• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
kapříku :frowning2: to je průda s tím bordelem, ale neboj, už se ti to nachyluje..už jen vymalovat a pak uklidit a to už si budeš dělat hezky v klídečku. :wink: ale chápu tě s těma řemeslníkama je někdy kříž...pořád na ně musíš dohlížet a stejně pak udělají pitomost. a s manžílkama taky :slight_smile: já včera nenápadně nahodila, že když už nám odvezou tu sedačku na potah, co je pod oknem, že bychom jako rovnou mohli omýt ty okna a vyprat záclony, tak nejdřív na mě mužíček koukal, jako bych se zbláznila, ale pak řekl, že dobrej nápad a že to udělá!
ale na vymalování pokojíčku se bojím ptát, protože to má prý ještě čas...no nevím, až pak se objedná skříň a komoda pro mimíse...to taky bude chvilku trvat..no uvidíme, nechávám to na něm :slight_smile: neb vím, že když tlačím, k ničemu to není :grinning:
kapříku, kdyby bylo na mně, tak bych asi radši dělala v rychlejším tempu, já na tyhle pomalosti moc nejsem, ale když tělo nedovolí, tak co...minule mi po úklidu poprvé začalo tuhnout břicho, tak jsem radši hnedka dala zpátečku :slight_smile: tak uvidíme, co dnes.

jo a taky mi o víkendu říkala kamarádka, že koukala na námi vybraný kočárek a že ji přijde že je moc dlouhý a zda jsme měřili i dýlku kvůli tomu výtahu...no jasně, že jsme měřili jen šířku. :frowning2: a vypadá to, že se nám tam o pár cm do toho výtahu nevejde :angry: takže v sobotu jedem znovu do prodejny se podívat, zda se dá nějak ztáhnout rukojeť nebo tak něco... :angry: mi picne, jsem měla takovou radost, že jsme vybrali!!!
23. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi že to zabírá ne chrobí? :wink: že se důležité orgány probudily k akci! :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme :slight_smile:) alespon mám pocit, že něco dělám :slight_smile:)))
23. únor 2010 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi a to je, podle mě, nejdůležitější... :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla pogratulovat Zuzce k vytouženému cŘ :slight_smile: :wink:
Doufám že sis to objednala a splnilo se :slight_smile:
Chrobi, tak já nevím, to je snad známka toho, že to zabírá, ne? Nebo řekla ti paní něco k tomu? Třeba u té léčitelky to mělo další den bolet. A bolelo to teda pekelně. :wink:
Evi, s tím kočárem....je to prekérka, co? No ještě že my tohle nemusíme řešit. A asi zůstaneme nakonec u Xlanderu, ikdyž Firkon má pro nás větší plusy. Manža se s tím nakonec taky nějak popral a nechá to naštěstí na mém výběru :dizzy_face: A mě se prostě barevně ten Xlaneder líbí, no....... dám obrázky do albíčka.
A jinak on ten úklid jen tak konce nevezme protože hned po pokojíku budeme malovat obývák, takže se ještě budou věci šoupat tam a sem.... :frowning2: Ale pak už to vezme grády..... :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr spíš známka toho, že to mám v pěkným bordelu.. hormony atd. no, že to je prostě nějak oslabené... jestli ivf ten neklapne tak si dupnu a jedu k tvé léčitelce at si ten můj říká co chce :unamused:
23. únor 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně na reflexce když není něco v pořádku tak to tam bolí ... takže tak

a bolí mě i mandle což je oslabená imunita... to ted díky Prednisonu bych měla mít.. takže to prostě je cítit
23. únor 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš chrobí, já myslím, že to funguje. je pravda, že vycházím z vlastní zkušenosti, že nám ty alternativní léčení pomohly, ale stejně...nemůžeš oddělit jeden orgán od jinýho...

aha kapr, já myslela, že děláte jen pokojík...ale tak co, alespoň to budete mít hezky vymalovaný a uklizený na dlouho... :slight_smile: to ti závidím, to já se vůbec neodvážím říct, že bychom měli malovat ložnici nebo obývák :sweat_smile:
já tě s tím xlanderem chápu :wink: když mně se ten hartan taky moc líbí...a půjde to, i kdybych měla vyříznout ve výtahu díru :grinning:
23. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi no to určitě :wink: uvidíš, léčitělku nebudeš potřebovat. A můžeš tam na tu reflexku chodit při stimulce? Předpokládám, že s nimi o tom mluvíš...touterapií se dávají orgány dopořádku? jak dlouho to může trvat, než budou OK?

Evi nene, celý byt komplet. Bydlíme tam sice pět let, ale přeci jen jak je to novostavba tak právě byly popraskané zdi a tak. A já jsem za ta léta přišla na to, jak co potřebuji upravit a případně změnit, takže jsem si říkala, že to udělám zgruntu až přijde prcek. No a protože už bude prcek brzo u nás, tak je to taková dobrá motivace a budu vědět, že minimálně do jeho nástupu do školy nemusím nic řešit. :dizzy_face:
Jo a jména zůstanou asi Jakub Karel.... :dizzy_face:
23. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, tak to je výborný plán :wink: my máme pod barákem metro a taky máme na spoustě míst popraskaný zdi, ale manža říká, že než znovu malovat, tak se radši přestěhujem jinam :wink: jenže to říkáme už šest let a skutek utek :grinning: jména jsou hezký, myslím, že jste to dobře vymysleli :slight_smile:

tak lucíku, kde jsi? :slight_smile:

a siki nám ještě vůbec nebyla ukázat mimísky....
23. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsem tu,ale nějak mi je blbě,bolí mě záda a trošku bolí v krku a spustila se mi rýma. Asi jak jsem včera courala po venku. nejsem na to zvyklá. Akorát jsem dneska založila fotky ze svatby,které včera dorazili. Ještě musím koupit album a založit fotky z lonské dovči a různých výletů.
23. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo fotky ty mě taky čekají............jenže už jich mám nezařazených tolik, že jsem zvědavá jak to budu dávat do kupy. :angry: :unamused:
23. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, o fotkách ani nemluvte :unamused: tam jsem ještě nedošla :wink:

luci, tak si radši zalez a vylež se, ať se ti nic nerozjede. dej si horký čajík a buď v teple.
23. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to je problém digitálních foto aparátu,já fotky ze svatby nechala vyvolat po 2,5letech. Tak dneska byli na řadě ty.Pak ještě dovolené a výlety.
Evi dala jsem si čajík,ale jelikož mě zase pálí žáha,tak zase moc toho čase s medem a citronem nemůžu. Ted mě pálí žáha už několik dní. Studené mléko teda zatím pomáhá.
23. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky holky zdravím levou rukou, v pravé je Rudla :slight_smile:
chrobí ty už stimuluješ???no super, jen tomusíš na té reflexce říct....aby ti to rozjeté netlumili....
holky maličký je zlatíčko,ale stejně nemám čas dočítat, tak jen zdrvím....
23. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy a jaké to je?
je to asi změna, co?
Jo a ještě holky zapomněla jsem vám říct, že se mi dnes o nás všech zdálo. Měly jsme nějaký sraz u někoho na chalupě a všichni jsme měly bříška...... :grinning: :dizzy_face: (úplně všichni)
23. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krásnej sen kapříku :slight_smile: bylo by to úžo :wink:

rudíku, no když bys měla čas napiš, jak moc je to jiné??? :slight_smile:

luci, to je blbý. máš doma rennie? to se v těhu může, tak si ho dej, já už si ho taky asi 2x dala, když mě fakt hodně pálila žáha. no a zkus vypozorovat po čem to máš.. :frowning2: ale klidně si dělej jen čaj bez medu a citronu, důležitý je horký a pít pořád, abys vyplavila ty hnusíky. ať se to nerozjede víc.
23. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr to je hezký sen..
co jaké je? kojení nebo být máma???je to skvělé, dala bych za něj cokoliv, vůbec nic mi nechybí, pořád se na něj dívám, pusinkuju....uvidíš, je to nepopsatelné, je prostěě něco neskutečně krásného.....za chvilku všechny uvidíte..
Irmička a siki sem nechodí???dvojčátka musí být záhul, já si užívám plnými doušky,ale stíhám se i najíst a natáhnout..dvojčátka jsou težší.....klobouk dolů
23. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku, to zní tak krásně. a co kojení? šlo to od začátku?
irmi tu už dlouho nebyla, tak toho má asi mnoho, ale siki tu nebyla od porodu ještě ani jednou...
stejně tak gucci ani hypo už tu dlouho nebyly, ale chápu to, mají s holkama lepší program :slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no já na to občas myslím. jaké to bude. Když koukám na obrázky z UZV tak mi přijde trochu "cizí" jsem strašně zvědavá, jak bude vypadat. jestli se bude podobat manželovi. Myslím, že jsme každý úplně jiný tip.
Vím, že ho taky budeme pořád ňuňat.....no prostě je to takové celé zvlážtní.
myslím, že ho cítím. Sice to nejsou pohyby jak jsem si je představovala, žádné kopanečky, jen se asi převaluje ale je zvláštní když si představím, kolik asi měří jak to tam uvnitř může fungovat..... :slight_smile:
Nevím, asi jsem divná......
..tak proto se asi ptám..... :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr nejsi divná...cítím to stejně :slight_smile:
a ty kopanečky přijdou později, nejdřív je to takové "nijaké" a přeci cítíš, že se ti něco v břiše děje a pak najednou...mně se někdy to břicho vlní jak blázen :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, dlouho jsem tu nebyla, ale nějak nebyl čas a nálada. Dnes jsme byla na dalším UTZ a byla vidět malá bublinka, HCG už taky konečně povyrostlo na 1334. Nějak se mu nechtělo, ale Mudr je teď spokojený. Ve čtvrtek jdu znovu na HCG (už na čtvrtý) a v pátek další UTZ. Mudr potřebuje vyvrátit mimoděložní těhotenství, protože tam mám nějakou tekutinu. No snad to bude v pohodě, no dokud neuvidím srdíčko, tak neuvěřím. Navíc mi je dnes nějak divně a mám nařízený klid a dohled od manži. Nesmím do pátku zůstat sama doma.

Jinak všem přeji hodně sil a štěstíčka :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já mám ty monitory :slight_smile: , to jsou pidi monitorky-jsou super , mám k nim návody, krabičky a krásny zeleny pytlíčky, taky původní fakturu na 5400,- platnou ještě 1rok. Zkoušela jsem a fungují, dala jsem si je za kalhotky :grinning: a čekala a nic, no taky aby něco, když déchám, tak jsem to sundala a dala na stůl, najednou světla a vrnění a pak pískání. Takže fungují. Teď jsem ráda, že je mám, já fakt nevěděla, že jsou tak malinké. :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, jaký monitory? to mi asi uniklo.... :wink:

jindři, tak to je fajn :slight_smile: jen tak dál.
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi maličký se přisál hned na sále bez problémů, jen jednou jsem potřebovala pomoct s přiložením na levou stranu,ale jinak jsme zvládali kojení od počátku bez potíží, je to žravec, teď jsme ho s manžou okoupali, vyvoněli, nakojila jsem a on se poserinkal durch skrz plenu i plenu navíc co má kvůli kyčlím a body i dupajdy, vše od hovíška...tak se koupe znovu, to samé udělal předevčírem taky po koupání...tak asi tak...kolotoč...
Jindři drží palce, ale to bude v pořádku, neboj srdéčko bude, holky ty pocity jsou normální...taky jsem si to neuměla představit, to vše přijde, uvidíte, nikdy jsem nebyla moc typ na nuhňáí cizích miminek a manža už vůbec ne a teď jsme paf z toho našeho klučíka
Zuzi takové ty malé za kalhotky???? já se taky pořád bojím a prcka, ale je čtyřkilový, zdravý, tak to asi nechám tak....
23. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak-mám je v albíčku, tak mrkni. :slight_smile:
Rudi-jj za plínky, však víš, že já je původně nechtěla,ale zlomili mě všichni kolem. :grinning:
23. únor 2010 ve 20:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi myslím, že u dvojčátek a nedonošených dětí je to jiné...jde o situaci kdyz co pořídit a kdy ne, takže tobě schvaluju :slight_smile:
24. únor 2010 ve 03:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo rudíku, tak to je pěknej kolotoč :slight_smile: ale zase jestli hezky papká, tak to je ta největší výhra! Uklidnila jsi mě, já taky nejsem ten typ, co by se rozplýval nad miminkama, ale je pravda, že od té doby, co čekáme Báru se s manžou víc ohlížíme po kočárcích a víc komunikujeme s dětma :wink: ...v sobotu jsme byli v botanické a manžílek hned koukal, kde jsou v tý bráně otvory pro kočár a tak :slight_smile: myslím, že to je jednoduše zázrak. :dizzy_face:

na primě má jít nový seriál o párech, co mají podstupovat umělé oplodnění, tak jsem zvědavá, zda to bude odpovídat realitě či nikoliv....

zuzi, jdu se mrknout do tvého albíčka na ty monitorky, abych byla poučená :slight_smile:

jinak mi psala kamarádka, že ta tapeta (bordura), co jsem si v usa objednala do dětskýho pokoje už jí došla a že mi ji posílá, tak jsem zvědavá, jaká bude :slight_smile: a včera jsem měla poprvé pocit, že mám to břicho nějaký těžký, když jsem ležela, asi už si ho budu muset podpírat polštářem :grinning:

luci už je líp? :wink:
24. únor 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Evi je lépe,ale ještě mám rýmu,tak dneska ven ještě radši nebudu a oželím tance.
Si vám musím dočíst,jste toho napsaly.
S těma seriálama jsem taky koukala,že budou dávat zase nějaké nové ,obojí z lékařského prostředí. Vizita a to o tom umělém.NO je to asi populární.Já na seriály nějak nekoukám. VKV není můj vkus. Jediné,na co občas koukám je Ulice. Ordinace,tam je to jak říká manžel, pr... kamen cihlu...... s prominutím. :grinning:
Rudíčku,to je dobře,že tak pěkně zvládáte,kojení bez potíží.
Monitor dechu taky zvažujeme,jestli jo nebo ne.
24. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindří myslím na tebe a věřím,že to bude v pořádku. :wink: Držím palečky.
24. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek