• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Holky máte v albíčku dnešní fotku pupenda. :grinning:
24. únor 2010 v 09:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já taky na seriály nekoukám, ale tohle mrknu, by mě zajímalo, jestli to bude popravdě...ale myslím, že stačí první díl, aby se poznalo, zda to je pitomost. to je fajn, že je ti líp. tak odpočívej, však se nemáš kam honit.
já půjdu dnes žehlit, včera jsem udělala větší část kuchyně a už mi chybí jen kousilinek, ale nechám asi na zítra, neb to žehlení už je urgoš :slight_smile:
no s tím monitorem taky trošku váhám, ale zase si říkám, když se prcek narodí normálně (ne předčasně), tak je to asi zbytečný.... :sweat_smile: ale u dvojčat je to samo jiný, tam bych asi taky neváhala.

ty jo zuzi, krásný pupendo! :wink:
24. únor 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy hezké bříško.Už se konečně dočkáš. A všechno to bude v pořádku.
24. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uklidila koupelnu.Ráno se mi spustila krev z nosu /(to mi nikdy netekla,ale prý je to v těhu normální) a zvedl se mi kufr,takže jsem si ulevila. Jdu si na obídek udělat trošku žemlovky a manžovi nádivku.
Jinak nic moc dneska nechystám.Jen převleču postele a vyperu prádlo. Zítra jdu na poradnu. A v pátek zkusím jeskyni.
24. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to máš myslím docela dost plánů na to, že nic nechystáš :slight_smile: tak ať je ti dobře..asi ti něco nesedlo. a ta krev z nosu je normální, mě taky teče a nikdy netekla.
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky beru zpět-aktuální váha 10,5kg nahoře, jsem ještě 1,5zhubla od pondělka. Asi nervy. :frowning2:
24. únor 2010 v 10:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda zuzy tu váhu ti závidím. Já si myslela,že nic a včera jsem se vážila a od minulé poradny mám zhruba 1,5kg navíc. Takže celkem 3,5kg. No ale co nadělám. Myslím,že se nějak necpu. Zkusím zařadit,ještě více ovoce a zeleniny.Ale víc s tím stejně nenadělám. Prostě to máme každý jinak dané.
24. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo zuzko, tak to je nádhera. :slight_smile:

luci, 3,5kg je nádhera. já už mám nahoře 7kg! jsem to zjistila v pondělí, totálně zděšená!!! ale je pravda, že já teda poslední cca měsíc hrozně futruju, co dvě hoďky něco jím... :slight_smile: ale jak píšeš, každá to máme jinak dané...důležitý je nepřibrat najednou hodně, ale když to jde kontinuálně, tak je to ok :wink:
24. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tak ty jsi zase o měsíc napřed.Takže to není tak hrozné. No já ted taky lezu na váhu z hrůzou. Tak zkusím jíst ještě něco zdravějšího. Ale když já mám ted chut na taková klasická jídla. Ale ovoce jím taky,na zeleninu moc chut nemám. Zítra asi zkusím udělat těstovinový salátek. Já nejím o nic víc co před tím.Ale asi i tak. No někam to růst musí,že jo :grinning:
24. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Zuzi ty jsi s dvojkama tak málo přibrala??? já mám po porodu ještě dost nahoře,ale to se poddá :grinning: to je mi fakt fuk
Znosu mi krev netekla v životě a v těhu asi třikrát, taková řídká...taky mě to vzbudilo a překvapilo...
24. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, dík za útěchu :slight_smile: já jím taky zdravá jídla a ovoce a zeleniny hodně, ale stejně...no z něčeho to mímo růst musí. ale poslední dobou mám hroznou chuť na sladké. jak jsem to ze začátku nemohla ani vidět, tak teď bez sušenky/koláčku odpoledne jsem úplně nemožná...tak se vždycky vzpomenu na rudíka :slight_smile: a říkám si, že třeba čekám kluka, protože to je podle babských rad zaručené :grinning: :grinning:
už mám půlku vyžehleno, tak teď dám polívku a pak to dojedu...

kde je dneska kapřík?
24. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám,že poslanci schválili vrácení mateřské na lonskou úroven.To by bylo super. A zvažují,že těm,co měli od ledna nízkou mateřkou,to budou doplácet.
Rudy mě krev netekla nikdy. Ale konzultovala jsem to s manžou,páč nás to vyděsilo a na internetu našel,že je to normální,že si z toho dělal legraci nějaký dr. Proč se prý divíme,když to neteče ted spodem. Tak to musí někody odtéct. :grinning: Já si musím napsat papírek s dotazama na zítřejší poradnu,abych na něco nezapomněla. Taky mám asi nějakou slabší kvasinkovou infekci,nebo něco. Občas mám svědění,ale ne nějak výrazné,ale není to ono. A pár dalších dotazů.
Já převlíkla postele a koukala,že v ložnici je strašného prachu,takže při vysávání důkladně všechno vysaju,pod postelí,takové ty škvíry mezi skříní...... Však to znáte.
Včera jsem byla se ségrou u jedné kamarádky,má třítýdení holčičku a má ted asi 3.3kg,taková mrnavoučká. Jsem nemohla uvěřit,že budeme mít takového prdolku. Taková prtavoučká,hezoučká.Měla jsem uplně strach s ní manipulovat.
24. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já mám taky strach, že s ní nebudu umět manipulovat, když bude drobeček. :slight_smile: ten utz v brně máš už příští týden, že jo lucinku?
24. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi jedna kočka zase nevěřila, tak jsem se musela vyfotit i dnešníma novinama. :grinning:
24. únor 2010 ve 13:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tak jsem si pro jistotu a asi abych opravdu věřila udělala další testík - je v albíčku. Trošku mě celý den pobolívá bříško, tak doufám, že je to normální. Mám trochu strach abych neměla mimoděložní, to už by mě asi mrsklo po tom všem. Jinak vás vůbec nestíhám dočítat, snažím se hodně odpočívat. Teď mám v troubě zapačené brambory a po obídku asi hodím chrupku. Tak se všechny moc opatrujte, pa pa
24. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jindřiško neboj!!!!
mateřská super, jen to vrácení za leden a únor asi i březen by se mi šiklo,dělá to dost peněz, tak snad se to vrátí...skvěléééé :slight_smile:
jo a krev je v těhu více naředěná, tak líp teče...je to v pohodě....maličký dostal od návštěvy polštářek relaxační a vegetí vedle mě a nechá mě v klidu psát, je miloučkýýýý
24. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na ten utz do brna jedu až za čtrnáct dní. 11.3. A pak rovnou na veletrh. Pokud bude teda všechno v pořádku.
Zuzi to je vtipné.
Jindři jsi statečná bude to dobrý neboj se.
Rudíčku :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři testík vypadá super,pořád sílí.
:slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři držím pěstičky :dizzy_face:
Jinak holky tak já asi cítím pohyby nebo co. :wink: Už druhý den to jede ráno, pak nic, teď odpoledne a pak večer.
Dneska mám pocit, že mi něco bubnuje zevnitř pupku. A prdy to nejsou. Tak to bude asi malej, ale je to zvláštní, takhle jsem si pohyby nepředstavovala, ikdyž když se nad tím zamyslím, tak vlastně nevím, jak jsem si je teda představovala :grinning:
Jo a Rudy z mateřské mám oprabdu velikánskou radost. U mě ten rozdíl byl totiž 6.000 Kč, což je docela dost.
Jo a asi pro Evuli. V Praze je ten veletrh zároveň i zahrada, cestování atd. a pokud se zaregistruješ, tak je 60 kč vstup na všechny výstavy.
Takže já zaregistrovala celou famílii :wink:
24. únor 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr to jsme na tom stejně,taky mi to nepřipomíná to,co tu všichni popisují. Cítím je jenom občas. A je to takový zvláštní pocit,jako když přejede někdo pěstičkou vevnitř bříška nebo tukání. Já teda dneska nějak nic necítím,tak uvidíme zítra,co se tam ukáže.
24. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je stejné. Třeba máš taky placentu na přední stěně :wink: to jsou pak pohyby údajně jiné a jinak intenzivní.
A neboj, pravidelnost v tom nacházím až posledních pár dní. Takže cca opravdu v tom 20tt.a kouda
24. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo to je teda sakra rozdíl 6tis. mít a nemít, to je za půl roku 36 a to už pálka, mě to bude dělat asi 4,taky slušný peníze....jsem ráda a snad mi doplatí zpětně ten leden, únor...jinak to mám vypočtené na 13 a půl plus minus , na veletrh chci taky,ale nevím, jestli není moc malinkatý, je to dost brzo, do Brna musím 15tého se sebou na magnetickou resonanci, jsem myslela, že bude veletrh,ale končí 14tého :unamused: a první kopanečky to je skvělééé, taky jsem byla zklamaná,ale počkej na první velký kopanec a vlnobití, to ukápne i slza štěstí....a já měla placku taky na přední stěně, nebojte, dočkáte se je ještě maličké a vydržte....
24. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Kačí ty jsi tu? A copak malej? Musí to být nádherné. :dizzy_face:
jsi mě opravdu rozesmála tou plackou :grinning: :grinning: :grinning:
a s tím malinkatým....já nevím......jsou lidi, co to vůbec neřeší. Tak je to asi spíš na tvém uvážení.
24. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s těma penězma máte pravdu,to je sakra rozdíl. Ta nemocenská ted je taky děs.Tak aspon že ta mateřská bude lepší, tak se bude počítat ze mzdy. Jak píšete,šest tisíc je skoro celá mateřská,teda rodičovský příspěvek. A za to se dá koupit sakra věcí.
Kapříku,je to možné,já teda nevím,kde mám placentu. Ale pravidelnost v tom zatím taky nemám.
Rudíku na magnetickou rezonanci? Máš nějaké vážné potíže? Mě děsíš. A na veletrh nevím,malému bude kolik šest týdnů? To je na každé mamince,jak se budeš cítit.
24. únor 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po měsíci se nesnažím ani dočítat :slight_smile:
Tak nás konečně včera pustili domů. Matěj a Natálka se narodili 29.1.2010 císařským řezem. Začátky byly docela krušné, brali spoustu antibiotik, protože bojovali s nějakou infekcí, ale nakonec to zvládli a snad už bude všechno v pořádku :slight_smile:
Jsou to zlatíčka, nechci nic zakřiknout, ale buď jen papají nebo spinkají. Naštěstí mám mléka dost, takže plně kojíme, snad nám to vydrží.

Doufám, že jste všichni v pořádku a miminka se čile derou na svět :wink:
24. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki-ti jsou kráááásní, hodně štěstíčka.
24. únor 2010 ve 21:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki ahoj :slight_smile: to je krása ...
25. únor 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki jsou překrásní :slight_smile: to je fajn, že už jste doma. už jsme tě postrádaly :wink:

zuzi, tak tobě zítra hodně štěstí a hned jak budete s klukama doma, tak se nám ohlaš! :wink:

ty jo rudíku, zní to krásně, že je malej tak hodňoučkej :slight_smile:

kapříku, lucíku, já ty pohyby taky ze začátku cítíla, jako pohlazení z vnitřní strany břicha, jen takové lehké..pak jsem měla pocit, jakoby se mi hýbaly střeva, no a teď už si tam regulérně kope. nicméně včera se naše princezna rozhodla, že nebude spinkat a začalo vlnobití a děsný kopance, trvalo to snad 40 min (nejdýl, co jsem kdy zažila, jindy je to sem tam, třeba 5 kopanců a pak klid), manžel držel břicho, já držela břicho ale malá prostě řádila...no a my oba úplně mrtví, protože jsme do noci koukali na tu naši zlatou sáblíkovou...a baruška měla asi radost s námi či co... :grinning:
a taky teda nevím, kde mám placku :slight_smile:

co budeš vařit k obídku luci? a ty rudíku pořád máš ze školy nebo už vaříš? nemám nějak nápady...a ani na nic chuť :frowning2:
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siki to je dobře,že jste v pořádku,už jsme se strachovali,co s vámi je. Hlavně,že jsou prdolkové zdraví. :dizzy_face:
Já jsem zpátky z poradny,vše je v pořádku. Pohlaví zase nevíme,prý pindíka nevidí,ale nepodepsala by se pod to. Žádanku do brna mi taky dala. Měla jsem jít na kardiologii,ale prý když jedeme do brna,tak tam ani nemusím,udělají to tam. Jinak na vycházky mám prý nárok jenom čtyři hodiny,tak nevím. Někdo má neomezeně. Těžko říct.
Kde jste všichni
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek