• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapr :frowning2: třeba seženeš jinde...viděla jsem minule v časopise a ani nebyly drahý...jenže nevím, v který časáku to bylo :angry:
19. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tu. Celé odpoledne mě nahání kámoška a vysvětluji jí,že nemám čas. Už jsem ostříhaná a ještě ségra. A bude klídeček
19. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak ses nakonec dala ostříhat lucíku? :wink:
hezký víkend :slight_smile:
20. únor 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím příjzd domůůůůůů jsme utahaná a šťastná mamina, jak se zabydlíme, určitě se se vám ozvu a dám fotky, jen mi dejte čas a dííky K
20. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíííííííííííííí-HUR8-odpočiň si a pak hned podej info. :wink: Jinak samo, že gratuluji a pořád tu ještě straším :grinning: a tiše ti závidím. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 14:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíííí ahoj, vítáme vás s Rudíkem :slight_smile: až budeš mít chvilku, moc rády si vyslechneme co a jak....a taky Rudíka uvidíme:slight_smile: užívejte si ho. :wink:

zuzi, buď ráda, kluci vědí, kdy mají přijít :wink:
20. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,nějak jsem se přez víkend nedostala k pc.
Evi nechala jsem si to zkrátit k ramenům a mám setříhanou delší patku a prostříhané vlasy.
Ahoj Rudíííí,tak se budu těšit na novinky a zážitky.Hlavně,že jste už doma a můžete si začít zvykat a zabíhat si svůj režim.
Zuzi ty bud ráda,že klukům je u tebe dobře a nebudou muset do inkubátoru.
Jinak Evi asi už opravdu občas cítím pohyby,ale je to zatím jen velmi zřídka a teda nepřipomíná mi to ani náhodou nějaké šimrání.
21. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Dneska jsem vstávala po sedmé.Někdo tu zvonil,ale nevím kdo,protože nej jsem vylezla...... :grinning:
U nás je od včerejška krásně. Tak zvažuji,jestli postupně každý den neumeju okna,dokudnemám velké bříško,at od toho mám pak pokoj.
Dneska budu vařit segedín. guláš a houskové knedlíky.manža nepojede na obídek do hospody,ale domů. Tak si jdu zadělat na knedlík.y :grinning:
Evi a co jste dělali vy o víkendu.
Kapříku tak co omítky,jak to všechno dopadlo. Bordýlek mi popisovat nemusíš,to si dokážu živě představit. Ten je z toho neskutečnej. Hrozné uklízení. :unamused:
22. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jsem si nechala taky tak luciku :wink: jen nemám prostříháno. co jste o víkendu dělali? luci, pohyby super :slight_smile: ono to bylo ze začátku takové divné, spíš fakt jak střeva. i teď kopance cítím jen párkrát za den, ale pohyby často, ale je to spíš takové "vlnění" v břiše :grinning:

kapříku, jak šla práce?

zuzi, jaks na tom? :wink:

my máme přestěhováné skříně, z pokojíčku se vyklubal velký pokoj :slight_smile: ale zase předsíň, kde máme tu velkou skříň teď se smrskla na miniaturní krámárnu:slight_smile: jinak vidím, že nás čeká ještě hodně práce, ale manža to nějak nehrotí, tak já taky ne. :slight_smile:
Kapříku hlavně,jestli to dopadlo podle vašich představ.
Nojo holky, už jsem tu. byla jsem na krvi v trombotickém centru a ve 12 mám ještě jít na kolzultaci.
Takže dneska lítárna. :unamused:
No dopadlo to tak, že OK. Vypadá to myslím dobře. jen z toho ještě musím obrousit písková zrníčka, aby ten přechod byl vidět co nejméně.
Včera jsem napenetrovala obývák tak dnes musím ten zbytek. Manža je na to nešikovný :confounded: nejdřív dělal machra, pak všechno vycákal, a nakonec se nervl. Takže jsem to udělala sama. :dizzy_face:
Tak zas bylo chvilku dusno, že machruju já :grinning:
Byla to legrace.
No a bordel? Z toho je mi zpřímně do pláče. Všude je spousta věcí a pořád něco přenášíme tam a sem.......
ufff asi si nejvíc oddechnu až bude vymalováno a já budu všechno postupně ukládat na své místo.
No a jinak se těším na vyprávění Rudy:slight_smile:)))
22. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, ten bordel je fakt hrůza, ale neboj, už to brzy skončí :wink: a pak už jen věčný laláč s mimísem :grinning:
dej odpolko vědět, jak dopadla ta konzultace :slight_smile:

já chci jít za chvíli cvičit, tak snad se zadaří. od rána stříhám kytky a otírám z nich prach...to je věčná práce. :slight_smile: jsem hroznej mičurin, tak toho tady máme hafo, ale už se pomaličku polehoučku jednotlivých kytech zbavuju... :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to jsi teda šikula :grinning:
22. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to DOMA-super, mám to !!!!! :slight_smile: Ve čtvrtek v 8hod nástup do Šternberka a v pátek 26.2. 8.00 jdu jako první na sál. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupí, vyšlo to, jsem šťastná, jako blecha. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy tak vidíš,to bylo strachu,takže tento týden už budeš taky mamina. :grinning: A klukybudeš mít u sebe,to ani nebudou muset do inkubátoru,vydržela jsi to fakt dlouho. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: Jste všechny moje zlatíčka, všem co mi držely pěstičky moc a moc děkuji, hodně jste mi pomohli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudík je v albu :grinning:
22. únor 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to je skvělééééé, ostatí jsem nedočetla, nestíhám, sorry,ale fotky máte v albu :wink:
22. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahojky holky, tak jen tak v kostce slíbený průběh porodu:
přijali mě ve středu 10.2. hlvně kvůlii mým zdravotním problémům/negynekologickým/, ve čtvrtek jsem chodila po vyšetření se sebou, v pátek první vyvolávací tableta, bolesti začali asi za hodinu, silné jakoby menstruační,ale stále i když sílily byly jen v zádech a dolee v podbřišku a neměli pravidelnost, spíš to boleelo pořád, někdy víc, jindy míň, jen jsem snídala a oběd raději neměla.....bolesti až do večera ,ale bez nálezu, čípek držel, večeře a zklamání s tím, že přes víkend se nic dít nebude ....v sobotu sloužil primář, tak mi zavedl ráno další vyvolávací tabletu a protože jsem po zavedení a vyšetření dost krváácela, dostala jsem infuzi na zastavení krvácení a zákaz jídla a pití, kdyby byl potřeba CŘ...bolesti opět začali do hodiny, byly nepříjemné,ale snesitelné, udychatelné a bohužel stejné jako v pátek...vydžela jsem do večera o hlaadu a žízni, pak jsem měla povolení, dostala injekci do zadku na uvolnění pánevního dna s tím, že buď to odezní a já se prospím nebo se to uvolní a začnu rodit...no tak jsem se "prospala", v neděli se nedělo nic...v pondělí rozhdnuto, další tableta, pokud nezabere, tak na sál udělat oxytocinový test jak reaguju a jestli je placenta ještě dostačující a co Rudík, tak to zvládá...tableta opět nic moc nezabrala, čípek se trošku zkrátil,ale nic, bolesti opět nepříjemné, opět bez oběda, prochodila jsem po schodech celý den pořád dokola tři patra nahoru, tři dolů, vstávala jsem to ráno o půl čtvrté...večer už jsem byla naštvaná, bolesti ustávali, čípek se jen mírně pootevřel, dostala jsem opět injekci na uvolnění, bolesti ustali a j se navečeřela...o půl sedmé večer to ale začalo, rovnou, po pěti minutách, nutno prodýchávat,ale jen dole a v zádech jako minule, jen teda už to mělo grády, na monitoru to psalo slabé vlny kontrakcí, přitom já už pěkně trpěla,ale prostě ty stahy nevycházely z vrchu dělohy,ale ze zad a spodu...při vyšetření se ale čípek zkrátil a já pootevřela volně pro dva prsty....o půl desáté další monitor, bolesti stále po pěti...minitor stejný, na vyšetření otevřená na pět, poslána na sál, volala jsem domů, proběhl klystýr, přijel táta a už to jelo na plné koule,čas ž jsem tolik nevnímala, otevřená na osm někdy po půlnoci už jsem nemohla vydžet,ale disciplinovaně jsem poslouchala pokyny a dýchala a dýchala, pak přišel na řadu Oxytocin,to už pk jede z kopce dolů, poslední cenťák mě dal zabrat, pak asi 12 zatlačení a maličký oběšenec byl venku/pupečník kolem krku na dvakrát,ale volně,dýchal a křičel hned../pak mi ho dali na břicho, v hlavně hukot, spoustu emocí a myšlenek, táta si přestřihl šňůru, popsal miláčka, mě zašili vevnitř i venku, dr i porodka byli úžasní, skvělý, na sálech jsem byla sama, byla jsem děně moc unavená, celé kontrakce jsem neunesla víčka otevřená, no jo nespala jsem od půl čtvrté a chodila celý den do schodů , lýtka mě bolely ještě tři dny, pak nával hormonů způsobil, že jsem stejě nespala...poprvéjsem usnula po neuvěřitelných 35hodinách a to jen na hoďku a půl, no než to doženuu...porod trval 8,5 hodiny, nebylo to lehké,ale stojí to za to a už teď můžu říct, že se druhému nebráním, možná, někdy....prostě ten uzlík štěstí stojí za cokoliv....
22. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, četla jsem to jedním dechem! jdu se mrknout na fotky. vypadá to, že sis mákla :wink:

dneska ráno porodila zuzulik holčičku CŘ :wink: obě jsou v pořádku.

jinak zuzi, na tebe budeme tedy myslet v pátek. :slight_smile: a pak se nahlaš :wink:
22. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, Rudík je přenádhernej :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíííííííí-ten je krásnej, ale, že tě teda potrápili, taky jsem to četla jedním dechem. No hlavně, že už to máte za sebou. Moc vám přeji jen to nej. Hodně jsem na vás myslela.
22. únor 2010 v 15:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje dííky, nebylo to tak strašné, nejhorší to věčné čekání a nic...byl to dlouhý týden...myslela jsem , že snad už toho vodnáře ani nestihnu a klokan přiletí v březnu,ale je asi v osudu dáno, kdy se má kdo narodit a on to měl prostě na 16tého, vyvolávačky, nevyvolávačky a basta... a dle numeroložky to bude šťstné a chytré dítě, asi věděc :grinning:
22. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíčku ten je krásný. :wink: Takové spokojené miminko a ani nebyl tako veliký,jak tě strašili. Je fakt nádhernej. Příběh teda trošku děsivý,hlavně to čekání.Ale hlavně,že jste oba v pořádku. :wink:
22. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdooo? :unamused: :angry:
23. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady :grinning:
23. únor 2010 v 09:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky tady lucinku a dneska celý den budu nakukovat, kromě úklidu dalších dvou poliček v kuchyni nemám nic v plánu :slight_smile: teda samozřejmě číst si a možná žehlit, ale jinak... :wink:

zuzi, jak se chystáš? :wink: máš sbaleno a navařeno pro hladový krky? :wink:

jo jo rudi, to si myslím, že čekání je nejhorší, jak už se pak akce rozjede, tak je to dobrý...to bylo přeci stejný i se stimulkováním...jak jsme začaly píchat, už bylo z části vyhráno! teda alespoň po psychický stránce! a vodnáře jste krásně stihli :slight_smile: a to už ti numeroložka udělala pro Rudlína horoskop? :wink:

chrobí, jak jde píchačka? :wink:

ty jo holky, já nemůžu uvěřit, že už je tady tolik narozených dětí...strašně to letí :grinning:
23. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus... jde to zatím je to jedna injekce... ale už se těším až příští týden přibude ta druhá :slight_smile:))
23. únor 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky :wink:
Já měla včera rozlítáno.
Takže Rudy malej je krásný baculáček baculatý. :wink: A je tedy roztomilý :dizzy_face: A si holka šikovná, žes to tak zvládla. Já na tebe každý den myslela :slight_smile:
Chrobi, už se těším, až budeš hlásit úrodu :wink: letí to jak blázen. A co ta reflexní terapie? Už jsi byla zase, nebo kdy jdeš?
Luci a Evi - vy jste domácí hospodyňky. Taky si říkám, že kdybych byla doma, měla bych to takhle pěkně rozfázované.
Jinak včera kontrola OK, vyfasovala jsem zase 50 injekcí takže jedeme dál :unamused:
No a doma pomalu uklízím následky štukování. Takže jsem včera dopenetrovala zbytek ploch a dnes začneme uklízet papíry a zametat zbytky štuků a omítek, abychom pomalu připravili místnost na malování.
Zas to byl včera s manžou boj :confounded: všechno mu přišlo zbytečné. Takže jsem mu musela vysvětlovat, proč se zlobím, že zaštukovali i držáky na garnýže? Proč je nesundali? No holky já nevím, čím ty chlapi myslejí......
Musela jsem použít názorný příklad, že jako vymazlím malýmu pokojíček a voňavou záclonku mu pověsím na garnýž od malty......super :confounded:
23. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr jo byla a pekelně mě bolí ty vaječníky (víc levej) a děloha takže fakt nevím co si o tom myslet .... :wink:
23. únor 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek