• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Siki ti jsou nádherní :dizzy_face:
Zuzi na zítra držím pěsti a brzy se těším na váš všechny.
Evi dneska vařit nebudu,mám tu ještě zbytek segedínu,tak si ho asi dám.
25. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
su tady luci :grinning: to je dobře, že je vše ok :wink:
kapr, luci, objevila jsem na netu ikea dětský prostěradlo za 79kč za 2 kusy...nevím, jaká to bude kvalita, ale kdybyste náhodou měly cestu, tak doporučuje výhodný kup :wink:

jinak rudíku s tím veletrhem nedokážu poradit. já bych asi nejela, ale jsem v tomhle srab :sweat_smile:

jo a kapříku, díky za radu s tou akreditací na ten veletrh, mrknu na to :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi takže vaše malá fandila taky Sáblíkový jo :grinning: Je dobrá,však je z našeho města :grinning: Teprve někdy před rokem se odsud odstěhovala a Koukal je taky ze Žďáru.
25. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, je to malá fandilka :slight_smile: ale štafeta běžců i sáblíková byli včera úžasní. A ona je tede taková skromná šikovná holka. moc jí fandím :slight_smile: nebýt jí, tak máme prd medaile, co? :wink:
25. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
%Cus holky, já dnes fofr neskutečný. dělám pohovory, pak školím a večer organizuji celofiremní akci......
siky super krásné dětičky Luci my to s těmi pohyby dáme a Evi díky za tip s prostěradly. :dizzy_face:
papa
25. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi prdelka v bříšku mele nějako víc. Na utz byla vidět hlavně zádíčka.
25. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkujeme :slight_smile: Jsou to moje prďolky...

Dneska je tak krásně, že kdyby jsme mohli, tak už jsme s kočárem venku. Ale to si budeme muset ještě tak 10dní počkat :pensive:
25. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, no dneska bylo překrásně, ale když vydržíte, tak to pak bude stát za to :wink:

holky, mně nešel celé odpolko kůň.... :frowning2:

luci, to je úžasný pocit, když jí takhle cítíš viď? :wink: já byla dneska v solničce a beruška se tam mlela taky jako mlýnek :slight_smile:

kapříku, doufám, že nám zítra poreferuješ, jak dopadla celofiremní akce :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mě tak kůn nějakou dobu nešel. A já se teda stydím,ještě jsem se neobjednala do té jeskyně. Zítra bych to mohla zkusit. Dopolko si skočím ke gyndr. pro papír na peníze,dneska jsem na to zapomněla. Dneska byl ten utz hezkej,prdelka ukazoval jenom zádíčka a ani hlavička nebyla moc vidět. Dneska jsem jí řekla poprvé terezka. manža mi psal,že až přijede z hokeje,tak bude hladit bříško a povídat si s ní.
Já se půjdu naložit asi do vany,udělám si masku na ksichtík a prohlídnu další část těhu knížky
Kapříku já bych šla na nějakou takovou akci. Mezi lidi. I když t y toho máš asi nad hlavu.
25. únor 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak se zítra objednáš. já to znám, někdy člověk něco takhle pořád odkládá...já třeba objednat se na kosmetiku. potřebuju to jako sůl, jenže.... :slight_smile: a zítra ráno si jdu ke své dr. taky pro papírek na peníze :slight_smile: a v pondělí s tím dojedu do práce.
taky bych občas někam zašla, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem doma :slight_smile:
jakou těhu knížku studuješ luci? já už bych taky měla začít něco číst, jen nějak nejsem schopná...pořád čtu jiný věci :slight_smile: jediný, co si chci koupit - na doporučení mé kamarádky, co má prcka - je knížka Něžná náruč rodičů. je to o tom, jak manipulovat s mimískem.
25. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...kojíme :slight_smile: to je čas...
tak u sáblice jsme taky fandili s prckem...je skvěláááá
na veletrh nejedeme, jsme mladí, jájen kdyby to vyšlo s tou resonancí, tak bych tam vletěla pro beco noítko ...koupím ho na netu...
zuzi hooodně moc štěstíčka, večer budeš maminááááá
a siki hurááá, že jste doma, to jsou pokladi, klobouk dolů, mě slušně zaměstnává jeden...
evi mám nějaké neuro potíže tak snad nic n resonanci nenajdou a porodem to skončilo...držte se , zkusíme zaspat...
26. únor 2010 ve 03:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jo,jo,kdybych se objednala hned a dopředu,tak prostě půjdu. Tentokrát to tak asi udělám,že se hned ojednám na příště.
Teda Rudíku to je hodina,zrovna když jsem vstávala,tak jsem přemýšlela,jaký to bude u nás.
To je dobře,že ti ty potíže porodem skončily.Držím pěsti,at je všechno v pořádku.
Jo Sáblíková je fakt dobrá. Jak píšeš Evi,skromná,proti ostatním je taková hubenoučká. A koukala jsem na stránky,že jezdí i na kole a chystá se závodit. Hokejisti se moc nepředvedli.
Akorát jsem teda zase koukala,že mateřksá zase jistá není,ach jo,at už se rozhodnou.
26. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo luci, s tou mateřskou ještě budou dohady...ale co, my ty mimísky chceme tak jako tak, takže nás to jejich rozhodnutí nerozhází :slight_smile:

rudíku, když se dneska princezna rozhodla, že si bude užívat boxování maminky ve 3h ráno a ještě bude volat, že má hlad a já si představila, že až bude venku a bude se třeba v ty 3h ráno dožadovat prsíčka, tak se mi až udělalo zle :slight_smile: protože jsem byla tak totálně unavená, jakoby zmlácená a neschopná udělat nic jinýho než si dojít na wc. :slight_smile: pokaždý když jdu v noci "jen" na záchod, se snažím si představit, jaký to bude vstávat k mimískovi a myslím, že to bude sakra těžký :dizzy_face:

myslím na zuzku a vyrážím k dr. pro lístek na peníze. hezký den všem
26. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to ti nezávidím,že beruška takhle ráno řádila. Mě v noci zatím nezlobí. :sunglasses: Ale to taky přijde. Zrovna ted nějak ťuká na mamku. :grinning: Od včera je to nějako častěji. Hlavně,že o ní,něm vím. Stejně jsem počítala s tou nízkou mateřskou,to ale neznamená,že bych pohrdala penězi,když už si to člověk platí,at to k něčemu je.
:slight_smile: Ještě taky mám lonskou dovolenou a letošní,tak jsem zvědavá,jestli mi ji proplatí,ale spíš to vydím,že ukončí nemocenskou dřív a budu si ji muset vybrat před mateřskou.
Dneska budu dělat těstovinový salátek. Manža jede na poslední hokej. Tak snad už bude povečerech doma víc.
Zuzka už bude mít cvrčky u sebe. :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno žirafky... čekám na mrchu a asi se zpozdí díky decapeptylu :frowning2: tak jsem z toho taková nesvá ... myslela jsem, že už začneme stimulovat, ale holt si budu muset ještě počkat.....
26. únor 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi to čekání je hrůza děs vid. :unamused: Snad nebudeš muset vyčkávat nějak dlouho. Já tenkrát naštěstí doslala ms podle plánu. To je pořád něco. Za chvíli budeš zase v jednom kole. :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no Evi přesně to jsem si v těhu říkala, pokaždé, když se mi ani na ten záchod nechtělo dojít, teď je to vstát, jít přebalit nakojit a uspat ev. ještě jednou přebalit a nakojit...někdy i 4x, když je to v pohodě, je to tak 3ú4hodina -hodina, jindy i dvě a jak se mi chce děsně spát a padají mi víčka, dnes jsem měla děsný sen, že jsem usnula při kojení a manža Rudlu zalehl...vstala jsem a v panice házela duchnama, pak jsem koukla do postýlky a on tam krásně v klídku spal...jsem spáč, teda byla jsem velký a teď mě vzbudí vše, i to, zže se jen hlasitěji nadechne, tak se neboj...vše prostě přijde a nejsi v noci ani otrávená ai naštvaná, když vidíš, jak zase spokojeně usne, je voňavý a usmívá se ze spaní...je to něco nepopsatelného...
jojo Zuzík už je maminka, snad je brzo pustí, nakonec vydrela až do konce ač to tak často nevypadalo..
chrobí ty máš dlouhý protokol??? neboj, to uteče, držíme moooc palečky...
26. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to děs už chci pííííchat :slight_smile:) mrcha by měla normálně dnes dorazit ale vůbec to na ni nevypadá tak doufám, že alepon v pondělí už budu moct jít na krev a začít... rudo jo dlouhej mám takže už mám za sebou pár injekcí decapeptylu a mrcha asi bude dělat ofuky oni to mají v rozpise, že bude 30-32DC takže snad přes víkend dorazí

jé zuzka už to má za sebou ???:
26. únor 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky žirafindy,

zdravím po delší době. Od úterka jsem už s klukama v nemo,konečně jsme se po měsíci dočkali a jsme spolu. Tadík už je v postýllce a Kryštůfek ještě v inkubátoru,ale snad dneska nebo zítra už taky půjde z něj ven.Kluci krásně přibývaj a jsou to už takový syslíci s naducanejma tvářičkama :grinning: Zatím tedy bojujeme s kojením,ale dobrý je, že kluci věcí co s kozenkou,přisajou se,al moc nevysajou, ale nemůžeme chtít zázraky hned, že jo :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám,že Zuzka už je taky mamina,tak to moc gratuluju a zkusím vás letmo dočíst,než zase půjdeme baštit :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravím holkyyyy :dizzy_face:
No věřím vám, že byste asi někam šly. Já bych se doma taky asi zbláznila. :wink:
Akce dopadla dobře. Aspoň lidičkové byli spokojení. Jen se to trochu protáhlo. Výsledky jsem byhlašovala až v půl dvanácté, místo půl desáté. No měli jsme s Kubíkem co dělat. V deset večer přišla jeho hodina a jelikož jsem byla v jednom kole, tak se mu to asi nelíbilo. Takže mi začalo tvrdnout bříško a píchat. Tak jsem trochu zvolnila.
Doma jsem pak před spaním čekala, jestli se ozve abych věděla, že je v pořádku. Ale neozval. No a naštěstí ráno se mnou vstával a ťukanečky mi dal najevo, že je tam, a je v pořádku. Tak jsem si oddechla. :slight_smile:
Jsem jak přejetí parním válce. Ještě že už je pátek.
Musíme uklidit pokojík po štukování a připravit na malování. :confounded: ufff.Příští pátek a víkend bude zase akce :dizzy_face:
Chrobi jsem natěšená s tebou :dizzy_face: ale bude to coby dup :dizzy_face:
26. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku to byl teda sen,jde z toho mráz po zádech,to musel být budíček. :angry: Ona to ta příroda má dobře zařízené,s tím,že mamka zapomene na všechny bolesti při porodu,vstávání,...

Zuzka vydržela fakt dlouho.

Chrobi,měla jsem dvakrát taky dlouhej,ale si to bylo trošičku jinak. každý má ten plán trošku jiný.

Ahoj Milu,neboj,ono se to upraví s tím kojením. Kluci byli malinkatí,tak asi nemají tolik síly. Hlavní je,že jim prsíčko něco říká a snaží se papkat. :wink:

Kapříku Kubíček ti dával najevo,že chtěl asi spinkat :grinning: . Manža se mě ráno ptal,jetli prcík ještě bucá,nebo už je taky vzhůru. Dneska je těch pohybů víc jak před pár dny.
26. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo dlouhej bývá jinej ... ted na Obilnáku holky berou Synarel a Utroš... já jsem měla Proveru od16DC do 25DC a od 23 DC Decapeptyl ... a čekání na mrchu ...wrtulka měla to stejné a psala mi myslím, že se jí to taky zpozdilo
26. únor 2010 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeposílám zprávu od Zuzky 72:

Ahoj všichni, tak všem slavnostně oznamujeme, že už máme chlapečky na světě. Narodili se dnes: Petr 3,09/48 v 8:20, Lukáš 2,65/46 v 8:22. Zuzka, Petr, Kuba a Adam
26. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, i tak to ale znamená, že do 14 dnů jdeš na OPU, že? :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo :slight_smile:))))
26. únor 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanula děkujeme za info. Super. Teda ta zuzka si užije pět chlapů doma. :grinning: Tak to vypadá,že jsou všichni zdaví a v pořádku.
26. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani díííky za zprávu, takže kluky máme na světě, mooooc grataulujeme mamince a ať jsou brzo doma!!!!!a zdraví hodní, silní...
chrobí neboj, uteče to...
Miluško ahojky, vítáme tě, to je dobře, že kluci přibírají a za chvilku je budeš mít u sebe oba a pak domů, jen tak dál....
26. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy gratulace obrovská :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chrobi.............už se mocinky těším. Tak hlavně podávej info.... :dizzy_face:
26. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, gratulace :dizzy_face: kluci mají krásný váhy!

chrobí, to je skvělý, že už je to takhle blízko...čekání na mrchu je blbý, ale když si vezmeš, kolik už toho máš za sebou, tak je pár dní jako prd :slight_smile: podávej hlášení!

kapříku :angry: koukej se šetřit! :wink: Vím, že to je těžký, to je důvod, proč jsem nakonec ráda, že nechodím do práce, protože já bych neuměla odříkat práci a byla bych tam pořád a bylo by to těžký....ale s tím úklidem jeď pomalu, ať se nic nestane! :wink:

luci, ty pohyby se stupňují. u mně. dřív to bývalo jen odpolko cca od 16:30h do večera, teď už je to skoro celý den :slight_smile: já taky nepohrdám penězi, jen chci říct, že to stejně nemůžeme ovlivnit, tak se tím ani nechci trápit. :wink:

rudi, díky za uklidnění. já taky vím, že to tak nějak bude, ale stejně mě to vždycky v noci vyděsí :grinning: a ten sen je teda dost šílenej! :wink:

koupila jsem si v ikea ty prostěradla pro mimíska. jsou sice slabší, ale říkala jsem si, že i kdybych je používala do cestovní postýlky, tak je to v poho.

milu, to je fajn, že kluci takhle hezky rostou. však oni si zvyknou tě vysávat, uvidíš. :wink:
26. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jasně, šak já si cca za měsíc už spočnu a budu jen užívat..... :wink:
K nám se zase na víkend nasáčkovali naši:slight_smile: Tak často jako te´d jsem je poslední roky nevídala :dizzy_face:
Bobíci. Pořád mi chtějí s něčím pomáhat :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek