• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Dneska je fakt divnej den,zataženo,mlha. :frowning2: fuj a zatím nemá být lépe.
Evi tak ted jsem překvapená,tvůj manžel píše knihy? A jaký žánr.Ty jo to koukám.
Tak sis hezky uklidila. Počkej,až bude hotová sedačka. To budeš nově zabydlovat a bude to zase vypadat jinak.
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo luci, jako koníček :wink: vydal teda zatím dvě a teď píše třetí. jsou to romány s prvky sci-fi :slight_smile:
no jo uklidila, ale mám pocit, že to je nekonečná story, sotva v jednom pokoji skončíš, už abys v druhým začínala :slight_smile: na tu sedačku se hrozně těším, máme ji v kuchyni, kde trávíme nejvíc času, tak to snad bude hezký :sweat_smile: látka bude za příští středu a pak zavolám toho čalouníka, ať si to odveze..no to počasí je fakt blbý, mně neva sníh ani zima, ale to pošmourno. to je depresivní.
nekoukáš na záhrobskou? :wink:
18. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nekoukám. Koukám po dlouhé době na Ulici,se zase něco dozvím :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo tak to je manža dobrej.
mě je ted trošku lépe,dala jsem si s tchánem zelený čaj,tak jestli jsem měla nízký tlak či co? Je mi trošku líp. Zítra přijede ségra a jedna kamarádka a bude nás stříhat,tak se docela těším na změnu. To jsem zvědavá,co vytvoří.
18. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted jsem tu našla odkaz na kalendáře a knížky,tak přemýšlím,že manža bude mít za měsíc svátek,jestli mu nenechám udělat knížku s fotečkama ze svatby,dovolených... Takovou romantickou,nevím,co na to řekne. :wink:
18. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to je dobrý nápad :wink: snad se za námi přijde dneska podívat i někdo další :sunglasses:
nevíme, co chrobík, zda má za sebou další z těch masáží a tak....

jinak já budu mít dneska pobíhací, musím jet s manžílkem něco zařizovat a pak jdu taky na rhb... :slight_smile: hrozně mě bolí kyčle, tak už nemůžu ani ležet. a to cvičím poctivě každý den :frowning2:
19. únor 2010 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauec :slight_smile:

na masáži jsem zatím nebyla páč nikdo tak rychle nebere mají všichni plno takže jdu až v pondělí a úterý a mám slíbeno, že mi jedna ukáže jak to masírovat sama :slight_smile:) a zítra první injekce decapeptylu
19. únor 2010 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chrobí, tak to je úžo zpráva! tak nás informuj průběžně, co se bude dít, jo? :wink:
19. únor 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :slight_smile: ono zatím se nic neděje, ale tím jak se to blíží tak jsem nějaká nakoplá dneska :slight_smile:)) a to jsem měla tak tři dny docela depku :wink:
19. únor 2010 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi super :wink: Takže na kdy to vypadá na OPU?
Evi včera jsem zase drtila manžu se jmény a za včerejšek vypadá Jakub. Je to totiž jediné jméno, na kterém se od začátku shodneme.
A toho Jakuba Karla jsem chtěla od začátku. jenža manžovi zase kamarádi nakukali, že se mu budou děti smát :confounded: nechápu, stejně ty jména uvádíš jen na ofiko listech, ne?
Třeba ve škole by na sešitu mohl normálně mít Jakub P.....
19. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr za dlouho ... mám dlouhej :slight_smile:)
19. únor 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi včera jsem sesmolila tu knížku z fotkama,ale ještě budou asi úpravy.Uvidím. Málem mě manža odhalil,vždycky pozná,když v notasu něco přibyde.
Je tu v poslední době nějako mrtvo. Za chvíli by se mohla vrátit Rudík.
Tak si dneska užij rhb.Já dám jeskyni příští týden.Dneska přijede ta švíca s malou a budeme se střihat,tak bude konečně změna.
Jo a s těma jména Kuba je pořád jednička pro kluka,ale manža by chtěl strašně moc Lucinku a přištoupil,že by se mu líbila Terezka,tak jsem zvědavá.Mě se zase líbí Annička.Ale asi polevím manžovi,ty jména se mi líbí,akorát bych fakt nechtěla,aby se jmenovala stejně.To bude malá lucinka,velká lucinka. :grinning: S těma dvěma jménama fakt nevím,ale je to asi jenom na rodném listě,ale určitě i ve všech dokladech. A většinou se říká prvním jménem.
19. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no ale humoru máš dost už teď :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobře. :dizzy_face: Co ten Prednison? Zabral? dělali ti nějaké testy?
Luci závidím:slight_smile:)))
19. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kapříku uvidíš,co na konec za jméno vyberete.
Chrobi tak to je bezvadný,moc ti držím pěstičky,ted jsi odpočatá,naladěná. U nás je už několik dní mlha a je to hnus,hned bych někam jela se zahřát. A neboj i ten dlouhý protokol uteče jako voda,já ho měla pokaždé a najednou čekáš na test.
Holky vy jste teda dneska brzo vstávali. Já teda dneska vstávala taky vyjmečně po sedmé,manža měl mazlivou. A ted jsem koukala na Ano šéfe,strašně mě to baví. :grinning:
19. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nedělali mělo by se to brát 2-3 měsíce takže jsem se ještě neobjednala a po pravdě ani ty výsledky před ivf vědět nechci .. třeba by mě to rozhodilo, že.... kdyby náhodou nezabral..... takže se objednám asi na začátku března a ono to tak nějak vyjde....
19. únor 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2010 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo to určitě uteče jak píšu až jsem na tu první injekci natěšená takže pak to povalí .....
19. únor 2010 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi tak tak,taky jsem se nemohla dočkat,aby už se začali píchat injekce,ta doba,co jsem brala jenom antikoncepci mi přišla nekonečná.
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí jasně, že to uteče jak voda... :wink: ale ten prednison jsi teda brala nebo ne? teď v tom mám zmatek....

luci, já tě chápu, my taky nechceme dávat jména po nás, aby se to nepletlo.... :wink: no tak musíš být tajemnější před manžou, ale já to taky neumím, vždycky pozná, když chci něco zatajit :sweat_smile: a vlásky ti závidím, jak se budeš dneska cítít jako vyměněná...a dáš si i barvu? :wink:
luci a oni toho šéfa opakují? mě to taky docela baví, ale málokdy to večer stíhám...tak se musím kouknout do programu. No já vstávala brzy, neboť mě zase děsně bolely kyčle, tak už jsem nevěděla, jak na nich ležet...a malá se mlela skoro celou noc, 2x mě to vzbudilo...a co ty a pohyby? už něco cítíš?

jo jo kapříku, má to jen ofiko v rod. listě a když nebude chtít, tak to nebude muset používat a bude se mu prostě říkat jakub a táta mu bude říkat kájo! :wink: my máme taky jedno jméno pro holčičku, který bychom jí nikdy nedali, protože je trochu exotický, ale budeme jí tak říkat...jenom my :slight_smile:

někdy tu je mrtvoučko...holky s mimčama už na nás nemají čas.. :frowning2: :wink: a Rudík snad už brzy dorazí, aby nám popsala své zážitky... :slight_smile: a taky se teď budeme soustředit na chrobíka :slight_smile: :grinning:
19. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jojo brala resp. beru od asi 26.12. nebo tak nějak a mělo by se jít po 2-3 měsících na kontrolu... ale ... já mám fakt hraniční hodnoty, takže to nebudu řešit
19. únor 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já si vlasy nabarvila sama asi před čtrnácti dny,ale docela bych dala změnu i v barvně,ale jak je mám barvené na tmavo,tak se to těžko mění,muselo by se to stáhnout a znova nabarvit a mám strach,že bych měla zničené vlasy.Takže dneska bude jenom stříhání.Ale i tak se těším. Manžovi asi nechám,at si jméno vybere,jaké bude chtít.
Na Ano šéfe se koukám na internetu tv Prima. Jsou tam asi všechny díly. A ještě jsem na Mladši o pár let.
S těma kyčlema to máš teda blbý. Mě vcelku nic nebolí,jen začínám mít citlivější podbřišek a už si zvykám,že tam nějaké to bříško navíc je. A já pohyby zatím taky asi necítím,šimrání,nebo bublání nic. Akorát občas cítím takové tlačení,či co toje. A když si dám na břicho ruku,tak takové tuknutí,ale strašně málo.
19. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha chrobí..jo už si vzpomínám..no tak stejně už by měl zabrat, ne? :wink:

no luci, ale to už bude bobísek :slight_smile: ty kyčle jsou peklo, ale co nadělám...a to poctivě od začátku cvičím a stejně je to naprd :slight_smile: ale co...jen jsem dneska manžovi říkala, že se mu možná po tom porodu úplně rozsypu, jak budu celá uvolněná, rozvolněná a tak :grinning:
19. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, já už se těším na testovanou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi já nedělám vůbec nic. Tak jsem zvědavá co to se mnou udělá............obávám se, že ani na nějaké kurzy se nedostanu :wink:
19. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě teda kyčle nebolí,ale taky to asi musí někdy přijít.Ale já mám širokou pánev,tak se možná nemusím tak moc rozšiřovat :grinning: :grinning: :grinning: .To jsi mě pobavila,s tím,že se rozsypeš. :grinning: :grinning: Snad už bobík bude brzo víc cítít. Manža se včera tulil a mazlil. Tak jsem zvědavá,co vybere za jméno :grinning:
19. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciku :slight_smile: však uvidíš, ale jestli už to sem tam zalehtá, tak je to ono :slight_smile:

no kapříku, já na tom těhucvíču byla taky jen 2x ale cvičím si doma...ale asi je to k ničemu :frowning2:stejně jsem rozbolavělá :slight_smile:

holky běžím na tu rhb, za chvíli jsem zpět :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak si na rhb odpočni.
19. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspoň něco. Já sedím na židli v kanceláři a jediný pohyb je úklid :wink:
19. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
úklid dobrý kapříku :slight_smile: já zas ležím na kanapi a občas si zacvičím :grinning:
bylo to fajn, jen moje rhb sestra spěchala, neb jede zítra na hory, tak jsme to vzaly hupem, ale neva. aspoň se najím a přečtu si noviny :slight_smile: to se zase rozčílím...chudák naše dítko, jen aby nebylo neurotické...a bude umět sprostá slova hned po narození :grinning:
19. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra budeme mít zaštukováno :wink:
ufff a teď jsem zjistila, že podle internetu už nemají v Ikei koberec, který jsem měla rok vyhlídnutý. Já říkala, že ho mám koupit..............už jednou se mi to stalo s jinou věcí a nepoučím se a nepoučím :cry:
19. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, mám to stejně jako ty...nerozhodná, vyčkávám, pořád mám dost času a pak skutek utek :grinning: třeba na tebe čeká nějakej lepší někde :wink: jakej byl?
19. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
takový jednoduchý, béžový :unamused:
19. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek