějak vstřebá....
mám napytlováno, pak jsem i vyluxovala, ale jen tak zběžně. taky jsem ráda, když se ta práce hne, ale rozumím ti, nekonečný bordel je hrozný...ale neboj, už se blížíte ke konci a pak to bude nádhera. my ani nic kromě toho pokojíku malovat nebudeme - možná ještě koupelnu...no ale kdy to bude to nevím. :frowning2:

jo zuzi, já si chtěla pás koupit. kapr už ho má...jenže mě se nelíbí tenhle s mašlí, já na to moc nejsem. :wink: ale díky.
18. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: no jo když ti chlapi ten sport musí mít, jinak by s nima bylo k nevydržeí :wink:
18. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek