• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jo fakt na to dávejte bacha :slight_smile: mil tam furt není :slight_smile:)))))))

katchik tak to je supr že jsi v porádku jsi šikulka a budeš i těhulka :slight_smile:))) jojo já teda manžel už píchá a je to OK :wink:
2. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to se omlouvám. Vzala jsem tabulku co je na str.41 :frowning2: Hafíka máme hrubosrstýho vendéeskýho basseta.
Do čtvrtk amám dovču, tak pěkně relaxuju. :slight_smile:

Chribi tak to je manžel šikula.
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak ms konečně dorazila, díky všem, kdo mi ji poslali :slight_smile: Takže v pátek kontrola a v sobotu začínám píchat. V tom už mám praxi, takže já sama. jen puregon, takže to je bez problémů. Jinak si nedokážu představit, že by mi přítel měl něco píchat. vidí injekci (jakoukoli) a omdlívá, je to posera :grinning: Tak v sobotu poupravuji tabulku :slight_smile: Teda doufám...

katchik super, super :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky, tady jsem, právě jsem přišla od doktora.

Chrobi, kuk :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je fakt že tabuli brát poslední co člověk najde - aktuální..
ono by nebylo od věci kdyby se o tabuli možná starala jedna konkétní osůbka.. co třeba chrobi? :wink:
Jo holky napadlo mě když ve čtvrtek začínám jíst tu proveru mám se už posunout do stimulantek?nebo až začnu píchat? já jen že je to součásti protokolu..
já bysem se už totiž chtěla posunout z čekatelek :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii tak jak????
2. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, se klidně posuň.

Katchi, no to nic, ale dneska už jsem to předělávala po druhý :grinning: , se holt stane...

Siki, gratuluju k mrše a píchání :wink:

Manžel to u mě vzal v poho, dokonce se na to těšil a teďky by píchal furt.. jen jsem na něj zvědavá až mi to bude mít píchat do břicha, hrdinu jednoho
2. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki no paráda další stimulantka :slight_smile:) puregon je fakt ok ale ten decapeptyl je svinstvo je toho víc a obyč. stříkačka to bych určitě sama nedala..... zkusila jsem to pero sama a mám moncla, takže opravdu manžel :slight_smile:) to je moje záchrana :slight_smile:

wrtul hod se tam když už budeš brát proveru protože už stimuluješ máš dlouhý ....
2. čer 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vás zdravím, dlouho jsem tu nebyla...mám moc práce...
co je nového? :wink:
2. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kathik: odpočívej, relaxuj a hezky si to užívej a hlavně nepadej ze schodůjako někdo..... :slight_smile:

izzi: tak jak jsi dopadla, nebud tajemná....
2. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dnes byl kontrolní UTZ, tatím tam mám pět krásných folíků :slight_smile: , ale až do čtvrtku píchám Menopur, ode dneška po tři dny ještě souběžne Orgalutran, ve čtvrtek píchnu Pregnyl a v sobotu bude OPU :slight_smile: . Joj to se tak přiblížilo, to je mazec . Sice mě mrzí, že je to zrovna sobota, měli jsme jet na návštěvu ke známým na celý týden, ale OPU je samozřejmě přednější. Dr říkal, že mám krásnou reakci, že chtěl abych měla raději míň folíků, ale kvalitních.
Rudýsku, takže v počtu zatím vedeš :slight_smile:

Chrobi, tak zítra máš UTZ? Tak jsem zvědavá na tvoji nadíllku :slight_smile: Ať jich tam je hodně Chrobi :slight_smile: Tfuj, tfuj, tfuj!

Hypo, Helenky, důlěžité je, že obě máte toho svého bojovníčka, který to určitě zvládne a vy budete šťastné maminy. Přeju moc a moc stěstíčka, držte se holčiny.

Katchik, ty jsi po ET? Tak doufám, že nám za 14 přidáš // , abychom se s tebou mohly radovat :slight_smile:

Siki a v sobotu huráá na píchání!!

Holky, jen malou radu...Můžu ten Pregnyl píchnout taky do břicha nebo to musí být do zadku???? Já se na to zapomněla zeptat..
2. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminko, jsem ráda, že se cítíš už lépe a nestresuj, mímís se určo drží zuby nehty, je to silák :wink:
2. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho izzii pichli do břicha...
2. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super takže už ve čtvrtek se posouvám!! :dizzy_face:
izzi co nového??
Ahojky Evak kukni do tabule je tu spousta nového..
třeba to že Helenka a Hypo už čekají jen jedno miminko :frowning2:
2. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji, cítím se výborněaž podezřele moc dobře,hm , snad to tak má být :wink:
2. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtul...hmm. to je blbý, ale pravda, že mají alespoň toho svýho bojovníčka...takže je to pozitivní. O hypo vím, ale proč Helenka? taky měla dva vložený, ne?
Izzi, dle pokynů sestřičky z CAR jsem si ho už dvakrát píchala do břicha :wink:
Siki tak píchání zdar!

Chrobi tak to je manžel dobrej, že píchá obyč stříkačkou. Manža to minule sice taky píchal, ale vždycky se u toho zapotil. A modráka z pera mám ještě teď.

Irmi ty jsi spadla ze schodů? :confused: jejda prosím tě dávej pozor.

Izzi supeer tak v sobotu budu mačkat palce. Jinak pregnyl jsem píchala vždy do zadku, ale já jsem si zajela vždycky na pohotovot, pže to má být prý do svalu a to bych netrefila. :unamused:

Holky co je s Helenky a Hypo?????
2. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii to je nádhera ty už fakt jdeš v sobotu?? to je teda rychlost neuvěřitelná :slight_smile:)) supr a trošku závidím :slight_smile: uvidíme jak dopadnu já :slight_smile: kolik jsi měla ty folíky ? jo jinak pregnyl mě řekli do břicha taky .....
2. čer 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jany.. :dizzy_face:
všimla sis? :wink: Žirafky :wink:
2. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik to mě právě udivuje že pero dělá modráky a stříkačka ne.... ale od manžela nemám modráky ani od pera takže mám jen dva modráky :slight_smile:))) ale to je to poslední co by mi vadilo :slight_smile:)))

evak... od helenky jedno mimi odešlo ted na utz tam bylo jedno.... :frowning2:
2. čer 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katchik: jen tak lehce, přesně jak jelito, jsem fakt blbá, svezly se mně nohy a už to bylo, ale snad to bude vše ok. Mám bobky, ale doufám, že to zvládneme......

Já píchám poiřád jenom normálními stříkačkami a dá se to vydržet, sice agolutin je olejovka, tak se to musí opatrně, ale vše se dá vydržet...snad mně dnes dá muj gyndař utroš nebo něco jiného. Ale slyšela jsem, že v celé ČR není dostatek utrogestanu, tak uvidím, jak dopadnu
2. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten agolutin je na co? já mám jedno balení a říkali že se píchne po opu tak nevím co s tím zbytkem asi to budu víc dni.....nebo co...
2. čer 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
utroš už v brně je...
2. čer 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ten utroš prej vážně není.. to mi řekněte čím to je?
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi, neboj, všechno bude určitě v pořádku, jste silní :wink:

izzi gratuluji ke krásným folíkům. Doufám, že moji budou taky krásní :slight_smile:

Já jsem po peru neměla na břiše ani tečky, snášela jsem to moc dobře. pak mi mamča musela píchnout injekci na uvolnění vajíček a taky bez modřiny. Tak koukám, že patřím k té skupince, co modřiny nemá. Díky bohu aspoň něco nemám, protože jinak mám vše :grinning:
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenh a ty jsi taky byla na utz??
2. čer 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Wrtul super :slight_smile:
Já naháněla všemožně utrouš po transferu v květnu a skorošvagrová mi splašila jednu krabičku v lékárně....., prý nějak klekla celkově výroba s distribucí, ale minulý týden mi říkali, že už by to mělo být v pořádku a na trhu ho budou mít zase dostatek...
2. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm já utroš stejně nebudu mám ten zaváděcí gel tak uvidíme..
jo a prý se zavádí na noc a v noci můžu být unavená to by mi nevadilo (někdo tu psal že se zavádí v poledne tomu moc nerozumím)
no uvidíme třeba na 2IVF budu mít taky utroš :wink:
2. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně bylo řečeno,že utrogestan a duphaston(nebo tak nějak) jsou podobné léky.Ten Duphaston je dražší a novější, neměly by tam být vedlejší příznaky jako nevolnost a unava, tak teda nevím....A agolutin je to samé, ale v injekcích. Musím pořád někomu říkat, at mně to píchnou do zadku, už mě to nebaví. raději spolknu prášeček :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek